Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι συμβαινει?


vasiliki30

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η vasiliki30 είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσια!μακαρι να βγει θετικη!τι να πω?θα δειξει!θα σας ενημερωσω αυριο

Αν δεν έχεις ακόμα καθυστέρηση είναι λογικό να σου έδειξε το τεστ αρνητικό.Θα περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σου αύριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Soulful είπε:

Αν δεν έχεις ακόμα καθυστέρηση είναι λογικό να σου έδειξε το τεστ αρνητικό.Θα περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σου αύριο!

Ειμαι στην 29η ημερα του κκυκλου και αγνωστο ποτε ακριβως ειχα την ωορρηξια.οντως δν ξερω ποτε θα αδιαθετουσα κανονικα,ετσι οπως εχει γινει!απλα την 26η ημερα απο το πρωι ενοιωθα οτι θα αδιαθετησω ειχα ολα τα συμπτωματα το απογευμα εβγαλα το λιγο αιμα και μετα τελος ολα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vasiliki30 είπε:

Ειμαι στην 29η ημερα του κκυκλου και αγνωστο ποτε ακριβως ειχα την ωορρηξια.οντως δν ξερω ποτε θα αδιαθετουσα κανονικα,ετσι οπως εχει γινει!απλα την 26η ημερα απο το πρωι ενοιωθα οτι θα αδιαθετησω ειχα ολα τα συμπτωματα το απογευμα εβγαλα το λιγο αιμα και μετα τελος ολα!!

Μακαρι να ειναι θετικη!!!!  θα περιμενουμε  νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κύνθια είπε:

@vasiliki30

Tι εγινε εκανες χοριακη;

Εκανα...δν εχουν βγει ακομα τα αποτελεσματα!το απογευμα μαλλον!απορρησε και η μικροβιολογος με αυτο που της ειπα οτι μου συμβαινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η vasiliki30 είπε:

Εκανα...δν εχουν βγει ακομα τα αποτελεσματα!το απογευμα μαλλον!απορρησε και η μικροβιολογος με αυτο που της ειπα οτι μου συμβαινει!

Καλα αποτελεσματα σου ευχομαι!! Πες μας οταν μαθεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η vasiliki30 είπε:

Τελικα βγηκε θετικη!325 μοναδες...4η εβδομαδα

Μπραβοοοοοο!!! Το περιμεναμε!!!!  με το καλο!!! Ειδες που στεναχωριοσουνα?  ολα καλα να πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η vasiliki30 είπε:

Τελικα βγηκε θετικη!325 μοναδες...4η εβδομαδα

Μπράβο βρε κορίτσι!!!Εγώ το περίμενα πάντως!!Τι ευχάριστα νέα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κορίτσι μου για την εγκυμοσύνη σου , αυτό που με προβληματίζει είναι ότι ήταν τόσο υψηλή η χοριακη σου και το τεστ δεν εδειξε, δεν εμπιστεύομαι πια πολύ τα τεστ εκτός της χοριακης ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμενα μου εκανε εντυπωση αυτο!ισως και επεοδη δν το εκανς με τα πρωινα ουρα...ποιος ξερει!!ευχαριστω κοριτσια!οτι εππιθυμειτε ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...