Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τι συμβαινει?


vasiliki30

Recommended Posts

Καλησπερα!χθες το απογευμα στην 26η μερα του κυκλου εβγαλα λιγο αιμα στο χαρτι κοκκινο.μετα δν ξαναεβγαλα τπτ.και σημερα το πρωι εβγαλα μια μεγαλη σταγονα ροζ και μετα σταματησε.μεχρι τωρα δν εχω ξαναβγαλει τιποτα.εχω πονους στην κοιλια,στην μητρα και στην μεση που και που και πολυ κουραη.ειχαμε ελευθερες επαφες με τον συντροφο μου την 11η και 15η μερα.τι μπορει να συμβαινει?αν ηταν εγκυμοσυνη δν θα επρεπε να ειχα βγαλει αιμα νωριτερα?δν μου εχει ξανασυμβει αυτο!το μονο που ειχα παθει ειναι την μια μερα να βγαλω λιγο αιμα στο χαρτι και την αλλη να μου ερθουν κανονικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να είναι μια ανωμαλία του κύκλου. Αν δεν σου έρθει κανε ένα τεστ η μια χοριακη.. Αλλά μετά από καθυστέρηση.. σου εύχομαι τα καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Niki94 είπε:

Μπορεί να είναι μια ανωμαλία του κύκλου. Αν δεν σου έρθει κανε ένα τεστ η μια χοριακη.. Αλλά μετά από καθυστέρηση.. σου εύχομαι τα καλύτερα.

Σε ευχαριστω!θα μπορουσε να υπαρχει αιμα σε εγκυμοσυνη την 26η ημερα του κυκλου η γινετε πιο νωρις η ψευδοπεριοδος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η vasiliki30 είπε:

Σε ευχαριστω!θα μπορουσε να υπαρχει αιμα σε εγκυμοσυνη την 26η ημερα του κυκλου η γινετε πιο νωρις η ψευδοπεριοδος?

Μπορεί να 2ιναι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η vasiliki30 είπε:

Σε ευχαριστω!θα μπορουσε να υπαρχει αιμα σε εγκυμοσυνη την 26η ημερα του κυκλου η γινετε πιο νωρις η ψευδοπεριοδος?

Η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική. Πολύ αίμα είχες? Συνεχίζεται? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Η κάθε γυναίκα είναι διαφορετική. Πολύ αίμα είχες? Συνεχίζεται? 

Ειχα λιγο και ειδικα την δευτερη φορα ακομα πιο λιγο.οχι δν εχω ξαναβγαλει καθολου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η vasiliki30 είπε:

Ειχα λιγο και ειδικα την δευτερη φορα ακομα πιο λιγο.οχι δν εχω ξαναβγαλει καθολου!

Εγώ θεωρώ κάτι καλό θα είναι.. ? Δες πως θα πάει. Τι κύκλο έχεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Εγώ θεωρώ κάτι καλό θα είναι.. ? Δες πως θα πάει. Τι κύκλο έχεις?

28 ημερες με συν πλην 2.θα περιμενω και σηερα και θα παρω τον γυναικολογο αυριο.δν μου εχει ξανατυχει αυτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η vasiliki30 είπε:

28 ημερες με συν πλην 2.θα περιμενω και σηερα και θα παρω τον γυναικολογο αυριο.δν μου εχει ξανατυχει αυτο!!

Δεν χρειάζεται να πας σε γυναικολόγο. Κάνε αύριο καλύτερα χοριακη..... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δεν χρειάζεται να πας σε γυναικολόγο. Κάνε αύριο καλύτερα χοριακη..... ?

Αυτο που με αγχωνει ειναι οτι ανδν ειναι εγκυμοσυνη τι θα μπορουσε να ειναι?περνανε χιλια ασχημα σεναρια απο το μυαλο μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η vasiliki30 είπε:

Αυτο που με αγχωνει ειναι οτι ανδν ειναι εγκυμοσυνη τι θα μπορουσε να ειναι?περνανε χιλια ασχημα σεναρια απο το μυαλο μου!!

Ούτως ή αλλιώς θα σου πει να κάνεις χοριακη... Αν είναι αρνητική..... Όταν θα σου έρθει περίοδο την 3η ημέρα θα κάνεις εξετάσεις ορμονικές.... Εκεί θα φανεί αν υπάρχει κάτι... Αλλιώς με υπέρηχο στο τέλος της περιόδου., ❤️ αλλά δνε νομίζω να είναι κάτι αρνητικό, 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ούτως ή αλλιώς θα σου πει να κάνεις χοριακη... Αν είναι αρνητική..... Όταν θα σου έρθει περίοδο την 3η ημέρα θα κάνεις εξετάσεις ορμονικές.... Εκεί θα φανεί αν υπάρχει κάτι... Αλλιώς με υπέρηχο στο τέλος της περιόδου., ❤️ αλλά δνε νομίζω να είναι κάτι αρνητικό, 

Ειχα κανει ορμονικες εξετασεις πριν 3 μηνες και ηταν πολυ καλες.μπορει να μου τυχει να εχω λιγοτερες μερες περιοδο καποιο μηνα η λιγοτερο αιμα αλλα σχεδον καθολου δν εχει ξανατυχει!!τεσπα,θα δειξει!!σε ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σου και την συμπαρασταση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vasiliki30 είπε:

Ειχα κανει ορμονικες εξετασεις πριν 3 μηνες και ηταν πολυ καλες.μπορει να μου τυχει να εχω λιγοτερες μερες περιοδο καποιο μηνα η λιγοτερο αιμα αλλα σχεδον καθολου δν εχει ξανατυχει!!τεσπα,θα δειξει!!σε ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες σου και την συμπαρασταση!

Εγώ μυρίζομαι κάτι καλό. ?? Καλή πρωτομαγιά... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ μυρίζομαι κάτι καλό. ?? Καλή πρωτομαγιά... ?

Μακαρι!να σαι καλα!οτι επιθυμεις ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου @vasiliki30! Σήμερα είχες καθόλου αίμα;Αν όχι,αυτό είναι πολύ καλό σημάδι!Νομίζω ότι δε θα έπρεπε να ανησυχείς για κάτι σοβαρό.Σε τέτοια μέρα του κύκλου που είσαι ή έχεις αίμα εμφυτευσης κ είσαι έγκυος  (που στο εύχομαι!)ή απλά θα σου έρθει περίοδος.Εμενα πέρυσι μια φορά μου έτυχε σχεδόν το ίδιο,εγώ είχα καφέ υγρά κ όχι κόκκινα.Σ'εμενα ήταν προεορτια περιόδου τελικά,σε 'σενα εύχομαι να είσαι έγκυος κορίτσι μου!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Soulful είπε:

Γεια σου @vasiliki30! Σήμερα είχες καθόλου αίμα;Αν όχι,αυτό είναι πολύ καλό σημάδι!Νομίζω ότι δε θα έπρεπε να ανησυχείς για κάτι σοβαρό.Σε τέτοια μέρα του κύκλου που είσαι ή έχεις αίμα εμφυτευσης κ είσαι έγκυος  (που στο εύχομαι!)ή απλά θα σου έρθει περίοδος.Εμενα πέρυσι μια φορά μου έτυχε σχεδόν το ίδιο,εγώ είχα καφέ υγρά κ όχι κόκκινα.Σ'εμενα ήταν προεορτια περιόδου τελικά,σε 'σενα εύχομαι να είσαι έγκυος κορίτσι μου!?

Γεια σου κοριτσι μου!εχω να ξαναδω αιμα 2 μερες.ουτε ιχνος!ειχα κανει υπερηχο,τεστ παπ και αιματολογικη εξεταση ορμονων πριν 3 μηνες και ηταν ολα μια χαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η vasiliki30 είπε:

Γεια σου κοριτσι μου!εχω να ξαναδω αιμα 2 μερες.ουτε ιχνος!ειχα κανει υπερηχο,τεστ παπ και αιματολογικη εξεταση ορμονων πριν 3 μηνες και ηταν ολα μια χαρα!

Καλημέρα!Πήγαινε για χοριακουλα κ μπες μετά να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Soulful είπε:

Καλημέρα!Πήγαινε για χοριακουλα κ μπες μετά να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

Εκανα ενα τεστ εγκυμοσυνης τωρα αλλα βγηκε αρνητικο.υπαρχει περιπτωση να ειναι ψευδως αρντητικο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η vasiliki30 είπε:

Εκανα ενα τεστ εγκυμοσυνης τωρα αλλα βγηκε αρνητικο.υπαρχει περιπτωση να ειναι ψευδως αρντητικο?

Kαλημέρα ! καλύτερα να έκανες μια χοριακή  να είχες πιο σίγουρα αποτελέσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Kαλημέρα ! καλύτερα να έκανες μια χοριακή  να είχες πιο σίγουρα αποτελέσματα

Θα αφησω να περασουν μερικες μερες ακομα.αν δν μου ερθουν και παλι θα παω για χοριακη.φανταζομαι οτι αν ειναι καποια διαταραχη της περιοδου μεσα στις επομενες μερες θα πρεπει να μου ερθουν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η vasiliki30 είπε:

Θα αφησω να περασουν μερικες μερες ακομα.αν δν μου ερθουν και παλι θα παω για χοριακη.φανταζομαι οτι αν ειναι καποια διαταραχη της περιοδου μεσα στις επομενες μερες θα πρεπει να μου ερθουν.

σου έχει ξανατύχει αυτό ή είναι πρώτη φορά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κύνθια είπε:

σου έχει ξανατύχει αυτό ή είναι πρώτη φορά?

Το μονο που μου εχει τυχει ειναι να βγαλω λιγο αιμα την μια μερα να σταματησει και την αλληνα ερθει κανονικα.τωρα κοντευω ειμαι στις 2,5 μερες χωρις ιχνος αιματος και με εξετασεις πολυ καλες πριν λιγο καιρο!ερηξα ζεστο νερο χθες χαμηλα στην κοιλια που αυτο με βοηθουσε για να μου ερθυν οταν ειχα καθυστερηση και παλι τιποτα!!μουειπε ο γυναικολογος να παω αυριο να κανω χωριακη να ειμαστε σιγουροι.αλλιως θα πωοτι περναω κλιμακτιριο στα 34 μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vasiliki30 είπε:

Το μονο που μου εχει τυχει ειναι να βγαλω λιγο αιμα την μια μερα να σταματησει και την αλληνα ερθει κανονικα.τωρα κοντευω ειμαι στις 2,5 μερες χωρις ιχνος αιματος και με εξετασεις πολυ καλες πριν λιγο καιρο!ερηξα ζεστο νερο χθες χαμηλα στην κοιλια που αυτο με βοηθουσε για να μου ερθυν οταν ειχα καθυστερηση και παλι τιποτα!!μουειπε ο γυναικολογος να παω αυριο να κανω χωριακη να ειμαστε σιγουροι.αλλιως θα πωοτι περναω κλιμακτιριο στα 34 μου!!

Ε όχι και στα 34 σου. Αποκλείεται. Μη κάνεις τέτοιες στενάχωρες σκέψεις. Αν δεν είναι εγκυμοσύνη (που σου εύχομαι να είναι), μπορεί να είναι κάποια διαταραχή λόγω στρες ή μπορεί να κρύωσες ή ακόμη και λόγω αλλαγής εποχής. Μην άγχεσαι. Κάνε εσύ τη χοριακή σου αύριο και θα δείξει. Καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η vasiliki30 είπε:

Το μονο που μου εχει τυχει ειναι να βγαλω λιγο αιμα την μια μερα να σταματησει και την αλληνα ερθει κανονικα.τωρα κοντευω ειμαι στις 2,5 μερες χωρις ιχνος αιματος και με εξετασεις πολυ καλες πριν λιγο καιρο!ερηξα ζεστο νερο χθες χαμηλα στην κοιλια που αυτο με βοηθουσε για να μου ερθυν οταν ειχα καθυστερηση και παλι τιποτα!!μουειπε ο γυναικολογος να παω αυριο να κανω χωριακη να ειμαστε σιγουροι.αλλιως θα πωοτι περναω κλιμακτιριο στα 34 μου!!

Mην φοβάσαι δεν είναι τίποτα σοβαρό! καλά σου είπε έπρεπε να είχες κάνει χοριακή!!!!όλα καλά θα πάνε...σου ευχομαι να εισαι εγκυουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...