Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ζήσε Μάη μου να δεις σποράκια


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Mamaioannas είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Ειμαι σχετικά καινούργια στο φόρουμ μετά από μεγαααλη αποχή χρόνων.....επέστρεψα με μωράκι 19μηνων πια και στη προσπάθεια για 2ο αν το θέλει ο Θεός!!!

Εύχομαι σε όλες με το καλό γερά σπορακια!!!

Σωστη η ευχη σου για γερα σπορακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Αργω λιγο σε 11 μερες σημερα μου ηρθε!! Απο 12 η μερα θα τα ξεκινησω γτ κανω μεγαλους κυκλους...εσυ εισαι πιο μπροστα απο μενα λιγο...καλη μας επιτυχια

Καλή επιτυχία κορίτσι μ τα καλύτερα σου εύχομαι ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κύνθια είπε:

@Ελενακι12

Ελπιζω να μνμ ξεφραγκιαστουμε καθε μηνα στα τεστ χαχαχαχαχαχα

Να ναι καλά η άντρες που δουλεύουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κύνθια είπε:

Καλησπερα κοριτσια!! Εγω μολις αδιαθετησα με 32 μερες κυκλο αυτη την φορα...η αληθεια ειναι οτι απο την μια στεναχωρηθηκα απο την αλλη χαρηκα που δν αργησε πολυ και δν εχω κατι...οξυμωρο ε?? Χαχχα...παμε για νεες προσπαθειες μεσα στον μηνα...θα παρω τεστακια...βοηθηστε με λιγο...ποια να παρω και απο ποια μερα του κυκλου να τα αρχισω?? Ενα η δυο την ημερα να κανω??? Ακολουθω και το συστημα γιατρου που λεει αν 2 μερες επαφες..θα πας μονη σου για χοριακη @ILIANA86

Καλησπέρα Κυνθια, τώρα είδα το μήνυμα dont worry δε με βλεπω και εμενα να πηγαινω εχω απιστευτα συμπτωματα. Λοιπόν εγώ έχω πάρει τα home test αυτα που εχουν και 10 δωρο εγγυμοσυνης. Θεωρω οτι ειναι καλυτερα με στικακια πάρα στη τύχη γιατί και αυτό το μέρα πάρα μερα κουραζει και ειναι και αναγκαστικο μερικες φορες. https://www.hometest.gr/el/test-oorixias/68-30-test-oorixias-10-test-egymosynis-se-tainies.html αυτά συμφέρουν και έχει 30 θα σε βγάλει δυο μήνες είναι εξυπηρετικοτατοι στο site και έρχονται αμεσως. Εγω αυτό το μηνά αυτά χρησιμοποιησα ειναι ο πιο απλος και ξεαγχωτικος τρόπος.  Αν δεν εχεις παρακολουθησει γενικά την ωορηξια και έχεις άστατο κύκλο κάλο είναι τη πρώτη φορά να τα χρησιμοποιησεις απο τη 12η μέρα μεχρι να δεις δυο γραμμες. Καλη επιτυχια! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου...σας διαβάζω συχνά και μαθαίνω νέα σας σας στελνω μπεμπεδοσκονη μπόλικη!!!...Εγώ είμαι στην 6 εβδομάδα και 3 ημερών.. Σήμερα βγήκαν και οι αιματολογικές..Όλα καλά μόνο έλλειψη βιταμίνης d έχω..σε 2 εβδομάδες έχω ραντεβού να δούμε πως πάνε τα σποράκια μας!!!σας φιλώ και εύχομαι σε όλες γρήγορα να δείτε θετικά αποτελέσματα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Maroulli είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου...σας διαβάζω συχνά και μαθαίνω νέα σας σας στελνω μπεμπεδοσκονη μπόλικη!!!...Εγώ είμαι στην 6 εβδομάδα και 3 ημερών.. Σήμερα βγήκαν και οι αιματολογικές..Όλα καλά μόνο έλλειψη βιταμίνης d έχω..σε 2 εβδομάδες έχω ραντεβού να δούμε πως πάνε τα σποράκια μας!!!σας φιλώ και εύχομαι σε όλες γρήγορα να δείτε θετικά αποτελέσματα!!!!

Γεια σου κοπέλα Μου!! Μην σε αγχώνει η έλλειψη βιταμίνης d. Εμένα ο  γιατρός μου είπε Κάνε καμία βολτούλα να σε δει ο ήλιος και θα σε μια χαρά.. Όλα καλά να πάνε με τα μωράκια Σου!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλησπερα!!!! Εγω να δειτε τι εχω παθει.... που με κολλησε η μικρη αμυγδαλητιδα κ 3 μερες ειμαι ενα ορθιο πτωμα...τελικα χθες που εδωσαν αντιβιωση ωριλας σε συνεργασια με τον γυναικολογο γιατι δεν αντεχα... πινω μονο νερο με το ζορι κ ειμαι ετοιμη να αρχισω να δαγκωνω!!! Που θα παει υπομονη... περιμενω να ερθει η δευτερα να παμε να ακουσουμε καρδουλα επιτελους!!!!

@Maroulli ιδιες μερες σχεοδν ειμαστε! Εγω ειμαι 6 βδομαδες κ 1 μερα!! Οτι καλυτερο σου ευχομαι για τα σπορακι σου!!!η δικη σου μπεμπεδοσκονη ειναι πιο πολυ απο την δικη μου! ????

Καλη αρχη κοριτσια στον καινουριο μηνα προσπαθειων σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η anastasia_92 είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!!! Εγω να δειτε τι εχω παθει.... που με κολλησε η μικρη αμυγδαλητιδα κ 3 μερες ειμαι ενα ορθιο πτωμα...τελικα χθες που εδωσαν αντιβιωση ωριλας σε συνεργασια με τον γυναικολογο γιατι δεν αντεχα... πινω μονο νερο με το ζορι κ ειμαι ετοιμη να αρχισω να δαγκωνω!!! Που θα παει υπομονη... περιμενω να ερθει η δευτερα να παμε να ακουσουμε καρδουλα επιτελους!!!!

@Maroulli ιδιες μερες σχεοδν ειμαστε! Εγω ειμαι 6 βδομαδες κ 1 μερα!! Οτι καλυτερο σου ευχομαι για τα σπορακι σου!!!η δικη σου μπεμπεδοσκονη ειναι πιο πολυ απο την δικη μου! ????

Καλη αρχη κοριτσια στον καινουριο μηνα προσπαθειων σας!!!

Περαστικα και υπομονη!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η ILIANA86 είπε:

Καλησπέρα Κυνθια, τώρα είδα το μήνυμα dont worry δε με βλεπω και εμενα να πηγαινω εχω απιστευτα συμπτωματα. Λοιπόν εγώ έχω πάρει τα home test αυτα που εχουν και 10 δωρο εγγυμοσυνης. Θεωρω οτι ειναι καλυτερα με στικακια πάρα στη τύχη γιατί και αυτό το μέρα πάρα μερα κουραζει και ειναι και αναγκαστικο μερικες φορες. https://www.hometest.gr/el/test-oorixias/68-30-test-oorixias-10-test-egymosynis-se-tainies.html αυτά συμφέρουν και έχει 30 θα σε βγάλει δυο μήνες είναι εξυπηρετικοτατοι στο site και έρχονται αμεσως. Εγω αυτό το μηνά αυτά χρησιμοποιησα ειναι ο πιο απλος και ξεαγχωτικος τρόπος.  Αν δεν εχεις παρακολουθησει γενικά την ωορηξια και έχεις άστατο κύκλο κάλο είναι τη πρώτη φορά να τα χρησιμοποιησεις απο τη 12η μέρα μεχρι να δεις δυο γραμμες. Καλη επιτυχια! 

Ευχαριστω θα τα δω και αυτα!!! ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου νομίζω πως είναι αρνητικό αλλά θα ήθελα να μου πει κάποια που να ξέρει γιατί βγήκε κ η δεύτερη γραμμή μήπως δείχνει ότι θα έρθει η ωορρηξία???? Είμαι στην 10η μέρα του κυκλου

IMG_20190509_190017.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Κορίτσια μου νομίζω πως είναι αρνητικό αλλά θα ήθελα να μου πει κάποια που να ξέρει γιατί βγήκε κ η δεύτερη γραμμή μήπως δείχνει ότι θα έρθει η ωορρηξία???? Είμαι στην 10η μέρα του κυκλου

IMG_20190509_190017.jpg

Κοντά είναι κοριτσι κανε και αύριο αλλά εγώ πιστεύω οτι θα δείξει θετικό μετά από δύο μέρες από σήμερα .. καλη επιτυχια και καλο βολι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Κοντά είναι κοριτσι κανε και αύριο αλλά εγώ πιστεύω οτι θα δείξει θετικό μετά από δύο μέρες από σήμερα .. καλη επιτυχια και καλο βολι

Πόσο χαρούμενη με κάνεις δεν ξέρεις θα συνεχίσω να κάνω κάθε μέρα για να δω θετικό ελπίζω να κάνω ωορρηξία ????Ευχαριστώ πάρα πολυυυ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Πόσο χαρούμενη με κάνεις δεν ξέρεις θα συνεχίσω να κάνω κάθε μέρα για να δω θετικό ελπίζω να κάνω ωορρηξία ????Ευχαριστώ πάρα πολυυυ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️??????

Ποια τεστακια πηρες εσυ;; τις hometest??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ελενακι12 είπε:

Ναιιιιιι γιατί δεν είναι καλά???? 

Χαχαχα καλα ειναι απλα λεω γτ τωρα θα παρω και εγω...απλα λεω να παρω clearblue μηπως ειναι πιο ευκολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Κύνθια είπε:

Χαχαχα καλα ειναι απλα λεω γτ τωρα θα παρω και εγω...απλα λεω να παρω clearblue μηπως ειναι πιο ευκολα

Κ αυτά εύκολα είναι δεν είναι κάτι τώρα εσύ ξέρεις ότι σου άρεσε περισσότερο ????εγώ πάντως νιώθω χαρούμενη... Χαζοχαρουμενο δλδ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anastasia_92 είπε:

Κοριτσια καλησπερα!!!! Εγω να δειτε τι εχω παθει.... που με κολλησε η μικρη αμυγδαλητιδα κ 3 μερες ειμαι ενα ορθιο πτωμα...τελικα χθες που εδωσαν αντιβιωση ωριλας σε συνεργασια με τον γυναικολογο γιατι δεν αντεχα... πινω μονο νερο με το ζορι κ ειμαι ετοιμη να αρχισω να δαγκωνω!!! Που θα παει υπομονη... περιμενω να ερθει η δευτερα να παμε να ακουσουμε καρδουλα επιτελους!!!!

@Maroulli ιδιες μερες σχεοδν ειμαστε! Εγω ειμαι 6 βδομαδες κ 1 μερα!! Οτι καλυτερο σου ευχομαι για τα σπορακι σου!!!η δικη σου μπεμπεδοσκονη ειναι πιο πολυ απο την δικη μου! ????

Καλη αρχη κοριτσια στον καινουριο μηνα προσπαθειων σας!!!

Ναι ναι μαζί είμαστε!!! Και σε εσένα ότι καλύτερο κορίτσι μου όλα να πάνε καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...