Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ρόζ υγρά καθύστέρηση 2 ημερών, συμπτώματα εγκυμοσύνης ή περίοδος


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η xrisanthi είπε:

αχ μακαρι να ειναι θετικο δεν φανταζεσαι ποσο πολυ το θελω...!!! σε ευχαριστω πολυ αυριο τ πρωι θα παω για χοριακη ελπιζω να βγει θετικη!!!

Καλή επιτυχία κοπέλα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Καλή επιτυχία κοπέλα μου.

σε ευχαριστω παρα πολυ να εισια καλα κοριτσι μ θα σας πω νεα αυριο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 1/3/2019 at 6:42 ΜΜ, ο/η zaxaroulita είπε:

Κορίτσια μου καλό μήνα,

προσπαθώ εδω και 2,5 χρόνια χωρίς κανένα αποτέλεσμα και χωρίς κανένα πρόβλημα αφού κάναμε όλες τις εξετασεις, παρ ολα αυτα δεν είδα κανένα θετικό αποτελεσμα αφού η ακατανόμαστη μου έρχεται πάντα στην ώρα της. σήμερα 1 του μηνός εχω 2 μερες καθύστερηση με πονους περιοδου και λίγα ρόζ υγρα και επειδη η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταια  είπα μπας και μου ρθει και μένα το μωρακι που τόσο λαχταρώ αν και για να είμαι ειλικρινης πιστευώ πως παλι θα αδιαθετησω,Τελος παντων ηθελα να μοιραστω μαζι σας την ανησυχια μου και τις ελπιδες μου. σας χαιρετω κια σας ευχομαι με ενα μωρακι συντομα στην αγκαλια μας

Καλησπερα και απο μενα! Ειμαι καινουργια στο φορουμ και εψαχνα καπου να μιλησω να πω και εγω αυτο που με απασχολει. Ειμαι σε παρομοια θεση. Προσπαθουμε περιπου 6 μηνες με τον αντρα μου για παιδακι οπου προσεχω κ μετραω τις γονιμες αλλα ελευθερα το κανουμε 1 χρονο χωρις καμια επιτυχια. Καθε μηνας ειναι κ μια απογοητευση οταν ερχεται η περιοδος. Πηγαμε σε γιατρο εκανα ορμονικες οπου εχω θεμα με το θυροειδη και νοσο hashimoto αλλα το ρυθμιζω με χαπι. Ο αντρας μου εκανε σπερμοδιαγραμμα κ ηταν μια χαρα. Μου εχει πει να κανω κ σαλπιγγογραφια την οποια καθυστερουσα αλλα τον αλλο μηνα θα παω να την κανω. Κοριτσια με εχει παρει απο κατω. Ποτε δε περιμενα ειναι τοσο δυσκολο να μας ερθει ενα μωρακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

σε ευχαριστω παρα πολυ να εισια καλα κοριτσι μ θα σας πω νεα αυριο....

τελικα βγηκε θετικη η χοριακη μ με 75 μοναδες κ ειμαι 14 μερες μετα την ωορηξια ο γιατρος μ ειπε να επαναλαβω την δευτερα....!!

στις πριν 16 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

Καλή επιτυχία κοπέλα μου.

σε ευχαριστω παρα πολυ να εισια καλα κοριτσι μ θα σας πω νεα αυριο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

τελικα βγηκε θετικη η χοριακη μ με 75 μοναδες κ ειμαι 14 μερες μετα την ωορηξια ο γιατρος μ ειπε να επαναλαβω την δευτερα....!!

σε ευχαριστω παρα πολυ να εισια καλα κοριτσι μ θα σας πω νεα αυριο....

Εχουμε εγκυούλα εδω;;Με το καλο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εχουμε εγκυούλα εδω;;Με το καλο!!!!!

αχ ναι... τελειως ξαφνικα κ απροσμενα μιας κ περιμενα ν αδιαθετησω για να ξεκινησω διαδικασια εξωσωματικης ... δεν φανταζεσαι ποσο χαρουμενη ειμαι...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η xrisanthi είπε:

αχ ναι... τελειως ξαφνικα κ απροσμενα μιας κ περιμενα ν αδιαθετησω για να ξεκινησω διαδικασια εξωσωματικης ... δεν φανταζεσαι ποσο χαρουμενη ειμαι...!!

Συγχαρητηρια και πολλα μπραβο κοριτσι μου!Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!Ειχες κάποια συμπτωματα να προμηνύουν εγκυμοσύνη;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Συγχαρητηρια και πολλα μπραβο κοριτσι μου!Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις!Ειχες κάποια συμπτωματα να προμηνύουν εγκυμοσύνη;;

οχι τιποτα το μονο π ειδα κ μ εκανε εντυπωση κ καταλαβα πως κατι γινετε ειχα την δευτερα  το βραδυ στο εσωρουχο καφε κηλιδα αιματος κ μετα την τεταρτη τ πρωι λιγη βλεννη με ροζ αιμα ... τιποτα αλλο σημερα απ το πρωι με τσιμπαει λιγο η μεση μ.... ακομη δεν μπορω ν το πιστεψω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

οχι τιποτα το μονο π ειδα κ μ εκανε εντυπωση κ καταλαβα πως κατι γινετε ειχα την δευτερα  το βραδυ στο εσωρουχο καφε κηλιδα αιματος κ μετα την τεταρτη τ πρωι λιγη βλεννη με ροζ αιμα ... τιποτα αλλο σημερα απ το πρωι με τσιμπαει λιγο η μεση μ.... ακομη δεν μπορω ν το πιστεψω...

Μπραβοοοοοοο!!!!!1

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

οχι τιποτα το μονο π ειδα κ μ εκανε εντυπωση κ καταλαβα πως κατι γινετε ειχα την δευτερα  το βραδυ στο εσωρουχο καφε κηλιδα αιματος κ μετα την τεταρτη τ πρωι λιγη βλεννη με ροζ αιμα ... τιποτα αλλο σημερα απ το πρωι με τσιμπαει λιγο η μεση μ.... ακομη δεν μπορω ν το πιστεψω...

Τι ευχαριστα νέα είναι αυτά πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Σταυρι είπε:

Τι ευχαριστα νέα είναι αυτά πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!εύχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

σ ευχαριστω παρα πολυ  ειλικρινα μ δινετε δυναμη με τα λογια σας...!!! ευχομαι σε ολα τα κοριτσια να ζησουν αυτο το συναισθημα..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

οχι τιποτα το μονο π ειδα κ μ εκανε εντυπωση κ καταλαβα πως κατι γινετε ειχα την δευτερα  το βραδυ στο εσωρουχο καφε κηλιδα αιματος κ μετα την τεταρτη τ πρωι λιγη βλεννη με ροζ αιμα ... τιποτα αλλο σημερα απ το πρωι με τσιμπαει λιγο η μεση μ.... ακομη δεν μπορω ν το πιστεψω...

Μπράβο!!!!!!!εύχομαι να έχεις μια καλή εγκυμ οσυνη!!!!!Όλα καλά θα πάνε!υπομονή τώρα στην αρχή και θα περάσει ο καιρός και δεν θα το καταλάβεις!!!!!Και πάλι συγχαρητήρια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η stasa199 είπε:

Μπράβο!!!!!!!εύχομαι να έχεις μια καλή εγκυμ οσυνη!!!!!Όλα καλά θα πάνε!υπομονή τώρα στην αρχή και θα περάσει ο καιρός και δεν θα το καταλάβεις!!!!!Και πάλι συγχαρητήρια!!!!!!!!

 σε ευχαριστω παρα πολυ ευχομαι κ ελπιζω ολα να πανε καλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η xrisanthi είπε:

οχι τιποτα το μονο π ειδα κ μ εκανε εντυπωση κ καταλαβα πως κατι γινετε ειχα την δευτερα  το βραδυ στο εσωρουχο καφε κηλιδα αιματος κ μετα την τεταρτη τ πρωι λιγη βλεννη με ροζ αιμα ... τιποτα αλλο σημερα απ το πρωι με τσιμπαει λιγο η μεση μ.... ακομη δεν μπορω ν το πιστεψω...

Ποσες μερες μετα την ωορρηξία είδες τη ροζ βλεννη;Πιστευεις τοτε έγινε η εμφύτευση;Και ποσες μερες μετα απο αυτο εκανες χοριακη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ποσες μερες μετα την ωορρηξία είδες τη ροζ βλεννη;Πιστευεις τοτε έγινε η εμφύτευση;Και ποσες μερες μετα απο αυτο εκανες χοριακη;

ειχα θετικο τεστ ωορηξιας στις 27/2 κ επαφες καθε μερα εως τις 4 /3 ....την δευτερα 11/3 το βραδυ ειδα λιγο καφε αιμα στο εσωρουχο κ στις 13/3 ειχα την βλεννη με το ροζ αιμα λογικα ηταν της εμφυτευσης.... χοριακη εκανα σημερα το πρωι 15/3 κ εχθες ειχα κανει τεστ... κανονικα ηταν να μ ερθει χθες η σημερα περιοδος δεν μπορω ν πω με σιγουρια γιατι λογο πολυκυστικων δεν εχω πολυ σταθερο κυκλο....υπολογιζω πως ειχα ωορηξια στις 1/3 ...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

ειχα θετικο τεστ ωορηξιας στις 27/2 κ επαφες καθε μερα εως τις 4 /3 ....την δευτερα 11/3 το βραδυ ειδα λιγο καφε αιμα στο εσωρουχο κ στις 13/3 ειχα την βλεννη με το ροζ αιμα λογικα ηταν της εμφυτευσης.... χοριακη εκανα σημερα το πρωι 15/3 κ εχθες ειχα κανει τεστ... κανονικα ηταν να μ ερθει χθες η σημερα περιοδος δεν μπορω ν πω με σιγουρια γιατι λογο πολυκυστικων δεν εχω πολυ σταθερο κυκλο....υπολογιζω πως ειχα ωορηξια στις 1/3 ...

 

Σε ευχαριστώ παρα πολυ για την απαντηση.Οποτε η εμφύτευση μπορει να γίνει κ 10μερες μετα την ωορρηξία..;;;Και δείχνει η χοριακη αμεσως;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστώ παρα πολυ για την απαντηση.Οποτε η εμφύτευση μπορει να γίνει κ 10μερες μετα την ωορρηξία..;;;Και δείχνει η χοριακη αμεσως;

στην δικη μ περιπτωση λογικα ετσι εγινε δηλαδη θεωρω πιθανη ωορηξια 1/3 ...στις 11/3 ειχα σταγονες καφε αιμα κ στις 15/3 σημερα θετικη χοριακη...!! λογικα ειμαι 4 εβδομαδων..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

στην δικη μ περιπτωση λογικα ετσι εγινε δηλαδη θεωρω πιθανη ωορηξια 1/3 ...στις 11/3 ειχα σταγονες καφε αιμα κ στις 15/3 σημερα θετικη χοριακη...!! λογικα ειμαι 4 εβδομαδων..

Σε ευχαριστώ πολυ!ΙΟλα καλα να πανε!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστώ πολυ!ΙΟλα καλα να πανε!?

να εισαι καλα κοριτσι μ.. δεν ξερω σε τι φαση βρισκεσαι αν ομως επιθυμεις ενα παιδακι σ το ευχομαι ολοψυχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η xrisanthi είπε:

να εισαι καλα κοριτσι μ.. δεν ξερω σε τι φαση βρισκεσαι αν ομως επιθυμεις ενα παιδακι σ το ευχομαι ολοψυχα!!!

Κοντά στα 4 χρόνια προσπάθειες,χωρις παιδάκια...Σε ευχαριστώ πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο μενα, να σας πω τον πονο μου οσο ειμαι στην αναμονη.. Πηγα πριν 3 μερες στη γυναικολογο την 28η μερα του κυκλου μου και ειδε στον υπερηχο το ενδομητριο πολυ παχυ 18 χιλιοστα κι ενα μεγαλο ωοθυλακιο. Μου ειπε οτι σε περιπτωση συλληψης αυτο ειναι παρα πολυ καλο κ μου εγραψε να κανω μια χοριακη αλλα ειπε να περιμενω λιγο. Την ιδια μερα εκανα ενα τεστ αρνητικο. Εκανα τη χοριακη σημερα και αποτελεσμα θα παρω αυριο. Βεβαια δεν εχω μεγαλες προσδοκιες γιατι εχω ολα τα συμπτωματα της περιοδου που ερχεται και εχω απογοητευτει απο τις τοσες αποτυχημενες προσπαθειες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

στην δικη μ περιπτωση λογικα ετσι εγινε δηλαδη θεωρω πιθανη ωορηξια 1/3 ...στις 11/3 ειχα σταγονες καφε αιμα κ στις 15/3 σημερα θετικη χοριακη...!! λογικα ειμαι 4 εβδομαδων..

Κοριτσι ειχαμε ωορηξια ιδια μερα! Το τεστ που εκανες εσυ βγηκε θετικο πριν την χοριακη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η xrisanthi είπε:

στην δικη μ περιπτωση λογικα ετσι εγινε δηλαδη θεωρω πιθανη ωορηξια 1/3 ...στις 11/3 ειχα σταγονες καφε αιμα κ στις 15/3 σημερα θετικη χοριακη...!! λογικα ειμαι 4 εβδομαδων..

Κοριτσι ειχαμε ωορηξια ιδια μερα! Το τεστ που εκανες εσυ βγηκε θετικο πριν την χοριακη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...