Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο Φλεβάρης και αν κλείσει εγκυουλες θα γεμισει


Σταυρι

Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια μου μόλις γύρισα από την συμπρωτεύουσα με φουλ  γεμάτες μπαταρίες και εμπειρίες .. εύχομαι να είστε όλες καλα δεν μπήκα καθόλου στο forum αυτό Σκ και μου λείψατε..  Εγώ είχα μάλλον οωρηξια εχτες 16η μέρα είχα έρθει σε επαφή 10η 12η και 16η εχτες σημερα μόλις γύρισα και έκανα τεστακια και οι δυο γραμμές ήταν αρκετά έντονες με  ένα τονο διάφορα δυστηχως δεν κατάφερα να κάνω 14η και 15η και ούτε σημερα θα έχω επαφή γιατί ο σύζυγός έφυγε αθηνα μόλις γυρίσαμε απογοητεύτηκα λίγο μακαρι να ειμαι τυχερή αλλά δεν το βλέπω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου μόλις γύρισα από την συμπρωτεύουσα με φουλ  γεμάτες μπαταρίες και εμπειρίες .. εύχομαι να είστε όλες καλα δεν μπήκα καθόλου στο forum αυτό Σκ και μου λείψατε..  Εγώ είχα μάλλον οωρηξια εχτες 16η μέρα είχα έρθει σε επαφή 10η 12η και 16η εχτες σημερα μόλις γύρισα και έκανα τεστακια και οι δυο γραμμές ήταν αρκετά έντονες με  ένα τονο διάφορα δυστηχως δεν κατάφερα να κάνω 14η και 15η και ούτε σημερα θα έχω επαφή γιατί ο σύζυγός έφυγε αθηνα μόλις γυρίσαμε απογοητεύτηκα λίγο μακαρι να ειμαι τυχερή αλλά δεν το βλέπω. 

Καλώς μας ήρθες και χαίρομαι που πέρασες όμορφα! Καλές είναι οι επαφές σου, αφού έκανες και χτες μια χαρά! 

Καλά αποτελέσματα τώρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...