Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσια σε ποια εβδομαδα κανατε την αυχενικη;;;;

12 θα είμαι όταν θα την κάνω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλά τώρα αυτή η αλλαγή με τρομάζει λίγο αλλά δεν έχω άλλη επιλογή.η κλινική μου βγαίνει 2500 χιλιάρικα νομίζω πως είναι πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vivika10 είναι όντως πολλά και ειδικά για τους καιρούς μας! Ακόμα και να σου περισσέυουν κράτα τα για το μωρό σου, έχουν πολλές ανάγκες και έξοδα τα βρέφη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσια σε ποια εβδομαδα κανατε την αυχενικη;;;;

Μόλις έκλεισα την 13 εβδομάδα την έκανα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Rinaki88 είπε:

Τέλεια κοπέλα μου. Με το καλό εύχομαι. 

ευχαρισττω κοπελα μου επισης

πηγα για το προεννητικο σημερα απο τη παγωνια δεν εβγαινε αιμα χιχι δεν μπορουσα κρυωνα τοσο πολυ που κρυωνα ενω ηθελα να παω για ψωνια στα κατασττηματα

τα αποτελεσματα θα βγουν παρασκευη μετα τις εντεκα και το απογευμα ειναι κλειστα δεν ξερω αν θα μπορεσω να τα παρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 ώρες, ο/η egw είπε:

ευχαρισττω κοπελα μου επισης

πηγα για το προεννητικο σημερα απο τη παγωνια δεν εβγαινε αιμα χιχι δεν μπορουσα κρυωνα τοσο πολυ που κρυωνα ενω ηθελα να παω για ψωνια στα κατασττηματα

τα αποτελεσματα θα βγουν παρασκευη μετα τις εντεκα και το απογευμα ειναι κλειστα δεν ξερω αν θα μπορεσω να τα παρω

Γιατί τόσο αργα; Τι εξετάσεις σου έγραψε ακριβώς; Μου κάνει εντύπωση που αργούν τόσο. Εγώ όταν έκανα εξετάσεις το ένα πρωί πήγα το άλλο πήγα και πήρα τα αποτελέσματα κι αυτό γιατί μου ρίζες γράψει καλλιέργεια ούρων. Αλλιώς οι αίματος βγαίνουν την ίδια ημέρα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Rinaki88 είπε:

Γιατί τόσο αργα; Τι εξετάσεις σου έγραψε ακριβώς; Μου κάνει εντύπωση που αργούν τόσο. Εγώ όταν έκανα εξετάσεις το ένα πρωί πήγα το άλλο πήγα και πήρα τα αποτελέσματα κι αυτό γιατί μου ρίζες γράψει καλλιέργεια ούρων. Αλλιώς οι αίματος βγαίνουν την ίδια ημέρα. 

Γιατί αυτές οι εξετάσεις είναι οι πρώτες που αφορούν τα σμν οπότε δεν είναι απλές αιματολογικές τύπου χολιστερίνη, ζάχαρο κλπ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rinaki88 είπε:

Γιατί τόσο αργα; Τι εξετάσεις σου έγραψε ακριβώς; Μου κάνει εντύπωση που αργούν τόσο. Εγώ όταν έκανα εξετάσεις το ένα πρωί πήγα το άλλο πήγα και πήρα τα αποτελέσματα κι αυτό γιατί μου ρίζες γράψει καλλιέργεια ούρων. Αλλιώς οι αίματος βγαίνουν την ίδια ημέρα. 

ξερω εγω ειναι και κατι με αφροδισια νοσηματα ηπατιτια κτλ ισως εχει και δουλεια

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Γιατί αυτές οι εξετάσεις είναι οι πρώτες που αφορούν τα σμν οπότε δεν είναι απλές αιματολογικές τύπου χολιστερίνη, ζάχαρο κλπ.

Ξέρω γλυκιά μου τις έχω κάνει και εγώ και την επόμενη μέρα τις είχα στα χέρια μου. Είχα κι εγώ για HIV, σύφιλη, ηπατίτιδα, ερυθρα, τόξοπλασμα κλπ. Απλώς μου φάνηκε περίεργο. Ίσως παίζει και η πόλη που είναι ο καθένας. 

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

ξερω εγω ειναι και κατι με αφροδισια νοσηματα ηπατιτια κτλ ισως εχει και δουλεια

 

Ναι ίσως είναι αυτό. Εύχομαι καλή επιτυχία. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

ξερω εγω ειναι και κατι με αφροδισια νοσηματα ηπατιτια κτλ ισως εχει και δουλεια

 

Εγω εκανα και για κυστικη ινωση και εκανε 10 ημερες να βγει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

Εγω εκανα και για κυστικη ινωση και εκανε 10 ημερες να βγει

Η κυστική αργεί ναι. Εγώ που την εκανα σε δημόσιο νοσοκομείο πήρε 21 ημέρες. Αλλά ίσως επειδη ήταν και σε δημόσιο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rinaki88 είπε:

Η κυστική αργεί ναι. Εγώ που την εκανα σε δημόσιο νοσοκομείο πήρε 21 ημέρες. Αλλά ίσως επειδη ήταν και σε δημόσιο. 

εμενα δεν μου ειπε κατι γιαυτο στη φιλη μου που πηγε στο ιδιο πριν εννια μηνες ειπε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η egw είπε:

εμενα δεν μου ειπε κατι γιαυτο στη φιλη μου που πηγε στο ιδιο πριν εννια μηνες ειπε

Νομίζω προαιρετική είναι η εξέταση γενικά δεν είναι και πολυ διαδεδομένη. Οπότε μην ανησυχείς. Κάνε την μόνο αν το θέλεις εσύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρώτησα χθες σε γνωστή αλυσίδα αφαίμαξης - έτσι τις αποκαλώ εγώ για προφανείς λόγους- και μου είπαν 150 για το 75% των μεταλλάξεων και 300 για το 86%. Θα το σκεφτώ και θα αποφασίσω ποια και αν θα κάνω. Ξεκινάω D3 και σιδηρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Ρώτησα χθες σε γνωστή αλυσίδα αφαίμαξης - έτσι τις αποκαλώ εγώ για προφανείς λόγους- και μου είπαν 150 για το 75% των μεταλλάξεων και 300 για το 86%. Θα το σκεφτώ και θα αποφασίσω ποια και αν θα κάνω. Ξεκινάω D3 και σιδηρο

Εκεί κυμαίνονται οι τιμές,ρώτησα και εγώ εκεί που έκανα για θρομβοφιλια και τόσο μου είπανε.ο γιατρός μου,μου είπε αν θέλω να την κάνω Δεν έχω αποφασίσει ακόμη.και εγώ τα ξεκίνησα πριν 2 εβδομάδες και έχω θέμα με το σίδηρο δεν μπορώ καθόλου να το πιώ.

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Εκεί κυμαίνονται οι τιμές,ρώτησα και εγώ εκεί που έκανα για θρομβοφιλια και τόσο μου είπανε.ο γιατρός μου,μου είπε αν θέλω να την κάνω Δεν έχω αποφασίσει ακόμη.και εγώ τα ξεκίνησα πριν 2 εβδομάδες και έχω θέμα με το σίδηρο δεν μπορώ καθόλου να το πιώ.

 

 

 

Εγω πρεπει να ξεκινησω ασβεστιο κ σιδηρο

γιατι δεν μπορεις το σιδηρο; Τι προκαλει;; Προετοιμασε με!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@vivika10 για να λες ότι δεν μπορείς να το πιείς μάλλον το λες γιατί σου έδωσε σε υγρή μορφή. Μπορείς να του ζητήσεις σε χάπι για να το καταναλώνεις χωρίς πρόβλημα. Την D3 θα την πάρω αύριο, όπως κατάλαβα είναι 1 φυαλίδιο ανά βδομάδα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

 

Εγω πρεπει να ξεκινησω ασβεστιο κ σιδηρο

γιατι δεν μπορεις το σιδηρο; Τι προκαλει;; Προετοιμασε με!!!!

Καταρχήν δεν μπορώ την γεύση του,ο γιατρός μου έδωσε φακελάκια που τα διαλυω σε νερό και η γεύση τους είναι απαίσια,και δεύτερον προκαλεί δυσκοιλιότητα που εγω την είχα από πριν και η κατασταση μου τωρα εχει χειροτερέψει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vivika10 είπε:

Καταρχήν δεν μπορώ την γεύση του,ο γιατρός μου έδωσε φακελάκια που τα διαλυω σε νερό και η γεύση τους είναι απαίσια,και δεύτερον προκαλεί δυσκοιλιότητα που εγω την είχα από πριν και η κατασταση μου τωρα εχει χειροτερέψει

Εγώ παίρνω το Legofer που είναι φιαλίδιο.. πίνω 2 την ημέρα..και δεν έχω κανένα πρόβλημα με δυσκοιλιότητα! Αν σε πειράζει ζήτα να στο αλλάξει! Ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

@vivika10 για να λες ότι δεν μπορείς να το πιείς μάλλον το λες γιατί σου έδωσε σε υγρή μορφή. Μπορείς να του ζητήσεις σε χάπι για να το καταναλώνεις χωρίς πρόβλημα. Την D3 θα την πάρω αύριο, όπως κατάλαβα είναι 1 φυαλίδιο ανά βδομάδα!

Ναι σε υγρή του το ζήτησα και μου είπε οχι,ενώ την αδερφή μου ο ίδιος γιατρός της είχε δώσει χάπια,θα τελειώσω το κουτί και θα πάρω χάπια δε γίνεται.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι απλά πες του το να ξέρει τι παίρνεις και ότι δεν μπορείς να συνεχίσεις με αυτό που σου έδωσε. Πάντα υπάρχουν εναλλακτικές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Εγώ παίρνω το Legofer που είναι φιαλίδιο.. πίνω 2 την ημέρα..και δεν έχω κανένα πρόβλημα με δυσκοιλιότητα! Αν σε πειράζει ζήτα να στο αλλάξει! Ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός!

Εγώ περνώ το prifer αλλά μόλις το τελειώσω θα του πω να πάρω τα χαπια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...