Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η KONSTANTIA είπε:

@Κορτας καλά αποτελέσματα κοπέλα μου!

Κορίτσια, πολύ υπνηλία αυτές τις μέρες! Όπου κάτσω ή ξαπλώσω κατευθείαν θέλω να κοιμηθώ...ο μικρός βέβαια δεν με αφήνει να κλείσω μάτι, θέλει να παίζουμε!

Εγώ στο πρώτο τρίμηνο δεν είχα καθόλου υπνηλία και έχω τώρα,συνέχεια θέλω να κοιμαμαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η KONSTANTIA είπε:

@Κορτας καλά αποτελέσματα κοπέλα μου!

Κορίτσια, πολύ υπνηλία αυτές τις μέρες! Όπου κάτσω ή ξαπλώσω κατευθείαν θέλω να κοιμηθώ...ο μικρός βέβαια δεν με αφήνει να κλείσω μάτι, θέλει να παίζουμε!

ποσο ειναι το αγορι σου;

εγω ναυτιες εχω και διαβασμα και το κρατησα και σπιτι σημερα δυσκολη μερα προβλεπεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@egw τώρα είναι 2 ετών και 1 μήνα....είναι η φάση που λέει "μαμά" 2.586.569.589 φορές ημερησίως για το οτιδήποτε!!!! Τι διαβάζεις; Γιατί τον κράτησες σπίτι τον μικρό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Αχ σε καταλαβαίνω.υπομονη νομίζω είναι το πιο δύσκολο και μετά χαλαρώνουμε λίγο 

Σου είπε θα σου πάρει κολπικά υγρά;εμένα λέει τότε ναι γιατί έτσι λέει το νέο πρωτόκολλο.

Εμείς έχουμε 31 Γενάρη ραντεβού και μετά από δυόμισι βδομάδες την αυχενική 

Πρέπει να πάω να κάνω το προγεννητικό να ηρεμήσω γιατί χθές τον έβλεπα στον ύπνο μου

Δεν μου ειπε για κολιπκα υγρα, κατι για εξεταση dna ειπε δεν πολυκαταλαβα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Αχ σε καταλαβαίνω.υπομονη νομίζω είναι το πιο δύσκολο και μετά χαλαρώνουμε λίγο 

Σου είπε θα σου πάρει κολπικά υγρά;εμένα λέει τότε ναι γιατί έτσι λέει το νέο πρωτόκολλο.

Εμείς έχουμε 31 Γενάρη ραντεβού και μετά από δυόμισι βδομάδες την αυχενική 

Πρέπει να πάω να κάνω το προγεννητικό να ηρεμήσω γιατί χθές τον έβλεπα στον ύπνο μου

Για ποιο λόγο να σου πάρει κολπικα υγρά;Εμένα δεν μου πήρε,μόνο την αυχενικη καναμε και την papp-a.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

@egw τώρα είναι 2 ετών και 1 μήνα....είναι η φάση που λέει "μαμά" 2.586.569.589 φορές ημερησίως για το οτιδήποτε!!!! Τι διαβάζεις; Γιατί τον κράτησες σπίτι τον μικρό;

και μενα που ςιναι 4,5 ακομη ενα εκατομμυριο φορες μαμα λεεθ 

ξεσκεπαζεται καμια φορα και παει ο αντρας μου να το σκεπασει οχι η μαμα γρρρ

ειχε κακο καιρο και επειδη παμε με τα ποδια λεω ασε δεν πειραζει φυσαει παρα πολυκαι βρεχει

κανω ιδιαιτερα και πρεπει να ετοιμασω υλικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Για ποιο λόγο να σου πάρει κολπικα υγρά;Εμένα δεν μου πήρε,μόνο την αυχενικη καναμε και την papp-a.

δεν ξερω το πρωτοκολλο τωρα λεει μετραμε στην αυχενικη και τραχηλο και κολπικα υγρα για να δει μαλλον για μικροβιο 

παπ ευτυχως εκανα λιγο πριν μεινω εγκυος και δεν καναμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! εγώ είχα κάνει αυχενική και papp-a , καλλιέργεια κολπικού υγρού είχα κάνει νωρίτερα! ίσως κάθε γιατρός ακολουθεί άλλο πρωτόκολλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Καλημέρα κορίτσια! εγώ είχα κάνει αυχενική και papp-a , καλλιέργεια κολπικού υγρού είχα κάνει νωρίτερα! ίσως κάθε γιατρός ακολουθεί άλλο πρωτόκολλο!

Και εγώ έτσι ακριβώς,μάλλον έχει να κάνει με το γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου είπανε εκεί που το έκλεισα ότι θα κάνω papp-a αλλά για κολπικά υγρά δεν είπανε κάτι. Θα δούμε στις 4/2! Και να θες να διαβάσεις και να σε τραβολογάει....Χάρμα! Ελπίζω να παίζει και λίγο μόνος του γιατί ο δικός μου με θέλει και στο παιχνίδι δίπλα του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Εμένα μου είπανε εκεί που το έκλεισα ότι θα κάνω papp-a αλλά για κολπικά υγρά δεν είπανε κάτι. Θα δούμε στις 4/2! Και να θες να διαβάσεις και να σε τραβολογάει....Χάρμα! Ελπίζω να παίζει και λίγο μόνος του γιατί ο δικός μου με θέλει και στο παιχνίδι δίπλα του!

αναλογα τις μερες του σημερα δεν επαιξε απλα κατεστρεψε οτι παιχνιδι και μαξιλαρι υπηρχε στη θεση του

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια μου. Σήμερα κάναμε υπέρηχο, είδαμε το μικρακι, 1.80 cm βεβαίως βεβαίως, ακούσαμε και καρδούλα και όλα καλά. Αύριο θα πάρω τηλέφωνο να κλείσω ραντεβού για αυχενικη και βλέπουμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rinaki88 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου. Σήμερα κάναμε υπέρηχο, είδαμε το μικρακι, 1.80 cm βεβαίως βεβαίως, ακούσαμε και καρδούλα και όλα καλά. Αύριο θα πάρω τηλέφωνο να κλείσω ραντεβού για αυχενικη και βλέπουμε. 

τελεια ποσο βδομαδων εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η egw είπε:

τελεια ποσο βδομαδων εισαι;

Από ότι μου ειπε ο γιατρός είμαι 7 εβδομάδων και 6 ημερών. Τα έχω χάσει λίγο με τους υπολογισμούς. Σε κάθε περίπτωση κλείνω τον δεύτερο και μπαίνω στον τρίτο. Έχεις κλείσει για αυχενικη εσυ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Rinaki88 είπε:

Από ότι μου ειπε ο γιατρός είμαι 7 εβδομάδων και 6 ημερών. Τα έχω χάσει λίγο με τους υπολογισμούς. Σε κάθε περίπτωση κλείνω τον δεύτερο και μπαίνω στον τρίτο. Έχεις κλείσει για αυχενικη εσυ;

εφτα και τρεις εγω

εμεις θα το δουμε μια φορα ακομη και μετα αυχενικη για να σπασουμε το διαστημα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η egw είπε:

εφτα και τρεις εγω

εμεις θα το δουμε μια φορα ακομη και μετα αυχενικη για να σπασουμε το διαστημα

Θα κάνεις στον γιατρο σου αυχενικη; Γιατί εμένα δεν κάνει. Θα πάω σε εμβρυολογο. Κι εμένα στον μήνα θα με δει αλλά ανεξάρτητα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,έχω αγχωθεί πολύ γιατί θα αλλάξω γιατρό,ο λόγος είναι ότι αποφάσισα να γεννήσω στο νοσοκομείο και ο δικός μου γιατρός συνεργάζεται μόνο με κλινική,τα λεφτά είναι πάρα πολλά επόμενος δεν έχω άλλη λύση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! @KONSTANTIA μου όλα καλά για αύριο ❤️ . @vivika10 καταλαβαινω , κι εγω αναγκαστικα θα γεννησω σε κλινικη με μεγαλο κοστος καθως ειμαι απο επαρχια και εδω δεν εχουμε γιατρό που να συνεργάζεται με δημόσιο και δεν μπορουμε να πηγαινοερχομαστε καθε τοσο Αθηνα.

Μη στενοχωριέσαι σίγουρα θα βρεις κάποιον αξιόλογο γιατρό να σε παρακολουθεί και σχετικά με τα νοσοκομεία είναι μια χαρά τα πιο πολλά είναι παρεξηγημένα. Κι εγώ αν δεν ημουν επαρχία σε δημόσιο θα πήγαινα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Καλημέρα κορίτσια,έχω αγχωθεί πολύ γιατί θα αλλάξω γιατρό,ο λόγος είναι ότι αποφάσισα να γεννήσω στο νοσοκομείο και ο δικός μου γιατρός συνεργάζεται μόνο με κλινική,τα λεφτά είναι πάρα πολλά επόμενος δεν έχω άλλη λύση.

Μην αγχώνεσαι φίλη μου, να πας να ανοίξεις καρτέλα στο νοσοκομείο που θες και θα την βρεις την άκρη! Και εκεί παιδιά γεννιούνται και μάλιστα υγιέστατα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...