Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

Σήμερα έκανα 3 σελίδες εξετάσεις αίματος και ούρων! Θα βγουν την Τρίτη. Ποιες έχετε εξετάσεις στο πρόγραμμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Σήμερα έκανα 3 σελίδες εξετάσεις αίματος και ούρων! Θα βγουν την Τρίτη. Ποιες έχετε εξετάσεις στο πρόγραμμα?

Εγώ τις έκανα την Δευτέρα,βγήκανε τα αποτελεσματα Τρίτη,τις πήγα και στον γιατρό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η vivika10 είπε:

Εγώ τις έκανα την Δευτέρα,βγήκανε τα αποτελεσματα Τρίτη,τις πήγα και στον γιατρό.

Τι εξετάσεις έκανες; Εγώ έκανα αυτές για τσ ΣΜΝ και μου είπανε ότι θα πρέπει να πάω να τις πάρω εγώ με την ταυτότητα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Τι εξετάσεις έκανες; Εγώ έκανα αυτές για τσ ΣΜΝ και μου είπανε ότι θα πρέπει να πάω να τις πάρω εγώ με την ταυτότητα μου!

Αυτές τις έκανα λίγο μετά που έμαθα πως είμαι έγκυος προαιρετικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Σήμερα έκανα 3 σελίδες εξετάσεις αίματος και ούρων! Θα βγουν την Τρίτη. Ποιες έχετε εξετάσεις στο πρόγραμμα?

Πω πως με αγχωνουν αυτά.

ειναι ο προγεννητικός;

εμενα θα μου τις γράψει απ' εβδομάδα

εντωμεταξυ ήθελα να ρωτήσω ισχύει το παλιό περιθώριο να τις γράψουμε ; Η πρέπει να πάμε απευθείας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@egw είναι ο προγεννητικός της 2ης κύησης μου τόνισε η γυναικολόγος μου. Γράφονται κανονικά και εκτελούνται μέσω ΕΟΠΠΥ, δλδ πληρώνεις μόνο την συμμετοχή του ασφαλισμένου. Σε αυτές πλήρωσα 20 ευρώ συμμετοχή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

@egw είναι ο προγεννητικός της 2ης κύησης μου τόνισε η γυναικολόγος μου. Γράφονται κανονικά και εκτελούνται μέσω ΕΟΠΠΥ, δλδ πληρώνεις μόνο την συμμετοχή του ασφαλισμένου. Σε αυτές πλήρωσα 20 ευρώ συμμετοχή

Για να δούμε τι θα μου γράψει και εμένα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξετάσεις προγεννητικου έκανα κι εγώ. Βγήκανε τα αποτελέσματα τώρα την Τρίτη που θα πάω για υπέρηχο θα του τα δώσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα! Σήμερα που αλλάζω εβδομάδα τσουπ το ροζάκι....μην χαλαρώσουμε λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η KONSTANTIA είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα! Σήμερα που αλλάζω εβδομάδα τσουπ το ροζάκι....μην χαλαρώσουμε λίγο!

Καλημέρα επίσης!! Υπομονή! κι εγώ σχεδόν σε κάθε αλλαγή εβδομάδας έχω ημικρανία ή αναγούλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα! Σήμερα που αλλάζω εβδομάδα τσουπ το ροζάκι....μην χαλαρώσουμε λίγο!

Καλη εβδομάδα,υπομονη το ροζ δεν πειράζει,εγώ κάθε φορά που αλλάζω εβδομάδα έχω πόνους στη μέση,αν και τις τελευταίες εβδομάδες έχω πονακια στην κοιλιά σχεδόν καθημερινά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι όλα καλά κορίτσια μου! Πέμπτη πάλι γυναικολόγο να δει τις εξετάσεις και να ξαναδούμε το σποράκι, να φύγει ο πρώτος κίνδυνος της παλίνδρομης!!! Όλα καλά θα πάνε για όλες μας, ας είμαστε αισιόδοξες πάντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σας κορίτσια! Εγω είμαι στην 8η εβδομάδα και η ΠΗΤ είναι 23 Αυγούστου (1 μέρα μετά τα γεννέθλια μου?)! Ο υπέρηχος την 6η εβδομάδα έδειξε 6 εκατοστά και ακούσαμε και καρδουλα! Τι υπέροχο συναίσθημα με νιώθετε! Εκανα και εξετασεις προγεννετικου ελεγχου ολα καλα και περιμένω τον επομενο υπερηχο σε μια εβδομαδα! Ανυπομονω να περασουν οι εξετασεις της αυχενικης διαφανειας να μαθω αν ολα ειναι καλα το αγχος που λετε και σεις δεν φευγει ποτε πιστευω!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Liou22 είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια! Εγω είμαι στην 8η εβδομάδα και η ΠΗΤ είναι 23 Αυγούστου (1 μέρα μετά τα γεννέθλια μου?)! Ο υπέρηχος την 6η εβδομάδα έδειξε 6 εκατοστά και ακούσαμε και καρδουλα! Τι υπέροχο συναίσθημα με νιώθετε! Εκανα και εξετασεις προγεννετικου ελεγχου ολα καλα και περιμένω τον επομενο υπερηχο σε μια εβδομαδα! Ανυπομονω να περασουν οι εξετασεις της αυχενικης διαφανειας να μαθω αν ολα ειναι καλα το αγχος που λετε και σεις δεν φευγει ποτε πιστευω!! ?

Γεια σου κορίτσι!!!όντως το άγχος δε φεύγει πότε αλλά μετά την αυχενικη διαφάνεια ηρεμείς κάπως περισσότερο από πριν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα! Σήμερα που αλλάζω εβδομάδα τσουπ το ροζάκι....μην χαλαρώσουμε λίγο!

Ίσως να έχεις στην αρχή κάθε βδομάδα που θα αλλάζεις .πολλές έχω ακούσει .δεν είναι τίποτα .

Εγώ σήμερα θα πάω γιατρό έχω αγχωθει πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα δηλαδή θα ξανά.παω σύντομα δεν θα περάσει μήνας;

Έχω τρελαθεί θέλω να ακούσω καρδούλα να ηρεμήσει η ψυχή μου όλο.καουρες καούρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η egw είπε:

Τώρα δηλαδή θα ξανά.παω σύντομα δεν θα περάσει μήνας;

Έχω τρελαθεί θέλω να ακούσω καρδούλα να ηρεμήσει η ψυχή μου όλο.καουρες καούρες

Τι έγινε κοπέλα μου; Πώς πήγε ο υπέρηχος; Αύριο έχω κι εγώ υπέρηχο κι ελπίζω να ακουσω καρδούλα. Προς το παρόν ξεκίνησα απογεύματα να έχω αναγουλες και βάρος στο στομάχι ακόμη κι αν μεσημέρι έχω φάει κάτι ελαφρύ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η KONSTANTIA είπε:

Δεν ακούσατε καρδιά σε αυτό το ραντεβού @egw ;

Τώρα το βράδυ πήγαμε ναι ακούσαμε καρδουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Rinaki88 είπε:

Τι έγινε κοπέλα μου; Πώς πήγε ο υπέρηχος; Αύριο έχω κι εγώ υπέρηχο κι ελπίζω να ακουσω καρδούλα. Προς το παρόν ξεκίνησα απογεύματα να έχω αναγουλες και βάρος στο στομάχι ακόμη κι αν μεσημέρι έχω φάει κάτι ελαφρύ. 

Όλακαλα κορίτσια μου .ένα εκατοστό το μωρό ακούσαμε καρδιά και είναι σε καλή θέση πάει και αυτό 

Τώρα οι εξετάσεις πφ

Για τις καούρες μου είπε ένα σφηνάκι γάλα και δύο φρυγανιές βοηθάει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η egw είπε:

Όλακαλα κορίτσια μου .ένα εκατοστό το μωρό ακούσαμε καρδιά και είναι σε καλή θέση πάει και αυτό 

Τώρα οι εξετάσεις πφ

Για τις καούρες μου είπε ένα σφηνάκι γάλα και δύο φρυγανιές βοηθάει 

Τέλεια. Σου εύχομαι καλή συνέχεια στην εγκυμοσυνη σου. Αντε και στην αυχενική τώρα. 

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσια εγω την πεμπτη ειμαι για αυχενικη... πολυ αγχος

Καλή επιτυχία κοπέλα μου. Με το καλό όλα να πάνε καλά και να ηρεμήσετε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Κορτας καλά αποτελέσματα κοπέλα μου!

Κορίτσια, πολύ υπνηλία αυτές τις μέρες! Όπου κάτσω ή ξαπλώσω κατευθείαν θέλω να κοιμηθώ...ο μικρός βέβαια δεν με αφήνει να κλείσω μάτι, θέλει να παίζουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσια εγω την πεμπτη ειμαι για αυχενικη... πολυ αγχος

Αχ σε καταλαβαίνω.υπομονη νομίζω είναι το πιο δύσκολο και μετά χαλαρώνουμε λίγο 

Σου είπε θα σου πάρει κολπικά υγρά;εμένα λέει τότε ναι γιατί έτσι λέει το νέο πρωτόκολλο.

Εμείς έχουμε 31 Γενάρη ραντεβού και μετά από δυόμισι βδομάδες την αυχενική 

Πρέπει να πάω να κάνω το προγεννητικό να ηρεμήσω γιατί χθές τον έβλεπα στον ύπνο μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@egwμπράβο κορίτσι μου μια χαρά άκουσες την καρδούλα και ηρέμησες λίγο.                                                             @Κορτας λογικό να έχεις άγχος αλλά μόλις την κάνεις και δεις ότι το μωράκι σου είναι καλά θα ηρεμήσεις    

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...