Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά bebe 2019!!!


Recommended Posts

Καλημέρα! Εγώ καπνίζω τώρα, και μετά πλένω χέρια,αντισηπτικό, δόντια και στοματικό διάλυμα. Εχθές Επίσης πήγα για ποτό!!!! Απόγευμα μεν, αλλά είπα ας το γιορτάσω! Χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά βρε αθεόφοβες, κόψατε το κάπνισμα στην εγκυμοσύνη και το ξεκινήσατε πάλι;;; Αχ θα σας μαλώσω όλες σας!!! Εκτός από βλαβερό και δαπανηρό, ρε κορίτσια με συγχωρείτε κιόλας αλλά βρωμάει και πολύ άσχημα! Ξέρω, είμαι αντιπαθητική αντικαπνίστρια αλλά τι να κάνω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Καλά βρε αθεόφοβες, κόψατε το κάπνισμα στην εγκυμοσύνη και το ξεκινήσατε πάλι;;; Αχ θα σας μαλώσω όλες σας!!! Εκτός από βλαβερό και δαπανηρό, ρε κορίτσια με συγχωρείτε κιόλας αλλά βρωμάει και πολύ άσχημα! Ξέρω, είμαι αντιπαθητική αντικαπνίστρια αλλά τι να κάνω!

Εγώ μαζί σου! Από φανατική καπνίστρια έχω γίνει φανατική αντικαπνιστρια. Καπνιζα μέχρι την ημέρα που έμαθα ότι είμαι έγκυος. Δεν μπορώ να φανταστώ τώρα με το μωρό ότι θα μυρίζω τσιγαριλα και έχω φτάσει στο σημείο να λέω κάπνιζα εγώ; (άνθρωπος που κάπνιζε 15+ χρόνια). Εχω στείλει τον μπαμπά της στον καναπέ γιατί κανει ένα πραγμα που λέγεται iqos και μυρίζει σαν πορδή (θεε μου σγχωρα με). ? Και έχω γίνει το ίδιο σπαστική όταν βγαίνουμε έξω και μου μυρίζει τσιγάρο... Παρ' όλα αυτά σαν πρώην καπνίστρια και ελπίζοντας ότι θα παραμείνω έτσι, καταλαβαίνω και τις μανούλες που το έχουν ανάγκη. Δεν συμφωνώ αλλά τις κατανοώ. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@KONSTANTIA είμαι αθεοφοβη! Δυστυχώς μου αρέσει να καπνίζω και το απολαμβάνω και με χαλαρώνει. Παρεμπιπτόντως αδιαθετησα και είμαι κομμάτια, υπνηλία τρομερή! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Evoula4 είπε:

@KONSTANTIA είμαι αθεοφοβη! Δυστυχώς μου αρέσει να καπνίζω και το απολαμβάνω και με χαλαρώνει. Παρεμπιπτόντως αδιαθετησα και είμαι κομμάτια, υπνηλία τρομερή! 

Το καταλαβαίνω αυτό που λες, όλοι έχουμε  τις αδυναμίες μας στην ζωή. Και πάντα η κακια συνήθεια του άλλου μας ενοχλεί περισσότερο, δεν βλέπουμε τις δικές μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Evoula4 είπε:

Για τις κουβέρτες δραστηριοτήτων τι λετε; έχω αρχίσει το ψάξιμο...

Μια χαρά είναι, απλά δεν αξίζει να πάρεις πολύ ακριβή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Evoula4 είπε:

Για τις κουβέρτες δραστηριοτήτων τι λετε; έχω αρχίσει το ψάξιμο...

Εγώ έχω είχα πάει να αλλαξω κάτι δωρα και μου το πρότεινε η πωλήτρια,ούτε το έχω ανοίξει ακόμη,εγώ θα ανοίξω το γυμναστήριο τώρα να δω αν κάθεται να ασχοληθεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η vivika10 είπε:

Εγώ έχω είχα πάει να αλλαξω κάτι δωρα και μου το πρότεινε η πωλήτρια,ούτε το έχω ανοίξει ακόμη,εγώ θα ανοίξω το γυμναστήριο τώρα να δω αν κάθεται να ασχοληθεί 

Καλά, μην περιμένεις από την πρώτη φορά να κάτσει να ασχοληθεί. Μέρα με την μέρα θα ασχολείται όλο και περισσότερο, θα την τραβάνε τα χρώματα και οι ήχοι και θα απασχολείται λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 55 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Καλά, μην περιμένεις από την πρώτη φορά να κάτσει να ασχοληθεί. Μέρα με την μέρα θα ασχολείται όλο και περισσότερο, θα την τραβάνε τα χρώματα και οι ήχοι και θα απασχολείται λιγο

Η αλήθεια είναι πως περνάμε μια φάση γκρίνια καναμε και το εμβόλιο εχθές και χειροτερεψε η κατάσταση  τώρα σίγουρα δεν πρόκειται να κάτσει αλλά σε μερικές μέρες θα τον βάλω και ελπίζω όπως λες και εσύ λίγο λιγο κάθε μέρα να κάθεται να απασχολείται λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοπέλες! Σήμερα πήγαμε στην παιδίατρο και μας βρήκε πολύ καλά! 4,980 κιλά, 57,5 πόντους ύψος και παίρναμε αυτό το διάστημα 41 γραμμάρια βάρος την ημέρα! Ο φούσκας φουσκώνει σαν τσουρεκακι!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Καλησπέρα κοπέλες! Σήμερα πήγαμε στην παιδίατρο και μας βρήκε πολύ καλά! 4,980 κιλά, 57,5 πόντους ύψος και παίρναμε αυτό το διάστημα 41 γραμμάρια βάρος την ημέρα! Ο φούσκας φουσκώνει σαν τσουρεκακι!??

Μια χαρά τέλειος ποσο ειναι το μωρακι σου;σου απαντάω έδω στην ερώτηση που έκανες στα μωράκια Μαΐου,τώρα που είναι 3,5 μηνών 1 γεύμα καμία φορά ίσως και δύο εξαρτάται τι ώρα θα φάει πριν κοιμηθεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Μια χαρά τέλειος ποσο ειναι το μωρακι σου;σου απαντάω έδω στην ερώτηση που έκανες στα μωράκια Μαΐου,τώρα που είναι 3,5 μηνών 1 γεύμα καμία φορά ίσως και δύο εξαρτάται τι ώρα θα φάει πριν κοιμηθεί.

Είναι 39 ημερών. Εγώ τώρα τον ταιζω 1-2 φορές μέσα στην νύχτα, ανάλογα όπως λες τι ώρα θα φάει πριν κοιμηθεί. Ελπίζω να έρθει μια φάση όπου θα τρώει π.χ. στις 12 και θα ξανατρωει στις 6 το πρωί ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Είναι 39 ημερών. Εγώ τώρα τον ταιζω 1-2 φορές μέσα στην νύχτα, ανάλογα όπως λες τι ώρα θα φάει πριν κοιμηθεί. Ελπίζω να έρθει μια φάση όπου θα τρώει π.χ. στις 12 και θα ξανατρωει στις 6 το πρωί ?

Μακάρι εγώ ακόμη δεν το κατάφερα αλλά ελπίζω σιγά σιγά να γίνει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η vivika10 είπε:

Μακάρι εγώ ακόμη δεν το κατάφερα αλλά ελπίζω σιγά σιγά να γίνει 

Είσαστε 3 μηνών περίπου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Είσαστε 3 μηνών περίπου;

Σε 10 ημέρες κλείνουμε τους τρεις θα προσπαθήσω όμως να του το κόψω το βραδινό σταδιακά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Σε 10 ημέρες κλείνουμε τους τρεις θα προσπαθήσω όμως να του το κόψω το βραδινό σταδιακά 

Έχετε πρόγραμμα στο φαγητό; Νομίζω βέβαια πως λίγο περνάει από το χέρι μας αυτό. Αν το παιδί ξυπνάει και κλαίει δεν μπορείς να μην το ταισεις ούτε μπορεί να αντικαταστήσεις το γάλα με κάτι άλλο σε αυτό το στάδιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η KONSTANTIA είπε:

Έχετε πρόγραμμα στο φαγητό; Νομίζω βέβαια πως λίγο περνάει από το χέρι μας αυτό. Αν το παιδί ξυπνάει και κλαίει δεν μπορείς να μην το ταισεις ούτε μπορεί να αντικαταστήσεις το γάλα με κάτι άλλο σε αυτό το στάδιο

Τρώμε κάθε τρεισιμιση με τέσσερες ώρες,Τώρα μου είπε η παιδίατρος πριν κοιμηθώ να το ταιζω πριν κοιμηθω αν πχ το μωρο κοιμηθεί 10 και εγώ 12:30να το ταιζω στης 12:30 Όσο φάει για να  ξυπνήσει όσο πιο αργά γίνεται μέσα στη νυχτα,Δεν το έχω δοκιμάσει ακομη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η vivika10 είπε:

Τρώμε κάθε τρεισιμιση με τέσσερες ώρες,Τώρα μου είπε η παιδίατρος πριν κοιμηθώ να το ταιζω πριν κοιμηθω αν πχ το μωρο κοιμηθεί 10 και εγώ 12:30να το ταιζω στης 12:30 Όσο φάει για να  ξυπνήσει όσο πιο αργά γίνεται μέσα στη νυχτα,Δεν το έχω δοκιμάσει ακομη

Σωστό είναι αυτό που σου είπε η γιατρός. Έτσι έκανα με τον μεγάλο μου κυρίως γιατί δεν μου καλοετρωγε πριν κοιμηθεί και για να μην χάνει γεύματα τον τάιζα ενώ κοιμόταν. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 18/9/2019 at 2:34 ΜΜ, ο/η MissMary είπε:

Εμένα μου έχει λείψει και το ποτάκι αλλά και το τσιγαράκι ρε σεις..τόσο καιρό και δεν μου έχει φύγει από το μυαλό το άτιμο..ξέρω ότι μπορώ να κάνω από κανένα αλλά πιο πολυ με σταματάει η ιδέα ότι θα την πάρω αγκαλίτσα και θα της μυρίζει η μαμα τσιγάρο ενώ τόσο καιρό είχα αλλη μυρωδιά..

Κι εγώ θέλω τσιγάρο σαν τρελή 

Έχουν γίνει διάφορα θα με χαλαρώνε πολύ ένα στο τόσο γιατί είμαι χάλια αλλά σκέφτομαι τη μικρή αν και στο γιο μου έκανα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 36 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κι εγώ θέλω τσιγάρο σαν τρελή 

Έχουν γίνει διάφορα θα με χαλαρώνε πολύ ένα στο τόσο γιατί είμαι χάλια αλλά σκέφτομαι τη μικρή αν και στο γιο μου έκανα 

Και εγώ έχω παρατηρήσει ότι πιο πολύ μου έρχεται η επιθυμία όταν θα πιεστω! Ελπίζω να ξεπεραστούν όλα! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Όμορφη Κυριακή να έχουμε μάνες! Σήμερα ξυπνησε χωρίς να πονάει η κοιλίτσα της και ήταν μέσα στη πολυλογία και τα γέλια! Τι ωραιο ξύπνημα! Και η πάνα γεμάτη κανονικότατου χρώματος και υφής γιατί τις τελευταίες μέρες κάτι μάλλον την πείραξε! Οπότε ηρέμησα κι εγώ! Έβγαλε κρυουλακι ε! Ώρα για ολόσωμα φορμακια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η MissMary είπε:

Καλημέρα! Όμορφη Κυριακή να έχουμε μάνες! Σήμερα ξυπνησε χωρίς να πονάει η κοιλίτσα της και ήταν μέσα στη πολυλογία και τα γέλια! Τι ωραιο ξύπνημα! Και η πάνα γεμάτη κανονικότατου χρώματος και υφής γιατί τις τελευταίες μέρες κάτι μάλλον την πείραξε! Οπότε ηρέμησα κι εγώ! Έβγαλε κρυουλακι ε! Ώρα για ολόσωμα φορμακια ?

Καλημέρα,όντως έβγαλε εμείς φοράμε ολοσωμο φορμακι εδώ και τρεις ημέρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Κι εγώ της φόρεσα εχθές ολόσωμη φόρμα. Επίσης σήμερα βγήκαμε μια μεγάλη βόλτα από τις 11 το πρωί, φάγαμε και σε ταβέρνα ήταν εξαιρετική! Γυρίσαμε στις 5! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!!! Εγώ πάλι λέω πότε θα κάνει ζέστη να του βάλω κοντομάνικο. Χαχαχα!! Μέσα στο σπίτι ευτυχώς έχουμε ζέστη οπότε καμία φορά τον αφήνω κ με κοντό. Αλλά συνήθως είμαστε με μακρυμανικο. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...