Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Τυχερούλης" ο πρώτος μήνας του 2019


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 12 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

@Χρυσάφω μου περαστικά σου γλυκιά μου!!!

PTH00056.jpeg

Tiγλυκός άνθρωπος που εισαι!Ευχαριστω πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια.... περαστικά στη @Χρυσάφω.....καλή ανάρρωση εύχομαι..... συγχαρητήρια στη @Lenaki1890....τα διάβασα τα ευχάριστα.. μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι....οι εγκυουλες μας ελπίζω να είναι καλά το ίδιο και τα υπόλοιπα κορίτσια....εγώ περιμένω Παρασκευή περίοδο κ λέω περιμένω γτ τό νιώθω... έβγαλα σπυράκια νιώθω μια κούραση κ πρήστηκε η κοιλιά μου... Δεν μπορώ να σας κρψω ότι απογοητεύτηκα.... ψυχολογικά και σωματικά νιώθω κάπως.. αυτά...σας φιλώ...μια όμορφη Κυριακή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα κορίτσια.... περαστικά στη @Χρυσάφω.....καλή ανάρρωση εύχομαι..... συγχαρητήρια στη @Lenaki1890....τα διάβασα τα ευχάριστα.. μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι....οι εγκυουλες μας ελπίζω να είναι καλά το ίδιο και τα υπόλοιπα κορίτσια....εγώ περιμένω Παρασκευή περίοδο κ λέω περιμένω γτ τό νιώθω... έβγαλα σπυράκια νιώθω μια κούραση κ πρήστηκε η κοιλιά μου... Δεν μπορώ να σας κρψω ότι απογοητεύτηκα.... ψυχολογικά και σωματικά νιώθω κάπως.. αυτά...σας φιλώ...μια όμορφη Κυριακή

Καλημερα @ΜαριαΧ..... Μην απογοητευεσαι γιατί είναι νωρίς ακόμα μέχρι την Παρασκευή... Και εγώ τα ίδια συμπτώματα είχα και τσουπ θετικό.... Μόνο που σήμερα είδα λίγο αχνό ροζ και φοβήθηκα λίγο αλλά αύριο που θα πάω να κάνω επαναληπτική χοριακη θα δούμε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Καλημερα @ΜαριαΧ..... Μην απογοητευεσαι γιατί είναι νωρίς ακόμα μέχρι την Παρασκευή... Και εγώ τα ίδια συμπτώματα είχα και τσουπ θετικό.... Μόνο που σήμερα είδα λίγο αχνό ροζ και φοβήθηκα λίγο αλλά αύριο που θα πάω να κάνω επαναληπτική χοριακη θα δούμε.... 

Σε ευχαριστώ πολύ.μακαρι να έχεις  δίκαιο..μια τεραστια χοριακη σου εύχομαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Ε λίγα λίγα, μη σκας. 

Καλημέρα κοπελες μου νσι λίγα θα τα κάνω .

Έχουμε και σχέδιο ν κάνουμε για το σχολείο αύριο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Ρουλακι6 είπε:

Καλημερα @ΜαριαΧ..... Μην απογοητευεσαι γιατί είναι νωρίς ακόμα μέχρι την Παρασκευή... Και εγώ τα ίδια συμπτώματα είχα και τσουπ θετικό.... Μόνο που σήμερα είδα λίγο αχνό ροζ και φοβήθηκα λίγο αλλά αύριο που θα πάω να κάνω επαναληπτική χοριακη θα δούμε.... 

@ΜαριαΧ μην απογοήτευσαο κι εγώ είχα σπυράκια και φούσκωμα 

Ρουλακι μου μην αγχώνεσαι σε ποια βδομάδα είσαι; Να σου πω ο γιατρός μου μου είπε ότι αυτά τα ροζ αν και δεν έχω  δει εγώ ακόμη δεν είναι καν παθολογικά αλλά δίνουν ένα χαπακι αν ξαναδείς πάρε για το χάπι αλλά δεν είναι τίποτα αλήθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα κορίτσια.... περαστικά στη @Χρυσάφω.....καλή ανάρρωση εύχομαι..... συγχαρητήρια στη @Lenaki1890....τα διάβασα τα ευχάριστα.. μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι....οι εγκυουλες μας ελπίζω να είναι καλά το ίδιο και τα υπόλοιπα κορίτσια....εγώ περιμένω Παρασκευή περίοδο κ λέω περιμένω γτ τό νιώθω... έβγαλα σπυράκια νιώθω μια κούραση κ πρήστηκε η κοιλιά μου... Δεν μπορώ να σας κρψω ότι απογοητεύτηκα.... ψυχολογικά και σωματικά νιώθω κάπως.. αυτά...σας φιλώ...μια όμορφη Κυριακή

Καλημερα ΜαριαΧ και σε ολα τα κορίτσια.Μην απογοητευεσαι απο τωρα.Τα συμπτωματα πολλες φορες ξεγελουν.Ολα καλα να πανε!Κι αν δεν ειναι αυτος ο μηνας θα ειναι ο επομενος!Υπομονη και δυναμη να εχουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η ΜαριαΧ είπε:

Καλημέρα κορίτσια.... περαστικά στη @Χρυσάφω.....καλή ανάρρωση εύχομαι..... συγχαρητήρια στη @Lenaki1890....τα διάβασα τα ευχάριστα.. μια τελειομηνη εγκυμοσύνη εύχομαι....οι εγκυουλες μας ελπίζω να είναι καλά το ίδιο και τα υπόλοιπα κορίτσια....εγώ περιμένω Παρασκευή περίοδο κ λέω περιμένω γτ τό νιώθω... έβγαλα σπυράκια νιώθω μια κούραση κ πρήστηκε η κοιλιά μου... Δεν μπορώ να σας κρψω ότι απογοητεύτηκα.... ψυχολογικά και σωματικά νιώθω κάπως.. αυτά...σας φιλώ...μια όμορφη Κυριακή

Καλημέρα κορίτσι! Εγώ περιμένω αύριο μεθαύριο, και νιώθω κάπως την κοιλιά μου... Οπότε μπορεί να μου έρθει... Θα δούμε.. ας μην απογοητευομαστε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Βικούλα88 είπε:

Καλημέρα κορίτσι! Εγώ περιμένω αύριο μεθαύριο, και νιώθω κάπως την κοιλιά μου... Οπότε μπορεί να μου έρθει... Θα δούμε.. ας μην απογοητευομαστε!!

Κρατάω μικρό καλάθι καλύτερα.... εύχομαι τα καλύτερα πάντως...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η egw είπε:

@ΜαριαΧ μην απογοήτευσαο κι εγώ είχα σπυράκια και φούσκωμα 

Ρουλακι μου μην αγχώνεσαι σε ποια βδομάδα είσαι; Να σου πω ο γιατρός μου μου είπε ότι αυτά τα ροζ αν και δεν έχω  δει εγώ ακόμη δεν είναι καν παθολογικά αλλά δίνουν ένα χαπακι αν ξαναδείς πάρε για το χάπι αλλά δεν είναι τίποτα αλήθεια 

4+3 ναι τον πήρα και μου έδωσε κάτι κολπικά πρωί μεσημέρι βράδυ και ο Θεός βοηθός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γειά σας εγώ βρίσκομαι κέντρο όλα κλειστά εξαιτίας συλλαλητήριου.... Με το ζόρι προσέγγισα το κτίριο για να δώσω εξετάσεις.... 

12η μέρα σήμερα.... ? ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Κορίτσια γειά σας εγώ βρίσκομαι κέντρο όλα κλειστά εξαιτίας συλλαλητήριου.... Με το ζόρι προσέγγισα το κτίριο για να δώσω εξετάσεις.... 

12η μέρα σήμερα.... ? ? 

Καλά αποτελέσματα σου εύχομαι.. Και στις εξετάσεις και στις προσπάθειες... ❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ρουλακι6 είπε:

4+3 ναι τον πήρα και μου έδωσε κάτι κολπικά πρωί μεσημέρι βράδυ και ο Θεός βοηθός 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά κοπέλα μου

Είναι νωρίς πάντως δεν μου φαίνεται κάτι παράλογο λίγο ροζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Κορίτσια γειά σας εγώ βρίσκομαι κέντρο όλα κλειστά εξαιτίας συλλαλητήριου.... Με το ζόρι προσέγγισα το κτίριο για να δώσω εξετάσεις.... 

12η μέρα σήμερα.... ? ? 

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου! Άντε και σήμερα αγκαλίτσες με το σύζυγο για να το γιορτάσετε! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope!!! είπε:

Κορίτσια γειά σας εγώ βρίσκομαι κέντρο όλα κλειστά εξαιτίας συλλαλητήριου.... Με το ζόρι προσέγγισα το κτίριο για να δώσω εξετάσεις.... 

12η μέρα σήμερα.... ? ? 

Καλά αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά κοπέλα μου

Είναι νωρίς πάντως δεν μου φαίνεται κάτι παράλογο λίγο ροζ

Μακάρι τώρα ξάπλωσα και ξεκουράζομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Hope!!! είπε:

Κορίτσια γειά σας εγώ βρίσκομαι κέντρο όλα κλειστά εξαιτίας συλλαλητήριου.... Με το ζόρι προσέγγισα το κτίριο για να δώσω εξετάσεις.... 

12η μέρα σήμερα.... ? ? 

Καλη επιτυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ααααα γύρισα σώα και αρτιμελής..... Χαμός γινόταν.... Η Πατησίων κλειστή μόνο κούκουλοφοροι... Έγραψα... Ελπίζω καλά... Μέρα ήρθε κ με πήρε ο άντρας μου... Περπάτησα για να τον βρω... Γιατί οι δρόμοι κλειστοί.... Και μπερδεύτηκε κ έστριψε προς Εξάρχεια ????? εντάξει τα είδα όλα.... Βγήκαμε Αλεξάντρας.... Αν δείξουν ένα μπλε αυτοκίνητο... Να ανεβαίνει.... Σιγά σιγά δίπλα στα μαύροντυμενα παιδιά.... Με τις φωτιές... Καταλάβατε.... Εμείς ήμασταν...... 

Η καρδιά μου σαν ταμπούρλο... Είχαμε κ το παιδί μαζί.... Του λέω ευτυχώς που ήρθες να με πάρεις για να μην κινδύνεψω???

Απόψε @LOULOUdaki!Πρέπει να κάνω πολλές αγκαλίτσες..... ? ? ? ? ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Κορίτσια ααααα γύρισα σώα και αρτιμελής..... Χαμός γινόταν.... Η Πατησίων κλειστή μόνο κούκουλοφοροι... Έγραψα... Ελπίζω καλά... Μέρα ήρθε κ με πήρε ο άντρας μου... Περπάτησα για να τον βρω... Γιατί οι δρόμοι κλειστοί.... Και μπερδεύτηκε κ έστριψε προς Εξάρχεια ????? εντάξει τα είδα όλα.... Βγήκαμε Αλεξάντρας.... Αν δείξουν ένα μπλε αυτοκίνητο... Να ανεβαίνει.... Σιγά σιγά δίπλα στα μαύροντυμενα παιδιά.... Με τις φωτιές... Καταλάβατε.... Εμείς ήμασταν...... 

Η καρδιά μου σαν ταμπούρλο... Είχαμε κ το παιδί μαζί.... Του λέω ευτυχώς που ήρθες να με πάρεις για να μην κινδύνεψω???

Απόψε @LOULOUdaki!Πρέπει να κάνω πολλές αγκαλίτσες..... ? ? ? ? ?

Πωπω καταλάβα 

Άντε τώρα που τελείωσε αγκαλίτσες πολλές πολλές

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Κορίτσια ααααα γύρισα σώα και αρτιμελής..... Χαμός γινόταν.... Η Πατησίων κλειστή μόνο κούκουλοφοροι... Έγραψα... Ελπίζω καλά... Μέρα ήρθε κ με πήρε ο άντρας μου... Περπάτησα για να τον βρω... Γιατί οι δρόμοι κλειστοί.... Και μπερδεύτηκε κ έστριψε προς Εξάρχεια ????? εντάξει τα είδα όλα.... Βγήκαμε Αλεξάντρας.... Αν δείξουν ένα μπλε αυτοκίνητο... Να ανεβαίνει.... Σιγά σιγά δίπλα στα μαύροντυμενα παιδιά.... Με τις φωτιές... Καταλάβατε.... Εμείς ήμασταν...... 

Η καρδιά μου σαν ταμπούρλο... Είχαμε κ το παιδί μαζί.... Του λέω ευτυχώς που ήρθες να με πάρεις για να μην κινδύνεψω???

Απόψε @LOULOUdaki!Πρέπει να κάνω πολλές αγκαλίτσες..... ? ? ? ? ? 

Έλα ρε, γίνεται τέτοιος χαμός; Φαντάσου ότι εγώ δουλεύω στα Εξάρχεια, εκεί παρκάρω το αμάξι κάθε μέρα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Έλα ρε, γίνεται τέτοιος χαμός; Φαντάσου ότι εγώ δουλεύω στα Εξάρχεια, εκεί παρκάρω το αμάξι κάθε μέρα ?

Α τέλεια!!!! Σε ωραία περιοχή κ εσύ... Ευτυχώς δουλεύεις πρωινές ώρες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!Τι κανετε σημερα;; Λιγοστέψαμε η μου φαίνεται;;Εχουν παει τα περισσότερα κορίτσια στην ομαδα.μελλοντικες μανούλες;;Πολυ ευχαριστο αυτο!Ποιες μείναμε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.... Εγώ περιμένω την Τετάρτη να με δει ξανά ο γιατρός... Πάντως από χθες έχω περισσότερα υγρά κ λίγα ποναλακια... Από την αριστερή περίμενα.. Μάλλον ωάριο θα χω από δεξιά... Σήμερα ελπίζω να χει μεγαλώσει κ να είναι γύρω στα 12... Σκέφτομαι από αύριο να ξεκινήσω και τα τεστακια που μου έχουν απομείνει... Να τα τεστάρω κι αυτά να δω αν συνάδουν με τον υπέρηχο.. ☺️ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα κορίτσια.... Εγώ περιμένω την Τετάρτη να με δει ξανά ο γιατρός... Πάντως από χθες έχω περισσότερα υγρά κ λίγα ποναλακια... Από την αριστερή περίμενα.. Μάλλον ωάριο θα χω από δεξιά... Σήμερα ελπίζω να χει μεγαλώσει κ να είναι γύρω στα 12... Σκέφτομαι από αύριο να ξεκινήσω και τα τεστακια που μου έχουν απομείνει... Να τα τεστάρω κι αυτά να δω αν συνάδουν με τον υπέρηχο.. ☺️ 

Καλημερα!Μπράβο που το τεστάρεις με υπέρηχο!Είναι το πιο σίγουρο.Να μας γράψεις αν συγκλίνουν .Μακάρι!Σ εμένα πάντως δεν μπορούν να βοηθήσουν.Λέω να το παρακολουθήσω  κι εγώ με υπέρηχο κ αυτόν το μήνα ..Μακάρι κορίτσι μου να πάνε ολα καλα αυτη την φορά και να πετύχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...