Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!Πείτε μου σας παρακαλώ το θερμόμετρο χρησιμοποιείται για τα μωρά...Εγώ μετα από ατύχημα που είχα με υδραργυρικό πήρα ένα γαλλιου.

Αλλά βρε κορίτσια δεν δείχνει νομίζω σωστή θερμοκρασία.Μηπως θέλει κάποιο κόλπο που δεν γνωρίζω; Μετράω από μασχάλη 3 4 λεπτά. 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 2 ώρες, ο/η malio είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Πείτε μου σας παρακαλώ το θερμόμετρο χρησιμοποιείται για τα μωρά...Εγώ μετα από ατύχημα που είχα με υδραργυρικό πήρα ένα γαλλιου.

Αλλά βρε κορίτσια δεν δείχνει νομίζω σωστή θερμοκρασία.Μηπως θέλει κάποιο κόλπο που δεν γνωρίζω; Μετράω από μασχάλη 3 4 λεπτά. 

Καλησπέρα κοριτσι εγω εχω ενα ψηφιακό και ειμαι πολύ ευχαριστημενη σε 1 λεπτό μου δειχνει θερμοκρασία ειναι microlife το πηρα απο φαρμακείο καπου στα 4,50 ευρω. 

Ευχαριστώ  M@mmy για την απάντηση.Δηλαδη σουβγάζει σωστή μέτρηση;ο Εγώ με ένα της thermoval ηλεκτρονικό δεν είμαι ευχαριστημένη.Δειχνει διαφορετικές μετρήσεις.Τωρα για παράδειγμα μια 35.6 και μια 36.Και του γυαλιού στα 4 λεπτά αν καταφέρουμε να το κρατήσουμε για να δείξει σωστή..

Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Οκγια να δουμε °°♡♡♡θα το εχω και αυτο στα υποψιν !!
    • Ο εμετος κ η ναυτία είναι απ την μέθη ναι! Κ εγώ με το που φτάσαμε σπίτι απ το ιασω κ κατέβηκα απ το αμάξι δεν μπόρεσα να κρατηθώ έκανα στην είσοδο εμετό κ μέσα στο ασανσερ κ ξανά επάνω στο σπίτι.... Μιλάμε δεν μπορούσα να κρατηθώ! Μετά δεν ξανά ένιωσα περίεργα απλά ήμουν ξάπλα έτσι κι αλλιώς..... 
    • Γειά σου! Εύχομαι να πάνε όλα καλά!!! Εγώ στις αρχές της εγκυμοσύνης κυρίως τον 2ο μήνα είχα πάρα πολλά τραβήγματα και πόνους περιόδου. Πονούσα αρκετά, μία δεξιά μία αριστερά χαμηλά. Δεν ξέρω αν ήταν συσπάσεις, γιατί εγώ ξεκίνησα πιο μετά να έχω συσπάσεις. Αλλά όλα πήγαν καλά. Μεγαλώνει η μήτρα και πονάς.
    • Αυτό σκεφτόμουν κ εγώ... Δε μου αρέσει να με στενεύουν τα ρούχα γενικότερα.. Να το κάνετε σαν τους Αμερικανούς που ανανεώνουν τους όρκους τους!!! Να ξαναπαντρευτειτε σε μια επέτειο σας!!! Φαντάζεσαι χαχαχα
    • Είμαστε στη ίδια μοίρα....είχα κ αποκόλληση οπότε είχα ενημερώσει τους πελάτες Μ από αρκετά νωρίς! Κάποιοι θα καταλάβουν και δε θα σε φέρουν σε δύσκολη θέση, κάποιοι άλλοι όχι απαραίτητα από αδιακρισια η κακια μπορεί να σε φέρουν σε δύσκολη θέση, όμως η έκφραση του προσώπου σ εκείνη τη στιγμή αλλά κ το σώμα που θα σφιχτει θα στείλει σαφέστατα μηνύματα! Προσωπικά με βοήθησε η συζήτηση του θέματος με συγκεκριμένους πελάτες που ξέρω πως με νοιάζονται κ με αγαπάνε, αλλά αυτό είναι καθαρά προσωπικό θέμα κάθε ανθρώπου! Κάθε αρχή και δύσκολη αλλά θα με θυμηθείς μόνο η πρώτη βδομάδα θα είναι ζορικη μετά μπαίνεις στο ρυθμο....
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...