Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θερμομετρο


malio

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!Πείτε μου σας παρακαλώ το θερμόμετρο χρησιμοποιείται για τα μωρά...Εγώ μετα από ατύχημα που είχα με υδραργυρικό πήρα ένα γαλλιου.

Αλλά βρε κορίτσια δεν δείχνει νομίζω σωστή θερμοκρασία.Μηπως θέλει κάποιο κόλπο που δεν γνωρίζω; Μετράω από μασχάλη 3 4 λεπτά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η malio είπε:

Κορίτσια καλησπέρα!Πείτε μου σας παρακαλώ το θερμόμετρο χρησιμοποιείται για τα μωρά...Εγώ μετα από ατύχημα που είχα με υδραργυρικό πήρα ένα γαλλιου.

Αλλά βρε κορίτσια δεν δείχνει νομίζω σωστή θερμοκρασία.Μηπως θέλει κάποιο κόλπο που δεν γνωρίζω; Μετράω από μασχάλη 3 4 λεπτά. 

Καλησπέρα κοριτσι εγω εχω ενα ψηφιακό και ειμαι πολύ ευχαριστημενη σε 1 λεπτό μου δειχνει θερμοκρασία ειναι microlife το πηρα απο φαρμακείο καπου στα 4,50 ευρω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ  M@mmy για την απάντηση.Δηλαδη σουβγάζει σωστή μέτρηση;ο Εγώ με ένα της thermoval ηλεκτρονικό δεν είμαι ευχαριστημένη.Δειχνει διαφορετικές μετρήσεις.Τωρα για παράδειγμα μια 35.6 και μια 36.Και του γυαλιού στα 4 λεπτά αν καταφέρουμε να το κρατήσουμε για να δείξει σωστή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...