Μετάβαση σε περιεχόμενο
Δανάη28

ΑΠΟΒΟΛΗ ΚΑΙ ΑΝΑΡΡΩΤΙΚΗ

Recommended Posts

Καλημερα σας κοριτσια, ειχα παρει αναρρωτικη (1μην) για επαπειλουμενη. Πριν μια βδομαδα απεβαλα μηπως ξερετε τι κανω με την αναρρωτικη; Μου εχουν μεινει αλλες 2 εβδομαδες;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις On 17/12/2018 at 4:19 ΜΜ, ο/η Δανάη28 είπε:

Καλημερα σας κοριτσια, ειχα παρει αναρρωτικη (1μην) για επαπειλουμενη. Πριν μια βδομαδα απεβαλα μηπως ξερετε τι κανω με την αναρρωτικη; Μου εχουν μεινει αλλες 2 εβδομαδες;

Λυπάμαι κορίτσι μου.. Εγώ την πρώτη μέρα της 15ημερης άδειας που είχα πάρει διαπιστωσα παλινδρόμηση. Εννοείται κράτησα την άδεια για ψυχολογικούς λόγους γιατί έκανα αποξεση κλπ...

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• καλησπέρα κοριτσι μου με το καλό να έρθει το μωράκι σου...να μην νιώθεις καμία τύψη για κανέναν δική σου είναι η ζωή ότι θέλεις θα αποκαλύψεις και ότι δεν θέλεις δεν θα το λες ούτε εγώ ήθελα και είχα πει να φανταστείς η γειτόνισσα μου 7 μηνών με ρώτησε είσαι έγκυοςςςς τότε με κατάλαβε ήμουν από τις τυχερές αδύνατη αλλά όχι μεγάλη κοιλια...τώρα αν νιώθεις εσύ καλά με το να την πάρεις τηλέφωνο πάρτη αλλά δεν χρειάζεται να αγχωνεσαι και να εκνευρίζεσαι στη κατάσταση σου
    • Πιο πολύ με στενοχωρισε το γεγονός ότι και η ίδια είναι μανουλα και τα έχει περάσει αυτά αν μου το έλεγε κάποιος άλλος πιστεύω ότι δεν θα με πείραζε τόσο.. Σκέφτομαι να την πάρω τηλέφωνο να της πω ότι με στενοχωρισε και δεν μου άρεσε ο τρόπος της γτ αλλιώς θα συνεχίσω να το σκέφτομαι.! 
    • Κορίτσι μου μην ασχολείσαι με αυτά τα πράγματα και να μην νιώθεις άσχημα εκνευρίζομαι πολύ με τον κόσμο ρε παιδί μου δεν καταλαβαίνουν ότι η ψυχολογία μιας εγκύου είναι εύθραυστη και οι ορμόνες κάνουν πάρτυ πρέπει να απολογουμαστε κι από πάνω?? Κι εγώ είχα μια αποβολή και μάλιστα αφού ειχε μάθει όλη η πόλη που μένω ότι είμαι έγκυος με αποτέλεσμα ακόμα και δύο μήνες μετά την αποβολή να με ρωτάνε πώς πάει η εγκυμοσύνη μου.. εννοείται ότι τώρα που είμαι έγκυος το είπα στους κοντινούς συγγενείς στην αυχενική και όλοι οι υπόλοιποι το μάθαν όταν με είδαν τυχαία στον έβδομο με την κοιλιά τουρλα..είναι δικαίωμα σου τα πάντα στην εγκυμοσύνη από την πιο ασήμαντη λεπτομέρεια και μην αφήνεις κανέναν να σου χαλάσει αυτή τη μαγική περίοδο..έχουμε ήδη τα άγχη και τις ανησυχίες μας..είναι πολύ εγωιστικό από τους γύρω μας να γκρινιάζουν για βλακείες..πάρε μια ανάσα και άρχισε να γράφεις κόσμο και σε όποιον αρέσει..εσύ κάνε ότι μπορείς για να είσαι ήρεμη και χαλαρή..<3 ( συγχυστηκα λίγο παραπάνω γιατί έχω ακούσει κι εγώ πολλές βλακείες 😋😋😋)
    • Εάν δεν με είχε δει δεν θα της το είχα πει έτσι Κ αλλιώς.. Το άλλο θέμα είναι ότι θα το πει σε άλλους και τις το τονισα να μην το πει..! Αλλά την ξέρω.!! 
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...