Μετάβαση σε περιεχόμενο

επιτροπη εξωσωματικης συναινεση


Recommended Posts

καλησπερα κοριτσια,

 

τελος του μηνος περναω απο επιτροπη και χρειαζομαι συμβολαιογραφικη πραξη συναινεσης καθως εγω και ο συντροφος μου δεν ειμαστε ακομα παντρεμενοι....πηρα τη συμβολαιογραφο και μου ειπε πως χρειαζεται ενα προτυπο για να ειναι σιγουρη πως ειναι σωστη...εχει καμια σας εμπειρια???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν η συμβολαιογράφος χρησιμοποιεί το προγραμμα Blogica μπορεί να βρει εκει πρότυπο. Ειστε αγαμο ζευγαρι και επιθυμείτε πράξη συναινεσης με δικο σας γενετικο υλικο ετσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κορίτσι και καλή επιτυχία! Επειδή κι εμείς βρεθήκαμε στην ίδια θέση, τελικά κάναμε σύμφωνο συμβίωσης. Βγαίνει τσακ μπαμ και για να διευκολύνουμε και τους γιατρούς της επιτροπης. Αυτό το λέω γιατι καμία φορά αν δουν χαρτί που δεν έχουν ξαναδεί μπορεί να τους ξενίσει. Νομίζω παντως και το κόστος είναι περίπου το ίδιο, θα σου τα πει καλυτερα η αγαπημένη @Kat-Cat τα νομικά! Και αν έχεις καμία ενδοκρινολογική απορία επίσης θα στη λύσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Γεια σου κορίτσι και καλή επιτυχία! Επειδή κι εμείς βρεθήκαμε στην ίδια θέση, τελικά κάναμε σύμφωνο συμβίωσης. Βγαίνει τσακ μπαμ και για να διευκολύνουμε και τους γιατρούς της επιτροπης. Αυτό το λέω γιατι καμία φορά αν δουν χαρτί που δεν έχουν ξαναδεί μπορεί να τους ξενίσει. Νομίζω παντως και το κόστος είναι περίπου το ίδιο, θα σου τα πει καλυτερα η αγαπημένη @Kat-Cat τα νομικά! Και αν έχεις καμία ενδοκρινολογική απορία επίσης θα στη λύσει!!

αχαχαχχα, νομικος ενδοκρινολογος. Μεχρι και στους γιατρους που παω μου τα λενε και μετα επισημαινουν, τι στα λεμε αφου σιγουρα θα τα χεις διαβασει :P Το χαρτί της συναίνεσης το ζητάει βασικά και το κέντρο εξωσωματικής. Δεν ξερω αν το θελει η επιτροπή σιγουρα το θέλει το κέντρο πάντως (σε περιπτωση που δεν υπάρχει γάμος). Βλέπω τα νέα σου και ευχομαι με ένα πονο τώρα πια κορίτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ακριβώς έτσι αγαμο ζευγάρι με δικό μας γενετικό υλικό καθώς υπάρχει πλήρης αποφραξη σαλπιγγων... Έχει καμία σας το πρότυπο που μπορώ να χρεισιμοποιησω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

αν η συμβολαιογράφος χρησιμοποιεί το προγραμμα Blogica μπορεί να βρει εκει πρότυπο. Ειστε αγαμο ζευγαρι και επιθυμείτε πράξη συναινεσης με δικο σας γενετικο υλικο ετσι;

Ναι ακριβώς έτσι αγαμο ζευγάρι με δικό μας γενετικό υλικό καθώς υπάρχει πλήρης αποφραξη σαλπιγγων... Έχει καμία σας το πρότυπο που μπορώ να χρεισιμοποιησω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mocha είπε:

Ναι ακριβώς έτσι αγαμο ζευγάρι με δικό μας γενετικό υλικό καθώς υπάρχει πλήρης αποφραξη σαλπιγγων... Έχει καμία σας το πρότυπο που μπορώ να χρεισιμοποιησω?

σου στέλνω πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 7/11/2018 at 5:34 ΜΜ, ο/η Mocha είπε:

καλησπερα κοριτσια,

 

τελος του μηνος περναω απο επιτροπη και χρειαζομαι συμβολαιογραφικη πραξη συναινεσης καθως εγω και ο συντροφος μου δεν ειμαστε ακομα παντρεμενοι....πηρα τη συμβολαιογραφο και μου ειπε πως χρειαζεται ενα προτυπο για να ειναι σιγουρη πως ειναι σωστη...εχει καμια σας εμπειρια???

 

Καλησπέρα κορίτσι μου καλή επιτυχία!!εγώ είχα δώσει συμβολαιογραφική πράξη αλλά σε φωτοτυπία με την υπογραφή της συμβολαιογράφου .αν χρειαστείς κάτι πιο συγκεκριμένο στείλε μου !καλή επιτυχιαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου καλή επιτυχία!!εγώ είχα δώσει συμβολαιογραφική πράξη αλλά σε φωτοτυπία με την υπογραφή της συμβολαιογράφου .αν χρειαστείς κάτι πιο συγκεκριμένο στείλε μου !καλή επιτυχιαα

σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου...σε φωτοτυπια για το εδωσες?Ηταν και η υπογραφη φωτοτυπημενη?Σε ποια επιτροπη πηγες?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mocha είπε:

σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου...σε φωτοτυπια για το εδωσες?Ηταν και η υπογραφη φωτοτυπημενη?Σε ποια επιτροπη πηγες?

 

Πειραιά .η συμβολαιογράφος θα σου ετοιμάσει αντίγραφα καλό είναι να δώσεις ένα από αυτά το πρωτότυπο κράτησε το!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Πειραιά .η συμβολαιογράφος θα σου ετοιμάσει αντίγραφα καλό είναι να δώσεις ένα από αυτά το πρωτότυπο κράτησε το!

Και η υπογραφή της ήταν σε φωτοτυπία η στα αντίγραφα υπέγραψε εκ νέου?έχω αγχωθει πολύ...και εγώ Πειραιά πάω πως ήταν ?Εσύ πέρασες γλυκιά μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 10/11/2018 at 10:18 ΜΜ, ο/η Mocha είπε:

Και η υπογραφή της ήταν σε φωτοτυπία η στα αντίγραφα υπέγραψε εκ νέου?έχω αγχωθει πολύ...και εγώ Πειραιά πάω πως ήταν ?Εσύ πέρασες γλυκιά μου?

καλησπέρα και παλι ...ενας σγουρομαλλης με γκρίζο μαλλί καραγκιόζης ...γενικα δεν τα είδαν με προσοχη.ναι πέρασα.η συμβολαιογραφος θα σου δώσει και 2 αντίγραφα δώσε το 1 και καλό είναι σε όλες τις εξετάσεις να έχεις κρατήσει και φωτοτυπία.δεν κόβουν γενικά ίσως μόνο ένα χαρτί σε εκρεμμοτητα .πήγαινε πρωι γιατί μετά θα περιμένεις ώρα έχει αρκετές κοπέλες και γράφουν σε όλες τιςένα χαρτί τα ονόματα τους ..ειναι αρκετά έντονο συναισθήματικακαλη επιτυχιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/11/2018 at 12:01 ΠΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

καλησπέρα και παλι ...ενας σγουρομαλλης με γκρίζο μαλλί καραγκιόζης ...γενικα δεν τα είδαν με προσοχη.ναι πέρασα.η συμβολαιογραφος θα σου δώσει και 2 αντίγραφα δώσε το 1 και καλό είναι σε όλες τις εξετάσεις να έχεις κρατήσει και φωτοτυπία.δεν κόβουν γενικά ίσως μόνο ένα χαρτί σε εκρεμμοτητα .πήγαινε πρωι γιατί μετά θα περιμένεις ώρα έχει αρκετές κοπέλες και γράφουν σε όλες τιςένα χαρτί τα ονόματα τους ..ειναι αρκετά έντονο συναισθήματικακαλη επιτυχιαααα

σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου...αν δεν γινομαι αδιακριτη τι προβλημα ειχατε εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mocha είπε:

σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου...αν δεν γινομαι αδιακριτη τι προβλημα ειχατε εσεις?

Να σαι καλά καλή επιτυχία!αζωοσπερμια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
στις On 12/11/2018 at 12:01 ΠΜ, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

καλησπέρα και παλι ...ενας σγουρομαλλης με γκρίζο μαλλί καραγκιόζης ...γενικα δεν τα είδαν με προσοχη.ναι πέρασα.η συμβολαιογραφος θα σου δώσει και 2 αντίγραφα δώσε το 1 και καλό είναι σε όλες τις εξετάσεις να έχεις κρατήσει και φωτοτυπία.δεν κόβουν γενικά ίσως μόνο ένα χαρτί σε εκρεμμοτητα .πήγαινε πρωι γιατί μετά θα περιμένεις ώρα έχει αρκετές κοπέλες και γράφουν σε όλες τιςένα χαρτί τα ονόματα τους ..ειναι αρκετά έντονο συναισθήματικακαλη επιτυχιαααα

μπεμπελουκα μου να σε ρωτησω....ποτε πηγες εσυ στην επιτροπη?μου ειπαν να παω 8μιση το πρωι να παω πιο νωρις λες?τι ωρα τελειωσες περιπου?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Mocha είπε:

μπεμπελουκα μου να σε ρωτησω....ποτε πηγες εσυ στην επιτροπη?μου ειπαν να παω 8μιση το πρωι να παω πιο νωρις λες?τι ωρα τελειωσες περιπου?

 

Καλησπέρα καρδούλα μου 8:30 πήγαινε είναι στο 4 ο από ότι θυμάμαι .Η στο 3ο???είχα πάει μετά το Πάσχα .γύρω στη 1 τελείωσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Καλησπέρα καρδούλα μου 8:30 πήγαινε είναι στο 4 ο από ότι θυμάμαι .Η στο 3ο???είχα πάει μετά το Πάσχα .γύρω στη 1 τελείωσα.

αρκετες ωρες αναμονη ετσι??? εμενα μου ειπαν στον 1ο οροφο στον οικο ναυτου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Mocha είπε:

αρκετες ωρες αναμονη ετσι??? εμενα μου ειπαν στον 1ο οροφο στον οικο ναυτου...

Ναι ίσως ναναι και 1ος δεν θυμάμαι και είναι στον οίκο ναυτουΑναλογα τις κοπέλες που περιμένουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Ναι ίσως ναναι και 1ος δεν θυμάμαι και είναι στον οίκο ναυτουΑναλογα τις κοπέλες που περιμένουν 

να΄σαι καλα κοπελα μου....ευχομαι να κυλισουν ολα ομαλα γιατι εχουμε και ενα αεροπλανο να προλαβουμε χαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Mocha είπε:

να΄σαι καλα κοπελα μου....ευχομαι να κυλισουν ολα ομαλα γιατι εχουμε και ενα αεροπλανο να προλαβουμε χαχα...

Στείλε μου νέα σου !!όλα καλά θα πάνε !!πάρε και τα πρωτότυπα μαζί σου !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Μπεμπελουκα είπε:

Στείλε μου νέα σου !!όλα καλά θα πάνε !!πάρε και τα πρωτότυπα μαζί σου !

οταν λες πρωτοτυπα?ολα σε πρωτοτυπα δεν τα θελουν ή μπορω να τα δωσω και φωτοτυπιες?

την ακτινα της σαλπιγγογραφιας την κρατανε ή στην δινουν πισω?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Mocha είπε:

οταν λες πρωτοτυπα?ολα σε πρωτοτυπα δεν τα θελουν ή μπορω να τα δωσω και φωτοτυπιες?

την ακτινα της σαλπιγγογραφιας την κρατανε ή στην δινουν πισω?

 

Βγάλε φωτοτυπίες αλλά να τα έχεις και μαζί σου τα πρωτότυπα .Ναι την κράτησαν !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 years later...
στις On 8/11/2018 at 1:16 ΜΜ, ο/η Guest είπε:

σου στέλνω πμ

Καλησπέρα σας, προσπαθώ και εγώ να βρω κάποιο πρότυπο για αυτή τη συμβολαιογραφική πράξη καθώς μου την ζήτησε η συμβολαιογράφος αλλά στο Μητέρα που ρώτησα μου είπαν πως τους το απαγορεύει η νομική υπηρεσία τους. Θα ήταν εύκολο αν το έχεις να μου το στείλεις και σε εμένα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Joan_s είπε:

Καλησπέρα σας, προσπαθώ και εγώ να βρω κάποιο πρότυπο για αυτή τη συμβολαιογραφική πράξη καθώς μου την ζήτησε η συμβολαιογράφος αλλά στο Μητέρα που ρώτησα μου είπαν πως τους το απαγορεύει η νομική υπηρεσία τους. Θα ήταν εύκολο αν το έχεις να μου το στείλεις και σε εμένα?

Κανονικα αυτη πρεπει να το ψαξει η συμβολαιογραφος γραφει το κειμενο αναλογα τη περιπτωση εμεις δεν της πηγαμε προτωτυπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Joan_s είπε:

Καλησπέρα σας, προσπαθώ και εγώ να βρω κάποιο πρότυπο για αυτή τη συμβολαιογραφική πράξη καθώς μου την ζήτησε η συμβολαιογράφος αλλά στο Μητέρα που ρώτησα μου είπαν πως τους το απαγορεύει η νομική υπηρεσία τους. Θα ήταν εύκολο αν το έχεις να μου το στείλεις και σε εμένα?

Εγώ το έχω κάνει για το Μητέρα καθώς και για το εμβρυογένεσις. Αν θέλεις μπορώ να σου πώ σε ποια συμβολαιογράφο πήγα. Αυτή έχει το πρότυπο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Έχω ΣΠΩ! Οι εξετάσεις μας γενικα είναι καλές εκτός από την καμπύλη ινσουλίνης λόγω ΣΠΩ και τα ανδρογονα μου που έπεσαν στις τελευταίες εξετάσεις! Δεν εχουμε ανακαλύψει κάτι άλλο και ο γιατρός μας είπε ότι αυτό που μας δυσκολεύει είναι το ΣΠΩ! Μέχρι  τώρα δεν είχα φυσιολογική συλληψη παρά μόνο μόνο με σπερματεγχυνση! Τον Δεκέμβρη του 23 πρώτη συλληψη αλλά ήταν βιοχημικη και τον Φεβρουάριο δεύτερη συλληψη αλλά παλινδρομησε στην 9η εβδομάδα και έκανα απόξεση 3/4 🥲! Με έβαλε να κάνω κάποιες εξετάσεις για αυτοάνοσα και δυο για θρομβοφιλια και ευτυχως βγήκαν καλές και τώρα περιμενω να βγουν οι καρυοτυποι οι δικοί μας και του μωρού που χασαμε! Μετά το πασχα έχω ραντεβού με τον γιατρό για να μου δώσει κάποια αγωγη ( μάλλον για τα ανδρογονα ) θα μας πει στο ραντεβού!
    • Thank you!! Αν το βγάλω μετά τις 24 Οκτώβρη πάντως, θα έχει Αφροδίτη στον τοξότη κ θα βγει ταξιδιάρικο οπότε θα μπορεί να μας ακολουθεί!! 😁 Εμ βέβαια αφού πήραμε εμείς τα αγόρια εσείς θα βγάλετε τα κορίτσια τώρα!!!  Από 18η βδομάδα κ μετα λένε κάποιες το νιωθουν! Αντε να δούμε εμείς!!  Κορίτσια εν τω μεταξύ έχω κάνει μια κοιλια τεράστια!!! Εσείς φουσκωσατε πολύ?
    • Η γιατρος μας επιβεβαίωσε το φύλο το έχουμε ακόμη κλειστό αλλά έτσι οπως ήρθαν τα πράγματα θα το κάνουμε μετά την β επιπέδου που έχουμε 5/6 γιατί τώρα δε μπορούμε είναι Πάσχα, Ε μετά έχουμε το χειρουργείο του μικρού μετά β επιπέδου μετά έχουμε κάτι γάμους κάτι βαφτίσια κ μάλλον μετά από όλα αυτά λες να σκάσουμε κ στο τελος το ανοίξουμε;;;;  😂😂😂
    • Δεν είναι νωρις να το νιωσουμε;; Κάπου 20εβ το ένιωσα το πρώτο 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...