Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Καλημέρα! Για την αρχή της εγκυμοσύνης το ξέρω. Είχα πάρει κι εγώ στην πρώτη μου κορουλα! 

Επίσης για να καταλάβω όσο παίρνεις την προγεστερονη δεν μπορείς να μεινεις έγκυος? ??

5 μέρες παίρνω σήμερα είναι η τελευταία μέρα. Όχι γιατί είναι η φάση μετά την ωορρηξια,στηννουσια.οποτε χωρίς ωάριο δεν γίνεται σύλληψη. Τώρα είμαι κάπου στη 50η ημέρα. Που να βρεθεί ωάριο. Η προγεστερονη είναι η ουσία όταν το ωάριο σπάει. Εμένα προφανώς δεν έσπασε έγινε πολύ κυστική. Κ δεν ανέβηκε τόσο πολύ η προγεστερονη έτσι ώστε να δώσει περίοδο.... Καλημέρα κορίτσι!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η egw είπε:

δεν πιστευω τοσο να ισχυει αυτο μεερες ωορηηξιας τις ημερες που εμεινα εγκυος ημουν αγκαλια με γλυκα 

Ε καλά είναι γενικά ο τρόπο ζωής κ πως επηρεάζεται. Δεν λέμε για μια φορά. Κ αν υπάρχουν πολύκυστικες η όχι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

5 μέρες παίρνω σήμερα είναι η τελευταία μέρα. Όχι γιατί είναι η φάση μετά την ωορρηξια,στηννουσια.οποτε χωρίς ωάριο δεν γίνεται σύλληψη. Τώρα είμαι κάπου στη 50η ημέρα. Που να βρεθεί ωάριο. Η προγεστερονη είναι η ουσία όταν το ωάριο σπάει. Εμένα προφανώς δεν έσπασε έγινε πολύ κυστική. Κ δεν ανέβηκε τόσο πολύ η προγεστερονη έτσι ώστε να δώσει περίοδο.... Καλημέρα κορίτσι!!! 

Εύχομαι καλή επιτυχία λοιπόν! !!!!!πάμε γερά από δω και πέρα! !!☺☺

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Έλα ντε και εγώ ακόμα το ψάχνω!!!1,5 χρόνο προσπαθούμε όλα καλά αλλά δεν έρχεται!!Να σου πω τη αλήθεια εγώ πλέον το συνήθισα και δεν στεναχωριέμαι Με την καινούργια χρονιά αποφάσισα να ζητήσω βοήθεια και να προσπαθήσουμε και με άλλο τρόπο!Δεν το δέχομαι χωρίς να έχουμε πρόβλημα να μην κάνουμε μωράκι!!!❤️?

Μια χαρα τα λες!Την καλημερα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μου ηρθε σημερα 36η. Starr μαζι θα ειμαστε για τελος Δεκέμβρη αρχες Ιανουαρίου. ?????

Καλημερα!!!!Καλη αρχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μου ηρθε σημερα 36η. Starr μαζι θα ειμαστε για τελος Δεκέμβρη αρχες Ιανουαρίου. ?????

Αχ τι ωραία θα χω παρεουλα... Κανείς κ εσυ κύκλους έτσι.. Πόσο σε καταλαβαίνω. Τουλάχιστον ήρθε μονη της.??? Η πήρες κάτι??? Θα πάρεις τεστ ωορρηξίας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αχ τι ωραία θα χω παρεουλα... Κανείς κ εσυ κύκλους έτσι.. Πόσο σε καταλαβαίνω. Τουλάχιστον ήρθε μονη της.??? Η πήρες κάτι??? Θα πάρεις τεστ ωορρηξίας? 

Μονη της ηρθε. Θα παρω τα home test.? κ θα γιβει χαμος.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβασα την συζήτηση που ειχατε για τα γλυκα θα προσπαθησω αυτη τη φορα κ εγω να τα κοψω γιατι εχω κ εγω ΣΠΩ περνω κ glucophage κ τοχω παρακανει γενικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Μονη της ηρθε. Θα παρω τα home test.? κ θα γιβει χαμος.......

???? Έτσι μπράβο.. Εγώ λέω να μην πάρω αλλά κ παλο χαμός θα γίνει.. Σκέφτομαι επειδή θα καθαρίσει κ θα είναι οκ με ορμόνες αυτός ο κύκλος εφόσον πήρα εξωτερικά. Οπότε ελπίζω στις συχνές επαφές... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Μονη της ηρθε. Θα παρω τα home test.? κ θα γιβει χαμος.......

Χαχαα κ εγώ τα παρήγγειλα κ περιμένω..είμαι στην 4η μέρα περίοδου.. παμε δυναμικά αυτό το μήνα να ανέβει κ η ψυχολογία μας που θα έρθουν γιορτινες μέρες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

???? Έτσι μπράβο.. Εγώ λέω να μην πάρω αλλά κ παλο χαμός θα γίνει.. Σκέφτομαι επειδή θα καθαρίσει κ θα είναι οκ με ορμόνες αυτός ο κύκλος εφόσον πήρα εξωτερικά. Οπότε ελπίζω στις συχνές επαφές... 

Μπραβο θα κανουμε χαμο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Χαχαα κ εγώ τα παρήγγειλα κ περιμένω..είμαι στην 4η μέρα περίοδου.. παμε δυναμικά αυτό το μήνα να ανέβει κ η ψυχολογία μας που θα έρθουν γιορτινες μέρες...

Ναι λογο εορτών θα εχουμε κ καλύτερη διαθεση Καλη μας επιτυχια κ να γινει χαμουλης! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Ναι λογο εορτών θα εχουμε κ καλύτερη διαθεση Καλη μας επιτυχια κ να γινει χαμουλης! ??

Καλημέρα κοριτσάκια μου.. lactaki μαζί πάμε εμείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου.. lactaki μαζί πάμε εμείς.

Κι εγω κι εγώ μαζί σας. 7η μέρα σήμερα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ευχομαι το 2019 να μη κουμπώνει σε καμία το τζιν της...??

?? Καλημέρα ? ! οτι δεν θα κουμπωνει ειναι σιγουρο..!! Ας ελπισουμε να ειναι λογο εγκυμοσυνης κ οχι λογο γλυκων (μελομακαρονα , κουραμπιεδες, σοκολατες... )  ?!!! Εγω εφτιξα ηδη την πρωτη δόση μελομακαρονα κ την εχουμε φαει κι ολας...[smilie=evil5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 49 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ευχομαι το 2019 να μη κουμπώνει σε καμία το τζιν της...??

Σε μένα δεν κουμπωνει εδώ και καιρό ?

Καλημερα Σε όλες! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου.. lactaki μαζί πάμε εμείς.

Καλημέρα κοριτσάκι... Βροχερή πάλι μέρα σήμερα .. δε κατεβαίνεις καμία βολτιτσα κάτω??σε χωριό μένεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια sos!!!!!! Χθες βραδυ δεν αντεξα και 26η μερα που ημουν χθες εκανα τεστ το βραδυ και ηταν αχνο αρκετα αλλα θετικο!!(πρωτη φορα το βλεπω) σημερα 27η μερα εκανα το πρωι και βγηκε παλι πολυυυ αχνο θετικο! Τι να κανω τι προτεινετε;;; Οπως καταλαβαινετε δεν ξερω να χαρω η οχι;;; Την δευτερα περιμενω να αδιαθετησω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσια sos!!!!!! Χθες βραδυ δεν αντεξα και 26η μερα που ημουν χθες εκανα τεστ το βραδυ και ηταν αχνο αρκετα αλλα θετικο!!(πρωτη φορα το βλεπω) σημερα 27η μερα εκανα το πρωι και βγηκε παλι πολυυυ αχνο θετικο! Τι να κανω τι προτεινετε;;; Οπως καταλαβαινετε δεν ξερω να χαρω η οχι;;; Την δευτερα περιμενω να αδιαθετησω...

Τα τεστ ηταν τα πρωιμης ανιχνευσης clearblue

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Τα τεστ ηταν τα πρωιμης ανιχνευσης clearblue

Συγχαρητήρια Κορτας! Τι ευχάριστα νέα! Με το καλό! Θα κλείσει υπέροχα ο μήνας λοιπόν! Με το καλό να κάνεις χοριακη να μας πεις! Θα πας σήμερα? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η levanda είπε:

Συγχαρητήρια Κορτας! Τι ευχάριστα νέα! Με το καλό! Θα κλείσει υπέροχα ο μήνας λοιπόν! Με το καλό να κάνεις χοριακη να μας πεις! Θα πας σήμερα? 

Δεν ξερω.. να παω;;;; Η οχι;;; Η πρεπει να περιμενω μεχρι τη δευτερα που ειναι η αναμενομενη περιοδος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Κορτας είπε:

Κοριτσια sos!!!!!! Χθες βραδυ δεν αντεξα και 26η μερα που ημουν χθες εκανα τεστ το βραδυ και ηταν αχνο αρκετα αλλα θετικο!!(πρωτη φορα το βλεπω) σημερα 27η μερα εκανα το πρωι και βγηκε παλι πολυυυ αχνο θετικο! Τι να κανω τι προτεινετε;;; Οπως καταλαβαινετε δεν ξερω να χαρω η οχι;;; Την δευτερα περιμενω να αδιαθετησω...

Μπράβο! Με το καλο μια μεγάλη χοριακη!Να πας γ χοριακη.Θα δειξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...