Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

στις πριν 33 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Γεια σας κοριτσια, θα γραψω εδω μια απορια μου γιατι ειστε ενεργες και σκεφτηκα οτι θα παρω γρηγορα απαντηση. Οι κοπελες που εχετε ηδη παιδακι θυμαστε ποσα ντεπον επιτρεπονται στην εγκυμοσυνη; Νομιζω 3 την ημερα;  Ξυπνησα με πονολαιμο και δεκατα. Παρακαλαω να μην ανεβει? 

Όταν έχεις δέκατα καλύτερα να μη παρεις πάρε κρέμα της απιβιτα και κάνε εντριβές απ' εκεί και μπρος πίνεις κάθε οκτώ ώρες κανονικά νομίζω

Εγώ δεν έτυχε να έχω πιει στην εγκυμοσύνη αλλά έπινα στο θηλασμό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω πως την ομάδα του Δεκεμβρίου πρέπει να τη δημιουργήσει η @Hope!!!Για να δώσουμε κι άλλη ελπίδα στο θέμα! ??

@paradisebird ο στόχος δεν έχει ηλικία ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

χωρίς να θέλω να γράφω αερολογιες.. είχα διαβάσει μια κοπέλα εγκυουλα που έγραφε πως ο γιατρος της της είχε πει καλύτερα να παίρνει ένα δύο ντεπον πάρα να πονάει. αλλά εγώ θα σου έλεγα αν μπορείς να ρωτήσεις τον γυναικολογο σου ακόμη κ σήμερα με προσωπικό μήνυμα (αν αυτό είναι εφικτό)... διαφορετικά κάποιον άλλον γνωστό σου - γυναικολογο 

Εγώ στην 9 εβδομάδα είχα κύστη υπέφεραν απ τον πόνο!  Στο νοσοκομείο μου δώσανε παρακεταμόλη ( ντεπον) και μέχρι 3 την ημέρα μπορούσα να παρω. 

Από εκεί και πέρα στον πονοκέφαλο επερνα πρώτα μαγνησιο και αν δεν περνούσε τότε ντεπον

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η thalaki είπε:

καλή επιτυχία κορίτσια σε όσες περιμένετε @Twinkl @Brisa @Mellenaki @sofiefin1982. @levanda(αν σας θυμάμαι σωστά, κ σίγουρα ξεχνάω) ευελπιστούμε για πολλά +++++ ώστε να μας δώσετε δύναμη κ εμάς! 

Είμαι και εγω εν αναμονή με 3 αρνητικά τεστ βέβαια αλλά αναμενω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Είμαι και εγω εν αναμονή με 3 αρνητικά τεστ βέβαια αλλά αναμενω

καλή επιτυχία λοιπόν κ σε σένα. εύχομαι να διαψευστουν τα τεστ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ περιμένω την Τρίτη! Αλλά θα έρθει σίγουρα ?

@vayaki το depon επιτρέπεται στην εγκυμοσύνη αλλά το πόσα επιτρέπονται την ημέρα θα στο πει ο γιατρός σου. 

Περαστικά και με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η thalaki είπε:

καλή επιτυχία κορίτσια σε όσες περιμένετε @Twinkl @Brisa @Mellenaki @sofiefin1982. @levanda(αν σας θυμάμαι σωστά, κ σίγουρα ξεχνάω) ευελπιστούμε για πολλά +++++ ώστε να μας δώσετε δύναμη κ εμάς! 

Άντε να δούμε κορίτσια μου!! Όλες να έχουμε ευχάριστα νέα αν όχι αυτόν το μήνα τον άλλο η το μεθεπόμενο , σημασία έχει να ζήσουμε αυτό το θαύμα , το ποτε είναι μόνο στο χέρι του θεού!! Πάνω από όλα να έχουμε την υγεία μας κ τους ανθρώπους μας κοντά μας!  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Brisa είπε:

Καλημερα κ από μένα !! Ήμουν στην παρέα σας στο τυχερό Σεπτέμβρη !! Εκεί σταματήσαμε τις ελεύθερες επαφές μας κ ξεκινάμε πάλι δυναμικά αυτό το μήνα!! Με κύκλο 28-31 κ θετικό τεστ ωορρηξία στις 15 περιμένω στις 29-30 του μήνα !! Καλή επιτυχία σε όλες μας!! 

@vayaki Περαστικά σου καλή μου! ❤

Κορίτσια εγώ δεν είμαι εκπαιδευτικός, ειμαι καλλιτέχνης, ? ασχολούμαι με τη ζωγραφική !

Διανύω την 27η ημέρα μαζί με το @lactaki. Εσύ σίγουρα περιμένεις? αν καθυστερήσεις κ άλλο κανε τεστ! ?

Ελαφρώς βαρύ στήθος, καθόλου πόνο όμως στο στήθος. Σήμερα μόνο κάτι τσιμπιματακια στιγμιαία απο κάτω, όχι κατι ασυνήθιστο. Περιμένω στις 22-23/11. ?

Επεξεργάστηκε από levanda
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η thalaki είπε:

καλή επιτυχία κορίτσια σε όσες περιμένετε @Twinkl @Brisa @Mellenaki @sofiefin1982. @levanda(αν σας θυμάμαι σωστά, κ σίγουρα ξεχνάω) ευελπιστούμε για πολλά +++++ ώστε να μας δώσετε δύναμη κ εμάς! 

Καφέ στίγματα αρκετά αλλά να σας πω την αλήθεια η ελπίδα πεθαινει πάντα τελευταία. Στην παλινδρομη που είχα έτσι είχε ξεκινήσει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Νομίζω πως την ομάδα του Δεκεμβρίου πρέπει να τη δημιουργήσει η @Hope!!!Για να δώσουμε κι άλλη ελπίδα στο θέμα! ??

@paradisebird ο στόχος δεν έχει ηλικία ??

Χάχα @Γιάννα 36 πίστεψε με δεν είμαι η προσωποποιηση της θετικοτητας ειδικά αυτόν τον μήνα που ήταν όλα τοοσο ειδυλλιακα. Αλλά ελπίδα ναι έχω για μένα κ για όλες μας!!!! Πιστεύω ότι σε λίγο καιρό θα ανοίξουμε θέμα για εγκυουλες!!!!!! ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η levanda είπε:

@vayaki Περαστικά σου καλή μου! ❤

Κορίτσια εγώ δεν είμαι εκπαιδευτικός, ειμαι καλλιτέχνης, ? ασχολούμαι με τη ζωγραφική !

Διανύω την 27η ημέρα μαζί με το @lactaki. Εσύ σίγουρα περιμένεις? αν καθυστερήσεις κ άλλο κανε τεστ! ?

Ελαφρώς βαρύ στήθος, καθόλου πόνο όμως στο στήθος. Σήμερα μόνο κάτι τσιμπιματακια στιγμιαία απο κάτω, όχι κατι ασυνήθιστο. Περιμένω στις 22-23/11. ?

Έκανα χθες ένα πιο αρνητικο δε γίνεται... Μια γραμμή ναααα.. με το συμοαθειο..χαχα .. περιμένω αύριο εγώ ναι κ θα έρθει.. πονάω έχω καφέ υγρά από προχθές..στην ώρα της. Εύχομαι σ εσένα να μην έρθει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η levanda είπε:

@vayaki Περαστικά σου καλή μου! ❤

Κορίτσια εγώ δεν είμαι εκπαιδευτικός, ειμαι καλλιτέχνης, ? ασχολούμαι με τη ζωγραφική !

Διανύω την 27η ημέρα μαζί με το @lactaki. Εσύ σίγουρα περιμένεις? αν καθυστερήσεις κ άλλο κανε τεστ! ?

Ελαφρώς βαρύ στήθος, καθόλου πόνο όμως στο στήθος. Σήμερα μόνο κάτι τσιμπιματακια στιγμιαία απο κάτω, όχι κατι ασυνήθιστο. Περιμένω στις 22-23/11. ?

Κάνω τα ψηφιακά τεστ ωορηξιας ! Η φατσούλα βγήκε στις 15/11 όποτε περιμένω στις 29-30/11!!μεχρι στιγμής μόνο το στήθος με πονάει πάντα μόνο το αριστερό στην αρχή κ όταν πλησιάζουν οι μέρες ξεκινάει κ το δεξί !  Παίρνω κ τα inofert μιας κ έχω πολυκυστικες κ περιμένω με ανυπομονησία !! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@egw και @Hope!!! ευχαριστώ για την συμπαράσταση!!!

@vayaki περαστικά σου κορίτσι μου!!!

Η αλήθεια είναι πως υπάρχουν στιγμές όπως συμβαίνει σε όλες (ανθρώπινο είναι) που με παίρνει από κάτω. Ευτυχώς δεν μου κρατάει για πολύ. Συγχωρέστε με!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@lactaki μη σε παίρνει από κάτω. Το ίδιο ισχύει και για τις άλλες κοπέλες. Έχω χάσει το λογαριασμό, ποια περιμένει περίοδο, ποια έχει κάνει τεστ και βγήκε αρνητικό κτλ. Ο επόμενος μήνας θα είναι πιο τυχερός!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

@egw και @Hope!!! ευχαριστώ για την συμπαράσταση!!!

@vayaki περαστικά σου κορίτσι μου!!!

Η αλήθεια είναι πως υπάρχουν στιγμές όπως συμβαίνει σε όλες (ανθρώπινο είναι) που με παίρνει από κάτω. Ευτυχώς δεν μου κρατάει για πολύ. Συγχωρέστε με!!!

 

Σου εύχομαι όλοψυχα να πραγματοποιήσεις αυτό σου το όνειρο γιατί ένα παιδί με σένα για μαμά θα γίνει πολύ ευτυχισμένο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Brisa είπε:

Σου εύχομαι όλοψυχα να πραγματοποιήσεις αυτό σου το όνειρο γιατί ένα παιδί με σένα για μαμά θα γίνει πολύ ευτυχισμένο 

Με συγκίνησες και δεν σου κρύβω πως δάκρυσα!!! Και σε σένα γλυκιά μου όλου του κόσμου τα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@thalaki και @vayaki τι κούκλες που είστε!!! Βρε τι κορίτσια βγάζει η Χρυσούπολη και η Ξάνθη!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Νομίζω πως την ομάδα του Δεκεμβρίου πρέπει να τη δημιουργήσει η @Hope!!!Για να δώσουμε κι άλλη ελπίδα στο θέμα! ??

@paradisebird ο στόχος δεν έχει ηλικία ??

Γιάννα μου, ευχαριστώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Με συγκίνησες και δεν σου κρύβω πως δάκρυσα!!! Και σε σένα γλυκιά μου όλου του κόσμου τα καλά!!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσια ειμαι κ εγω εδω!!!  Εκανα τεστ 30η μερα δεν αντεξα τελικα ???κ βγηκε αρνητικο αλλα δεν ηρθε ακομα οποτε ελπιζω λιγακι δεν εχω σταθερο κυκλο οποτε δεν ξερω ακριβος τι γινεται .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Καλησπέρα κοριτσια ειμαι κ εγω εδω!!!  Εκανα τεστ 30η μερα δεν αντεξα τελικα ???κ βγηκε αρνητικο αλλα δεν ηρθε ακομα οποτε ελπιζω λιγακι δεν εχω σταθερο κυκλο οποτε δεν ξερω ακριβος τι γινεται .

Μπορει να κανω κ αυριο αν δεν ερθει που θα ειμαι στην 33η η αν αντεξω θα περιμενω αλλες 3 μερουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Starrr τι κανεις σε τι φαση εισαι;???

Στο καναπέ στα ζεστά.... Παίρνω για 5 ημέρες χαπάκια προγεστερονη για να μου ρθει περίοδος.κ μετά ξεκινάω δυναμικά κ ανανεωμένη... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...