Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός Νοέμβρης...


paradisebird

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια τι κανετε! καλη εβδομαδα να εχετε!! τελευταια βδομαδα του κυκλου μπαινω στην τελικη ευθεια και το αγχος και η αγωνια  δεν περιγραφονται! απο συμπτωματα απολυτως τιποτα .... ισωσ ισως ελαχιστα το στηθος μου. το θεμα ειναι τωρα εγω κανονικα εχω κυκλο 28 ημερων στανταρ αλλα αυτο το μηνα ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας  την 17 μερα και δεν ξερω ποτε ακριβως θα ερθει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα και από μένα! 

Καλή εβδομάδα να έχουμε και καλά αποτελέσματα για όσες περιμένετε περίοδο αυτή την εβδομάδα! 

Εγω κοιμήθηκα χάλια όλη την ώρα ξυπνούσα και επειδή κοιμήθηκα μπρούμιτα με πέθανε το στήθος μου! Θερμοκρασία 37.2 σήμερα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maroulli είπε:

καλημερα κοριτσια τι κανετε! καλη εβδομαδα να εχετε!! τελευταια βδομαδα του κυκλου μπαινω στην τελικη ευθεια και το αγχος και η αγωνια  δεν περιγραφονται! απο συμπτωματα απολυτως τιποτα .... ισωσ ισως ελαχιστα το στηθος μου. το θεμα ειναι τωρα εγω κανονικα εχω κυκλο 28 ημερων στανταρ αλλα αυτο το μηνα ειχα θετικο τεστ ωορρηξιας  την 17 μερα και δεν ξερω ποτε ακριβως θα ερθει! 

Καλημέρα! Κάποια κορίτσια είχαν πει ότι όταν δεις το θετικό τεστ οωρρηξιας μέτρα +14 μέρες και τότε θα αδιαθετισεις οπότε θα ελαγα να περιμένεις μέχρι 31 μέρα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια.... Έκανα και το δεύτερο... Αρνητικο.... Πήρα το γιατρό και μου είπε να χαλαρώσω και να περιμένω να περάσει κι αυτή η εβδομάδα και μετά να πάω να κάνω μια χοριακη και να πάω να με δει.... Η θερμοκρασία όμως αντί να κατεβαίνει ανεβαίνει... 36.7 σήμερα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ είμαι δουλειά τώρα κ εκεί που περπατούσα νιώθω σαν να κατουρηθηκα. Πάω τουαλέτα και τι να δω. Το εσώρουχο χάλια έβαλα σερβιετουλα.. Που εμφανίστηκαν πάλι τόσα υγρά???. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.... Έκανα και το δεύτερο... Αρνητικο.... Πήρα το γιατρό και μου είπε να χαλαρώσω και να περιμένω να περάσει κι αυτή η εβδομάδα και μετά να πάω να κάνω μια χοριακη και να πάω να με δει.... Η θερμοκρασία όμως αντί να κατεβαίνει ανεβαίνει... 36.7 σήμερα.... 

Καλημέρα 

Κάνε ότι σου είπε ο γιατρός αυτός ξέρει καλυτερα και προσπάθησε να ηρεμίσεις! Πολύ θετικό που ανέβαινει  η θερμοκρασία σου! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια εγώ είμαι δουλειά τώρα κ εκεί που περπατούσα νιώθω σαν να κατουρηθηκα. Πάω τουαλέτα και τι να δω. Το εσώρουχο χάλια έβαλα σερβιετουλα.. Που εμφανίστηκαν πάλι τόσα υγρά???. 

Καλημέρα! Το έχω πάθει και εγώ αυτό αρκετές φορές! Θετικό που έχεις τόσα πολλά υγρά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια εγώ είμαι δουλειά τώρα κ εκεί που περπατούσα νιώθω σαν να κατουρηθηκα. Πάω τουαλέτα και τι να δω. Το εσώρουχο χάλια έβαλα σερβιετουλα.. Που εμφανίστηκαν πάλι τόσα υγρά???. 

Πραγματικα παραξενο...Το ειχα κι εγω πριν 10 μερες...Πολυ υγρασια...Νομιζα οτι αδιαθετουσα και τιποτα...Δεν ξερω τι θα μπορουσε να ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.... Έκανα και το δεύτερο... Αρνητικο.... Πήρα το γιατρό και μου είπε να χαλαρώσω και να περιμένω να περάσει κι αυτή η εβδομάδα και μετά να πάω να κάνω μια χοριακη και να πάω να με δει.... Η θερμοκρασία όμως αντί να κατεβαίνει ανεβαίνει... 36.7 σήμερα.... 

Καλο αυτο με την θερμοκρασια ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλο αυτο με την θερμοκρασια ε;;;

Κανονικά μου είπε έπρεπε να χει πέσει και να μου έρθει η περίοδος.... Αλλά έχω προηγούμενα με τα τεστ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Katerina1993 είπε:

Κανονικά μου είπε έπρεπε να χει πέσει και να μου έρθει η περίοδος.... Αλλά έχω προηγούμενα με τα τεστ.... 

Ναι ,το εχω διαβασει που το εγραψες.Κανε λιγο υπομονη ακομα!Ολα να πανε καλα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η earrp είπε:

Καλημέρα 

Κάνε ότι σου είπε ο γιατρός αυτός ξέρει καλυτερα και προσπάθησε να ηρεμίσεις! Πολύ θετικό που ανέβαινει  η θερμοκρασία σου! 

 

Και ψυχοφθορο.... Τεστ πάντως δεν ξανακάνω... Κατευθείαν για χοριακη.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Κανονικά μου είπε έπρεπε να χει πέσει και να μου έρθει η περίοδος.... Αλλά έχω προηγούμενα με τα τεστ.... 

Κ γω όταν έχω καθυστέρηση παρατείνεται ο χρόνο που είναι ανεβασμενη η θερμοκρασια μου.. Δες το πως θα πάει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ναι ,το εχω διαβασει που το εγραψες.Κανε λιγο υπομονη ακομα!Ολα να πανε καλα!!!!!!!!

Η να είναι εγκυμοσύνη η να έρθει η περίοδος.... Μ έχει κουράσει αυτό το πράγμα.... Από τότε που ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές τα χει παίξει η περίοδος.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katerina1993 είπε:

Η να είναι εγκυμοσύνη η να έρθει η περίοδος.... Μ έχει κουράσει αυτό το πράγμα.... Από τότε που ξεκινήσαμε ελεύθερες επαφές τα χει παίξει η περίοδος.... 

Κ γω το ίδιο είχα πάθει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλες! 

Διανύω την 14η  μέρα του κύκλου. Χτες κοίταξα το ημερολόγιο το βράδυ κ λέω στον άντρα μου: Αύριο 14η ημέρα, το πρωί έχουμε "δουλειά"? Δεν πήγα για παρακολούθηση ωορρηξίας αυτό το μήνα στη γιατρό, είπα να προσπαθήσουμε μόνοι μας ,μιας κ ξέρω τις γόνιμες μου. Η πιο σημαντική είναι η 14η ημέρα. Λέω να προσπαθήσουμε ή αύριο ή τη Τετάρτη πάλι. 

Καλή επιτυχία σε όλες! 

@Katerina1993 σου εύχομαι το τεστ να μην πιάνει ακόμα την ορμόνη και να είσαι έγκυος! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η levanda είπε:

Καλημέρα σε όλες! 

Διανύω την 14η  μέρα του κύκλου. Χτες κοίταξα το ημερολόγιο το βράδυ κ λέω στον άντρα μου: Αύριο 14η ημέρα, το πρωί έχουμε "δουλειά"? Δεν πήγα για παρακολούθηση ωορρηξίας αυτό το μήνα στη γιατρό, είπα να προσπαθήσουμε μόνοι μας ,μιας κ ξέρω τις γόνιμες μου. Η πιο σημαντική είναι η 14η ημέρα. Λέω να προσπαθήσουμε ή αύριο ή τη Τετάρτη πάλι. 

Καλή επιτυχία σε όλες! 

@Katerina1993 σου εύχομαι το τεστ να μην πιάνει ακόμα την ορμόνη και να είσαι έγκυος! ?

Κάλες επαφές. .. Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη με 167 χοριακη είχα αρνητικο τεστ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Καλημέρα σε όλες! 

Διανύω την 14η  μέρα του κύκλου. Χτες κοίταξα το ημερολόγιο το βράδυ κ λέω στον άντρα μου: Αύριο 14η ημέρα, το πρωί έχουμε "δουλειά"? Δεν πήγα για παρακολούθηση ωορρηξίας αυτό το μήνα στη γιατρό, είπα να προσπαθήσουμε μόνοι μας ,μιας κ ξέρω τις γόνιμες μου. Η πιο σημαντική είναι η 14η ημέρα. Λέω να προσπαθήσουμε ή αύριο ή τη Τετάρτη πάλι. 

Καλή επιτυχία σε όλες! 

@Katerina1993 σου εύχομαι το τεστ να μην πιάνει ακόμα την ορμόνη και να είσαι έγκυος! ?

Καλή επιτυχία κ σε σένα κορίτσι μου... Μπήκε καλά ο μήνας μακάρι να συνεχίσουμε έτσι... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια εύχομαι ολόψυχα αυτός ο μήνας να είναι καρποφορος για όλες μας. Εγώ σήμερα βρίσκομαι στην 19η μέρα κύκλου. Σύμφωνα με τον υπέρηχο του Σαββάτου η ωορηξια έγινε Παρασκευή βράδυ προς Σάββατο. Σήμερα ομως έχω κάτι πονακια χαμηλά, τραβήγματακια κ λίγα υγρά. Είμαι ακόμα στις γόνιμες;;; έχω μπερδευτεί. Να συνεχίσω προσπάθειες;; ο γιατρός είπε να έχω επαφή Σάββατο κ Κυριακή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Καλημέρα κοριτσια εύχομαι ολόψυχα αυτός ο μήνας να είναι καρποφορος για όλες μας. Εγώ σήμερα βρίσκομαι στην 19η μέρα κύκλου. Σύμφωνα με τον υπέρηχο του Σαββάτου η ωορηξια έγινε Παρασκευή βράδυ προς Σάββατο. Σήμερα ομως έχω κάτι πονακια χαμηλά, τραβήγματακια κ λίγα υγρά. Είμαι ακόμα στις γόνιμες;;; έχω μπερδευτεί. Να συνεχίσω προσπάθειες;; ο γιατρός είπε να έχω επαφή Σάββατο κ Κυριακή. 

Ε αφού σου το είπε... Αν θέλετε έχε κ σήμερα.... Ελπίζω να έγινε κάτι κ τα τσιμπηματακια να είναι κάτι καλό.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Ε αφού σου το είπε... Αν θέλετε έχε κ σήμερα.... Ελπίζω να έγινε κάτι κ τα τσιμπηματακια να είναι κάτι καλό.... ?

Μακάρι.... Σε 12 μέρες θα ξέρω... Κ σε εσένα εύχομαι το καλύτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 2/11/2018 at 3:38 ΜΜ, ο/η ViKcy είπε:

Είναι πολύ πιθανό αλλά αφού αδιαθετησεις θα έφυγεεγωι όταν είχα 4 μέρες καθυστέρηση  σε σταθερό κύκλο ήμουν σίγουρη ότι ήμουν έγκυος και την πάτησα!! Πήγα στον γιατρό και μου ειπε είναι φυσιολογικό να συμβαίνει μια δυο φορές το χρόνο και όντως μπορεί να υπήρχε και καμιά κύστη αλλά εφόσον αδιαθετησα ήμουν καθαρή με είδε κιόλας!!!τι να πω μπορεί και από το άγχος να έχουμε καθυστερήση!!!Εύχομαι όλα καλά να πάμε και σύντομα με ένα μωράκι!!❤️❤️

σευχαριστω πολυ ! ναι μαλλον αγχος πρεπει να ηταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Katerina1993 είπε:

Κάλες επαφές. .. Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη με 167 χοριακη είχα αρνητικο τεστ.... 

Η μαμά μου πάντα εμπιστευόταν την χοριακη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Καλή επιτυχία κ σε σένα κορίτσι μου... Μπήκε καλά ο μήνας μακάρι να συνεχίσουμε έτσι... ?

Μακάρι ❤ Έχω πιεστεί πολύ αυτόν τον μήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή εβδομάδα κορίτσια μου καλή επιτυχία σε όλες μας ..εγώ 14η μέρα σήμερα κ έχω τσιμπηματακια οπότε υποθέτω σήμερα έχω ωορηξια μετά το χθεσινό θετικό τεστακι... Να αλλάξω κ την ημέρα στην εφαρμογή ΕΕ γιατί μου δείχνει αύριο ότι θα έχω ωορηξια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...