Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Πάντως αν έκανες αργότερα ωορρηξία είναι λογικό να σου βγαίνουν αρνητικά τα τεστ εγκυμοσύνης... Όσο δεν σου έρχεται έχεις ελπίδες!!!

Μα δνε είχα κ επαφές μετά. Δηλ μετά την 18η είχα 23η...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Μα δνε είχα κ επαφές μετά. Δηλ μετά την 18η είχα 23η...

ανάλογα το πότε έγινε η ωορρηξία μπορεί να το πέτυχες. Το σπέρμα ζει μέχρι 5 μέρες αν είναι καλό. Αν έκανες 20η με 21η μπορεί να έπιασε, αν έκανες 22η πάλι μπορεί να έπιασε αφού το ωάριο ζει 24 ώρες.. Ποτέ δεν ξέρεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η annie! είπε:

ανάλογα το πότε έγινε η ωορρηξία μπορεί να το πέτυχες. Το σπέρμα ζει μέχρι 5 μέρες αν είναι καλό. Αν έκανες 20η με 21η μπορεί να έπιασε, αν έκανες 22η πάλι μπορεί να έπιασε αφού το ωάριο ζει 24 ώρες.. Ποτέ δεν ξέρεις!!!!

Γι αυτό τώρα του πήρα πολυβιταμινες για να ενισχύσουμε το σπέρμα... ? Για να μην υπάρχουν αυτά τα προβλήματα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Το θερμοδιάγραμμα μου. Που μετά της 26 Σεπτεμβρίου, δηλ 23η ημέρα έχω το απόγευμα μέχρι κ 37,1.. 

IMG_20181003_122300.jpg

Δεν βγάζω άκρη.. Μπορείς να το βάλεις στο gyn.gr, να γράψεις την περίπτωση σου και για τα inofert, και θα σου απαντήσει γυναικολόγος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annie! είπε:

Είμαι στη 14η μέρα του κύκλου, θεωρητικά αύριο ωορρηξία, τα τεστάκια αρνητικά μέχρι και χθες αλλά δεν δίνω πολύ σημασία γιατί έχω εικόνα πολυκυστικών και είναι ο 1ος μήνας με inofert.. Τον προηγούμενο βέβαια μου έδειξαν σωστά την ωορρηξία.. Ποιός ξέρει... Αυτό το μήνα είμαι αρκετά χαλαρή

Αυτό θέλει... Δεν θέλει άγχος... Τελικα είναι ο χειρότερος εχθρός μας... Τα απλά ινοφερτ παίρνεις;; το φακελάκι;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Αυτό θέλει... Δεν θέλει άγχος... Τελικα είναι ο χειρότερος εχθρός μας... Τα απλά ινοφερτ παίρνεις;; το φακελάκι;; 

Εγώ ναι τα απλά την σκόνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Αυτό θέλει... Δεν θέλει άγχος... Τελικα είναι ο χειρότερος εχθρός μας... Τα απλά ινοφερτ παίρνεις;; το φακελάκι;; 

Ναι το απλό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η annie! είπε:

Δεν βγάζω άκρη.. Μπορείς να το βάλεις στο gyn.gr, να γράψεις την περίπτωση σου και για τα inofert, και θα σου απαντήσει γυναικολόγος..

Εγώ μάλλον έκανα ωορρηξία μετά την 20η ημερα... Που δεν είχα πλέον τεστακια. Δεν ξέρω ίσως με τα ινοφερτ σαν πρώτη φορά που τα πήρα μου μεγάλωσαν τον κύκλο. Δες το κ εσύ... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ μάλλον έκανα ωορρηξία μετά την 20η ημερα... Που δεν είχα πλέον τεστακια. Δεν ξέρω ίσως με τα ινοφερτ σαν πρώτη φορά που τα πήρα μου μεγάλωσαν τον κύκλο. Δες το κ εσύ...

Δεν. Νομιζο να πιεσ. Τζιπανω. Εγω νμζ 14.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ κάνω κ μεγάλους κύκλους... 

Παιεις 34 και 35?μπορι να ιταν κ 16μερα..ποτε ειχες θετικο. Τεστ ωοριξειας? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Λενι είπε:

Παιεις 34 και 35?μπορι να ιταν κ 16μερα..ποτε ειχες θετικο. Τεστ ωοριξειας? 

Δεν είχα βρει. Κ είχα κάνει από τη 7η έως την 17η ημέρα...... Καθαρά θετικό δε βρήκα!!!! Οποτε η έγινε κ δε το πήρα χαμπάρι... Κ έγινε μετά την 20η ημερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Δεν είχα βρει. Κ είχα κάνει από τη 7η έως την 17η ημέρα...... Καθαρά θετικό δε βρήκα!!!! Οποτε η έγινε κ δε το πήρα χαμπάρι... Κ έγινε μετά την 20η ημερα.. 

Μην απογοητευσε περιμενε μπορι να εγινε και. Να αργισε. Η. Σιλληψη.. Το προιγυμενο μηνα ειδες στις 3 περιμενε 2μερες κ. Καμε χοριακη.. Ι κανε αυριο πιγενε χοριακη θανδειχει. Αμεσος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Εγώ μάλλον έκανα ωορρηξία μετά την 20η ημερα... Που δεν είχα πλέον τεστακια. Δεν ξέρω ίσως με τα ινοφερτ σαν πρώτη φορά που τα πήρα μου μεγάλωσαν τον κύκλο. Δες το κ εσύ... 

Και γω δε βγάζω άκρη με τα τεστ αυτό το μήνα.. Εχθές το μεσημέρι ήταν πιο έντονη η 2η γραμμή και έκανα και το βράδυ για σιγουριά, όπου ήταν πιο αχνή.. Όχι τίποτα άλλο ήταν και το τελευταίο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Και γω δε βγάζω άκρη με τα τεστ αυτό το μήνα.. Εχθές το μεσημέρι ήταν πιο έντονη η 2η γραμμή και έκανα και το βράδυ για σιγουριά, όπου ήταν πιο αχνή.. Όχι τίποτα άλλο ήταν και το τελευταίο.. 

Αφου βρήκεσ έντονη όλα οκ. Κάνε Κ σήμερα κ αύριο..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αφου βρήκεσ έντονη όλα οκ. Κάνε Κ σήμερα κ αύριο..... 

Μου τελείωσαν.. Και να σου πω την αλήθεια σκέφτομαι να μην πάρω άλλα αυτό το μήνα.. Θα κάνω τις επαφές μου κανονικά και από τον επόμενο πάλι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Μου τελείωσαν.. Και να σου πω την αλήθεια σκέφτομαι να μην πάρω άλλα αυτό το μήνα.. Θα κάνω τις επαφές μου κανονικά και από τον επόμενο πάλι. 

Μακαι εγώ αν μου έρθει περίοδο δεν θα πάρω... Ούτε η αλλιώς κάνω επαφές όλο τον μήνα.... Οπότε δεν θα περιμένω κ κάτι.... Συνήθως τα τεστ είναι γι αυτούς που θέλουν να προσπαθούν συγκεκριμένες ημερομηνίες. Εγώ πχ είχαμε επαφές από την 7η έως την 27η...θελει κ λίγο τύχη, όχι απλά ένα θετικό τεστακι ωορρηξιας... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Μου τελείωσαν.. Και να σου πω την αλήθεια σκέφτομαι να μην πάρω άλλα αυτό το μήνα.. Θα κάνω τις επαφές μου κανονικά και από τον επόμενο πάλι. 

Κι εννοούσα έχε επαφές κ σήμερα κ αύριο αφού χθεσ είχες έντονο.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Κι εννοούσα έχε επαφές κ σήμερα κ αύριο αφού χθεσ είχες έντονο.. 

Είχα και χθές, σήμερα θα έχω σίγουρα για αύριο δεν ξέρω... Θα χουμε κόσμο στο σπίτι..:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η annie! είπε:

Είχα και χθές, σήμερα θα έχω σίγουρα για αύριο δεν ξέρω... Θα χουμε κόσμο στο σπίτι..:S

Ααα οκ Ε όταν μπορείτε.... ? Απλά εγώ σου το λέω γιατί την πάτησα που νόμιζα μόνο την επόμενη πως έπρεπε να έχω επαφή κ τελικά η ωορρηξια ήταν μετά από 3 ημέρες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κι εννοούσα έχε επαφές κ σήμερα κ αύριο αφού χθεσ είχες έντονο.. 

Δεν ήταν πολύ έντονο όπως του προηγούμενου μήνα αλλά ήταν το πιο σκούρο που είχα αυτό το μήνα Θύμισε μου αν κάνουμε ωορρηιξία πότε ανεβαίνει η θερμοκρασία; Και θεωρητικά πρέπει να ανέβει πάνω από τη ΒΘΣ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Δεν ήταν πολύ έντονο όπως του προηγούμενου μήνα αλλά ήταν το πιο σκούρο που είχα αυτό το μήνα Θύμισε μου αν κάνουμε ωορρηιξία πότε ανεβαίνει η θερμοκρασία; Και θεωρητικά πρέπει να ανέβει πάνω από τη ΒΘΣ;

Ναι. Και ανεβαίνει την επόμενη ημέρα.. Κ κρατιέται στα υψηλότερα σημεία.... Εγώ κ σήμερα το πρωί 36,3 είχα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι. Και ανεβαίνει την επόμενη ημέρα.. Κ κρατιέται στα υψηλότερα σημεία.... Εγώ κ σήμερα το πρωί 36,3 είχα... 

Εγώ εχθές 36,0 και σήμερα 36,3. Αλλά η ΒΘΣ είναι 36,3 οπότε πιστεύω οτι δεν έγινε ακόμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η σημερινή ημέρα είναι η 8η ημέρα με αυξημένη θερμοκρασία... Που εννοείται προσ το απόγευμα αυξάνεται παραπάνω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...