Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τυχερός σεμπτεμβρης??


Starrr

Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα.

Ένιωσα κάτι πονακια προχθές έχω υγρά γενικά. Ελπίζω να μην ήταν η χθεσινή ημέρα. Σήμερα είμαι στην 11η.

Σήμερα την κάναμε την προσπάθεια μας. 

@egw γιατί αποχή είσαι αδιαθετη;

Λενακι θάρρος πρέπει να έχουμε. Κι εγώ όλο το σκέφτομαι αλλά έξω δεν το δείχνω καθόλου κ στον άνδρα μου προσπαθώ να μην είμαι στενοχωρημένη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!τελικα την Τρίτη αποφάσισα να κάνω και εγώ το τεστ το όποιο βγήκε αρνητικό και μέτα από λίγη ώρα αδιαθέτησα κιόλας!το θέμα τώρα είναι το εξής..ενώ έχω 6-7 μέρες περίοδο,αδιαθέτησα Τρίτη πρωί και τώρα δεν έχω κράτησε δηλαδή δυο μέρες..έχει συμβεί σε κάποια αυτό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! ησυχία σήμερα στην ομαδούλα μας! Τι κάνετε? εγώ έχω μπει στις γόνιμες ημέρες και έχουμε πιάσει δουλειά?, τελικά λέω να το πάμε κάθε μέρα στις γόνιμες αυτόν τον μήνα και μέρα παρα μέρα τις υπόλοιπες σε περίπτωση που δεν κάνω ωορρηξία όταν υπολογίζω! απο χθές μέσα στην ημέρα νιώθω τσιμπηματάκια στην δεξιά ωοθήκη, είναι σύμπτωμα ωορρηξίας?! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια τι κάνετε σήμερα? Είναι κάποιες που περιμένουν? Οι άλλες που είναι στις γόνιμες? 

star μου τι συντονισμός ήταν αυτός!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια τι κάνετε σήμερα? Είναι κάποιες που περιμένουν? Οι άλλες που είναι στις γόνιμες? 

Καλημεραααα σας!!! Εγω εντοπισα λοιπον την ωορρηξια μου! Ο,τι ηταν να κανουμε το καναμε! Χαχα! Τωρα απολαμβανω τον υπολοιπο μηνα χαλαρα και περιμενω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! ησυχία σήμερα στην ομαδούλα μας! Τι κάνετε? εγώ έχω μπει στις γόνιμες ημέρες και έχουμε πιάσει δουλειά?, τελικά λέω να το πάμε κάθε μέρα στις γόνιμες αυτόν τον μήνα και μέρα παρα μέρα τις υπόλοιπες σε περίπτωση που δεν κάνω ωορρηξία όταν υπολογίζω! απο χθές μέσα στην ημέρα νιώθω τσιμπηματάκια στην δεξιά ωοθήκη, είναι σύμπτωμα ωορρηξίας?! ?

Ναι ίσως είναι.. Καλά το κάνεις. Τέτοιες επαφές ασ έχετε.... Και ελπίζουμε.... Ε μα είδες.??? Λέω κάποια ας πει κάτι... Εγώ πρώτη φορά καθάρισα πολύ πιο νωρίς.. Βασικά είμαι στην 4η ημέρα. Αλλά έχει μειωθεί κατά πολύ η αιμορραγία. Ίσως είναι και από τισ πολυβιταμινες.... Σήμερα περιμένω να ρθουν και τα τεστακια ωορρηξιας... Πήρα της hometest αυτή τη φορά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου... Εγώ λογικά σήμερα περιμένω είναι κύκλος 39 ημερών... Αλλά λόγω άστατου κύκλου έχω μπερδευτεί... ???Περιμένω κ ελπίζω... Η αλήθεια είναι έχω κάποιες μικροαλλαγές αλλά έχω κ κάτι πονακια που λέω όπου να ναι θα έρθει η '' κυρία '' 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Καλημεραααα σας!!! Εγω εντοπισα λοιπον την ωορρηξια μου! Ο,τι ηταν να κανουμε το καναμε! Χαχα! Τωρα απολαμβανω τον υπολοιπο μηνα χαλαρα και περιμενω!!!

Μπράβο κοπέλα μου. Έτσι πρέπει.... Πότε περιμένεις δηλ δνε περιμένεις περίοδο? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Maria1986@@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Εγώ λογικά σήμερα περιμένω είναι κύκλος 39 ημερών... Αλλά λόγω άστατου κύκλου έχω μπερδευτεί... ???Περιμένω κ ελπίζω... Η αλήθεια είναι έχω κάποιες μικροαλλαγές αλλά έχω κ κάτι πονακια που λέω όπου να ναι θα έρθει η '' κυρία '' 

Πόσες μέρες έχουν περάσει από την ωορρηξια σου? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μπράβο κοπέλα μου. Έτσι πρέπει.... Πότε περιμένεις δηλ δνε περιμένεις περίοδο? 

Νομιζω πως περιμενω γυρω στις 18 με 19 Σεπτεμβρη! Εχω ακομη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι ίσως είναι.. Καλά το κάνεις. Τέτοιες επαφές ασ έχετε.... Και ελπίζουμε.... Ε μα είδες.??? Λέω κάποια ας πει κάτι... Εγώ πρώτη φορά καθάρισα πολύ πιο νωρίς.. Βασικά είμαι στην 4η ημέρα. Αλλά έχει μειωθεί κατά πολύ η αιμορραγία. Ίσως είναι και από τισ πολυβιταμινες.... Σήμερα περιμένω να ρθουν και τα τεστακια ωορρηξιας... Πήρα της hometest αυτή τη φορά... 

πάρα πολύ ωραία! εγω τεστάκια τον επόμενο μήνα αν δεν προκύψει κάτι ευχάριστο! να μας ενημερώνεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου... Εγώ λογικά σήμερα περιμένω είναι κύκλος 39 ημερών... Αλλά λόγω άστατου κύκλου έχω μπερδευτεί... ???Περιμένω κ ελπίζω... Η αλήθεια είναι έχω κάποιες μικροαλλαγές αλλά έχω κ κάτι πονακια που λέω όπου να ναι θα έρθει η '' κυρία '' 

μέχρι να έρθει ελπίζουμε , αντε μακάρι να περιμένεις για πολύ, εγώ μ αυτά τα παλιοσυμπτώματα την έχω πατήσει!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Πόσες μέρες έχουν περάσει από την ωορρηξια σου? 

Κοιτα να δεις δεν παρακολουθώ την ωορρηξια μου με κάποιον τρόπο απλά την καταλαβαίνω μερικές φορές κ έχω κ την εφαρμογή του κινητού... Αυτό τον μήνα αν μου έρθει που εύχομαι όχι... Θα πάρω τα τεστακια... Είχα τελευταία περίοδο 30/7 καθάρισα στις 5/8 και στις 27/8 είδα λίγο αίμα στο σκούπισμα.. Μια φορά μόνο.. Κ τώρα είμαι σε αναμονή... Τον προηγούμενο μήνα είχα κύκλο 35 ημερών αλλά επειδή έχω κάνει κ πολύ μεγαλύτερους.. Περιμένω... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η vayaki είπε:

Νομιζω πως περιμενω γυρω στις 18 με 19 Σεπτεμβρη! Εχω ακομη!

Δεν μετράς από την ωορρηξια συν 15 ημέρες? Έτσι το βρίσκεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

πάρα πολύ ωραία! εγω τεστάκια τον επόμενο μήνα αν δεν προκύψει κάτι ευχάριστο! να μας ενημερώνεις!!

Ναι ναι... Χθες είπαμε να πάρουμε και βιταμίνες Ε τις απλές τισ αναβραζον. Ούτως ή αλλιώς καλό κάνουν. Μπας και βοηθήσουν κι αυτές κάπου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Κοιτα να δεις δεν παρακολουθώ την ωορρηξια μου με κάποιον τρόπο απλά την καταλαβαίνω μερικές φορές κ έχω κ την εφαρμογή του κινητού... Αυτό τον μήνα αν μου έρθει που εύχομαι όχι... Θα πάρω τα τεστακια... Είχα τελευταία περίοδο 30/7 καθάρισα στις 5/8 και στις 27/8 είδα λίγο αίμα στο σκούπισμα.. Μια φορά μόνο.. Κ τώρα είμαι σε αναμονή... Τον προηγούμενο μήνα είχα κύκλο 35 ημερών αλλά επειδή έχω κάνει κ πολύ μεγαλύτερους.. Περιμένω... ?

Με το λίγο καφέ το καταλαβαίνεις?? Οπότε ωορρηξια έκανες στις 27?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

μέχρι να έρθει ελπίζουμε , αντε μακάρι να περιμένεις για πολύ, εγώ μ αυτά τα παλιοσυμπτώματα την έχω πατήσει!!??

Ευχαριστώ πολύ κ εσένα εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σου... Κ εγώ την έχω πατήσει με αυτά τα συμπτώματα Γ αυτό κ αποφεύγω να χαρώ... Απλά περιμένω κ ελπίζω... Βλέπεις με μπερδεύει κ ο τέλειος ακατάστατος κύκλος μου... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι ναι... Χθες είπαμε να πάρουμε και βιταμίνες Ε τις απλές τισ αναβραζον. Ούτως ή αλλιώς καλό κάνουν. Μπας και βοηθήσουν κι αυτές κάπου... 

πάρα πολύ ωραία! εγώ 2 μέρες τώρα παίρνω φολικό οξύ που είχα πάρει όταν νόμισα πως ήμουν έγκυος!κακό δεν κάνει οπότε οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δεν μετράς από την ωορρηξια συν 15 ημέρες? Έτσι το βρίσκεις? 

Ναι ναι ετσι το βρηκα. Το 15μερο μετα την ωορρηξια δλδ ειναι στανταρακι ε; δεν αλλαζει; Αν ειναι στανταρ τοτε στις 18 πρεπει να μου ερθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Maria1986@@ είπε:

Ευχαριστώ πολύ κ εσένα εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σου... Κ εγώ την έχω πατήσει με αυτά τα συμπτώματα Γ αυτό κ αποφεύγω να χαρώ... Απλά περιμένω κ ελπίζω... Βλέπεις με μπερδεύει κ ο τέλειος ακατάστατος κύκλος μου... ?

χμ κατάλαβα!! Μόνο υπομονή μπορούμε να κάνουμε!! και στην δική μου περίπτωση που έχω σταθερό κύκλο να περιμένω και καθυστέρηση να μην ξαναβιαστώ!! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Με το λίγο καφέ το καταλαβαίνεις?? Οπότε ωορρηξια έκανες στις 27?

Όχι με τα πονακια που έχω κ με τα υγρά.... Αλλά δεν την καταλαβαίνω πάντα... Στις 27 το αίμα που είδα ήταν ροζοκοκκινο όχι καφέ... Κ μου έκανε εντύπωση... Δεν ξέρω τι ήταν... Αν υποθέσουμε πω; ήταν ωορρηξια τότε λογικά περιμένω να έρθω στις 11-12... Τι να πω δεν ξέρω... Έχω μπερδευτεί λίγο κ μπερδεύω κ εσάς... Αααχχχ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

χμ κατάλαβα!! Μόνο υπομονή μπορούμε να κάνουμε!! και στην δική μου περίπτωση που έχω σταθερό κύκλο να περιμένω και καθυστέρηση να μην ξαναβιαστώ!! ?

Ναι κοριτσάκι μου.... Εύχομαι να σε ξεχάσει κ να μην έρθει.. Κ να ακούσουμε τα χαρμόσυνα νεααααα ❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Maria1986@@ είπε:

Ναι κοριτσάκι μου.... Εύχομαι να σε ξεχάσει κ να μην έρθει.. Κ να ακούσουμε τα χαρμόσυνα νεααααα ❤️❤️❤️

Μακάρι! αποφάσισα να είμαι λίγο πιο χαλαρή αυτόν το μήνα! μετα τις γόνιμες δεν ξανακοιτάω το ημερολόγιο και το κυριότερο δεν θα ψάχνω συμπτώματα! είναι πολύ ψυχοφθόρο! και σε σένα εύχομαι τα ίδια ! το αιματάκι ήταν καλό σημάδι αφού δεν έχεις αδιαθετήσει ακόμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...