Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

κοριτσια μου εχετε παει ολοι τα μικρα σας σε οφθαλμιατρο προληπτικα; και ποσο χρονων;

ακουω διαφορα αλλοι τα παιρνουν και αλλλοι οχι ο δικος μου ειναι 4 το τσεκαρε ο γιατρος εκει και του εκανε και με ενα χαρτι η κατι που κρατουσε ελεγχο για στραβισμο(αυτο με αγχωνει οχι γιατι εχει θεμα το παιδι αλλα επειδη εχει η οικογενεια του αντρα μου) και εγραψε 8/10 και μου ειπε οτι ειναι οκ και δεν εχει κατι 

οι γειτονες που πανε στον ιδιο γιατρο ο μικρος 4,5 το τσεκαραν και τους βρηκαν θεμα κι ετσι τους εστειλε σε οφθαλμιατρο το μεγαλο ομως οχι

τι να κανω; δεν ειναι τα λεφτα απλα θεωρω αν δεν υπαρχει θεμα να το ταλαιπωρω 

τωρα πηγαμε παιδιατρο και σε κανενα διμηνο θα παει καρδιολογο και μετα απο δυο παλι παιδιατρο οποτε δεν θελω να το τρελανω και δεν το παιρνω τωρα με οτ νεο χρονο αλλα να το παω λετε απο μονη μου η να το μιλησω με το γιατρο μου;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• @Hope19 Καλησπέρα κορίτσι! Συγνώμη αλλά αυτό με τα ωάρια το συμπέρανε από τις λίγες μέρες ως την περίοδο; Σε ρωτάω γιατί έχω κ γω το ίδιο (12 συνήθως για την ακρίβεια) και δεν μου έχει πει κανείς κάτι τέτοιο. Ναι μου λένε ότι ίσως χρειαστώ προγεστερόνη αν κ όσες φορές έχω κάνει εξέταση είναι πάντα καλή. Μήπως το λέει λόγω του χρόνου προσπάθειας; και πάλι όμως είναι πολύ αυθαίρετο συμπέρασμα καθώς δεν υπάρχει καμία εξέταση που να μπορεί να το πιστοποιήσει (πρόσεξε δε λέω ότι αποκλείεται όμως δεν κατάλαβα πως το συμπέρανε).  Γενικά τι ορμόνες έχεις κ σε τι ηλικία είσαι; Η ποιότητα είναι άμεση συνάρτηση της ηλικίας γενικά χωρίς αυτό φυσικά να αποκλείει οτιδήποτε. Στα γράφω αυτά γιατί είδα ότι έχουμε αυτό το κοινό χαρακτηριστικό αλλά από εκει και πέρα σε εμάς δεν έχει βρεθεί τίποτα άλλο... τελικά πήγαμε σε εξωσωματική για να μην χάνουμε χρόνο κ είμαστε δλδ εν μέσω της διαδικασίας ακόμα.  Κάνε τις προσπάθειες σου και να θυμάσαι ότι όλα γίνονται! 
    • ημουν προετοιμασμενη για την αρνητικη χοριακη οχι για τα 0  ωαρια! Βρηκαν 3 μικρα 8 μεγαλα και τελικα πηραν 2 ωαρια που δεν ηταν καλα, δλδ τα υπολοιπα 6 ωοθυλακια ηταν αδεια. Με τον γιατρο δεν εχω θεμα απλα οταν ερθει ο καιρος θα τον ρωτησω αν θα αλλαξουμε φαρμακα. Επαιρνα 250 μοναδες gonal. Νομιζω οτι μου εχουν πεσει πολλα μαζεμενα κ εχω κοψει κ το τσιγαρο κ εχω φρικαρει. Να φανταστεις απο τις 9/11 που το εμαθα σημερα κυλησε το δακρυ και ξεσπασα.
    • Αχουυυυ!!!τέλεια!!! Συγχαρητήρια!!! Με το καλό να υποδεχτεί το μωράκι σου!!! Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη!
    • τι όμορφα νέα!!! Με το καλό κορίτσι μου.... να έχεις μια άριστη τελειόμηνη εγκυμοσύνη..
    • Ναι κοριτσάκι μου καταλαβαίνω ότι σας απασχολούν οι συνεδρίες αλλά δυστηχως αυτό το κομμάτι λύνεται μονο απο ειδικό και πολύ υπομονή απο τους γονεις θέλει το παιδι να μιλήσει σε κάποιον κάτι ειναι αυτό που το απασχολεί πολύ και το αγχωνει και ξεσπάει στα μαλλια της να φαντστεις η κόρη της φίλης μου ειχε ολόκληρα μπαλωματα στο κεφάλι της
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...