Μετάβαση σε περιεχόμενο

Επαφές Αυγούστου


Starrr

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Zafran είπε:

Αντε βρε @Starrr μου να κάνεις την αρχή  και να μας φέρεις γούρι!!! Πάντως θετικά ακούγονται όλα!!!

Μακαρι... Αντε να δούμε.... Μέχρι τώρα κανένας πόνος. Μόνο υγρά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια παραγγειλαμε πίτσα. Κ δεν ήθελα.... Ποιοσ εγώ???. Κ τώρα ανακατεύομαι.. Νερό δεν έχω πιει σήμερα.. Αχ μακάρι όλο αυτό να είναι κάτι καλό... Κ όχι συμπτώματα περιόδου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια παραγγειλαμε πίτσα. Κ δεν ήθελα.... Ποιοσ εγώ???. Κ τώρα ανακατεύομαι.. Νερό δεν έχω πιει σήμερα.. Αχ μακάρι όλο αυτό να είναι κάτι καλό... Κ όχι συμπτώματα περιόδου... 

Μακάρι κορίτσι μου .άντε λίγες ώρες έμειναν να κάνεις το τεστ μια μέρα και κάτι ωρίτσες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια παραγγειλαμε πίτσα. Κ δεν ήθελα.... Ποιοσ εγώ???. Κ τώρα ανακατεύομαι.. Νερό δεν έχω πιει σήμερα.. Αχ μακάρι όλο αυτό να είναι κάτι καλό... Κ όχι συμπτώματα περιόδου... 

Αααχχχ Αντε μακάρι να ακούσουμε... Η μάλλον να διαβάσουμε ??τα ευχαριστώ... Θέλουμε ένα τεστ με ένα τεράστιο σταυρό... Με όλη μου την ψυχή στο εύχομαι.... ??Τα υγρά που έχεις τα είχες ποτέ ξανά;; κ όταν Υλες υγρά διάφανα;; συγνώμη που ρωτάω.. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Maria1986@@ είπε:

Αααχχχ Αντε μακάρι να ακούσουμε... Η μάλλον να διαβάσουμε ??τα ευχαριστώ... Θέλουμε ένα τεστ με ένα τεράστιο σταυρό... Με όλη μου την ψυχή στο εύχομαι.... ??Τα υγρά που έχεις τα είχες ποτέ ξανά;; κ όταν Υλες υγρά διάφανα;; συγνώμη που ρωτάω.. ???

Όχι είναι λευκά παχυρρευστα. Αλλά λίγα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όχι είναι λευκά παχυρρευστα. Αλλά λίγα... 

Καλημέραααα περιμένουμε νέα σου ότι ούτε σήμερα αδιαθέτησες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.Αντε να ακουσουμε τα ευχαριστα!Εγω χθες ειχα ςντονους πονους περιοδου,ελεγα θα αδιαθετησω αλλα τιποτα.Η μεση μου ποναει .Το θετικο ειναι η θερμοκρασια 37.2 σημερα. Υγρα δεν θα ελεγα οτι εχω. Αντε να δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλημέραααα περιμένουμε νέα σου ότι ούτε σήμερα αδιαθέτησες...

Κορίτσια έκανα ένα τεστ σήμερα και βγήκε αρνητικό...... Οπότε... Μάλλον πάω τον άλλον μήνα κι εγώ.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως μέχρι τώρα δεν έχω περίοδο. Αλλά πονάω λίγο προς την μήτρα και αριστερά..... Δεν ξέρω πάντως σκέφτομαι πως αν μου έρθει περίοδος τουλάχιστον λειτουργούν σωστά σε μένα τα τεστ ωορρηξιας... Τι να πω. Και θα τα χρησιμοποιήσω και τον άλλον μήνα για την άλλη ωοθήκη. Γιατί κάθε μήνα βγαίνει από άλλη ωοθήκη το ωάριο. Και σε αυτόν πονουσα δεξιά οπότε ξέρω πως είναι από τα δεξιά, που πριν λίγους μήνες είχα μια τεράστια κύστη βέβαια είχε φύγει με τα αντισυλληπτικα που έπαιρνα. Τώρα δεν ξέρω μήπως εμπόδισε κάτι άλλο την σύλληψη... Πφφ δεν ξέρω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια έκανα ένα τεστ σήμερα και βγήκε αρνητικό...... Οπότε... Μάλλον πάω τον άλλον μήνα κι εγώ....

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια έκανα ένα τεστ σήμερα και βγήκε αρνητικό...... Οπότε... Μάλλον πάω τον άλλον μήνα κι εγώ.... 

Μέχρι να δεις την κόκκινη κυρία μην απογοητεύσε..μπορεί να είναι χαμηλή η ορμόνη κ να μη δείχνει ακομη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

 

Σήμερα είναι η 15η ημέρα μετά την ωορρηξια. Οπότε 15 ημέρες μετά την σύλληψη η χοριακη ανεβαίνει πάνω από 100. Οπότε κανονικά έπρεπε να το δείξει το τεστακι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Μακαρι... Αντε να δούμε.... Μέχρι τώρα κανένας πόνος. Μόνο υγρά... 

Καλά το πας συνέχισε.. είσαι στη 2η μέρα καθυστέρησης?? Εγώ σήμερα θα κάνω το τρίτο τεστακι ωορηξιας λέω το απόγευμα. Τα άλλα δύο τα έκανα μεσημέρι. Ελπίζω να φανεί κάτι σήμερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Πάντως μέχρι τώρα δεν έχω περίοδο. Αλλά πονάω λίγο προς την μήτρα και αριστερά..... Δεν ξέρω πάντως σκέφτομαι πως αν μου έρθει περίοδος τουλάχιστον λειτουργούν σωστά σε μένα τα τεστ ωορρηξιας... Τι να πω. Και θα τα χρησιμοποιήσω και τον άλλον μήνα για την άλλη ωοθήκη. Γιατί κάθε μήνα βγαίνει από άλλη ωοθήκη το ωάριο. Και σε αυτόν πονουσα δεξιά οπότε ξέρω πως είναι από τα δεξιά, που πριν λίγους μήνες είχα μια τεράστια κύστη βέβαια είχε φύγει με τα αντισυλληπτικα που έπαιρνα. Τώρα δεν ξέρω μήπως εμπόδισε κάτι άλλο την σύλληψη... Πφφ δεν ξέρω.. 

Κορίτσι μου αν είναι όμως η 15η μέραα σήμερα είναι να δεις για περίμενε και σήμερα να δούμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Καλά το πας συνέχισε.. είσαι στη 2η μέρα καθυστέρησης?? Εγώ σήμερα θα κάνω το τρίτο τεστακι ωορηξιας λέω το απόγευμα. Τα άλλα δύο τα έκανα μεσημέρι. Ελπίζω να φανεί κάτι σήμερα..

Μπα δεν νομίζω... Μόνο την ημέρα ωορρηξιας θα θετικοποιηθει.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η giota88 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.Αντε να ακουσουμε τα ευχαριστα!Εγω χθες ειχα ςντονους πονους περιοδου,ελεγα θα αδιαθετησω αλλα τιποτα.Η μεση μου ποναει .Το θετικο ειναι η θερμοκρασια 37.2 σημερα. Υγρα δεν θα ελεγα οτι εχω. Αντε να δουμε

Α μια χαρά είσαι εσύ... Εγώ 36.5..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίτσι μου αν είναι όμως η 15η μέραα σήμερα είναι να δεις για περίμενε και σήμερα να δούμε 

Ναι είχα ωορρηξια την 17η ημέρα.. Σήμερα κανονικά θα περιμένω... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι είχα ωορρηξια την 17η ημέρα.. Σήμερα κανονικά θα περιμένω... 

Καλημέρα @Starrr μου. Πάντως κι εγω πιστεύω οτι αν είναι ακομα χαμηλά η ορμόνη μπορει και να μην εδειξε. Οποτε αν η καθυστερηση συνεχιστεί κανε παλι ενα μετα 4-5 μέρες. Αν τωρα σου έρθει ενας καινούργιος μαγικός κύκλος ξεκινάει ξανά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα δικά μου τώρα. Εγω περιμένω κανονικά αύριο. Εξακολουθει να πονάει η μεση μου και σήμερα προστέθηκε λιγο πόνος στο στήθος χωρίς ομως να εχει πρηστεί. Ολα δείχνουν οτι σύντομα θα έρθει. Ευτυχώς που σε 2 εβδομαδες εχω το πρωτο ραντεβού με τον εξωσωματικό και πραγματικά ανυπομονώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααα επίσης ξεχασα να σας σας πω οτι εχθές μπηκα στο πειρασμό και πηρα τη θερμοκρασία μου ετσι απο περιέργεια, χωρίς να εχω ξαναμετρηθεί και ειχα 37,2. 

Σήμερα δεν ξερω ισως μετρηθώ αργοτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zafran είπε:

Τα δικά μου τώρα. Εγω περιμένω κανονικά αύριο. Εξακολουθει να πονάει η μεση μου και σήμερα προστέθηκε λιγο πόνος στο στήθος χωρίς ομως να εχει πρηστεί. Ολα δείχνουν οτι σύντομα θα έρθει. Ευτυχώς που σε 2 εβδομαδες εχω το πρωτο ραντεβού με τον εξωσωματικό και πραγματικά ανυπομονώ!!!

Και εγώ έχω το στήθος μου... Τώρα δεν πονάω καθόλου στην μέση κ στη κοιλιά... Ακόμη περίοδος... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η giota88 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.Αντε να ακουσουμε τα ευχαριστα!Εγω χθες ειχα ςντονους πονους περιοδου,ελεγα θα αδιαθετησω αλλα τιποτα.Η μεση μου ποναει .Το θετικο ειναι η θερμοκρασια 37.2 σημερα. Υγρα δεν θα ελεγα οτι εχω. Αντε να δουμε

Καλημέρα @giota88 μου. Εσένα πονάει καθόλου το στήθος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Zafran είπε:

Ααα επίσης ξεχασα να σας σας πω οτι εχθές μπηκα στο πειρασμό και πηρα τη θεεμοκρασία μου ετσι απο περιέργεια, χωρίς να εχω ξαναμετρηθεί και ειχα 37,2. 

Σήμερα δεν ξερω ισως μετρηθώ αργοτερα.

Τι ωραία. Κορίτσια εσείς έχετε τέλειες θερμοκρασίες..... Εγώ δυστυχώς.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ έχω το στήθος μου... Τώρα δεν πονάω καθόλου στην μέση κ στη κοιλιά... Ακόμη περίοδος... 

Θετικο οσο δεν βλεπεις περίοδο. Το κακό είναι οτι πρεπει να κανουμε υπομονή (δυσκολο) το ξερω. Το στήθος εμενα μολις σημερα αρχισε να με ενοχλει. Η μεση συνεχίζει απτόητη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Τι ωραία. Κορίτσια εσείς έχετε τέλειες θερμοκρασίες..... Εγώ δυστυχώς.... 

Ελα μην πέφτεις..... εξάλλου είπαμε αν σου έρθει που ελπιζουμε ακομα πως οχι, ενας καινουργιος μαγικός κυκλος ξεκινά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...