Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Δεκεμβριου 2018


Recommended Posts

Καλή χρόνια κορίτσια  με υγεία και ευτυχία. τι κάνετε ;;; Εγώ γέννησα ακριβώς στην ΠΗΤ μου με δικούς μου πόνους τελικά ήρθε 2.990 πιο μικρός αποτι τον υπολογίζαμε όλα πήγαν καλά... εσείς τι κάνετε τι νέα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια.. χρονια πολλα καλη χρονια να χαιρομαστε τα μπεμπακια μας!!! Εγω γεννησα στις 39και1 εβδομαδες φυσιολογικα.. με επιασαν οι πονοι νωριτερα δεν μπορουσε να περιμενει αλλο η μικρη μου!!! 3230 η μπεμπουλα και ηδη εχουμε φτασει τα 3780.. τρωμε καλα με αποκλειστικο θηλασμο!!! Πως πανε εσας τα μικρα σας;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Κορίτσια τι κάνετε χαθήκατε !!!!εμεις καλά είμαστε σε λίγο σαραντιζουμε κιόλας !!!απο φαΐ δίνω συμπλήρωμα μόνο πλέον γιατί δυσκολεύτηκα πολύ με θηλασμό ,αλλά ο χοντρουλης μου πήρε πάνω από ένα κιλό σε λιγότερο από ένα μήνα ??τι κάνουν τα παιδάκια σας εσάς ;;βρε κορίτσια κλαίνε κι εσάς τα μωράκια σας στον ύπνο εμενα ξυπνάει καμία φορά με ουρλιαχτά το καημένο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...