Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ? ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ...ΓΕΝΝΗΣΑΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρόνια κορίτσια  με υγεία και ευτυχία. τι κάνετε ;;; Εγώ γέννησα ακριβώς στην ΠΗΤ μου με δικούς μου πόνους τελικά ήρθε 2.990 πιο μικρός αποτι τον υπολογίζαμε όλα πήγαν καλά... εσείς τι κάνετε τι νέα 

Καλησπερα κοριτσια.. χρονια πολλα καλη χρονια να χαιρομαστε τα μπεμπακια μας!!! Εγω γεννησα στις 39και1 εβδομαδες φυσιολογικα.. με επιασαν οι πονοι νωριτερα δεν μπορουσε να περιμενει αλλο η μικρη μου!!! 3230 η μπεμπουλα και ηδη εχουμε φτασει τα 3780.. τρωμε καλα με αποκλειστικο θηλασμο!!! Πως πανε εσας τα μικρα σας;;;

Κορίτσια τι κάνετε χαθήκατε !!!!εμεις καλά είμαστε σε λίγο σαραντιζουμε κιόλας !!!απο φαΐ δίνω συμπλήρωμα μόνο πλέον γιατί δυσκολεύτηκα πολύ με θηλασμό ,αλλά ο χοντρουλης μου πήρε πάνω από ένα κιλό σε λιγότερο από ένα μήνα 🤣🤣τι κάνουν τα παιδάκια σας εσάς ;;βρε κορίτσια κλαίνε κι εσάς τα μωράκια σας στον ύπνο εμενα ξυπνάει καμία φορά με ουρλιαχτά το καημένο 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Πέρασα δύσκολα αλλά δόξα το θεο στάθηκα στα πόδια μου .. να το παλέψεις αλλά χωρίς άγχος και έτσι θα το πετύχεις καποια στιγμή.. 
    • Κορίτσι μου να κάνεις όπως νιώθεις εσυ καλύτερα... εχεις περάσει πολύ δύσκολα κ ειναι λογικό να πεις τέλος... εγω προσωπικά θέλω να το παλέψω λίγο ακόμα κ βλέπουμε...  Με συγχωρείς αλλά δεν είχα ιδέα για την ιστορία σου... λυπαμαι ειλικρινά
    • @Angelmammy Εγώ όλο και κάτι τρώω!Άμα του καθόριζω  τις διατροφικές συνήθειες καήκαμε!!!!!τίποτα δεν θα τρώει αυτό το μωρό!χαχαχαχα αφού όλα με πειράζουν!μάλλον αυτή καθορίζει και τις δικές μου στην περίπτωση μου!!!🤣🤣😂😂😂😂
    • Καλησπερα! Γενικά ο πόνος στο έντερο είναι ανακλαστικος και μπορεί να μπερδεύει.. Πραγματικά προσπάθησε να μη σκέφτεσαι για πρώιμα συμπτώματα και να μην τα ψάχνεις.. Ότι μπορεί να νιώσεις είναι ακριβώς ίδιο με της περιουδου σε περίπτωση που μείνεις έγκυος μέχρι και να ξεκινήσει να ανεβαίνει η χοριακη... Δηλ σκέψου ότι θα έχεις ήδη καθυστέρηση θα το έχεις ήδη καταλάβει από τεστ και μετά καμία βδομάδα το νωρίτερο θα ξεκινήσουν συμπτώματα... Είναι λίγες αυτές που ένιωσαν κάτι νωρίτερα γτ μάλλον έκαναν σύλληψη και εμφύτευση νωρίτερα οπότε είχαν περισσότερο χρόνο αύξησης της ορμόνης..ευχομαι να μη σε μπέρδεψα! Καλή υπομονή και δύναμη στις προσπάθειες και εύχομαι σύντομα θετικά αποτελέσματα! 
    • Αυτό ακριβώς που λες μ έκανε να αναθεώρησω"κατάντια επαφών " .. γι αυτο λέω Τέλος οι προσπάθειες για μένα ότι ειναι να γινει θα γινει πάυει να είναι αυτοσκοπός  τελος οι στοχευμένες επαφές τι δλδ μόνο και μόνο να κάνω παιδί το ζητούμενο ειναι να ήμαστε ευτυχισμένες κορίτσια μου οικογένεια έχουμε,έχουμε τους γονείς μας έχουμε τους άντρες μας τα πεθερικά μας τ αδέλφια μας  όλοι αυτοί οικογένειά μας ειναι γιατί να τους ακυρωνουμε όλους αυτούς και να ήμαστε δυστυχισμένες που ακόμα δεν ήρθε ενα παιδι αν είναι τυχερό για τη καθεμιά μας θα έρθει όλα θέλουν χρόνο και τύχη και το λέω εγω που κλαίω από τότε που έχασα τα διδυμακια μου απο τη μέρα όμως αυτης της αποτυχημένης στοχευμένης και καλα επαφή είπα τ ε λ ο ς ς ς ς ς
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...