Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Δεκεμβριου 2018


Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η katerina-90 είπε:

Χαχαχα τα ιδια και εμενα!!! Ειναι καποιες μερες που ειναι πολυ ζωηρη... ολη μερα μπορει να μην σταματαει καθολου.. κ ειδικα το βραδυ που ξαπλωνω για υπνο κανει παρτυ ? αχχχ εγω εχω τωρα καποια βραδια εχω αυπνιες και απιστευτες καουρες δυσκολευομαι πολυ να κοιμηθω!!!!

Το βράδυ κ εμενα κάνει πάρτυ ?? Άσε κ εγώ αϋπνίες έχω κοιμάμαι πολύ αργά και καούρες και γενικά δεν με πιάνει ο ύπνος μετά όλη μέρα όμως κοιμάμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kristi00 είπε:

Το βράδυ κ εμενα κάνει πάρτυ ?? Άσε κ εγώ αϋπνίες έχω κοιμάμαι πολύ αργά και καούρες και γενικά δεν με πιάνει ο ύπνος μετά όλη μέρα όμως κοιμάμαι 

Ααα ενταξει δεν ειμαι μονη τουλαχιστον ? ενω τους προηγουμενους μηνες κοιμομουν κατευθειαν με το που ξαπλωνα τωρα πλεον αργω παρα πολυ να μπορεσω να κοιμηθω .. μετα κοιμαμαι ομως μεχρι το μεσημερι..αφου σηκωθω κανα δυο φορες το πρωι για τουαλετα ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 53 λεπτά, ο/η katerina-90 είπε:

Ααα ενταξει δεν ειμαι μονη τουλαχιστον ? ενω τους προηγουμενους μηνες κοιμομουν κατευθειαν με το που ξαπλωνα τωρα πλεον αργω παρα πολυ να μπορεσω να κοιμηθω .. μετα κοιμαμαι ομως μεχρι το μεσημερι..αφου σηκωθω κανα δυο φορες το πρωι για τουαλετα ??

Μια απτά ίδια κι εγώ κι όσο σκέφτομαι εκεί ποτέ το Νοέμβριο Δεκέμβριο που η κοιλιά θα χει μεγαλώσει και βαρύνει πολύ εκεί να δεις ξενύχτια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η katerina-90 είπε:

Καλως ηρθες στην παρεα μας!!!! Καλα εκανες κ ηρθες εδω!!! Να μας λες και τις μας περιμενει μια και εισαι πιο μπροστα ? τι εχεις αγορακι η κοριτσακι εσυ;;;

χαχαχαχα ναι θα σας τα λέω! Κοριτσάκι έχω! Εσύ? Σήμερα μπήκα 32η εβδομάδα,χτες που πήγα στο γιατρό ήταν 1280γρ η μικρή. Έχω πάντα 1 εβδομάδα απόκλιση με τον υπέρηχο(δηλαδή ο υπέρηχος με βγάζει πάντα 1 εβδ λιγότερο και γιαυτό έχω ΠΗΤ 21-28/11). Αυτά! Από κιλά 8 έχω βάλει κι ανεβαίνω. Απογοητεύτηκα λίγο με τα κιλά αλλά τι να κάνουμε...Εσύ αγοράκι ή κοριτσάκι τι εβδομάδα είσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ούτε κι εγώ κοιμάμαι καλά τα βράδυα και αργεί να με πάρει ο ύπνος....Το πρωί σηκώνομαι 6μιση και μετά ξαναξαπλώνω κατα τις 2μιση και κοιμαμαι κανα μισάωρο! Αν δεν ξαπλωσω το μεσημερι δεν την παλευω με τιποτα....Υπομονή κορίτσια είναι για καλό σκοπό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Ούτε κι εγώ κοιμάμαι καλά τα βράδυα και αργεί να με πάρει ο ύπνος....Το πρωί σηκώνομαι 6μιση και μετά ξαναξαπλώνω κατα τις 2μιση και κοιμαμαι κανα μισάωρο! Αν δεν ξαπλωσω το μεσημερι δεν την παλευω με τιποτα....Υπομονή κορίτσια είναι για καλό σκοπό!

Υπομονή τι να κάνουμε όσο για τα κιλά μην στεναχωριέσαι εγώ πήρα ήδη 12 και είμαι στην 27  εβδομάδα ?βέβαια βοήθησε το γεγονός πωε δεν ειχα ούτε ναυτίες ούτε τάση για εμετό νομίζω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η OLY10 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΧΑΘΗΚΑΜΕ...ΧΑΧΑΧΑ! ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

Καλημερα βρε κοριτσια ... χαθηκαμε οντως..ειστε καλα;; εγω χθες πηγα στο γιατρο κ η μικρη ηταν ηδη 1130.. μου φανηκε οτι μεγαλωσε πολυυ τωρα... κ ημουν 27+1... κ την τελευταια φορα στεναχωριομουν γτ μου φαινοταν μικρουλα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η katerina-90 είπε:

Καλημερα βρε κοριτσια ... χαθηκαμε οντως..ειστε καλα;; εγω χθες πηγα στο γιατρο κ η μικρη ηταν ηδη 1130.. μου φανηκε οτι μεγαλωσε πολυυ τωρα... κ ημουν 27+1... κ την τελευταια φορα στεναχωριομουν γτ μου φαινοταν μικρουλα... 

Α ΜΠΡΑΒΟ! ΗΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΜΕΓΑΛΗ ΓΙΑ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ! ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ 32+1 ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΟΥ ΝΤΟΠΛΕΡ 6/10...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Α ΜΠΡΑΒΟ! ΗΤΑΝ ΟΝΤΩΣ ΜΕΓΑΛΗ ΓΙΑ ΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΟΥ! ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ 32+1 ΕΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΟΥ ΝΤΟΠΛΕΡ 6/10...

Βρε πριν δυο βδομαδες ηταν 690... πολυ δεν ειναι να μεγαλωσει τοσο;; να εγινε κανενα λαθος;;; βεβαια αλλος γιατρος την μετρησε πριν δυο βδομαδες κ αλλος τωρα..  αχχ αντε με το καλο... απο ποτε κανεις ντοπλερ;; εγω νομιζα τον τελευταιο μηνα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η katerina-90 είπε:

Βρε πριν δυο βδομαδες ηταν 690... πολυ δεν ειναι να μεγαλωσει τοσο;; να εγινε κανενα λαθος;;; βεβαια αλλος γιατρος την μετρησε πριν δυο βδομαδες κ αλλος τωρα..  αχχ αντε με το καλο... απο ποτε κανεις ντοπλερ;; εγω νομιζα τον τελευταιο μηνα!!!

ΕΓΩ 18/10 ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕ 6/10 ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ....ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΑΡΑΜΕΓΑΛΩΣΕ. ΠΑΝΤΩΣ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΡΗΜΕΝΗ ΣΕ ΑΛΛΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΜΕ ΑΛΛΟ ΜΗΧΑΝΗΜΑ...ΕΜΕΝΑ 31+1 ΗΤΑΝ 1280 ΠΑΝΤΩΣ ΟΠΟΤΕ ΜΕΓΑΛΗ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε πως είναι τα μωράκια σας ;εμείς καλά είμαστε !! Περιμένω την Τρίτη με ανυπομονησία να δω τι κάνει ο μπέμπης μου πάντως τελευταία δεν τον νιώθω τόσο έντονα όσο πριν κουνιέται μεν κλωτσάει αλλά νομιζω πλέον δεν έχει πολύ χώρο ?? επίσης έκανα εξετάσεις αίματος και μου βρήκαν χοληστερίνη ανεβασμένη την Τρίτη θα το συζητήσω με τον γυναικολόγο αν και διάβασα είναι φυσιολογικό στην εγκυμοσύνη!Επισης αυτή τη βδομαδα έχω λίγα πονάκια σαν περιοδου πολύ ελαφριά που και που τι να πω ελπίζω όλα να ναι φυσιολογικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kristi00 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε πως είναι τα μωράκια σας ;εμείς καλά είμαστε !! Περιμένω την Τρίτη με ανυπομονησία να δω τι κάνει ο μπέμπης μου πάντως τελευταία δεν τον νιώθω τόσο έντονα όσο πριν κουνιέται μεν κλωτσάει αλλά νομιζω πλέον δεν έχει πολύ χώρο ?? επίσης έκανα εξετάσεις αίματος και μου βρήκαν χοληστερίνη ανεβασμένη την Τρίτη θα το συζητήσω με τον γυναικολόγο αν και διάβασα είναι φυσιολογικό στην εγκυμοσύνη!Επισης αυτή τη βδομαδα έχω λίγα πονάκια σαν περιοδου πολύ ελαφριά που και που τι να πω ελπίζω όλα να ναι φυσιολογικά 

ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΔΕ ΧΩΡΑΝΕ ΤΟΣΟ! ΓΙΑ ΤΗ ΧΟΛΗΣΤΕΡΙΝΗ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΔΕ ΧΩΡΑΝΕ ΤΟΣΟ! ΓΙΑ ΤΗ ΧΟΛΗΣΤΕΡΙΝΗ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ...

Ούτε εγώ ήξερα έψαξα στο Ίντερνετ και τουλάχιστον έτσι γράφουν θα ρωτήσω το γιατρό μου την Τρίτη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Kristi00 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε πως είναι τα μωράκια σας ;εμείς καλά είμαστε !! Περιμένω την Τρίτη με ανυπομονησία να δω τι κάνει ο μπέμπης μου πάντως τελευταία δεν τον νιώθω τόσο έντονα όσο πριν κουνιέται μεν κλωτσάει αλλά νομιζω πλέον δεν έχει πολύ χώρο ?? επίσης έκανα εξετάσεις αίματος και μου βρήκαν χοληστερίνη ανεβασμένη την Τρίτη θα το συζητήσω με τον γυναικολόγο αν και διάβασα είναι φυσιολογικό στην εγκυμοσύνη!Επισης αυτή τη βδομαδα έχω λίγα πονάκια σαν περιοδου πολύ ελαφριά που και που τι να πω ελπίζω όλα να ναι φυσιολογικά 

Ουτε εγω ηξερα για την χοληστερινη.. εμενα δεν μ βαζει καν να την ελεγχω στις εξετασεις που κανω καθε μηνα... λιγα πονακια εχω και εγω που κ που .. πολυ χαμηλα.. αλλα πιστευω ειναι φυσιολογικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η katerina-90 είπε:

Ουτε εγω ηξερα για την χοληστερινη.. εμενα δεν μ βαζει καν να την ελεγχω στις εξετασεις που κανω καθε μηνα... λιγα πονακια εχω και εγω που κ που .. πολυ χαμηλα.. αλλα πιστευω ειναι φυσιολογικα!!!

Ναι ούτε εμενα εγώ απλά έκανα γενική για τον θυρεοειδή να ελενξω.Αποτι διαβάσα δεν την ελέγχουν την χοληστερίνη γιατί ανεβαίνει στην εγκυμοσύνη για τις ανάγκες και του μωρού.Και ο θυρεοειδής είναι λίγο πιο πάνω όποτε ανεβάσαμε την δόση .Πονακια κ εγώ νομιζω είναι φυσιολογικά τώρα στον έβδομο μήνα ειδικά είναι η προπαρασκευαστικές συσπάσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε ; Σήμερα ειχα γιατρό είμαι στην 28+5 και το μωράκι είναι 1.180kgΑποτι είπε π γιατρός και διάβασα στο Ίντερνετ είναι όπως πρέπει τι λέτε εσείς ;Τι νέα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kristi00 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε ; Σήμερα ειχα γιατρό είμαι στην 28+5 και το μωράκι είναι 1.180kgΑποτι είπε π γιατρός και διάβασα στο Ίντερνετ είναι όπως πρέπει τι λέτε εσείς ;Τι νέα ;

Μια χαρουλα ειναι... αχχ αντε ετσι να μεγαλωνουν τα μικρα μας .  Εμενα η μπεμπα 27+1 ηταν 1130 λιγο μεγαλουτσικη!!! Εγω σαν να κρυωσα λιγο εχω συναχι και λαιμο... ανυσηχω λιγο για τη μικρη αλλα νομιζω δεν υπαρχει θεμα αφου δεν εχω πυρετο..πολυς κοσμος ειναι ετσι τωρα με αυτον τον καιρο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kristi00 είπε:

Κορίτσια τι κάνετε ; Σήμερα ειχα γιατρό είμαι στην 28+5 και το μωράκι είναι 1.180kgΑποτι είπε π γιατρός και διάβασα στο Ίντερνετ είναι όπως πρέπει τι λέτε εσείς ;Τι νέα ;

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΜΠΡΡΡΡΡΡΑΒΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ! ΠΟΤΕ ΞΑΝΑΕΧΕΙΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΡΟ? ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ, ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η katerina-90 είπε:

Μια χαρουλα ειναι... αχχ αντε ετσι να μεγαλωνουν τα μικρα μας .  Εμενα η μπεμπα 27+1 ηταν 1130 λιγο μεγαλουτσικη!!! Εγω σαν να κρυωσα λιγο εχω συναχι και λαιμο... ανυσηχω λιγο για τη μικρη αλλα νομιζω δεν υπαρχει θεμα αφου δεν εχω πυρετο..πολυς κοσμος ειναι ετσι τωρα με αυτον τον καιρο!!!

ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΜΠΡΡΡΡΡΡΑΒΟ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ! ΠΟΤΕ ΞΑΝΑΕΧΕΙΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΡΟ? ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΝΤΟΠΛΕΡ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ, ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!

Τώρα Νοέμβριο σε 4 βδομάδας πάλι άντε να περιμένω ?!!!Περναει ο καιρός δεν έμεινε και πολύ σε λίγο θα τα έχουμε και στα χέρια μας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η katerina-90 είπε:

Μια χαρουλα ειναι... αχχ αντε ετσι να μεγαλωνουν τα μικρα μας .  Εμενα η μπεμπα 27+1 ηταν 1130 λιγο μεγαλουτσικη!!! Εγω σαν να κρυωσα λιγο εχω συναχι και λαιμο... ανυσηχω λιγο για τη μικρη αλλα νομιζω δεν υπαρχει θεμα αφου δεν εχω πυρετο..πολυς κοσμος ειναι ετσι τωρα με αυτον τον καιρο!!!

Ναι μην ανχωνεσαι λίγο τσαγακι ζεστά ρούχα και πρόσεχε μην ανεβάσεις πυρετο όλα καλά θα πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια μου κουνιέται καμία φορά το μωράκι και νομιζω με πατάει πολύ στην ουροδόχο κύστη και θα κατουρηθω συμβαίνει σε καμία σας η μόνο  σε εμένα τα περίεργα ;;?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kristi00 είπε:

Βρε κορίτσια μου κουνιέται καμία φορά το μωράκι και νομιζω με πατάει πολύ στην ουροδόχο κύστη και θα κατουρηθω συμβαίνει σε καμία σας η μόνο  σε εμένα τα περίεργα ;;?????

ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ! ΒΕΒΑΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΙ ΡΟΛΟ. ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΜΗΛΑ ΟΙ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΔΩ ΚΑΝΑ ΠΟΔΙ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι κάνετε  πως είστε ;πως είναι τα μωράκια σας ; Εμείς τα ίδια μεγαλώνουμε κλωτσάμε ? βρε κορίτσια έχετε πόνο στο στήθος σας εσείς; Εγώ έχω κανα μήνα με πονάει και ενώ στην αρχή ήταν μόνο το αριστερό και λέω μην έχω καρδιά ?? άρχισε και το δεξί κάτι πόνοι σαν βελόνα να με τρυπάει δευτερόλεπτα ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...