Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα βρουμε το φυλο του μωρου; ελατε να γελασουμε!!


Recommended Posts

στις πριν 11 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

πες μου ημερομηνία γέννησης δικιάς σου να δω κ θα σ πω.

Η ημερομηνία γέννησης μου είναι 1/11/1994 και πιάτα η ημερομηνία σύλληψης είναι 25 ή 27 Μαρτίου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mamaa35 είπε:

12/06/83 εγω!ειναι το πρώτο μου

μου βγαίνει μάλλον αγόρι με κάθε επιφύλαξη. πες μου αν τυχόν πέσω μέσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Ririka26 είπε:

Η ημερομηνία γέννησης μου είναι 1/11/1994 και πιάτα η ημερομηνία σύλληψης είναι 25 ή 27 Μαρτίου 

μου βγαίνει κορίτσι και για τις 2 ημερομηνίες...για να δούμε...αν θα βγει...Κάντε κ το τεστ με την βέρα κορίτσια. πάρτε μια τρίχα από τα μαλλιά σας ,βάλτε την βέρα σας ή ένα δαχτυλίδι κ στην καλά να από μέση στο αριστερό χέρι ακούμπησε το μια φορά κάτω κ μετά το σηκώνεται κ περιμένετε να δείτε τι θα κάνει...αν κάνει κύκλο είναι κορίτσι αν κάνει πάνω κάτω είναι αγόρι.εμενα έχει βγει 3 στα 3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

μου βγαίνει κορίτσι και για τις 2 ημερομηνίες...για να δούμε...αν θα βγει...Κάντε κ το τεστ με την βέρα κορίτσια. πάρτε μια τρίχα από τα μαλλιά σας ,βάλτε την βέρα σας ή ένα δαχτυλίδι κ στην καλά να από μέση στο αριστερό χέρι ακούμπησε το μια φορά κάτω κ μετά το σηκώνεται κ περιμένετε να δείτε τι θα κάνει...αν κάνει κύκλο είναι κορίτσι αν κάνει πάνω κάτω είναι αγόρι.εμενα έχει βγει 3 στα 3

Με την βέρα ξέρω και εγώ απο την γιαγιάκα μου. Συνήθως πέφτει μέσα. Δεν μου έχει τύχει λάθος. 

Εμενα 1 αγόρι και μετά 2 κορίτσια μου έβγαζε πάντα και 1 αγόρι έχω κάνει όντως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

μου βγαίνει κορίτσι και για τις 2 ημερομηνίες...για να δούμε...αν θα βγει...Κάντε κ το τεστ με την βέρα κορίτσια. πάρτε μια τρίχα από τα μαλλιά σας ,βάλτε την βέρα σας ή ένα δαχτυλίδι κ στην καλά να από μέση στο αριστερό χέρι ακούμπησε το μια φορά κάτω κ μετά το σηκώνεται κ περιμένετε να δείτε τι θα κάνει...αν κάνει κύκλο είναι κορίτσι αν κάνει πάνω κάτω είναι αγόρι.εμενα έχει βγει 3 στα 3

Αυτό το κόλπο Με την βέρα, μου λέει ποσά παιδιά θα κάνω ή τι θα είναι αυτό το παιδί που είμαι έγκυος τώρα;;;; Δεν κατάλαβα....😕😕

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ririka26 είπε:

Αυτό το κόλπο Με την βέρα, μου λέει ποσά παιδιά θα κάνω ή τι θα είναι αυτό το παιδί που είμαι έγκυος τώρα;;;; Δεν κατάλαβα....😕😕

σου λέει και το φύλο που έχεις τώρα αλλά και πόσα παιδιά θα κάνεις. όταν σταματήσει τελείως κ δεν θα κουνιέται σημαίνει ότι τόσα θα κάνεις αν πχ στο 1ο σ κάνει κύκλο το ακουμπάς πάλι κάτω κ μετά κάνει πάνω κάτω το ακουμπάς κάτω κ μετά σταματάει σημαίνει ότι θα κάνεις κορίτσι κ μετά αγόρι.απλα εγώ αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι όταν μείνεις έγκυος κάθε φορά μπορεί κ να αλλάξει. πχ εμένα άλλο μου έδειχνε όταν έκανα το 1ο παιδί για το επόμενο κ όταν έμεινα έγκυος στο 2ο έδειχνε κ 3ο που αυτό όντως βγήκε κ μου δείχνει κ 4ο που στην αρχή δεν έδειχνε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ririka26 είπε:

Αυτό το κόλπο Με την βέρα, μου λέει ποσά παιδιά θα κάνω ή τι θα είναι αυτό το παιδί που είμαι έγκυος τώρα;;;; Δεν κατάλαβα....😕😕

Αυτό υποτίθεται ότι δείχνει ποσα και τι θα κάνεις. 

Βασικά εγώ ξέρω 2 διαφορετικά από την γιαγιά μου. (Κρήτη) 

Κόβεις μια τρίχα σου περνάς μια βέρα στην τρίχα σαν να είναι αλυσίδα, την βουτάς σε ενα ποτήρι νερό τόσες φορές όσες η ηλικία σου, το βγάζεις και κρατάς σταθερό στο κέντρο του ποτηριού το χέρι σου. Όσες φορές η βερα χτυπήσει στα τοιχώματα του ποτηριού, σε τοσα χρόνια θα παντρευτείς. (για τις ελεύθερες αυτό αχαχαχ) 

Για το παιδί έκανε το εξής 

Ανοίγεις την παλαμη προς τα πάνω Βάζεις έναν σταυρό με αλυσίδα κανονικά να κρέμεται απο πανω. Βουτάς τον σταυρό στο κενό ανάμεσα στον αντίχειρα και τον δείκτη, 3 φορές. Σηκώνεις τον σταυρό πάνω απο την παλαμη και κρατάς το χέρι σου σταθερό. Ο Σταύρος θα αρχίσει να κουνιέται αν πρόκειται να κάνεις παιδιά ενώ δεν κουνιέται καθόλου για όσους δεν θα κάνουν καθόλου. 

Αν κουνηθεί κυκλικά είναι κορίτσι, αν κάνει περα δώθε είναι αγόρι. Κάθε φορά που κουνιέται μετα τον ακουμπάς πάνω στην παλαμη και τον ξανα σηκώνεις αν κουνηθεί πάλι σημάνει κ άλλο παιδί κλπ. Το κάνεις αυτό μέχρι να τον σηκώσεις και να μην κουνιέται πια. 

 Παράδειγμα :

1)ανοίγω παλαμη προς τα πάνω 

2)βουτάω τον σταυρό στο κενό αναμεσα δτον αντίχειρα και τον δείκτη μου 3 φορές.

3)σηκώνω τον σταυρό πάνω από το κέντρο της παλάμης (όχι πολύ ψηλά) και κρατάω το χέρι μου σταθερό 

4)ο σταυρός κουνιέται περα δώθε 

5)τον τοποθετώ στην παλαμη μου 

6)τον ξανα σηκώνω 

7)ο σταυρός τωρα κουνιέται κυκλικά 

8)τον ακουμπάω πάλι στην παλαμη μου να σταματήσει 

9)τον ξανα σηκώνω 

10) και ο σταυρός πλέον δεν κουνιέται 

Αρα εγώ θα κάνω 2 παιδιά το 1ο αγόρι το 2ο κορίτσι. 

 

Ελπίζω να έγινε κατανοητό το έγραψα αναλυτικότατα αλλα ειναι δυσκολο να το εξηγήσει κανείς γραπτά. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

σου λέει και το φύλο που έχεις τώρα αλλά και πόσα παιδιά θα κάνεις. όταν σταματήσει τελείως κ δεν θα κουνιέται σημαίνει ότι τόσα θα κάνεις αν πχ στο 1ο σ κάνει κύκλο το ακουμπάς πάλι κάτω κ μετά κάνει πάνω κάτω το ακουμπάς κάτω κ μετά σταματάει σημαίνει ότι θα κάνεις κορίτσι κ μετά αγόρι.απλα εγώ αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι όταν μείνεις έγκυος κάθε φορά μπορεί κ να αλλάξει. πχ εμένα άλλο μου έδειχνε όταν έκανα το 1ο παιδί για το επόμενο κ όταν έμεινα έγκυος στο 2ο έδειχνε κ 3ο που αυτό όντως βγήκε κ μου δείχνει κ 4ο που στην αρχή δεν έδειχνε. 

Εμενα μου δείχνει το ίδιο απο τότε που ήμουν έφηβη όταν μου το πρώτο έδειξε η γιαγιά 😂

Όσοι και να μ το κανουν είτε εγώ. Το ίδιο. 

Επίσης να πω κάτι δυσάρεστο αλλα ελπίζω να μην τα παίρνει αυτά κανείς σοβαρά. 

Στην αδερφή μου έβγαζε πάντα 3 παιδιά. 

1 αγόρι μετα 1 κορίτσι και μετά πάλι ενα αγόρι. 

Τελικά έκανε 2 αγόρια αλλα ανάμεσα στους 2 γιους όντως έχασε ενα μωρό 5 μηνών το οποίο ήταν κορίτσι. 

Φοβερό! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Μπλε είπε:

Εμενα μου δείχνει το ίδιο απο τότε που ήμουν έφηβη όταν μου το πρώτο έδειξε η γιαγιά 😂

Όσοι και να μ το κανουν είτε εγώ. Το ίδιο. 

Επίσης να πω κάτι δυσάρεστο αλλα ελπίζω να μην τα παίρνει αυτά κανείς σοβαρά. 

Στην αδερφή μου έβγαζε πάντα 3 παιδιά. 

1 αγόρι μετα 1 κορίτσι και μετά πάλι ενα αγόρι. 

Τελικά έκανε 2 αγόρια αλλα ανάμεσα στους 2 γιους όντως έχασε ενα μωρό 5 μηνών το οποίο ήταν κορίτσι. 

Φοβερό! 

ναι το ξέρω κ εμένα μου δείχνει μια βιοχημική που είχα πριν το 2ο παιδί...τώρα με αυτόν τον τρόπο αν τον κάνεις στον καρπό από την μέσα μεριά τα αποτελέσματα είναι...το ακουμπάς αρχικά 1 φορά κ μετά τα κάνει όλα μόνο του....Και ανά πάει πάνω κάτω παράλληλα του καρπού είναι αγόρι, ο κύκλος μεγάλος είναι κάποια αποβολή, το πέρα δώθε οριζόντια δλδ του καρπού είναι κορίτσι κ αν κάνει διαγώνια του κάπου είναι δίδυμα όπου μετά δείχνει κ το φυλο αντίστοιχα. ανάμεσα στο κάθε παιδί λέει πρέπει να κάνει 1 μικρό κυκλακικ μετά δείχνει το φύλο. Επίσης δίδυμα μπορεί να είναι κ άμα στην αρχή κάνει πάνω κάτω κ μετά πέρα δώθε χωρίς να σταματήσει, απλά λίγο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Μπλε είπε:

Αυτό υποτίθεται ότι δείχνει ποσα και τι θα κάνεις. 

Βασικά εγώ ξέρω 2 διαφορετικά από την γιαγιά μου. (Κρήτη) 

Κόβεις μια τρίχα σου περνάς μια βέρα στην τρίχα σαν να είναι αλυσίδα, την βουτάς σε ενα ποτήρι νερό τόσες φορές όσες η ηλικία σου, το βγάζεις και κρατάς σταθερό στο κέντρο του ποτηριού το χέρι σου. Όσες φορές η βερα χτυπήσει στα τοιχώματα του ποτηριού, σε τοσα χρόνια θα παντρευτείς. (για τις ελεύθερες αυτό αχαχαχ) 

Για το παιδί έκανε το εξής 

Ανοίγεις την παλαμη προς τα πάνω Βάζεις έναν σταυρό με αλυσίδα κανονικά να κρέμεται απο πανω. Βουτάς τον σταυρό στο κενό ανάμεσα στον αντίχειρα και τον δείκτη, 3 φορές. Σηκώνεις τον σταυρό πάνω απο την παλαμη και κρατάς το χέρι σου σταθερό. Ο Σταύρος θα αρχίσει να κουνιέται αν πρόκειται να κάνεις παιδιά ενώ δεν κουνιέται καθόλου για όσους δεν θα κάνουν καθόλου. 

Αν κουνηθεί κυκλικά είναι κορίτσι, αν κάνει περα δώθε είναι αγόρι. Κάθε φορά που κουνιέται μετα τον ακουμπάς πάνω στην παλαμη και τον ξανα σηκώνεις αν κουνηθεί πάλι σημάνει κ άλλο παιδί κλπ. Το κάνεις αυτό μέχρι να τον σηκώσεις και να μην κουνιέται πια. 

 Παράδειγμα :

1)ανοίγω παλαμη προς τα πάνω 

2)βουτάω τον σταυρό στο κενό αναμεσα δτον αντίχειρα και τον δείκτη μου 3 φορές.

3)σηκώνω τον σταυρό πάνω από το κέντρο της παλάμης (όχι πολύ ψηλά) και κρατάω το χέρι μου σταθερό 

4)ο σταυρός κουνιέται περα δώθε 

5)τον τοποθετώ στην παλαμη μου 

6)τον ξανα σηκώνω 

7)ο σταυρός τωρα κουνιέται κυκλικά 

8)τον ακουμπάω πάλι στην παλαμη μου να σταματήσει 

9)τον ξανα σηκώνω 

10) και ο σταυρός πλέον δεν κουνιέται 

Αρα εγώ θα κάνω 2 παιδιά το 1ο αγόρι το 2ο κορίτσι. 

 

Ελπίζω να έγινε κατανοητό το έγραψα αναλυτικότατα αλλα ειναι δυσκολο να το εξηγήσει κανείς γραπτά. 

 

Το έκανα και μου βγαίνει αγόρι κορίτσι αγόρι κορίτσι... έλα όμως που ο γιατρός μου είπε ότι μάλλον είναι κορίτσι αυτό που περιμένω τώρα. Να σημειωθεί ότι δεν έχω ξανά μείνει έγκυος και δεν είχα στο παρελθόν κάποια αποβολή. Εντωμεταξύ εγώ από την αρχή είχα ένα προαίσθημα για αγόρι αλλά τι να πεις....  Για να δούμε.....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

ναι το ξέρω κ εμένα μου δείχνει μια βιοχημική που είχα πριν το 2ο παιδί...τώρα με αυτόν τον τρόπο αν τον κάνεις στον καρπό από την μέσα μεριά τα αποτελέσματα είναι...το ακουμπάς αρχικά 1 φορά κ μετά τα κάνει όλα μόνο του....Και ανά πάει πάνω κάτω παράλληλα του καρπού είναι αγόρι, ο κύκλος μεγάλος είναι κάποια αποβολή, το πέρα δώθε οριζόντια δλδ του καρπού είναι κορίτσι κ αν κάνει διαγώνια του κάπου είναι δίδυμα όπου μετά δείχνει κ το φυλο αντίστοιχα. ανάμεσα στο κάθε παιδί λέει πρέπει να κάνει 1 μικρό κυκλακικ μετά δείχνει το φύλο. Επίσης δίδυμα μπορεί να είναι κ άμα στην αρχή κάνει πάνω κάτω κ μετά πέρα δώθε χωρίς να σταματήσει, απλά λίγο 

Και με αυτό το κόλπο με τον καρπό μου βγάζει πάλι αγόρι κορίτσι αγόρι κορίτσι.... Λέτε να έχει πέσει τόσο έξω ο Σταύρος σε εμένα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ririka26 είπε:

Και με αυτό το κόλπο με τον καρπό μου βγάζει πάλι αγόρι κορίτσι αγόρι κορίτσι.... Λέτε να έχει πέσει τόσο έξω ο Σταύρος σε εμένα;;;

τι να σ πω μήπως είναι τπτ δίδυμα κ μείνει μόνο το ένα?παντως βασει την ημερονημιες που μου εδωσες αν ειναι οι σωστές κ δεν έπιασες τπτ αργότερα βγαίνει κορίτσι, τώρα ο Σταύρος για εμένα πιο έγκυρος είναι όταν έχεις κλείσει το 3ο μήνα...στο 2ο παιδί μου παιδί κ εμένα έλεγε μια αγόρια μια κορίτσι...έπαιζε το 2ο με 3ο δλδ ....μετά στον 3ο μήνα κατασταλαξε βέβαια στο αγόρι κ μετά γεννήθηκε η κόρη μου,για το επόμενο θα δούμε όταν μείνω έγκυος....😂😂😂 γιατί ίσως μου βγαίνουν δίδυμα 😂😂😂😂🤣🤣🤣

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Mamaa35 είπε:
στις On 6/7/2020 at 6:05 ΜΜ, ο/η ζουζουνα* είπε:

μου βγαίνει μάλλον αγόρι με κάθε επιφύλαξη. πες μου αν τυχόν πέσω μέσα.

 γλυκεια μου έπεσες έξω!κοριτσακι έχω!!!!σ ευχαριστω πολύ πάντως 😘😘😘😘😘

Κοριτσάκι έχω τελικά!σ ευχαριστω πολύ πάντως που ασχολήθηκες😘😘😘😘

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Mamaa35 είπε:

Κοριτσάκι έχω τελικά!σ ευχαριστω πολύ πάντως που ασχολήθηκες😘😘😘😘

δεν πειράζει καλέ έτσι για πλάκα τα κάνουμε...πάντως όντως με τις συγκεκριμένες ημερομηνίες έβγαινε αγόρι...με το καλό το κοριτσάκι σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

δεν πειράζει καλέ έτσι για πλάκα τα κάνουμε...πάντως όντως με τις συγκεκριμένες ημερομηνίες έβγαινε αγόρι...με το καλό το κοριτσάκι σου!!!

Θέλει και μια φίλη που έχει ημερομηνία γέννησης 17/4/1992 και ημερομηνία σύλληψης 22/3!τι της βγαίνει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mamaa35 είπε:

Θέλει και μια φίλη που έχει ημερομηνία γέννησης 17/4/1992 και ημερομηνία σύλληψης 22/3!τι της βγαίνει;;;

της βγαίνει αγόρι αν είναι αυστηρά τότε στις 22/3 η σύλληψη γιατί αν έχει  πιασει μετα τις 24 /3 είναι κορίτσι.τωρα εδώ παίζεται γιατί μπορεί να είχε επαφή 22 αλλά να έπιασε μετά τις 24 γιατί μέχρι κ 4 μέρες ζει το σπέρμα μέσα στην γυναίκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

της βγαίνει αγόρι αν είναι αυστηρά τότε στις 22/3 η σύλληψη γιατί αν έχει  πιασει μετα τις 24 /3 είναι κορίτσι.τωρα εδώ παίζεται γιατί μπορεί να είχε επαφή 22 αλλά να έπιασε μετά τις 24 γιατί μέχρι κ 4 μέρες ζει το σπέρμα μέσα στην γυναίκα.

Κορίτσι μου Καλό θα μου πεις κ έμενα είμαι έγκυος στο δεύτερο μωράκι μου... θυμάμαι στο πρώτο μου το είχατε βρει χαχααχαα το αγοράκι μου..  λοιπόν εγώ γεννήθηκα 15.02.1982 και σίγουρη μέρα σύλληψης έχω στις 21 Απριλίου..  ενημέρωσε με αν θέλεις κ Αλλά στοιχεία ευχαριστωωπολυ κορίτσι μου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Κορίτσι μου Καλό θα μου πεις κ έμενα είμαι έγκυος στο δεύτερο μωράκι μου... θυμάμαι στο πρώτο μου το είχατε βρει χαχααχαα το αγοράκι μου..  λοιπόν εγώ γεννήθηκα 15.02.1982 και σίγουρη μέρα σύλληψης έχω στις 21 Απριλίου..  ενημέρωσε με αν θέλεις κ Αλλά στοιχεία ευχαριστωωπολυ κορίτσι μου.. 

μου βγαίνει αγορι, η μελουλα θα στο είχε βρει αλλά έχει καιρό να μπει ,επειδή όμως έχεις κ 1ο παιδί για πες μου ημερομηνία γέννησης του 1ου  σου παιδιού να δω τι βγαίνει με το φεγγάρι να σ πω κ έτσι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η ζουζουνα* είπε:

μου βγαίνει αγορι, η μελουλα θα στο είχε βρει αλλά έχει καιρό να μπει ,επειδή όμως έχεις κ 1ο παιδί για πες μου ημερομηνία γέννησης του 1ου  σου παιδιού να δω τι βγαίνει με το φεγγάρι να σ πω κ έτσι 

Χαχααα δηλαδή αγορομανα..... τα λατρεύω τα αγοράκια..... Ο γιος μου γεννήθηκε 06.03.19.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η banesaki16 είπε:

Χαχααα δηλαδή αγορομανα..... τα λατρεύω τα αγοράκια..... Ο γιος μου γεννήθηκε 06.03.19.. 

μμμ δείχνει ότι ήταν στο γέμισμα του φεγγαριού οπότε βγαίνει το ίδιο με το πρώτο αγόρι...Εκτός επειδή έχει ελάχιστο ποσοστό που ανεβαίνει δεν ξέρω αν ισχύει η χάση του φεγγαριού ακόμα οπότε εκεί είναι το αντίθετο...αλλά θα πω αγόρι...το τεστ με την βέρα τι σ βγαίνει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ζουζουνα* είπε:

μμμ δείχνει ότι ήταν στο γέμισμα του φεγγαριού οπότε βγαίνει το ίδιο με το πρώτο αγόρι...Εκτός επειδή έχει ελάχιστο ποσοστό που ανεβαίνει δεν ξέρω αν ισχύει η χάση του φεγγαριού ακόμα οπότε εκεί είναι το αντίθετο...αλλά θα πω αγόρι...το τεστ με την βέρα τι σ βγαίνει?

Ααααα δεν ξέρω καν πως γινε ται το τεστ με βερα θα κρατήσω αγοράκι.... Κ τελικά ότι μας δείξει ο υπέρηχος.. σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η banesaki16 είπε:

Ααααα δεν ξέρω καν πως γινε ται το τεστ με βερα θα κρατήσω αγοράκι.... Κ τελικά ότι μας δείξει ο υπέρηχος.. σε ευχαριστώ πολύ πολύ κορίτσι μου...

δες λίγο πιο πάνω στα μηνύματα εδώ το έχω πει κ εγώ και η μπλε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλησπέρα θα ήθελα και εγώ να μάθω είμαι έγκυος λίγων εβδομάδων...γέννησα την κόρη μου8.4

Τελευταία περιοδος 21.06

Τώρα για να σύλληψη μάλλον 30.6 Ευχαριστώ προκαταβολικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Γεια σας θα μου πειτε και εμενα εχω ενα κοριτσακι γεννηθηκε 02/04/14,εγω τελευταια ημερομηνια περιοδου 27/7/20,&ημερομηνια γεννησης μου 01/09/82.επαφες 11,12,13/8/20!!!πειτε μου pleassseeeer!!!xaxaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...