Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 8 ώρες, ο/η eriv είπε:

Αααα εσυ εισαι η μουσιτσα και η @Kat-Cat η σουπια!! Μην μπερδευομαστε παρακαλω 😝 ε οχι καλε και 10 σελιδες, ενταξει θα δουλεψουμε κ λιγο!!  

Λοιπον καλα τα λεει, το μαγαρισαμε το θεμα... για μαζευτειτε αυριο σιγα σιγα στο αλλο!!

@Diwni ενταξει επικ ατακες, ειδικα η τελευταια ολα τα λεφτα!! Να βλεπα θα θελα την κοκκινη φατσα της 🤣

α οχι....σας θελω δυναμικες!!μου φτιαχνετε το κεφι μετα οταν σας διαβαζω!

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις Just now, ο/η Dim83 είπε:

α οχι....σας θελω δυναμικες!!μου φτιαχνετε το κεφι μετα οταν σας διαβαζω!

xaxax Καλημέρα !!! Μπήκες οτι προλάβεις να διαβάσεις μην ειχαμε ξεσαλωσει ήδη από το βράδυ ;;; 

• Haha 1

Και όταν κάνεις το πρώτο και περνάει κανένας χρόνος και το παιδάκι μεγαλώνει ρωτάνε "άντε, πότε θα βάλετε μπρος το 2ο;" λες και τα παιδιά τα παραγγέλνεις ή μπορείς σωματικά ανά πάσα στιγμή ή ακόμα και οικονομικά....

• Like 1

Επειδή και εγώ είμαι γλυκούλα σαν εσάς, την προηγούμενη βδομάδα με βλέπει μια γνωστή στο πάρκο με το μωρό και με ρωτάει δήθεν όλο χαρά "είσαι έγκυος;" και της απαντάω με την ίδια χαρά "όχι απλώς χοντρή!" και γελάσαμε πολύ....

• Haha 5

στις πριν 34 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Επειδή και εγώ είμαι γλυκούλα σαν εσάς, την προηγούμενη βδομάδα με βλέπει μια γνωστή στο πάρκο με το μωρό και με ρωτάει δήθεν όλο χαρά "είσαι έγκυος;" και της απαντάω με την ίδια χαρά "όχι απλώς χοντρή!" και γελάσαμε πολύ....

τελειο!!!!! 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Γειά σου κ να σου ζήσει!  Είναι καλύτερο φυσικά να βγάζεις με το χέρι πάρα με θηλαστρο.  Πόσο μηνων ειναι το μωρό σου? 
    • Κοριτσάκια τι κάνετε;  Τι κάνουν τα Μπεμπακια σας ;; Εμείς έχουμε ένα θέμα με την μικρή! Μου κάνει σκληρά κακακια !! Και πονάει.. και είναι πολύ ανήσυχο το μωρό μου και κλαίει.. της δίνω συμπλήρωμα ένα γάλα για την δισκοιλιοτητα και βλέπουμε πως θα παει
    • Την cangaroo. Επιλέξαμε ένα 3 σε 1 στα 270€. Δεν μπορούσαμε να διαθέσουμε παραπάνω χρήματα και σε σύγκριση με όσα ήταν στα ίδια περίπου χρήματα, ήταν το πιο σταθερό και αυτό με τις καλύτερες κριτικές στο ίντερνετ. Θα θέλαμε κάτι σε inglesina ή foppapedretti αλλά οικονομικά δε βγαίνουμε.
    • Άλλη μια καταφαντασια έγκυος αν και αυτές τις μέρες είναι διαφορετικά. Σε 9 μέρες περιμένω περίοδο... ειναι πααααρα πολλές. Εχω πονακια χαμηλά και από το πρωι πονάει λιγο το στήθος μου. Δεν θέλω να το σκέφτομαι γιατί προσπαθούμε 10 μήνες με πολυ αγχος αλλά είχαμε πολλές επαφές αυτό το μήνα. Άντε κορίτσια ολες όσες περιμένουμε να μάθουμε μαζί τα χαρμόσυνα!!!!
    • Εμείς ακόμα κοιτάμε και καταλήγουμε σε αυτά που θα κλείσουμε σιγά σιγά έχουμε ένα μήνα ακόμα περιθώριο γιατί πολλοί θέλουν και ενα με ένα μισή μήνα να τα στείλουν!
  • Νέες συζητήσεις