Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες ξεκινάνε προσπάθεια τον Απρίλιο !!


ElektraGr

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Παρούσα κ εγω.. Ειμαι στην 8η μερα διέγερσης και ο υπέρηχος μου εδειξε πως τα αβγουλακια μου μεγαλωνουν οπως πρέπει.. Τωρα περιμένω μεχρι το απόγευμα τις αιματολογικες 

Καλά αποτελέσματα και καλή ωοληψία να έχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 542
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η OLY10 είπε:

Καλά αποτελέσματα και καλή ωοληψία να έχεις

Ευχαριστώ πολύ... Ποτε θα φτάσει αυτη η μερα;;; ρε κορίτσια τα νυχια των χεριών τα χω αβαφα αλλα εχω τζελ στα πόδια. Πειράζει; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Εδώ εδώ είμαι! Η χοριακή σήμερα έφτασε στα 6000+ και το απόγευμα έχω ραντεβού με το γυναικολόγο για πρώτο υπέρηχο. Ανυπομονώ!

Αντιλοπιτσα τι ωραιο νεο!!! Με το καλο ο υπερηχος!!! Να μπεις να μας πεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Παρούσα κ εγω.. Ειμαι στην 8η μερα διέγερσης και ο υπέρηχος μου εδειξε πως τα αβγουλακια μου μεγαλωνουν οπως πρέπει.. Τωρα περιμένω μεχρι το απόγευμα τις αιματολογικες 

Αντε μπραβο με το καλοοο!!! Ολα να συνεχισουν καλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η nikona είπε:

Αντε μπραβο με το καλοοο!!! Ολα να συνεχισουν καλα!!!

Ευχαριστώ πολύ.. Εχω αβαφα τα νυχια των χεριών γιατην ωοληψια ομως στα ποδια εχω κανει ημιμονιμο.. Πρέπει να ταξεβαψω κ αυτα γιατην ωοληψία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Ευχαριστώ πολύ.. Εχω αβαφα τα νυχια των χεριών γιατην ωοληψια ομως στα ποδια εχω κανει ημιμονιμο.. Πρέπει να ταξεβαψω κ αυτα γιατην ωοληψία 

Κι εγω εχω την αισθηση πως δε χρειαζεται.. αν εχεις χερακια αβαφα τότε νομίζω είναι μια χαρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Κι εγω εχω την αισθηση πως δε χρειαζεται.. αν εχεις χερακια αβαφα τότε νομίζω είναι μια χαρα!ο

στις πριν 3 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Καλά αποτελέσματα και καλή ωοληψία να έχεις

Οκ κοριτσια.. Ευχαριστώ για τα φωτα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Να σαι καλα κορίτσι μου! Καλή ωοληψία! :) Μη φοβασαι τιποτα!!!

Η αλήθεια ειναι πως έναν φοβο τον εχω αλλα η λαχτάρα ειναι μεγαλύτερη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η konstantinou&elenis είπε:

Η αλήθεια ειναι πως έναν φοβο τον εχω αλλα η λαχτάρα ειναι μεγαλύτερη 

Ημουν σιγουρη πως θα φοβασαι λιγακι και είναι λογικό.... :) Δεν είναι τιποτα ειλικρινα και στο λεω εγω που είμαι γνωστή "χεστρου" στο φόρουμ! :P

Ολα καλα να πανε και με το καλο να εχεις ποιοτικά και γονιμοποιήσιμα ωαριακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η peacock είπε:

Ημουν σιγουρη πως θα φοβασαι λιγακι και είναι λογικό.... :) Δεν είναι τιποτα ειλικρινα και στο λεω εγω που είμαι γνωστή "χεστρου" στο φόρουμ! :P

Ολα καλα να πανε και με το καλο να εχεις ποιοτικά και γονιμοποιήσιμα ωαριακια!

Aπ το στομα σου και στου Θεού τ αυτί.. Ειχα κατι τρεξιματα γτ ενω πηρα τα φαρμακα απο επιτροπή η γιατρός μου εκανε λαθος και μου γραψε μόνο 2 γκοναλ και ετσι τα αλλα αναγκαστηκα να τα πληρωσω και δεν είναι μονο αυτο. Θα γνωρίζετε οτι αυτα τα φαρμακα οταν μένεις επαρχία έρχονται κατόπιν παραγγελίας και ετσι μεχρι να φτασουν στα χέρια μου κοντεψα να σκασω απο το αγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Εδώ εδώ είμαι! Η χοριακή σήμερα έφτασε στα 6000+ και το απόγευμα έχω ραντεβού με το γυναικολόγο για πρώτο υπέρηχο. Ανυπομονώ!

Τελείωσες απτο γιατρό? Το είδατε το μικρούλι σας? Όλα καλά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

Τελείωσες απτο γιατρό? Το είδατε το μικρούλι σας? Όλα καλά?

Κοριτσιαααααααα! Είμαι ακόμα σαστισμένη, δεν μπορώ να το πιστεψω! Είδαμε δύο σάκους!!! Και οι δύο έχουν εμρυακια μέσα και φαίνονται πολύ καλοί. Επειδή ομως είναι πολύ νωρίς δεν μπορούμε να προβλέψουμε αν θα κρατηθούν και οι δύο ή μόνο ο ένας ή (μακριά από μας) κανένας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Antelope είπε:

Κοριτσιαααααααα! Είμαι ακόμα σαστισμένη, δεν μπορώ να το πιστεψω! Είδαμε δύο σάκους!!! Και οι δύο έχουν εμρυακια μέσα και φαίνονται πολύ καλοί. Επειδή ομως είναι πολύ νωρίς δεν μπορούμε να προβλέψουμε αν θα κρατηθούν και οι δύο ή μόνο ο ένας ή (μακριά από μας) κανένας...

γιουπιιιιι! Αυτο ειναι υπεροχο ανατριχιασα! Τελεια μενα σμπαρο 2 τριγωνια! Ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις! Συγχαρητηρια να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Κοριτσιαααααααα! Είμαι ακόμα σαστισμένη, δεν μπορώ να το πιστεψω! Είδαμε δύο σάκους!!! Και οι δύο έχουν εμρυακια μέσα και φαίνονται πολύ καλοί. Επειδή ομως είναι πολύ νωρίς δεν μπορούμε να προβλέψουμε αν θα κρατηθούν και οι δύο ή μόνο ο ένας ή (μακριά από μας) κανένας...

Μπραβο ρε κοριτσι μου!! Τι καλα!! Ολα καλα θα πανε ?!! Μια υπεροχη εγκυμοσυνη να εχεις!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antelope μπράβο κορίτσι μου!!! Συγχαρητήρια! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μ μια υπέροχη εγκυμοσύνη και 2 γερά μωρά! Να προσέχεις κ να ξεκουράζεσαι κ όλα καλά θα πάνε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Antelope είπε:

Κοριτσιαααααααα! Είμαι ακόμα σαστισμένη, δεν μπορώ να το πιστεψω! Είδαμε δύο σάκους!!! Και οι δύο έχουν εμρυακια μέσα και φαίνονται πολύ καλοί. Επειδή ομως είναι πολύ νωρίς δεν μπορούμε να προβλέψουμε αν θα κρατηθούν και οι δύο ή μόνο ο ένας ή (μακριά από μας) κανένας...

Αντιλοπη μου συγχαρητηριαααα!!!! Με το καλο!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antelope απο τα πιο ομορφα νεα που ακουσα τελευταια!!! Μακαρι να μεινουν και τα δυο και να εχεις με μια φορα δυο παιδακια!!! Τι ομορφο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Antelope είπε:

Κοριτσιαααααααα! Είμαι ακόμα σαστισμένη, δεν μπορώ να το πιστεψω! Είδαμε δύο σάκους!!! Και οι δύο έχουν εμρυακια μέσα και φαίνονται πολύ καλοί. Επειδή ομως είναι πολύ νωρίς δεν μπορούμε να προβλέψουμε αν θα κρατηθούν και οι δύο ή μόνο ο ένας ή (μακριά από μας) κανένας...

Με το καλό,κορίτσι μου!!Εύχομαι να δεθουν και τα 2 μωράκια καλά μέσα σου και σε 9 μήνες να έχεις 2 υγιεστατα κουκλάκια στην αγκαλιά σου!!Μπράβο,κοπέλα μου!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Κοριτσιαααααααα! Είμαι ακόμα σαστισμένη, δεν μπορώ να το πιστεψω! Είδαμε δύο σάκους!!! Και οι δύο έχουν εμρυακια μέσα και φαίνονται πολύ καλοί. Επειδή ομως είναι πολύ νωρίς δεν μπορούμε να προβλέψουμε αν θα κρατηθούν και οι δύο ή μόνο ο ένας ή (μακριά από μας) κανένας...

καλημερα!!! μπραβο γλυκουλα μου. δεν ηξερα οτι ειχατε βαλει 2! αυτο κ αν ειναι ευχαριστη εκπληξη. να μην κουραζεσαι πολυ κ να πανε ολα καλα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η OLY10 είπε:

γιουπιιιιι! Αυτο ειναι υπεροχο ανατριχιασα! Τελεια μενα σμπαρο 2 τριγωνια! Ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις! Συγχαρητηρια να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!

Συγχαρητήρια.... Εύχομαι ότι καλύτερο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 ώρες, ο/η Antelope είπε:

Κοριτσιαααααααα! Είμαι ακόμα σαστισμένη, δεν μπορώ να το πιστεψω! Είδαμε δύο σάκους!!! Και οι δύο έχουν εμρυακια μέσα και φαίνονται πολύ καλοί. Επειδή ομως είναι πολύ νωρίς δεν μπορούμε να προβλέψουμε αν θα κρατηθούν και οι δύο ή μόνο ο ένας ή (μακριά από μας) κανένας...

Τι όμορφα νέα! Μπράβο κορίτσι , εύχομαι από καρδιάς να πάνε όλα καλά και σε 9 μηνες να αγκαλιάσεις 2 μωράκια ? 

Να σκέφτεσαι θετικά και να προσεχείς τον εαυτό σου λίγο παραπάνω.. 

Καλημερααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Antelope μπραβο ρε κοριτσαρα! Ευχομαι και τα δυο να κρατηθουν, να είναι γερά μωρακια και να εχεις μια ηρεμη εγκυμοσύνη!!!!!!! :)  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου είστε τόσο τρυφερές, με συγκινείτε... Ή εσείς τα λέτε τόσο όμορφα ή εμένα με έχουν πιάσει οι ορμόνες! Μάλλον και τα δύο, χαχα! Είπα και στον άντρα μου τι ανταπόκριση είχε η ανακοίνωση των δύο σάκων και χάρηκε και αυτός. Είχε μάλιστα μια ωραία ιδέα: Να κρατήσω όλες τις ευχές σας σαν λεύκωμα και να τις δείξουμε στα παιδάκια μας μετά από χρόνια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλά πολύ καλά, καμία σχέση αλήθεια, καμένα άγχος πέρα από την αρχή λίγο μετά τπτ! Το άκρως αντίθετο με την πρώτη😅 αγοράκι περιμένω τώρα😊
    • Καλημέρα Μαριλού!!!! ☀️  Μπράβο κορίτσι μου!!! τέλειες οι εξετάσεις και ξεκινάς!!!!!! Με το καλό!!!! 🙏❤️😍
    • Καλημερα Νεφέλη μου!!! ☀️ Καλή αρχή στη διέγερσή σου και εύχομαι να πάνε όλα καλά μέχρι το τέλος!! 🙏❤️  βήμα βημα με εμπιστοσυνη στο γιατρο και πίστη θα γίνουν όλα!! το σωμα σου κάνει ό,τι καλύτερο μπορεί!! βοήθησε το κι εσυ όσο μπορεις και ευχομαι πολυ συντομα να μας πεις τα ευχαριστα! 🤞🥰
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Σε καταλαβαίνω πάρα πολύ γιατί κι εγώ έχω τον ίδιο φόβο και το μωρό μου είναι ακριβώς στην ίδια ηλικία. Έχω δώσει μπισκοτάκι και πατημενη μπανάνα μόνο κι αυτά με πολύ φόβο. Δε γνωρίζω να σου απαντήσω αν μπορεί κάποιος να σε βοηθήσει σε αυτό, αλλά κάτι που βοήθησε πάρα πολύ εμένα και έχω πλέον περισσότερη σιγουριά όταν του δίνω κάτι, είναι ένα σεμινάριο πρώτων βοηθειών που παρακολούθησα. Με βοήθησε ουσιαστικά ψυχολογικά ότι - πέρα απ' το ότι τον προσέχω πολύ όταν τρώει (να μην πάει να μιλήσει, να μην κλαίει, να μη γελάει) - οτιδήποτε κι αν συμβεί ξέρω τι πρέπει να κάνω.
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Κι εγώ δεν μπορούσα να κάνω τίποτα με τους εμετούς τους πρώτους μήνες. Το πρωί μόνο που σηκωνόμουν απ' το κρεβάτι, με έπιανε κατευθείαν έντονη ναυτία και πήγαινα για εμετό. Γι αυτό πέρναγα όλη τη μέρα ξαπλωμένη. Μόνο το βράδυ αισθανομουν λίγο καλύτερα και σηκωνόμουν. Έτρωγα 2-3 πολύ συγκεκριμένα πράγματα και το να τρως πολύ συχνά από πολύ λίγο νομίζω βοηθάει πολύ. Οπότε βρες κάτι που να μπορείς έστω λίγο να φας και φάε πολύ συχνά, μη μένεις πολλές ώρες νηστική γιατί χειροτερεύει η κατάσταση. Εγώ δεν έπαιρνα κάτι, οπότε δε γνωρίζω γι αυτό να σε βοηθήσω. Υπομονή, θα περάσει κι αυτό! Να πάνε όλα καλά στην εγκυμοσύνη σου και με το καλό! ❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...