Μετάβαση σε περιεχόμενο
kia_thess

ΜΑΡΣΙΠΟΣ CHICCO ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Recommended Posts

Η συζήτηση αυτή είναι πολύ παλιά. Αν δεν υπάρχει συγκεκριμένος λόγος να απαντήσετε, τότε καλύτερα να ξεκινήσετε μία νέα συζήτηση!

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Εμείς μια μέθοδο που ο γιατρός μου την είπε fleur up (καθάρισαν το εξωτερικό των ωαρίων) και γονημοποιηθηκαν όλα. Ευτυχώς τα θέματα με το σπέρμα στην όλη διαδικασία θεωρούνται απλά και λύνονται. Εκ των υστέρων που ρώτησα τον γιατρό για τον κατακερματισμο (ολιγοασθενοσπερμια είχαμε κι εμείς και ο σύζυγος πείρε βιταμίνες) μου είπε πως ότι ήταν να φτιαχτεί με τις βιταμίνες φτιάχτηκε οπότε δεν χρειάζεται κι έτσι δεν κάναμε. 
    • Κορίτσια μου δεν έχω καλά νέα (κατά το ήμισυ)! Βγήκε η εξέταση του συζύγου για την κυστική ινωση κ είναι και αυτός φορέας (1/700 ζευγάρια ήταν οι πιθανότητες & είμαστε αυτό το σπάνιο κ μοναδικό 1)! 5/2 έχω αυχενική-Papp-a κ ληψη χοριακων λαχνων για έλεγχο του εμβρύου εάν είναι φορέας ή νοσεί ή δεν έχει καν το γονίδιο ! Κάντε μια ευχή για μας να είναι το μωράκι καλά γτ εγώ έχω χάσει τις ελπίδες μου κ τη γη κάτω απ τα πόδια μου επίσης... 
    • Σ'ευχαριστώ πολύ για την ελπίδα που μου δίνεις!! Με συγκίνησες! Όσο περισσότερο καιρό προσπαθείς, τόσο χάνεις την ελπίδα κάποιες φορές. Αλλά πρέπει να βρίσκουμε τρόπο να αναπτερώνουμε το ηθικό μας! Ο γιατρός μου είπε "αν δεν μείνεις έγκυος εσύ το 2020, εγώ θα σκίσω τα πτυχία μου". Το εύχομαι σε όλες μας!! Να ζήσουμε τη μεγάλη χαρά να κρατήσουμε σύντομα το ζουζουνάκι μας στην αγκαλιά μας!!
    • Η ώρα η καλή ! Μετά από ψάξιμο μας είπανε για τα pure. Είναι πιο ακριβά αλλά έχει κάτι προσφορές στο βασιλόπουλο και βγάζεις 6 ευρες.
    • @netspirit σ'ευχαριστω παρα πολυ!💖εχει φολικο απλα σε πολυ λιγη ποσοτητα!πιστευω ναι επειδη ειναι αρχη ακομη καλο ειναι να ταπαιρνω κ τα 2!αργοτερα πολλες κοπλες αυτο μου εχουν πει οτι θα το σταματησω το fysiofol!να χαιρεσαι το παιδακι σου!💖
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...