Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 39 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καλά είμαι εδώ περιμένω να έρθει περίοδος ενώ να φανταστείς περνώ αντιβίωση κορτιζόνη ήμουν καλά και τώρα ξανά δεν πάει από οργανισμό καλά πάω χαχαχχαχα

Γεια σου κοπελα μου!!!!Τι κανεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat χαχαχαχα λες και μας ακουει και ερχεται !!!!!! ναι καλε παμε δυνατα δεν πτοουμαστε!!!!!!!!! @Rena88 το ιδιο σκεφτηκα και εγω να δεις θελει να ειμαστε ολες μαζι !!!!!!

κοριτσια εμενα ο κακομοιρης κανει και πραγματα χωρις να του πω δε μπορω να πω το παλικαρι μου αλλα συνηθως ερχεται τοσο αργα και ενα πτωμα που δε προλαβαινει και πολλα να κανει!!! και φυσικα εχω και εγω μια κοπελα που ερχεται γιατι δε γινεται!!! και μετα εγω το συντηρω μεχρι να ξανα ερθει χαχαχαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά έτσι είναι με τους άντρες γενικά..Αν το πεις 1 φορά είναι σαν να μιλάς με ντουβάρι..Στις 10 φορές μπορεί να νιώσουν ότι κάποια τους μιλάει...Στις 20 το καταλαβαίνουν..?

@Irene_D,υπομονή,κορίτσι μου..Κι εγώ είχα μια πολύ δύσκολη μέρα στη δουλειά..Με κλάματα γύρισα σπίτι..Πολυ πίεση σήμερα..Ευτυχως με ηρέμησε λίγο ο άντρας μου..Και μετά αναρωτιέμαι γιατί δεν μένω έγκυος;?Πώς θα μείνω με τέτοια πίεση και τόσο άγχος;????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια Εγώ τ έχω ξανά πει. Ο άντρας μ σαν γνήσιος παρθένος είναι τακτικός. Με βοηθάει κ στις δουλειές αν χρειαστεί κ τ μπαλκόνι τ κάνει μόνιμα αυτός. Βέβαια σίδερο, ηλεκτρική κ ξεσκόνισμα κάνω εγώ αλλά κ κάνα πιάτο θα πλύνει κ θα τακτοποιήσει τ σπίτι κτλ.

Υπομονή ατα κορίτσια π περνάνε δύσκολη μέρα. Λογικο είναι κ τ ξέσπασμά. Άνθρωποι είμαστε κ όχι μηχανές. Κ θα κουραστούμε κ θα απογοητευτουμε κ θα κλαψουμε αν χρειαστεί. Τ καλό είναι πως δ είναι όλες οι μέρες ίδιες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Κοριτσια Εγώ τ έχω ξανά πει. Ο άντρας μ σαν γνήσιος παρθένος είναι τακτικός. Με βοηθάει κ στις δουλειές αν χρειαστεί κ τ μπαλκόνι τ κάνει μόνιμα αυτός. Βέβαια σίδερο, ηλεκτρική κ ξεσκόνισμα κάνω εγώ αλλά κ κάνα πιάτο θα πλύνει κ θα τακτοποιήσει τ σπίτι κτλ.

Υπομονή ατα κορίτσια π περνάνε δύσκολη μέρα. Λογικο είναι κ τ ξέσπασμά. Άνθρωποι είμαστε κ όχι μηχανές. Κ θα κουραστούμε κ θα απογοητευτουμε κ θα κλαψουμε αν χρειαστεί. Τ καλό είναι πως δ είναι όλες οι μέρες ίδιες.

Αν ήταν, @Diwni μου,όλες οι μέρες ίδιες,θα είχα  παραιτηθεί σιγουρα!!Τους το λέω εγώ καμία φορά αλλά δεν με πιστεύουν..Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω πριγκίπισσα!!???

Κι εγω,κορίτσια,δεν έχω παράπονο..Για αγόρι που η μαμα του δεν δούλευε και τους τα είχε όλα στα πόδια του,σχετικά καλοβολος είναι...Θα με βοηθήσει αλλά θα πρέπει να το επαναλάβω κάμποσες φορές για να το κάνει!!Μόνος του δεν παίρνει μπροστά με τίποτα..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις ...απο δουλειες τιποτα...Το καλο ειναι οτι οταν εχουμε κοσμο στο σπιτι ,αναλαμβανει ολο το μαγειρεμα εκεινος και καθε πρωι μου φτιαχνει καφε πριν καν ξυπνησω...Κατι ειναι κ αυτο ε;;;Αααα μου πλενει και τα χαλιά!χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Athena D. είπε:

Εμεις ...απο δουλειες τιποτα...Το καλο ειναι οτι οταν εχουμε κοσμο στο σπιτι ,αναλαμβανει ολο το μαγειρεμα εκεινος και καθε πρωι μου φτιαχνει καφε πριν καν ξυπνησω...Κατι ειναι κ αυτο ε;;;

Ε κάτι είναι κι αυτό!

Εμένα πάλι παραδοσιακός άντρας: σχεδόν τίποτα. Όχι μόνο δε βοηθάει αλλά κάνει και ατσαλειές από όπου περάσει! Κλαψ! Πολύ σπάνια να του τη βαρεσει να κανει κατι. Τουλάχιστον όταν είμαι άρρωστη ή τώρα με την εγκυμοσύνη βοηθάει ενεργά!

Όμως ρε κορίτσια φταίμε κι εμείς(ή εγώ). Περιμένω να μου πει από μόνος του να με βοηθήσει και πρέπει να φτάσω στα όριά μου για να του ζητησω κατι. Όταν του ζητάω είναι πάντα πρόθυμος και το κάνει. Δεν το ξεκίνησα καλά απτην αρχη στην επιθυμία μου να τον φροντισω τον κακόμαθα. Όπως τους μάθεις είναι αλλά δε τόχω καθόλου με την....εκπαίδευση ανδρός! χαχαχαχαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Ε κάτι είναι κι αυτό!

Εμένα πάλι παραδοσιακός άντρας: σχεδόν τίποτα. Όχι μόνο δε βοηθάει αλλά κάνει και ατσαλειές από όπου περάσει! Κλαψ! Πολύ σπάνια να του τη βαρεσει να κανει κατι. Τουλάχιστον όταν είμαι άρρωστη ή τώρα με την εγκυμοσύνη βοηθάει ενεργά!

Όμως ρε κορίτσια φταίμε κι εμείς(ή εγώ). Περιμένω να μου πει από μόνος του να με βοηθήσει και πρέπει να φτάσω στα όριά μου για να του ζητησω κατι. Όταν του ζητάω είναι πάντα πρόθυμος και το κάνει. Δεν το ξεκίνησα καλά απτην αρχη στην επιθυμία μου να τον φροντισω τον κακόμαθα. Όπως τους μάθεις είναι αλλά δε τόχω καθόλου με την....εκπαίδευση ανδρός! χαχαχαχαχα

 

χαχαχαχαχ!      Ετσι οπως τα λες ειναι.Οπως τους εκπαιδεύσεις... Τουλαχιστον να μαθουν να μαζευουν οτι βαζουν στη μεση και να μην τρεχουμε απο πισω τους.Εμενα αυτο το εχει.Μεχρι και το μπρικι πλένει.Αν μαζεψει καμμια φορα ρουχα ,το θεωρει αθλο!!!!Να τον βλεπει η γειτονια....Πω πωωωω!!!!!

Πάντως ,βρε κορίτσια , μεταξυ μας ...αυτος ο καφες που μου φτιαχνει καθε πρωι...τα καλύβει ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Athena D. είπε:

χαχαχαχαχ!      Ετσι οπως τα λες ειναι.Οπως τους εκπαιδεύσεις... Τουλαχιστον να μαθουν να μαζευουν οτι βαζουν στη μεση και να μην τρεχουμε απο πισω τους.Εμενα αυτο το εχει.Μεχρι και το μπρικι πλένει.Αν μαζεψει καμμια φορα ρουχα ,το θεωρει αθλο!!!!Να τον βλεπει η γειτονια....Πω πωωωω!!!!!

Πάντως ,βρε κορίτσια , μεταξυ μας ...αυτος ο καφες που μου φτιαχνει καθε πρωι...τα καλύβει ολα!

ΧΑΧΑΧΑΧΑ! Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟΥΣ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΡΙΧΝΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ! ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΤΙΜΟΙ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η OLY10 είπε:

ΧΑΧΑΧΑΧΑ! Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΤΟΥΣ ΚΑΤΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΜΑΣ ΡΙΧΝΕΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ! ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΑΤΙΜΟΙ....ΧΑΧΑΧΑΧΑ!

χαχαχχαχαχχαχ!!!!!!Ετσι κοπελα μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η OLY10 είπε:

Ε κάτι είναι κι αυτό!

Εμένα πάλι παραδοσιακός άντρας: σχεδόν τίποτα. Όχι μόνο δε βοηθάει αλλά κάνει και ατσαλειές από όπου περάσει! Κλαψ! Πολύ σπάνια να του τη βαρεσει να κανει κατι. Τουλάχιστον όταν είμαι άρρωστη ή τώρα με την εγκυμοσύνη βοηθάει ενεργά!

Όμως ρε κορίτσια φταίμε κι εμείς(ή εγώ). Περιμένω να μου πει από μόνος του να με βοηθήσει και πρέπει να φτάσω στα όριά μου για να του ζητησω κατι. Όταν του ζητάω είναι πάντα πρόθυμος και το κάνει. Δεν το ξεκίνησα καλά απτην αρχη στην επιθυμία μου να τον φροντισω τον κακόμαθα. Όπως τους μάθεις είναι αλλά δε τόχω καθόλου με την....εκπαίδευση ανδρός! χαχαχαχαχα

 

ταυτιζομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφηστε με τις δουλειές γιατι εμενα τουλάχιστον πότιζε και γυρισα σημερα (τα ειχα ποτίσει εγω παλι τη Δευτέρα) και τα βρηκα ολα ξεραμενα....Τωρα με τη ζεστη εχουν ψοφησει τα δολια. Βεβαια τα ξαναποτισα εγω. Εμενα ειναι κατι ενδιαμεσο, Δηλαδη θα κανει δουλεια αλλα οπως ειπαμε αφου του το πω, το κουβεντιασουμε, ψιλομαλωσουμε κοκ. Πρωτοβουλια οχι σε καμια περιπτωση..... @Irene_D και @Rena88 υπομονη και κουραγιο με τις εργασιες σας. Απο αγχος σας νιωθω εκατο τα εκατο. Δεν αξιζει ομως ρε γαμωτο γιαυτα....ΠΡαγματικα υπαρχουν χιλια δυο εξω που βλεπουμε ακουμε, παθαινουμε ενιοτε...Φιλια σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Εμενα ειναι κατι ενδιαμεσο, Δηλαδη θα κανει δουλεια αλλα οπως ειπαμε αφου του το πω, το κουβεντιασουμε, ψιλομαλωσουμε κοκ. Πρωτοβουλια οχι σε καμια περιπτωση.....

?? παλι καλα ρε κοριτσια... παιρνω κ εγω ενα κουραγιο γτ νομιζα οτι ο δικος μου μονο ειναι ετσι..  ειδικα αυτο με τις πρωτοβουλιες.. ποτε!? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!Άλλη μια μέρα σύγχυσης και τρέλας έφτασε στο τέλος της! Ευτυχώς δεν είχα πονακια από την  κοκκινομάλλα!

Πολλά γεννητούρια πάντως..... έχω τρελαθεί να πουλάω είδη μπεμπέ για βαφτίσια,για δώρα στο μαιευτήριο......άντε να ακούσουμε και κάνα ευχάριστο από εδώ!?

Προσωπικά γυναίκα στο σπίτι δεν είχα ποτέ.....με τόσα που ακούμε πραγματικά φοβάμαι να μπασω ξένο άνθρωπο στο σπίτι μου είτε Ελληνίδα είτε....οτιδήποτε....το παλεύω μόνη γιατί αν περιμένω από το σύζυγο..... σωθήκαμε θα μας φάνε οι κότες από τα ψίχουλα ?.Δε μιλάω δε για τσαπατσουλιά.....το περίεργο βέβαια είναι ότι έμενε χρόνια μόνος... τι να πω.....υπομονή σε όλες χαχαχαχαχα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko μακαρι! Γυναικα μια φορα το μηνα παιρνω και εγω, παλια στο αλλο σπιτι που ηταν μικρο δεν επαιρνα καθολου. Τωρα τα μπαλκονια εστω και τα τζαμια δεν παλευονται. Θα μου πεις μια φορα το μηνα τα κανεις? Ε σχεδον....αντε να κανω και μια ενδιαμεση, αλλα δεν παλευονται καθολου. Οι γυναικες βεβαια ειναι παντα συστημενες κλπ, δεν μπαινουν ποτε αγνωστες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ για την εμψύχωση και την κατανόηση.. ειλικρινά το είχα ανάγκη.. είστε όλες σας υπέροχες κορίτσια.. :) Και το πρώτο αληθινό χαμόγελο για σήμερα γιατί ενω δεν είμαι στα καλά μου λόγω δουλειάς πρέπει να δείχνω ευδιάθετη και έτοιμη να εξυπηρετήσω με χαρά.. Επιτέλους τελείωσε κι αυτή η δύσκολη μέρα..
Για τις δουλειές που αναφέρατε πως κάνουν οι άντρες.. θα πω συγχαρητήρια στην Αθηνά που ο καλός της , της κάνει καφέ κάθε πρωί (ο δικός μου αραιά και που όταν σηκώνεται πρώτος κι αν δεν είμαστε μαλωμένοι χιχι, και θα ποτίσει τα λουλούδια ) και σε όσα κορίτσια τους βοηθάει ο άντρας τους.. είναι πολύ σημαντικό να υπάρχει μια μικρή, έστω, βοήθεια..
Εμείς απο τότε που μετακομίσαμε σε μεγαλύτερο σπίτι , 2 χρόνια δηλαδή , έχουμε μια πολύ καλή κυρία και με βοηθάει πολύ

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@zoi.ko μακαρι! Γυναικα μια φορα το μηνα παιρνω και εγω, παλια στο αλλο σπιτι που ηταν μικρο δεν επαιρνα καθολου. Τωρα τα μπαλκονια εστω και τα τζαμια δεν παλευονται. Θα μου πεις μια φορα το μηνα τα κανεις? Ε σχεδον....αντε να κανω και μια ενδιαμεση, αλλα δεν παλευονται καθολου. Οι γυναικες βεβαια ειναι παντα συστημενες κλπ, δεν μπαινουν ποτε αγνωστες.

Έτσι πρέπει.....κι εμένα μεγάλο είναι και μάλιστα διαμπερές......γύρω γύρω τζάμια αλλά τα κάνω μόνη μου μια φορά το μήνα περίπου.Φίλη από τα μέρη σου πριν 5χρ. την πάτησε με μια η οποία της βούτηξε τα πάντα από χρυσαφικά (μιλάμε τώρα για οικογενειακά κειμήλια),μέχρι και τα ασημένια μαχαιροπηρουνα..... και είπα από τότε στον εαυτό μου "κορίτσι μου μόνη σου". 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Σας ευχαριστώ για την εμψύχωση και την κατανόηση.. ειλικρινά το είχα ανάγκη.. είστε όλες σας υπέροχες κορίτσια.. :) Και το πρώτο αληθινό χαμόγελο για σήμερα γιατί ενω δεν είμαι στα καλά μου λόγω δουλειάς πρέπει να δείχνω ευδιάθετη και έτοιμη να εξυπηρετήσω με χαρά.. Επιτέλους τελείωσε κι αυτή η δύσκολη μέρα..
Για τις δουλειές που αναφέρατε πως κάνουν οι άντρες.. θα πω συγχαρητήρια στην Αθηνά που ο καλός της , της κάνει καφέ κάθε πρωί (ο δικός μου αραιά και που όταν σηκώνεται πρώτος κι αν δεν είμαστε μαλωμένοι χιχι, και θα ποτίσει τα λουλούδια ) και σε όσα κορίτσια τους βοηθάει ο άντρας τους.. είναι πολύ σημαντικό να υπάρχει μια μικρή, έστω, βοήθεια..
Εμείς απο τότε που μετακομίσαμε σε μεγαλύτερο σπίτι , 2 χρόνια δηλαδή , έχουμε μια πολύ καλή κυρία και με βοηθάει πολύ

 

α γλυκουλΑ!!! ΠΑρε μια αγκαλια απο ολες μας...! Νομιζω οτι θα ρθει η ωρα που αν με το καλο μεινουμε εγκυες και πανε ολα καλα δε θα μας νοιαζει ΤΙΠΟΤΑ. θα ανησυχουμε μονο γιαυτο που πρεπει να ανησυχουμε. Ειναι αυτες οι δυσκολες μερες. Βγηκα με μια πολυ καλη φιλη, ακουσα παλι και ενα κακο νεο με κοπελα που προσπαθει και εκεινη για παιδι, και επαθε ζημια μεγαλη, και σκεφτομαι οτι μιλαω για ατυχια εγω, και πραγματικα συμβαινει ο κακος χαμος γυρω γυρω....Τι να πω ρε παιδια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

α γλυκουλΑ!!! ΠΑρε μια αγκαλια απο ολες μας...! Νομιζω οτι θα ρθει η ωρα που αν με το καλο μεινουμε εγκυες και πανε ολα καλα δε θα μας νοιαζει ΤΙΠΟΤΑ. θα ανησυχουμε μονο γιαυτο που πρεπει να ανησυχουμε. Ειναι αυτες οι δυσκολες μερες. Βγηκα με μια πολυ καλη φιλη, ακουσα παλι και ενα κακο νεο με κοπελα που προσπαθει και εκεινη για παιδι, και επαθε ζημια μεγαλη, και σκεφτομαι οτι μιλαω για ατυχια εγω, και πραγματικα συμβαινει ο κακος χαμος γυρω γυρω....Τι να πω ρε παιδια.....

Για την κάθε μια το σοβαρό είναι αυτό που της έχει συμβεί.. καλό είναι να μην υποτιμάμε κάτι που μας έχει συμβεί επειδή ακούσαμε κάτι χειρότερο .. 
Σκέψου όταν το ζούσες πόσο δύσκολο σου φαινότανε! Άσχετα που είμαστε δυνατά κορίτσια και τα ξεπερνάμε εύκολα :D 
Εύχομαι πολλά ευχάριστα για όλες μας και νοιώθω πως θα μας συμβούν..
Εγώ εχθές βρέθηκα με την παιδική μου φίλη μετά απο 2 χρόνια γιατί μετακόμισε πολύ μακρυά, και μου έλεγε μια περιπέτεια που είχε.. Έπαθα πλάκα..Να πω αρχικά οτι έχει 2 παιδάκια , 12 ετών ο μεγάλος και 9 ο μικρός.Μια φορά λοιπόν έκανε ελεύθερα με τον άντρα της, γενικά προσέχουν , και κορίτσια έπιασε.. επειδή το κορίτσι είναι κατά των εκτρώσεων φοβήθηκε και πήρε το χάπι της επόμενης μέρας.. το πρόλαβε στο τσακ όμως λίγο πριν εμφυτευθεί .. μου το περιέγραψε και τρελάθηκα!! Της έλεγα πόσο τυχερή είναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

α γλυκουλΑ!!! ΠΑρε μια αγκαλια απο ολες μας...! Νομιζω οτι θα ρθει η ωρα που αν με το καλο μεινουμε εγκυες και πανε ολα καλα δε θα μας νοιαζει ΤΙΠΟΤΑ. θα ανησυχουμε μονο γιαυτο που πρεπει να ανησυχουμε. Ειναι αυτες οι δυσκολες μερες. Βγηκα με μια πολυ καλη φιλη, ακουσα παλι και ενα κακο νεο με κοπελα που προσπαθει και εκεινη για παιδι, και επαθε ζημια μεγαλη, και σκεφτομαι οτι μιλαω για ατυχια εγω, και πραγματικα συμβαινει ο κακος χαμος γυρω γυρω....Τι να πω ρε παιδια.....

:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Irene_D είπε:

Για την κάθε μια το σοβαρό είναι αυτό που της έχει συμβεί.. καλό είναι να μην υποτιμάμε κάτι που μας έχει συμβεί επειδή ακούσαμε κάτι χειρότερο .. 
Σκέψου όταν το ζούσες πόσο δύσκολο σου φαινότανε! Άσχετα που είμαστε δυνατά κορίτσια και τα ξεπερνάμε εύκολα :D 
Εύχομαι πολλά ευχάριστα για όλες μας και νοιώθω πως θα μας συμβούν..
Εγώ εχθές βρέθηκα με την παιδική μου φίλη μετά απο 2 χρόνια γιατί μετακόμισε πολύ μακρυά, και μου έλεγε μια περιπέτεια που είχε.. Έπαθα πλάκα..Να πω αρχικά οτι έχει 2 παιδάκια , 12 ετών ο μεγάλος και 9 ο μικρός.Μια φορά λοιπόν έκανε ελεύθερα με τον άντρα της, γενικά προσέχουν , και κορίτσια έπιασε.. επειδή το κορίτσι είναι κατά των εκτρώσεων φοβήθηκε και πήρε το χάπι της επόμενης μέρας.. το πρόλαβε στο τσακ όμως λίγο πριν εμφυτευθεί .. μου το περιέγραψε και τρελάθηκα!! Της έλεγα πόσο τυχερή είναι..

αυτο παλι που το πας, που οταν δεν το θες σου καθεται και οταν το θες δεν καθεται με τιποτα. Μωρε εχεις δικιο για το παραπανω, απλα ξερεις παρολη την ατυχια που ειχα ακουω μετα αυτα που ακουω και νιωθω και αχαριστη δηλαδη που γκρινιαζω ξερω γω.....ΠΑντως μετα και την ιστορια που ακουσα συνειδητοποιησα ποσο μεγαλο ρολο παιζει ο γιατρος και πως θα αντιμετωπισει το θεμα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kat-Cat είπε:

αυτο παλι που το πας, που οταν δεν το θες σου καθεται και οταν το θες δεν καθεται με τιποτα. Μωρε εχεις δικιο για το παραπανω, απλα ξερεις παρολη την ατυχια που ειχα ακουω μετα αυτα που ακουω και νιωθω και αχαριστη δηλαδη που γκρινιαζω ξερω γω.....ΠΑντως μετα και την ιστορια που ακουσα συνειδητοποιησα ποσο μεγαλο ρολο παιζει ο γιατρος και πως θα αντιμετωπισει το θεμα σου.

@Kat-Cat,αρχικά ευχαριστω πάρα πολύ για την υποστήριξη..???

Αυτό το άγχος θα μας φάει!!Τι να κάνω όμως που δεν μπορώ να το ελέγξω;?

Σίγουρα κι εγω πολλές φορές νιώθω αχάριστη που κάθομαι και στεναχώριεμαι και αγχώνομαι για πράγματα που δεν αξίζουν...Αντι να ευχαριστούμε που έχουμε την υγεία μας,στεναχωριομαστε και αγχωνομαστε για ασήμαντες καταστάσεις...Ετσι ομως είναι η φυση του άνθρωπου..

Τεσπα..Τερμα η φιλοσοφία για σήμερα!!

Καληνύχτα σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ εχθες ειχα μια παρα πολυ κακη η μερα για να μην πω εβδομαδα στην δουλει αγιναν εχθες δυο λαθοι και καταλαβατε!!!!!! τελος παντων στεναχωρεθηκα εκλαψα σπιτι αλλα τι να κανουμε ανθρωποι ειμαστε δε ειμαστε ρομποτ και θα κανουμε και λαθοι!!!! 

ελπιω σημερα να ξημερωσε μια καινουρια μερα καλυτερη!!!!!!!! 

@zoi.koπαντως αμα μεινω σε σενα θα ερθω να ψωνησω!!!!!!!! εκτος αν εχεις μεινει και εσυ εγκυος και εισια σε αδεια χαχαχαχαχαχαχαχαχα αλλα θα ψωνησω απο την εταιρεια σας γιατι ετσι κα αλλιως ψωνιζω !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...