Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

@Kat-Cat μακάρι..... το θέμα είναι να νιώθω καλά από κει και πέρα.....όλα θα πάρουν το δρόμο τους κι ότι γίνει! Οι εμμονές δεν είναι καλό πράγμα ούτε για εμάς (ψυχολογικά και σωματικά)ούτε για κανέναν πιστεύω!

@Rena88 χαχαχαχαχα εμένα θα το έκανε αλλά σε 2-3 μέρες οπότε αντί να συγχυστω το έκανα μόνη μου να μην του έχω και υποχρέωση χιχιχιχι?. Μακάρι κορίτσι μου για όλες μας και για όσες γυναίκες προσπαθούν(και δεν ξέρουμε) για το θαύμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις τελειωσα το σιδερο.....Ουφ το μισω.....Αλλα οκ τι να κανουμε, με παρεα την τηλεοραση κατι κουτσογινεται.....Δεν το κανω που δεν το κανω συχνα...Τουλαχιστον τη μια φορα προσπαθω να το ανεχομαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Μολις τελειωσα το σιδερο.....Ουφ το μισω.....Αλλα οκ τι να κανουμε, με παρεα την τηλεοραση κατι κουτσογινεται.....Δεν το κανω που δεν το κανω συχνα...Τουλαχιστον τη μια φορα προσπαθω να το ανεχομαι.

Α βλέπω σήμερα πλακωθηκαμε στις δουλειές χαχαχαχαχα!!!!Περίεργη μέρα πάντως.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ρε κορίτσια πάλι τ αγαπώ τ σίδερο. Πραγματικά με χαλαρωνει παρά ποκυ. Ξεφεύγει τ μυαλό μου. Βάζω πάντα μουσικούλα κ ταξιδεύω στος σκέψεις μου.

@zoi.ko δες τ κ αλλιώς. Θα κάνεις ένα διάλειμμα από τις προσπάθειες να ηρεμησει λίγο κ ρ μυαλό. Κ με ανακαινισμένη φωλίτσα ξανά ξεκινάς. Γτ κακα τα ψέμματα η επίτευξη εγκυμοσύνης έχει δύο φάσεις. Την σύλληψη κ την εμφυτευση. Πρέπει όλες οι συνθήκες να είναι καλές. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Εγώ ρε κορίτσια πάλι τ αγαπώ τ σίδερο. Πραγματικά με χαλαρωνει παρά ποκυ. Ξεφεύγει τ μυαλό μου. Βάζω πάντα μουσικούλα κ ταξιδεύω στος σκέψεις μου.

@zoi.ko δες τ κ αλλιώς. Θα κάνεις ένα διάλειμμα από τις προσπάθειες να ηρεμησει λίγο κ ρ μυαλό. Κ με ανακαινισμένη φωλίτσα ξανά ξεκινάς. Γτ κακα τα ψέμματα η επίτευξη εγκυμοσύνης έχει δύο φάσεις. Την σύλληψη κ την εμφυτευση. Πρέπει όλες οι συνθήκες να είναι καλές. 

ο αντρας μου λεει το εξης για μενα: Εχω δυο διακοπτες το on και το off. Πραγμα που σημαινει οτι ή ειμαι εντελως υπερκινητικη σα να χω πεσει στο βαρελι με την κοκαινη οπως λεει, η μετα κλεινω διακοπτη λιωνω στον καναπε με το λαπτοπ και δε μιλαω σε κανεναν. Οποτε το σιδερο στην κατασταση μου που η ειναι η ενδιαμεση δραστηριοτητα με σκοτωνει αντιλαμβανεσαι :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Εγώ ρε κορίτσια πάλι τ αγαπώ τ σίδερο. Πραγματικά με χαλαρωνει παρά ποκυ. Ξεφεύγει τ μυαλό μου. Βάζω πάντα μουσικούλα κ ταξιδεύω στος σκέψεις μου.

@zoi.ko δες τ κ αλλιώς. Θα κάνεις ένα διάλειμμα από τις προσπάθειες να ηρεμησει λίγο κ ρ μυαλό. Κ με ανακαινισμένη φωλίτσα ξανά ξεκινάς. Γτ κακα τα ψέμματα η επίτευξη εγκυμοσύνης έχει δύο φάσεις. Την σύλληψη κ την εμφυτευση. Πρέπει όλες οι συνθήκες να είναι καλές. 

Εννοείται και δε με χαλάει καθόλου η όλη διαδικασία...ανακαίνιση για να γίνει super lux χιχιχιχι!!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

ο αντρας μου λεει το εξης για μενα: Εχω δυο διακοπτες το on και το off. Πραγμα που σημαινει οτι ή ειμαι εντελως υπερκινητικη σα να χω πεσει στο βαρελι με την κοκαινη οπως λεει, η μετα κλεινω διακοπτη λιωνω στον καναπε με το λαπτοπ και δε μιλαω σε κανεναν. Οποτε το σιδερο στην κατασταση μου που η ειναι η ενδιαμεση δραστηριοτητα με σκοτωνει αντιλαμβανεσαι :P

Εγώ πάλι δεν μπορώ να πω ότι τρελαίνομαι για το σίδερο αλλά το προτιμώ από κάποιες άλλες δουλειές..Εγω,βρε κορίτσια,δεν μπορώ με τίποτα να καθαρίζω τα μπαλκόνια!!Παίζουν τα νεύρα μου...Και έχει πιάσει τη μέση της τη γυναίκα που με βοηθάει εδώ και καιρό και τα μπαλκόνια μου ειναι σε άθλια κατάσταση..Και το λέω στον άντρα μου μηπως και φιλοτιμηθεί αλλά και αυτός είναι με το πάσο του..Οποτε έχει κέφια,θα τα κάνει!!Μέχρι τότε θα έχει ανεβει το αιμα στο κεφάλι καμία 10αρια φορές!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!Σηκωνομαι 6.15 και στις 7 και κατι ειμαι στη δουλεια!Οποτε ανοιγω και το forum!χΑΧΑΧΧΧΑΧ!Μια ομορφη μερα σε ολες οτι κι αν κανετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια σε όλες!

@Athena D. είσαι η διαχειρίστρια χαχαχαχαχα καλή και δημιουργική μέρα σου εύχομαι.

@Rena88 τελικά όλοι ίδιοι είναι..... άτιμη ράτσα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 ώρες, ο/η Diwni είπε:

Εγώ ρε κορίτσια πάλι τ αγαπώ τ σίδερο. Πραγματικά με χαλαρωνει παρά ποκυ. Ξεφεύγει τ μυαλό μου. Βάζω πάντα μουσικούλα κ ταξιδεύω στος σκέψεις μου.

@zoi.ko δες τ κ αλλιώς. Θα κάνεις ένα διάλειμμα από τις προσπάθειες να ηρεμησει λίγο κ ρ μυαλό. Κ με ανακαινισμένη φωλίτσα ξανά ξεκινάς. Γτ κακα τα ψέμματα η επίτευξη εγκυμοσύνης έχει δύο φάσεις. Την σύλληψη κ την εμφυτευση. Πρέπει όλες οι συνθήκες να είναι καλές. 

Καλημέρα! Συμφωνώ απόλυτα για το σίδερο! Κι όπου το λέω με λενε ανώμαλη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η OLY10 είπε:

Καλημέρα! Συμφωνώ απόλυτα για το σίδερο! Κι όπου το λέω με λενε ανώμαλη!

καλημερα! και εγω στις ανωμαλες ανηκω! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!! τι κανετε?????? εμενα μαρεσει το μαγειρεμα!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχα

ειμαι στην αναμονη περιοδου απο εχθες τωρα λεω ερχεται τωρα ερχεται τπτ ακομα!!!!!! αντε να δουμε!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!! τι κανετε?????? εμενα μαρεσει το μαγειρεμα!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχα

ειμαι στην αναμονη περιοδου απο εχθες τωρα λεω ερχεται τωρα ερχεται τπτ ακομα!!!!!! αντε να δουμε!!!!!!!!!!!

Καλημέρα,κορίτσια!!Εργασία και χαρά και σήμερα!!!

@anni7 ,η χαρά του καλοφαγα εισαι δηλαδη!!!???

Να μην σου έρθει,να μην σου έρθει...Για να ακούμε το όμορφα νέα σιγα-σιγα!!??

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Καλημέρα,κορίτσια!!Εργασία και χαρά και σήμερα!!!

@anni7 ,η χαρά του καλοφαγα εισαι δηλαδη!!!???

Να μην σου έρθει,να μην σου έρθει...Για να ακούμε το όμορφα νέα σιγα-σιγα!!??

 

η αληθεια ειναι οτι μαγειρευω!!!!! χαχαχαχχααχχαα για να δουμε κοριτσαρα μου!!!!!!!!!! θετικη σκεψη και βλεπουμε !!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Rena88 είπε:

Εγώ πάλι δεν μπορώ να πω ότι τρελαίνομαι για το σίδερο αλλά το προτιμώ από κάποιες άλλες δουλειές..Εγω,βρε κορίτσια,δεν μπορώ με τίποτα να καθαρίζω τα μπαλκόνια!!Παίζουν τα νεύρα μου...Και έχει πιάσει τη μέση της τη γυναίκα που με βοηθάει εδώ και καιρό και τα μπαλκόνια μου ειναι σε άθλια κατάσταση..Και το λέω στον άντρα μου μηπως και φιλοτιμηθεί αλλά και αυτός είναι με το πάσο του..Οποτε έχει κέφια,θα τα κάνει!!Μέχρι τότε θα έχει ανεβει το αιμα στο κεφάλι καμία 10αρια φορές!!???

η ατακα τους ειναι : γιατι τι εχουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anni7 είπε:

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!! τι κανετε?????? εμενα μαρεσει το μαγειρεμα!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχα

ειμαι στην αναμονη περιοδου απο εχθες τωρα λεω ερχεται τωρα ερχεται τπτ ακομα!!!!!! αντε να δουμε!!!!!!!!!!!

ευχομαστε να μην ερθει!!!! Το μαγειρεμα και εμενα μου αρεσει, σε αντιθεση με τοπλυσιμο ομως μετα απο αυτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

ευχομαστε να μην ερθει!!!! Το μαγειρεμα και εμενα μου αρεσει, σε αντιθεση με τοπλυσιμο ομως μετα απο αυτο!

κοριτσια δε με ξεχασε ηρθε πριν λιγο δε βαριεσαι την επομενη !!!!!!!! που θα παει θα μας κατσει την υγεια μας να εχουμε !!!!!!!!

ναι η αληθεια ειναι αυτο το μαζεμα μετα ειναι θεμα αλλα ευτηχως εχομε παρει πλυντηριο πιατων !!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου ομορφα Καλημέρα!!! Δεν σας κρύβω οτι ανυπομονώ να εχουμε καινούρια εγκυουλα αλλα δεν σας το λεω να μην σας αγχώνω :P

Εμενα οι δουλειές μου εχουν λείψει αχαχαχα Επισης και εμένα η γυναίκα που εχω ειναι απ το Πάσχα στην χωρα της και δεν υπάρχει αχαχαχα εξαφανιζολ. Αλλα ρε παιδια θελω να βρω μια ελληνίδα οχι απο ρατσισμο αν ειναι δυνατόν απλα γιατι δεν μπορω να συνεννοηθώ ευκολα και εκνευρίζομαι!!! Γτ ουτε Αγγλικά ξερουν οποτε Βαβέλ!!! Ο αντρουλης ειναι με τις ωρες του αλλα θα τον πιασει και θα το γυαλισει το σπιτι μια στο τοσο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

η ατακα τους ειναι : γιατι τι εχουν?

Μα όλοι το ίδιο λενε;?Απορώ ρε παιδί μου...Λες και βάζεις κασεττα και ακούς τις ίδιες ατάκες!!!???

Εγώ που έχω και τον αδερφό μου και οπότε πάω στο σπίτι του,μουρμούριζε για τη τσαπατσουλιά του είναι λες και ακούω τον άντρα μου!!Μια σκέφτομαι:Δεν υπάρχει αυτό που ζω!!Ένα dejavu ζω..???

Δεν πειράζει, @anni7..Επιτηδες το κάνει για να μείνουμε όλες μαζί και να έχουμε να γκρινιάζουμε η μια στην άλλη!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 με το που τη μελεταμε ερχεται η κακουργα...αχαχαχ το χω παρατηρησει! Δεν πειραζει, το Μαιο τώρα...Εσυ θα περιμενεις νεα, εγω θα ξεκινω προσπαθειες. χιχιιχιχ

@Μπλε απο το στομα σου και στου θεου το αυτι βασικα!!!! Με τις γυναικες ελληνιδα δε βρισκεις πολυ ευκολα, εγω ειχα μια πολυ καλη, αλλα καθε τρεις και λιγο μου ακυρωνε, για οποιον ασχετο λογο μπορει να φανταστει καποιος, και τωρα εχω μια κυριουλα μια φορα το μηνα και ειναι επισης φοβερη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

Μα όλοι το ίδιο λενε;?Απορώ ρε παιδί μου...Λες και βάζεις κασεττα και ακούς τις ίδιες ατάκες!!!???

Εγώ που έχω και τον αδερφό μου και οπότε πάω στο σπίτι του,μουρμούριζε για τη τσαπατσουλιά του είναι λες και ακούω τον άντρα μου!!Μια σκέφτομαι:Δεν υπάρχει αυτό που ζω!!Ένα dejavu ζω..???

Δεν πειράζει, @anni7..Επιτηδες το κάνει για να μείνουμε όλες μαζί και να έχουμε να γκρινιάζουμε η μια στην άλλη!!???

αχαχαχαχ, εγω εχω πολυ γελιο γιατι του λεω κατι, το επαναλμβανω απο μονη μου 50 φορες, και μετα μου λεει γιατι το λες και το ξαναλες, και η απαντηση ειναι οτι αν το πεις μια φορα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ καμια περιπτωση να γινει. Εμενα θα βοηθησει αν του πω, απλα τις περισσοτερες φορες παιζει η ατακα το σπιτι μια χαρα ειναι δεν εχει τιποτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kat-Cat είπε:

αχαχαχαχ, εγω εχω πολυ γελιο γιατι του λεω κατι, το επαναλμβανω απο μονη μου 50 φορες, και μετα μου λεει γιατι το λες και το ξαναλες, και η απαντηση ειναι οτι αν το πεις μια φορα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ καμια περιπτωση να γινει. Εμενα θα βοηθησει αν του πω, απλα τις περισσοτερες φορες παιζει η ατακα το σπιτι μια χαρα ειναι δεν εχει τιποτα....

Καλε τι λες τωρα λες και ακουω τον δικο μου. Μονο που δεν ειναι για τις δουλειές του σπιτιού αλλα για ολα. Πχ παρε τηλέφωνο τον προμηθευτή για παραγγελία ε αν δεν το πω 10-20 φορες δεν παιζει να το κάνει και μετα μου λεει αμαν με επρηξες. Αχαχαχα ε και του λεω αφου δεν θα το κανεις ποτε μωρεεεε και οντως σε ο,τι δεν το εχω πιεσει δεν εχει γινει απλα ποτέ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 11/4/2018 at 11:21 ΜΜ, ο/η Rena88 είπε:

Κι εγώ πιστεύω πάρα πολύ!!Και είμαι σίγουρη ότι ο Θεος μας στέλνει τα μωράκια μας..Αλλα τη πίστη σου δεν χρειάζεται να την διατυμπανίζεις..Πιστευεις για εσένα και όχι για τους υπόλοιπους..

Κι εμείς απο δουλειά, άλλο τίποτα..Αρχισαν να έρχονται τα τουριστακια και άνοιξε και η δική μας δουλειά..

@Diwni,εσύ πραγματικά έγινες συνειδητοποιημένα μανούλα..Εγω όσο ήμουν στην Αθήνα,ουδεποτε σκέφτηκα να κάνω μωρό..Και πιστευω ότι δύσκολα θα το έπαιρνα απόφαση εάν ζουσα ακομα πάνω...

@love30εσύ πως είσαι;?

Καλά είμαι εδώ περιμένω να έρθει περίοδος ενώ να φανταστείς περνώ αντιβίωση κορτιζόνη ήμουν καλά και τώρα ξανά δεν πάει από οργανισμό καλά πάω χαχαχχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Καλε τι λες τωρα λες και ακουω τον δικο μου. Μονο που δεν ειναι για τις δουλειές του σπιτιού αλλα για ολα. Πχ παρε τηλέφωνο τον προμηθευτή για παραγγελία ε αν δεν το πω 10-20 φορες δεν παιζει να το κάνει και μετα μου λεει αμαν με επρηξες. Αχαχαχα ε και του λεω αφου δεν θα το κανεις ποτε μωρεεεε και οντως σε ο,τι δεν το εχω πιεσει δεν εχει γινει απλα ποτέ. 

ναι και μενα για τα παντα ειναι τωρα που το σκεφτομαι αυτη η επαναληψη! αχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καλά είμαι εδώ περιμένω να έρθει περίοδος ενώ να φανταστείς περνώ αντιβίωση κορτιζόνη ήμουν καλά και τώρα ξανά δεν πάει από οργανισμό καλά πάω χαχαχχαχα

αντιβιωση και κορτιζονη γιατι παιρνεις κοριτσι¨? Περαστικα ο,τι και να ναι. Να ρθει η ατιμη και μετα να μην ξαναρθει! (για 9 μηνες βεβαια οχι γενικως!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • κι εμένα μέχρι στιγμής είναι πολύ καλά το αμνιακό υγρό και τα κιλά του μωρού, στον μέσο όρο μας είπε! εγώ έχω το contour ascensia.. για να δούμε τ θα δείξει.. εσύ ποιο έχεις? οπότε υπολογίζεις με αφαίρεση πόσο έχεις θεωρώντας ότι δείχνει 16 μονάδες πάνω?
    • Εγω θα πω μην κοιτάτε πως ήταν η περίοδο πριν την γεννά και πως τώρα όλα αλλάζουν εκεί μέσα δεν είναι τίποτα πλέον ίδιο μετά από μια γεννά.. ειδικά στις πρωτες περιόδου μας καμία σχέση.. θέλει χρόνο να στρώσει πάλι το πράγμα ☺️ εγω παράδειγμα είχα πάντα καφέ υγρά πριν έρθει η περιοδος.. μετά την γεννά αυτό σταμάτησε είχα αμέσως αίμα 
    • Είχα θέμα και εγω με προλακτινη άλλοι λένε εμποδιζει στην σύλληψη άλλοι λένε όχι από την δικιά μου εμπειρία θα πω εμποδίζει… η αγωγή που σου έδωσε 2 χάπια την εβδομάδα ήταν μεγάλη έπρεπε με πιο μικρή δόση κάνετε επανέλεγχο και αν δεν είχε αποτελέσματα τότε αυξάνουν την δόση σιγά σιγά.. αυτά ξέρω εγω από την δίκη μου εμπειρία  τωρα όσο για τους γιατρους αυτό γινόταν και θα γίνετε πάντα,υπάρχουν πολλοί που δεν ξέρουν τι τους γίνετε και κοιτάνε να αρπάξουν και κάποιοι καλοί γιατροί μου προσπαθούν να βοηθήσουν πρέπει να έχουμε και μια άλφα αντίληψη μην καταπίνουμε αμάσητο ότι μας πασάρουν  Καλά εκανες και πήρες δεύτερη γνωμη και αν χρειαστεί και τριτη να πας ☺️
    • Ελπίζω να μην φτάσετε μέχρι την ρήξη κορίτσι μου θα είναι δύσκολο για όλους σας κάτι τέτοιο 
    • Από τιμές πάνω κάτω ο Ενδοκρινολογος τα ίδια μας έδωσε 120 μετά το φαγητό και το νηστείας κάτω από 95 εμένα τώρα τα είπε ο γυναικολογος αυτά γιατί στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν πήρε θέση για το ζαχαρο αλλά επειδή είχα θεματάκι και στη πρώτη και το μωρο γεννήθηκε με καλά κιλά το αμνιακό ήταν φυσιολογικό και εγω δεν πήρα πολύ βαρος 12,5 κιλά ούτε είχα παραπανίσια κιλά όταν άρχισε η εγκυμοσύνη τώρα σε αυτήν είπε και λίγο πιο πανω πηγαίνεις μια στο τόσο δεν πειράζει μόνο να μην τρώω κάθε μέρα γλυκά μου λέει πες πχ κάθε Σάββατο θα τρώω ένα παγωτο και τέλος  εμενα το Μηχανάκι μου με τις μετρησεις από την μικροβιολογικό είναι ότι να ναι είχε 16 μονάδες διαφορά πάνω το μηχανάκι από το μικροβιολογικό εχτές πήγα έκανα πάλι εξετάσεις να δω τι θα με στείλουν σήμερα  Αλλά τώρα αλλαξα γυναικολόγο όποτε ο καινούργιος δεν ξέρω τι γνωμη έχει για το ζαχαρο περιμενει την καμπύλη μου 😬
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...