Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

2 μια στην αρχη πρωτομαγια ημερα τριτη και μια του αγιου πνευματος δευτερα 27 μαιου νομιζω....Μετα το χαος :P αλλα νταξει ειναι καλοκαιρι

Στην προηγούμενη εταιρεία που ήμουν του Αγίου Πνεύματος ήμασταν κλειστά αλλά μας την αφαιρουσαν από την άδεια αυτήν τη μέρα.....σε όλα τα υπόλοιπα μαγαζιά ήμασταν ανοιχτά πάντα.....τώρα εδώ.....δεν έχω ιδέα.....θα μάθω αύριο πληροφορίες!?. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα ναι κορίτσια ωορρηξίας έκανα! Απλά 4 μέρες μ έχουν βγει αρνητικά! Δεν ξέρω τι να πω ναι με έχει πάρει πολύ από κάτω κ ειδικά π δεν γίνεται θετικό κοντεύω να τρελαθώ! Δεν ξέρω μήπως έκανα νωρίς ωορρηξία?  μήπως δεν θα κάνω? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Nα ναι κορίτσια ωορρηξίας έκανα! Απλά 4 μέρες μ έχουν βγει αρνητικά! Δεν ξέρω τι να πω ναι με έχει πάρει πολύ από κάτω κ ειδικά π δεν γίνεται θετικό κοντεύω να τρελαθώ! Δεν ξέρω μήπως έκανα νωρίς ωορρηξία?  μήπως δεν θα κάνω? 

μην τρελαινεσαι. Η ωορρηξια ειναι κατι που διορθωνεται πολυ ευκολα. Τι κυκλο εχεις και ποτε τα ξεκινας τα τεστ και μεχρι ποτε τα κανεις? Επισης καθε μηνα σου δειχνει αρνητικο ή καποιους θετικο και καποιους αρνητικο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν τα χρησιμοποιώ καιρό! Ένα μήνα τα είχα χρησιμοποιήσει λίγο πιο παλιά π είχε γίνει θετικό! Τον προηγούμενο π έγινε θετικό! Κ αυτόν π άργησα λίγο να τα ξεκινήσω αυτή τη φορά τα ξεκίνησα 14 ξ δεν έχει γίνει θετικό σήμερα είμαι στην 18! Τον προηγούμενο έγινε θετικό την 15η!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Δεν τα χρησιμοποιώ καιρό! Ένα μήνα τα είχα χρησιμοποιήσει λίγο πιο παλιά π είχε γίνει θετικό! Τον προηγούμενο π έγινε θετικό! Κ αυτόν π άργησα λίγο να τα ξεκινήσω αυτή τη φορά τα ξεκίνησα 14 ξ δεν έχει γίνει θετικό σήμερα είμαι στην 18! Τον προηγούμενο έγινε θετικό την 15η!

αχαχαχ, βρε κοριτσι μου σορρυ που γελαω, αλλα ετσι οπως το διαβαζα νομιζα θα μου πεις δεν το χω δει θετικο ποτε. Καταρχας συνεχισε τα μπορει να γινει πιο αργα θετικο, κατα δευτερον με τι κυκλο τα ξεκινησες 14 η μερα? Ηταν οντως αργα αν εχεις πχ κυκλο 28αρι 29αρι (Μπας και την εχασες) κατα τριτον δεν εχουμε σε οοοοολους τους κυκλους ωορρηξια ντε και καλα. Μην ανησυχεις τζαμπα και βερεσε και χαλιεσαι τοοοοοοσο πολυ. Αληθεια, δες γυρω σου τι γινεται και σκεψου θετικα. Μια χαρα εισαι. Κανεις ωορρηξιες εισαι μικρη, δεν προσπαθεις δα και 2 χρονια. Ηρεμησε και θα ρθει θα δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Δεν τα χρησιμοποιώ καιρό! Ένα μήνα τα είχα χρησιμοποιήσει λίγο πιο παλιά π είχε γίνει θετικό! Τον προηγούμενο π έγινε θετικό! Κ αυτόν π άργησα λίγο να τα ξεκινήσω αυτή τη φορά τα ξεκίνησα 14 ξ δεν έχει γίνει θετικό σήμερα είμαι στην 18! Τον προηγούμενο έγινε θετικό την 15η!

μπορει να ειχε γινει λιγο πριν ή να γινει τις επομενες μερες.βγαζει 2η γραμμουλα αχνη ή καθολου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

30 με 31 μέρες έχω κύκλο! Μπορει να ήταν κ νωρίτερα μπορεί αργότερα μπορεί καθόλου! 

Δεύτερη γραμμή καθόλου! 

αρα περιπου 15η 16η μερα κανεις ωορρηξια. ΟΜΩΣ αυτη δεν ειναι στανταρ μπορει να εκανες τη 14η πχ. Σκεψου εμενα κοκκινιζει συνηθως τη 12, ε, ενα μηνα κοκκινισε τη 10η! Συνεχισε λιγες μερες ακομα, αν δε δειξει ισως και να την εχασες με το τεστακι. Αλλα μην αγχεσαι. Αλλη φορα ξεκινα το απο 12η και περα με 30αρη κυκλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι έτσι θα κάνω αυτό το μήνα ήμουν αρνητική δεν έκανα! Μετά με έπιασε να κάνω κ κάπου το έχασα! Κ τώρα π το θυμάμαι μετά την περίοδο σχεδόν είχα κάτι πόνους χαμηλά ίσως να ήταν τότε! 

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι άσχετο! Πόσες μέρες είναι η άδεια γάμου..?γνωρίζετε.? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 50 λεπτά, ο/η Scooby! είπε:

Ναι έτσι θα κάνω αυτό το μήνα ήμουν αρνητική δεν έκανα! Μετά με έπιασε να κάνω κ κάπου το έχασα! Κ τώρα π το θυμάμαι μετά την περίοδο σχεδόν είχα κάτι πόνους χαμηλά ίσως να ήταν τότε! 

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι άσχετο! Πόσες μέρες είναι η άδεια γάμου..?γνωρίζετε.? 

νομιζω 7

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!! εγω του αγιου πνευματος δυλευω κανονηκα!!!!!!! χαχαχαχαχαα 

και επισης και εγω δε πολυ σιδερωνω οτι ειναι απαραιτητο!!!!!!!! 

@Scooby!εγω νομιζω οτι η εκανες νωριτερα η δε εχεις κανει ακομα να μην εχεις κανει καθολου δε το πιστευω !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Καλημέρα σε όοοολες!!! :D Τι υπέροχος ήλιος είναι αυτός??
Το μαλλί έστρωσε τέλεια σήμερα , ούτε υγρασίες , ούτε σκόνες.. Super !!!

ειδες που τον εφαγες τον κομμωτη? Θεμα καιρου είναι οχι βαφης! χιιχιχχ

@ scooby! καλημερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσάκια!!! 

Ειστε ολες καλα;

Αύριο εχω κλείσει βαφη και εγω και κουρεμα και ειμαι ευτυχισμένη!! Απλα δεν θα βαψω ρίζα. Δεν αντεχω άλλο θελω να νοιώσω λιγο όμορφα! 

Συμβαίνει το εξης περίεργο βρε κορίτσια, εχω χασει ποντους απο παντού. Δλδ εχω χασει 2-3 κιλα ναι αλλα εχουν μαζεψει και ποδια και χερια λες και εχω χασει 10 . Μονο η κοιλια συνεχίζει και μεγαλώνει και δεν ξερω νοιωθω άσχημα με το σωμα μου . Ειδικα το να ντυθω να βγω εξω εχει γινει εφιάλτης δεν μπορω να με βλεπω ετσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Καλημερα κοριτσάκια!!! 

Ειστε ολες καλα;

Αύριο εχω κλείσει βαφη και εγω και κουρεμα και ειμαι ευτυχισμένη!! Απλα δεν θα βαψω ρίζα. Δεν αντεχω άλλο θελω να νοιώσω λιγο όμορφα! 

Συμβαίνει το εξης περίεργο βρε κορίτσια, εχω χασει ποντους απο παντού. Δλδ εχω χασει 2-3 κιλα ναι αλλα εχουν μαζεψει και ποδια και χερια λες και εχω χασει 10 . Μονο η κοιλια συνεχίζει και μεγαλώνει και δεν ξερω νοιωθω άσχημα με το σωμα μου . Ειδικα το να ντυθω να βγω εξω εχει γινει εφιάλτης δεν μπορω να με βλεπω ετσι.

Αχ τι ωραία ανανεώσει. Εγώ που τα έβαψα με μια φυτική τα χιλιομετανιωσα βγήκε ένα περίεργο χρωμα που σε τρεις βδομάδες ξεβαψε ολο.Εγω σε αντίθεση με σένα εχω πάρει παντού κοιλιά δεν έχω κάνει ακόμη έχω βάλει κοντά στα 5 κιλά και προσπαθώ να βρω τρόπο για να μην πάρω.Δεν πρέπει να νιώσεις άσχημα το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να αγοράζεις καινούργια ρούχα και να ανανεωθεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Καλημερα κοριτσάκια!!! 

Ειστε ολες καλα;

Αύριο εχω κλείσει βαφη και εγω και κουρεμα και ειμαι ευτυχισμένη!! Απλα δεν θα βαψω ρίζα. Δεν αντεχω άλλο θελω να νοιώσω λιγο όμορφα! 

Συμβαίνει το εξης περίεργο βρε κορίτσια, εχω χασει ποντους απο παντού. Δλδ εχω χασει 2-3 κιλα ναι αλλα εχουν μαζεψει και ποδια και χερια λες και εχω χασει 10 . Μονο η κοιλια συνεχίζει και μεγαλώνει και δεν ξερω νοιωθω άσχημα με το σωμα μου . Ειδικα το να ντυθω να βγω εξω εχει γινει εφιάλτης δεν μπορω να με βλεπω ετσι.

προφανως εχεις χασει παραπανω, απλα 2-3 φαινονται και λογω υγρων και μπεμπε. Αλλα γιατι νιωθεις ασχημα καλε? Αλλες θα παρακαλουσαν να χαν μονο κοιλια εγκυμοσυνης!!! Εννοεις παρα- αδυνατισες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Αχ τι ωραία ανανεώσει. Εγώ που τα έβαψα με μια φυτική τα χιλιομετανιωσα βγήκε ένα περίεργο χρωμα που σε τρεις βδομάδες ξεβαψε ολο.Εγω σε αντίθεση με σένα εχω πάρει παντού κοιλιά δεν έχω κάνει ακόμη έχω βάλει κοντά στα 5 κιλά και προσπαθώ να βρω τρόπο για να μην πάρω.Δεν πρέπει να νιώσεις άσχημα το καλύτερο που μπορείς να κάνεις είναι να αγοράζεις καινούργια ρούχα και να ανανεωθεί.

πρωτη φορα στη ζωη μου που θελω να παχυνω και να κανω κοιλια. αχαχαχαχχααχ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου τώρα αυτο μου ειπε ο σύζυγος παμε μου λεει να ψωνίσεις να μην γκρινιάζεις αλλο. Αχαχαχα εγώ το καθυστερω ωστε να παρω κατευθείαν καλοκαιρινά. Αλλα θα παω τωρα τελείωσε. 

Φυτική βαφη δεν κανω το λαθος να βάλω γιατι το κόκκινο που εχω δεν βγαίνει με φυτικές. Στο μεταξύ ειχα σκεφτεί για την εγκυμοσύνη να το γυρίσω στο φυσικό μου ΑΛΛΑ το κοκκινο θα ξερνάει απο μεσα και θα ειναι χειρότερο.

Αυτο που λες @Kat-Cat δεν το ειχα σκεφτεί οτι παιζει να εχω χασει ουσιαστικά περισσότερα αλλα τώρα που το λες βγαζει νόημα. Μωρε δεν λεω ωραιο να μην εχεις πολλα πολλα εκτός της κοιλιάς αλλα ετσι φαίνονται ολα τα ρουχα περίεργα πανω μου... ισως αν μεγαλώσει κ αλλο η κοιλια να ειναι καλύτερα.  

Ασχετο αλλα εχω κανει το εξής επικό, Δευτερα ραντεβού με τον καινούριο γυναικολόγο και Τετάρτη με την δικια μου. Υπέροχη με βρίσκω. Αλλα θα δουμε το σπορι δυο φορες χουχουχου. 

Πειτε μου παρακαλώ πολυ τα νεα σας. Ευχαριστώ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

πρωτη φορα στη ζωη μου που θελω να παχυνω και να κανω κοιλια. αχαχαχαχχααχ!!!!

Εγώ αυτό λεω ευτυχώς θα φάω παγωτό χωρίς τύψεις .Εγώ είμαι και στο κρεβάτι πιο πολύ από την αρχή της εγκυμοσύνης οπότε η ακινησία πάει με φαγητό δυστυχώς και η στεναχώριες στην αρχή δίπλα με ένα γλυκό αλλά ποιος νοιαζετε το μικρούλη μου να είναι καλα μοντέλο θα με κάνει όταν γεννηθεί γιατί έχει δείξει από την αρχή ότι όλο θα με τρέξει .Από ρούχα πήγα και πήρα στα H&M κάτι κολλαν και μπλούζες εγκυμοσύνης και είναι μια χαρά ??? 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Sunshine 88 είπε:

Εγώ αυτό λεω ευτυχώς θα φάω παγωτό χωρίς τύψεις .Εγώ είμαι και στο κρεβάτι πιο πολύ από την αρχή της εγκυμοσύνης οπότε η ακινησία πάει με φαγητό δυστυχώς και η στεναχώριες στην αρχή δίπλα με ένα γλυκό αλλά ποιος νοιαζετε το μικρούλη μου να είναι καλα μοντέλο θα με κάνει όταν γεννηθεί γιατί έχει δείξει από την αρχή ότι όλο θα με τρέξει .Από ρούχα πήγα και πήρα στα H&M κάτι κολλαν και μπλούζες εγκυμοσύνης και είναι μια χαρά ??? 

 

Κοριτσι που ειμαστε μαζιιι <3 Εγω διαβάζω παντού οτι το γλυκο κανει καλο στα σπόρια μας. Καλα προφανώς χωρις υπερβολές! Αλλα και παλι!  Να ειμαστε καλα να θηλασουμε και θα φυγουν όλα τα κιλά. H&M παω τώρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Κοριτσι που ειμαστε μαζιιι <3 Εγω διαβάζω παντού οτι το γλυκο κανει καλο στα σπόρια μας. Καλα προφανώς χωρις υπερβολές! Αλλα και παλι!  Να ειμαστε καλα να θηλασουμε και θα φυγουν όλα τα κιλά. H&M παω τώρα!

Και από τι βλέπω και κοκκινομάλλισες εγώ έχω Πέμπτη ραντεβού στον γιατρό ?? ο γιατρός μου έχει πει ένα γλυκό την ημέρα και εγώ δεν χάνω την ευκαιρία αλλά στην αρχή το είχα παρακάνει με την νουτελα και την μερέντα λόγο άγχους που είχα κέικ με νουτελα κάθε τρεις και λίγο ?? τώρα μετά από την αυχενικη έχω μπει σε πρόγραμμα γιατί ηρέμησα και τρώω υγιεινά και μόνο ένα γλυκάκι μικρό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα Η&Μ ειναι πολυ ωραια στα εγκυμοσυνης. Εγω περιμενω πως και πως να μεινω και να παει καλα για να παρω. Παγωτα και γλυκα τρωω και τωρα χωρις καμια απολυτως τυψη και γενικα τρωω τα παντα ολα χωρις τυψεις. Απλα σιγουρα αν παχυνω τωρα θα μου τη δωσει. Στην εγκυμοσυνη δεν ξερω αν με νοιαζει τοσο πολυ, αν και η αληθεια ειναι οτι δε θα θελω να καταληξω και φαλαινα. :P Ανυπομονω παντως για την κοιλια! Μπλε αντε να πας και στο νεο γυναικολογο να μας πεις τα νεα εις διπλουν!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θέλω να αρχίζω να πάρω μωρουδιστικα ρούχα αλλά δεν με αφήνει ο άντρας μου είχαμε πάει για δώρα για το βαφτιστήρι μας και εγώ όλο εκείνα χάζευα έπαιρνα φαρμάκια και του έλεγα να τον πάρω και εκείνος να με στραβοκοιταει κακο είναι ρε κορίτσια ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Sunshine 88 είπε:

Εγώ θέλω να αρχίζω να πάρω μωρουδιστικα ρούχα αλλά δεν με αφήνει ο άντρας μου είχαμε πάει για δώρα για το βαφτιστήρι μας και εγώ όλο εκείνα χάζευα έπαιρνα φαρμάκια και του έλεγα να τον πάρω και εκείνος να με στραβοκοιταει κακο είναι ρε κορίτσια ??

καλα κανει. Αν και σε καταλαβαινω, εγω κοιτουσα και πριν μεινω εγκυος φαντασου. αχαχαχα, Μετα τα εκοψα ειδικα μετα το πατατρακ μου. Εσυ κοιταζε, αλλα ξεκινα να ψωνιζεις σε κανα διμηνο. Μια χαρα θα ειστε! (ποσων εβδομαδων εισαι?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...