Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μπλε είπε:

Θα σας έλεγα τι κάνει ο καιρός αλλά δεν θέλω να βρισω! Αμάν πια μια μέρα ήλιο και μετά πάλι μουντιλα πφφφφφ . Εγώ σήμερα κοιτάω ψησταριές στο ιντερνέτ χαχαχα ετοιμάζομαι για πασχα....ελπίζω πραγματικά να μην έχει αυτόν τον καιρό....

χαχαχαχαχαχα όχι μη βρίσεις μέρες που είναι !! Το Πάσχα θυμάμαι πως έχει συννεφιά κάθε χρόνο..
Λες να μας κάνει τη χάρη φέτος??
Θα ψήσετε στο σπίτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπεραααα!!!!Μια δύσκολη εβδομάδα με ένα ακόμα πιο τρελό Σάββατο στο μαγαζί έφτασε επιτέλους στο τέλος της.Για τον καιρό δε θέλω να μιλήσω γιατί θα χαρακτηριστεί ακατάλληλο το περιεχόμενο ?. Το κεφάλι μου δε από αυτήν την σκόνη και τη μουνταμαρα σήμερα παίζει ταμπουρλο!Για αύριο έχουν πει βροχές......  πότε επιτέλους θα φτιάξει αυτό το χάος δεν ξέρω! Ελπίζω το υπόλοιπο του Σ/Κ που υπομένει να περάσουμε όμορφα και να ξεκουραστούμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Καλησπεραααα!!!!Μια δύσκολη εβδομάδα με ένα ακόμα πιο τρελό Σάββατο στο μαγαζί έφτασε επιτέλους στο τέλος της.Για τον καιρό δε θέλω να μιλήσω γιατί θα χαρακτηριστεί ακατάλληλο το περιεχόμενο ?. Το κεφάλι μου δε από αυτήν την σκόνη και τη μουνταμαρα σήμερα παίζει ταμπουρλο!Για αύριο έχουν πει βροχές......  πότε επιτέλους θα φτιάξει αυτό το χάος δεν ξέρω! Ελπίζω το υπόλοιπο του Σ/Κ που υπομένει να περάσουμε όμορφα και να ξεκουραστούμε! 

επισης ακουσα οτι απο αυριο θα εχει παλι την παλιοσκονη....

η χαρα του μπαλκονιου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Dim83 είπε:

επισης ακουσα οτι απο αυριο θα εχει παλι την παλιοσκονη....

η χαρα του μπαλκονιου!

Χαχαχαχαχα ευτυχώς δεν πρόλαβα να το καθαρίσω από την προηγούμενη.... μια και καλή όταν φύγει και η δεύτερη δόση!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Χαχαχαχαχα ευτυχώς δεν πρόλαβα να το καθαρίσω από την προηγούμενη.... μια και καλή όταν φύγει και η δεύτερη δόση!?

εργονομια!!!την καλυτερη δουλεια εκανες!

καλο σαββατοβραδο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Dim83 είπε:

εργονομια!!!την καλυτερη δουλεια εκανες!

καλο σαββατοβραδο!

Επίσης κοριτσάκι μου καλά να περάσεις!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η zoi.ko είπε:

Χαχαχαχαχα ευτυχώς δεν πρόλαβα να το καθαρίσω από την προηγούμενη.... μια και καλή όταν φύγει και η δεύτερη δόση!?

Κι εγώ το ίδιο!!Ευτυχώς γιατί νόμιζα ότι ήμουν η μοναδική που δεν το είχα καθαρίσει!!Αλλά αφού θα ξαναέρθει αυτή η σκόνη γιατί να κουραστώ δίπλα;?;???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Κι εγώ το ίδιο!!Ευτυχώς γιατί νόμιζα ότι ήμουν η μοναδική που δεν το είχα καθαρίσει!!Αλλά αφού θα ξαναέρθει αυτή η σκόνη γιατί να κουραστώ δίπλα;?;???

Εεεετσι ακριβώς χαχαχαχαχα. Βασικά  εγώ δεν πρόλαβα και με το που άνοιξα σήμερα τα πατζούρια είπα ευτυχώς!Τώρα πια.....για μετά τη μεγάλη εβδομάδα το βλέπω!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου όμορφα. Διαβαζα εκεινο μου το ποστ με το αχνο θετικο μου τεστακι κ βλέπω τα μηνύματα σας τα υπέροχα και συγκινούμαι. Δεν σας ηξερα ακομα και ησασταν ολες υπέροχες μαζι μου. Αχ οι ορμόνες μάλλον. Σνιφ κλαψ. Καλο βράδυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο μηνα σε ολες και πλεον καλη μεγαλοβδομαδα. Ευχομαι να φερει τα καλυτερα ο μηνας και γενικα οι επομενοι μηνες να μας κανουν να χαμογελαμε! Φιλια σε ολες και καλα να περνατε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα,κορίτσια!!Καλή Μεγαλοβδομαδα και καλό Πάσχα να έχουμε!!Μακάρι οι επόμενοι μήνες να μας βρουν όλες φουσκωμένες...και όχι από το φαγητό!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια τι να σας πω εχω τρελαθει εδω στην δουλεια !! και η ψυχολογια κουραση ολα μαζι ειναι αφηστε τα!! αφου λεω αντε να περασουν οι γιορτες δε θελω ουτε γιορτες ουτε τπτ να κατσω σπιτι μου να μην ακουω κανεναν και τπτ !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μενα σε όλες (Anni7 υπομονή και εσυ όπως και οι άλλες)! Ο φανταστικός για μένα Μάρτιος έκλεισε στις 31 με 2ο σκασμένο λάστιχο στο αυτοκίνητο (αλλο ενα ειχα την Τετάρτη αν θυμάστε). Γενικά ήταν από τους μηνες που με πήγε τραίνο για να μην πω το άλλο. Εχουμε καταλήξει με τις κολλητές μου ότι έχω φάει κατάρα από καποιον δε γίνεται. αχαχαχαχα. Θα κυκλοφορώ με σκορδο. Ελπίζω οι επόμενοι μήνες να είναι πιο επιεικείς αλήθεια. Σε άλλα νέα, έχω να πάω το γάτο μου πάλι γιατρό γιατί δεν ειναι και στα πολύ καλά του, εχω ξενερώσει πολύ με τη δουλειά και με διάφορα θέματα και έχω μπει σε πολλές σκέψεις, κλπκλπ. Μ' αυτά και μ' αυτά βεβαια, δε σκεφτομαι αυτές τις μερες καθόλου σχεδόν το θέμα παιδί. Εχω να ασχοληθώ με διάφορα τρέχοντα θέματα.

(Το Σαββατο ημουν σε παιδότοπο. Εντάξει ειναι λίγο hell on earth εδώ που τα λέμε, αλλά μάλλον είμαστε μαζοχες και το θέλουμε....)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat υπομονη κανω δε υπαρχει κατι αλλο κοριτσι μου γλυκο επισης για το μαρτιο συμφωνω μαζι σου εμενα με παει τρενο απο τον ιανουαριο δε διαφορα !!!!! αλλα θελω να ελπιζω οτι μετα τα δυσκολα ερχονται και τα καλα!!!! ετσι θελω να ελπιζω !!!!! καλα και εγω με το θεμα δουλεια πολλα σκεφτομαι αστα!!!!! οχι παιδι δε εχω σκεφτει ουτε τπτ !!! και αυτος ο μηνας ετσι εφοσον λειπει ο καλος μου σημερα γυρναει απο κουραγια δε ξερω πως θα ειμαστε για προσπαθειες!!!!! ελπιζω ολα τα ασχημα για σενα να ξεφουσκωσανε και να τελειωσανε μαζι με τα λαστιχα που σκασανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

@Kat-Cat υπομονη κανω δε υπαρχει κατι αλλο κοριτσι μου γλυκο επισης για το μαρτιο συμφωνω μαζι σου εμενα με παει τρενο απο τον ιανουαριο δε διαφορα !!!!! αλλα θελω να ελπιζω οτι μετα τα δυσκολα ερχονται και τα καλα!!!! ετσι θελω να ελπιζω !!!!! καλα και εγω με το θεμα δουλεια πολλα σκεφτομαι αστα!!!!! οχι παιδι δε εχω σκεφτει ουτε τπτ !!! και αυτος ο μηνας ετσι εφοσον λειπει ο καλος μου σημερα γυρναει απο κουραγια δε ξερω πως θα ειμαστε για προσπαθειες!!!!! ελπιζω ολα τα ασχημα για σενα να ξεφουσκωσανε και να τελειωσανε μαζι με τα λαστιχα που σκασανε!!!

Μακάρι ρε συ.... Η αλήθεια ειναι οτι το 2018 εχει μπει για πολλους πολυ επιθετικα. Φιλοι και γνωστοί όλοι κατι κακο εχουν να μου ανακοινωσουν. Ελπίζω όμως να ειναι το μισό ετσι και όχι ολόκληρο......Μου χει συμβει και αλλες φορες, η μιση χρονια να ειναι αισχος και η μιση υπεροχη, και θελω να πιστευω όπως οτι όλα τα κακα ερχονται μαζεμενα ετσι θα ρθουν και μερικες χαρες μαζεμενες!!!! (Συνηθως ετσι συμβαινει στις ζωες μας). Τι να πω, φτου φτου να φυγουν και να μην ξαναρθουν......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Καλημέρα και από μενα σε όλες (Anni7 υπομονή και εσυ όπως και οι άλλες)! Ο φανταστικός για μένα Μάρτιος έκλεισε στις 31 με 2ο σκασμένο λάστιχο στο αυτοκίνητο (αλλο ενα ειχα την Τετάρτη αν θυμάστε). Γενικά ήταν από τους μηνες που με πήγε τραίνο για να μην πω το άλλο. Εχουμε καταλήξει με τις κολλητές μου ότι έχω φάει κατάρα από καποιον δε γίνεται. αχαχαχαχα. Θα κυκλοφορώ με σκορδο. Ελπίζω οι επόμενοι μήνες να είναι πιο επιεικείς αλήθεια. Σε άλλα νέα, έχω να πάω το γάτο μου πάλι γιατρό γιατί δεν ειναι και στα πολύ καλά του, εχω ξενερώσει πολύ με τη δουλειά και με διάφορα θέματα και έχω μπει σε πολλές σκέψεις, κλπκλπ. Μ' αυτά και μ' αυτά βεβαια, δε σκεφτομαι αυτές τις μερες καθόλου σχεδόν το θέμα παιδί. Εχω να ασχοληθώ με διάφορα τρέχοντα θέματα.

(Το Σαββατο ημουν σε παιδότοπο. Εντάξει ειναι λίγο hell on earth εδώ που τα λέμε, αλλά μάλλον είμαστε μαζοχες και το θέλουμε....)

@Kat-Cat, σε νιώθω απόλυτα!!Εμένα στις 29 του μήνα έσκασε το λάστιχο του αυτοκινήτου μου και το λάστιχο του αυτοκινήτου που χρησιμοποιώ στη δουλειά!!Αφού λέω με μουντζωσαν,δεν παίζει κάτι άλλο...Και χθες ο μήνας μπήκε τέλεια!!!Ενώ δούλευα (έκλεισα αισίως 9ωρο χθες) με έπιασαν στομαχικές διαταραχές και έτρεχα σαν το παλαβο στη τουαλέτα..Οταν γύρισα σπίτι είχα και δέκατα..

Είναι αυτό που λέμε,είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα!!????

Και όσον αφορά τους παιδότοπους σε καταλαβαίνω στο 100%..Το 90% των φίλων μου έχουν παιδάκι..Οποτε για να πιούμε καφέ,παμε μονο σε παιδότοπο..Οχι ότι πίνουμε καφέ,αφού  σίγουρα μια από τις φίλες μου θα τρέχει πίσω από το παιδάκι της που δεν θέλει να μπει για κανένα λόγο στο παιδοτοπο..Και γυρνάω σπίτι και λέω στον άντρα μου..Επιτελους ησυχία!!???        Και σκεφτομαι..Σιγουρα θέλω να γίνω μανα;????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

@Kat-Cat, σε νιώθω απόλυτα!!Εμένα στις 29 του μήνα έσκασε το λάστιχο του αυτοκινήτου μου και το λάστιχο του αυτοκινήτου που χρησιμοποιώ στη δουλειά!!Αφού λέω με μουντζωσαν,δεν παίζει κάτι άλλο...Και χθες ο μήνας μπήκε τέλεια!!!Ενώ δούλευα (έκλεισα αισίως 9ωρο χθες) με έπιασαν στομαχικές διαταραχές και έτρεχα σαν το παλαβο στη τουαλέτα..Οταν γύρισα σπίτι είχα και δέκατα..

Είναι αυτό που λέμε,είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα!!????

Και όσον αφορά τους παιδότοπους σε καταλαβαίνω στο 100%..Το 90% των φίλων μου έχουν παιδάκι..Οποτε για να πιούμε καφέ,παμε μονο σε παιδότοπο..Οχι ότι πίνουμε καφέ,αφού  σίγουρα μια από τις φίλες μου θα τρέχει πίσω από το παιδάκι της που δεν θέλει να μπει για κανένα λόγο στο παιδοτοπο..Και γυρνάω σπίτι και λέω στον άντρα μου..Επιτελους ησυχία!!???        Και σκεφτομαι..Σιγουρα θέλω να γίνω μανα;????

Επιδημια με τα λαστιχα τι γινεται? Ειναι τρελη ξενερα στο μεταξυ....Τα ειχα αλλαξει ολα το καλοκαιρι, θεοκαινουργια, το ενα σκιζεται τελειως οποτε το ξανααλλαξα την Τεταρτη, και στο αλλο πατησα ΒΙΔΑ! και ξαναπαω σημερα με βλεπει αυτος στο βουλκανιζατερ μου λεει τι εγινε παλι? αχαχαχαχα. Ελα ντε του λεω, καποιες αμαρτιες πληρωνω, καποια μουντζα, δεν ξερω :P Καλα ναι με την ησυχια που λες το σκεφτομαι πολυ συχνα. Ειναι τελεια για καμια ωρα, μετα θες να αραξεις στον καναπε του σπιτιου σου και να μην κανεις τιποτα. Απτην αλλη ομως το θελουμε το παιδι :P Το Σαββατο ηταν και παρτυ συγκεκριμενα οποτε αντιλαμβανεσαι! Ευτυχως ο συγκεκριμενος παιδοτοπος ειχε τζαμια μεταξυ χωρου παιδιων και μεγαλων. Σαν ηχοπετασματα, οποτε καπως καλυτερα απο αλλους που ειναι με τα διχτυα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εμενα δε μαρεσουν οι παιδοτοποι  μαρεσουν οι εξωτερικοι χωροι οπως το παρκο του νιαρχου εκει τα παιδια ειναι εξω που δε ειναι εστια μικροβιων λογο ιδρωτα αρα  να κολλησει και το ενα το αλλο και επισης εχουνε πιο ωραια παιχνιδια πεζουν οπως παλια βεβαια ενταξει το χειμωνα με τα κρυα και τις βροχες δε ειναι τοσο ευκολο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

Επιδημια με τα λαστιχα τι γινεται? Ειναι τρελη ξενερα στο μεταξυ....Τα ειχα αλλαξει ολα το καλοκαιρι, θεοκαινουργια, το ενα σκιζεται τελειως οποτε το ξανααλλαξα την Τεταρτη, και στο αλλο πατησα ΒΙΔΑ! και ξαναπαω σημερα με βλεπει αυτος στο βουλκανιζατερ μου λεει τι εγινε παλι? αχαχαχαχα. Ελα ντε του λεω, καποιες αμαρτιες πληρωνω, καποια μουντζα, δεν ξερω :P Καλα ναι με την ησυχια που λες το σκεφτομαι πολυ συχνα. Ειναι τελεια για καμια ωρα, μετα θες να αραξεις στον καναπε του σπιτιου σου και να μην κανεις τιποτα. Απτην αλλη ομως το θελουμε το παιδι :P Το Σαββατο ηταν και παρτυ συγκεκριμενα οποτε αντιλαμβανεσαι! Ευτυχως ο συγκεκριμενος παιδοτοπος ειχε τζαμια μεταξυ χωρου παιδιων και μεγαλων. Σαν ηχοπετασματα, οποτε καπως καλυτερα απο αλλους που ειναι με τα διχτυα!!

Κι εγώ βίδα πάτησα με το δικό μου αλλά απορώ πως κατάφερα να σκάσω και του υπηρεσιακού αυτοκινήτου!!Οι συνάδελφοι μου με δούλευαν..Παρε ρεπό μου έλεγαν,γιατί έτσι όπως πας θα σκασει κανένας μετεωρίτης στο κτίριο της Υπηρεσίας...???

Σε λίγο θα μου βγάλουν το όνομα με τόση γκαντεμιά!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...