Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

@Μπλε μου, χαρουμενα πραγματα και δημιουργικα ειναι αυτα. Εχεις πελαγωσει λογω του φορτου το καταλαβαινω αλλα ειναι χαρουμενα και κανουν να περνανε οι μερες σου πολυ γρηγορα.

@anni7  σε ευχαριστω. Νομιζω ότι όπως μου βγει. Μπορει και να συνέλθω τελείως και να μην επηρεάζομαι από διάφορα οπότε και να συνεχίσω να μπαίνω και μπορεί και να το δω τελείως διαφορετικά και να επιστρέψω στο πριν το φόρουμ 100%. Θα δείξει. Νιώθω απογοητευμένη κάπως και κουρασμένη και ξέρεις έχασα και λίγο τον εαυτό μου. Ειμαι μεν απαισιδοξη πολύ για μένα, αλλα στον έξω κοσμο δεν ειμαι. Αντιθέτως ειμαι χαρούμενος ανθρωπος, κοινωνικός κλπ. Νιωθω ότι εχω ψιλοχαθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kat-Cat είπε:

ασε εχω και βαφτιστηρια, ανηψια με γενεθλια κλπ. Ε κατι θα παρω και εγω, δε γινεται....

Το ποσό σας καταλαβαινω με τα ψώνια δεν λέγεται!!Εμένα ο Μάρτης ειναι ο μήνας που όλα μου τα ανηψακια έχουν γενέθλια και πέφτει και στο καπάκι το Πασχα..Εχω κάνει τα παιχνιδαδικα πλουσια,ενώ θέλω τόσο πολύ να ψωνίσω για μενα!!??

Δεν συμπεριφερόμαστε μόνο εμείς σαν 5χρονα ομως!!Πήγαμε χθες με τον άντρα μου σε ένα μαγαζί με παιχνίδια να ψωνίσουμε και ενώ εγώ έψαχνα για το ανηψακι μου,τον χάνω..Καποια στιγμή τον βρίσκω και κοιτάει με μια λαχτάρα κάτι τεραστια τηλεκατευθυνόμενα αυτοκίνητα..Και μου λέει:Να πάρουμε ένα και για μας;?;Κορίτσια πέθανα...???

Και φυσικά του απανταω,ξέχνα το!!Να μου το καταχτυπας πάνω στα έπιπλα να μου τα κάνεις άχρηστα..Τοσα λεφτά δώσαμε..

Και τι μου λέει,βρε κορίτσια;?;Ε,να πάρουμε τότε τη μπασκετα να τη βάλουμε στο άδειο δωμάτιο να παίζω εκεί Μπάσκετ!!???

Μετά από αυτό τον πήρα και φύγαμε τρέχοντας!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Το ποσό σας καταλαβαινω με τα ψώνια δεν λέγεται!!Εμένα ο Μάρτης ειναι ο μήνας που όλα μου τα ανηψακια έχουν γενέθλια και πέφτει και στο καπάκι το Πασχα..Εχω κάνει τα παιχνιδαδικα πλουσια,ενώ θέλω τόσο πολύ να ψωνίσω για μενα!!??

Δεν συμπεριφερόμαστε μόνο εμείς σαν 5χρονα ομως!!Πήγαμε χθες με τον άντρα μου σε ένα μαγαζί με παιχνίδια να ψωνίσουμε και ενώ εγώ έψαχνα για το ανηψακι μου,τον χάνω..Καποια στιγμή τον βρίσκω και κοιτάει με μια λαχτάρα κάτι τεραστια τηλεκατευθυνόμενα αυτοκίνητα..Και μου λέει:Να πάρουμε ένα και για μας;?;Κορίτσια πέθανα...???

Και φυσικά του απανταω,ξέχνα το!!Να μου το καταχτυπας πάνω στα έπιπλα να μου τα κάνεις άχρηστα..Τοσα λεφτά δώσαμε..

Και τι μου λέει,βρε κορίτσια;?;Ε,να πάρουμε τότε τη μπασκετα να τη βάλουμε στο άδειο δωμάτιο να παίζω εκεί Μπάσκετ!!???

Μετά από αυτό τον πήρα και φύγαμε τρέχοντας!!???

ΧαχαΧαχαχαχα να σαι καλα με εκανες και γέλασα!! Εγω θα το έπαιρνα το αυτοκινητάκι πάντως και μου εβαλες ιδέες!! Αχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλεδε γκρινιαζεις καλε αλιμονο καλα κανεις πεστα πεστα!!! κανε οτι μπορεις οσο μπορεις και θα πανε τελεια στο μαγαζακι σας και εβεντ ολα θα πανε σουπερ!!!!! κανεις σαν νεος ανθρωπος οτι καλυτερο μπορεις!!!! μπραβο σου!!! και οτι θες εδω ειμαστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Το ποσό σας καταλαβαινω με τα ψώνια δεν λέγεται!!Εμένα ο Μάρτης ειναι ο μήνας που όλα μου τα ανηψακια έχουν γενέθλια και πέφτει και στο καπάκι το Πασχα..Εχω κάνει τα παιχνιδαδικα πλουσια,ενώ θέλω τόσο πολύ να ψωνίσω για μενα!!??

Δεν συμπεριφερόμαστε μόνο εμείς σαν 5χρονα ομως!!Πήγαμε χθες με τον άντρα μου σε ένα μαγαζί με παιχνίδια να ψωνίσουμε και ενώ εγώ έψαχνα για το ανηψακι μου,τον χάνω..Καποια στιγμή τον βρίσκω και κοιτάει με μια λαχτάρα κάτι τεραστια τηλεκατευθυνόμενα αυτοκίνητα..Και μου λέει:Να πάρουμε ένα και για μας;?;Κορίτσια πέθανα...???

Και φυσικά του απανταω,ξέχνα το!!Να μου το καταχτυπας πάνω στα έπιπλα να μου τα κάνεις άχρηστα..Τοσα λεφτά δώσαμε..

Και τι μου λέει,βρε κορίτσια;?;Ε,να πάρουμε τότε τη μπασκετα να τη βάλουμε στο άδειο δωμάτιο να παίζω εκεί Μπάσκετ!!???

Μετά από αυτό τον πήρα και φύγαμε τρέχοντας!!???

Παρεμπιπτόντως και μενα όλοι Μάρτιο έχουν συν το Πάσχα που λες...Σκέφτομαι ότι το πολύ την επομενη εβδομάδα πρέπει να παω σε παιχνιδάδικο να πάρω πράγματα και με πιάνει ενα σοκ γιατι ειδικα στη φάση που είμαι θα ήθελα να παρω φουστάνια και καλλυντικα και παπούτσια, αλλά ας όψεται....(Θεος ο συζυγος....και οπως εχει πει ο δικος μου για μενα "θα δυσκολευτουν πολύ τα παιδιά σου για να σε μεγαλώσουν" :P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Kat-Cat είπε:

@Μπλε μου, χαρουμενα πραγματα και δημιουργικα ειναι αυτα. Εχεις πελαγωσει λογω του φορτου το καταλαβαινω αλλα ειναι χαρουμενα και κανουν να περνανε οι μερες σου πολυ γρηγορα.

@anni7  σε ευχαριστω. Νομιζω ότι όπως μου βγει. Μπορει και να συνέλθω τελείως και να μην επηρεάζομαι από διάφορα οπότε και να συνεχίσω να μπαίνω και μπορεί και να το δω τελείως διαφορετικά και να επιστρέψω στο πριν το φόρουμ 100%. Θα δείξει. Νιώθω απογοητευμένη κάπως και κουρασμένη και ξέρεις έχασα και λίγο τον εαυτό μου. Ειμαι μεν απαισιδοξη πολύ για μένα, αλλα στον έξω κοσμο δεν ειμαι. Αντιθέτως ειμαι χαρούμενος ανθρωπος, κοινωνικός κλπ. Νιωθω ότι εχω ψιλοχαθει.

Έζησες μια απώλεια. Οι άνθρωποι ετσι νοιωθουμε σε αυτες τις περιπτώσεις και ειναι και το υγιές. Αν δεν σε ειχε επηρεάσει κατι δεν θα πηγαινε καλα! Θα το ξανα πω αλλα η ψυχολόγος μου ελεγε πρεπει να νοιώθεις τα συναισθήματα σου! Ξερω οτι φαίνεται οξύμωρο αλλα το οτι δεν εισαι καλα ειναι...."καλο" . Γιατι οταν θα συνελθεις δεν θα εχεις θαψει κατι μεσα σου. Και θα συνελθεις στο ορκίζομαι!! Λίγη υπομονή θελει μόνο και το εχουμε ξανα πει στο επόμενο θετικό τεστακι το οποιο θα ερθει σύντομα θα φτιάξουν ολα! Αν σου βγει να μην μιλας εδω καντο αν παλι σε βοηθάει μίλα. Κανε αυτο που νοιώθεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kat-Cat κοριτσι μου αντιλαμβανομαι εκατο τοι εκατο και κανε οτι νιωσεις και οπως εσυ θα αισθανεσαι καλυτερα!!! και να ξερεις ειναι και λιγο οι ορμονες!! 

 

ααααα κοριτσια και εγω ετσι ειμαι οταν μπαινω θελω να τα παρω ολα για μενα παιχνιδια εννοω !!!!!!!!!!!!! αρα δλδ καταλαβαιτε τι ωριμοτητα εχω ετσι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Έζησες μια απώλεια. Οι άνθρωποι ετσι νοιωθουμε σε αυτες τις περιπτώσεις και ειναι και το υγιές. Αν δεν σε ειχε επηρεάσει κατι δεν θα πηγαινε καλα! Θα το ξανα πω αλλα η ψυχολόγος μου ελεγε πρεπει να νοιώθεις τα συναισθήματα σου! Ξερω οτι φαίνεται οξύμωρο αλλα το οτι δεν εισαι καλα ειναι...."καλο" . Γιατι οταν θα συνελθεις δεν θα εχεις θαψει κατι μεσα σου. Και θα συνελθεις στο ορκίζομαι!! Λίγη υπομονή θελει μόνο και το εχουμε ξανα πει στο επόμενο θετικό τεστακι το οποιο θα ερθει σύντομα θα φτιάξουν ολα! Αν σου βγει να μην μιλας εδω καντο αν παλι σε βοηθάει μίλα. Κανε αυτο που νοιώθεις. 

Ναι κοριτσάκι μου συμφωνώ σε όλα. Μια είμαι έτσι μια είμαι αλλιώς γιαυτό δεν είμαι σε φάση να πάρω αποφάσεις. Νομιζω πως με βοηθάει και λιγο η περι ανεμων και υδάτων κουβέντα και όχι τα πολλά τεστ εγκυμοσυνης/ωορρηξιας κλπ που τωρα με σφιγγουν λιγο μεσα μου. Επίσης ενω σα γεγονος το ξεπερναω ευκολα δεν το σκεφτομαι και το χω αφησει πισω, με εχει πιασει κυριως αγχος να μην επαναληφθει. αυτο ειναι το βασικο μου προβλημα. Αυτο εγινε, παει περασε τελειωσε (ετσι λειτουργω και σαν ανθρωπος με ο,τι γινεται). Ομως επειδη δεν ειναι στο χερι μου να το ελεγξω αισθανομαι ανημπορη στην τυχη μου και φοβαμαι μηπως το ξαναπερασω στα καπακια, ή μηπως ανωμλιασει ο κυκλος μου κλπ. Νομιζω στην πρωτη περιοδο θα ησυχασω κατα ενα μερος και μετα ισως σιγα σιγα (το αγχος δε θα φυγει, ειδικα για οποια κοπελα περναει κατι τετοιο παντα υποβοσκει). Τουλαχιστον δε με επηρεαζει το γεγονος καθαυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Kat-Cat είπε:

Ναι κοριτσάκι μου συμφωνώ σε όλα. Μια είμαι έτσι μια είμαι αλλιώς γιαυτό δεν είμαι σε φάση να πάρω αποφάσεις. Νομιζω πως με βοηθάει και λιγο η περι ανεμων και υδάτων κουβέντα και όχι τα πολλά τεστ εγκυμοσυνης/ωορρηξιας κλπ που τωρα με σφιγγουν λιγο μεσα μου. Επίσης ενω σα γεγονος το ξεπερναω ευκολα δεν το σκεφτομαι και το χω αφησει πισω, με εχει πιασει κυριως αγχος να μην επαναληφθει. αυτο ειναι το βασικο μου προβλημα. Αυτο εγινε, παει περασε τελειωσε (ετσι λειτουργω και σαν ανθρωπος με ο,τι γινεται). Ομως επειδη δεν ειναι στο χερι μου να το ελεγξω αισθανομαι ανημπορη στην τυχη μου και φοβαμαι μηπως το ξαναπερασω στα καπακια, ή μηπως ανωμλιασει ο κυκλος μου κλπ. Νομιζω στην πρωτη περιοδο θα ησυχασω κατα ενα μερος και μετα ισως σιγα σιγα (το αγχος δε θα φυγει, ειδικα για οποια κοπελα περναει κατι τετοιο παντα υποβοσκει). Τουλαχιστον δε με επηρεαζει το γεγονος καθαυτο.

Ναι εννοείται οτι θα γινει σταδιακά! Οντως παντα κατι θα υπάρχει μέχρι τουλάχιστον να γεννήσεις μη σου πω. Ειδες και εγω που "δεν το σκέφτομαι πια" στην 11η βδομαδα το ειδα το ονειρακι μου. Αλλα ντάξει φευγει μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η anni7 είπε:

@Scooby! κοιτα εχθες η αληθεια δε το σκεφτομουνα σημερα ομως που ακομα δεν εεεεε αρχισαν να μπαινουν ιδεες μα δε ειμαι και μαγος να πατησω ενα κουμπι να μην σκεφτομαι ανθρωπος ειμαι!!!!! ναι αστα για αυτο προσπαθω να ειμαι προσγειωμενη επειδη ξερω οτι κανει κολπα ο κυκλος !!!!! για να δουμε κοντος ψαλμος ......

Εννοείται,κορίτσι μου,ότι έχεις άγχος..Οπως μου έχουν πει και εμένα,η καθε κοπέλα που ξεκινά προσπαθείες έχει άγχος..Και είναι απόλυτα λογικο..Εγω προσωπικά είμαι μια χαρά όλο το μήνα αλλά όταν φτάνουν οι "δύσκολες" μερες,ψιλοφρικαρω και φυσικά αγχώνομαι παρα μα παρα πολυ!!Πραγματικά χαίρομαι πολύ τους ανθρώπους που ελέγχουν το άγχος τους..

Εύχομαι αυτός ο μήνας να είναι ο τυχερός σου και να μας ανακοινώσεις ευχάριστα νέα!!???

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88 μα να σου πω και την αληθεια απο την πρωτοχρονια που ξεκινησαμε δε μου εχει ξανα τυχη οποτε παντα με προλαβαινε !! θα δουμε οτι ειναι να γινει θα γινει δ εμπορω κανω τπτ ετσι λεω στο εαυτο μου δλδ για να κουλαρω χαχαχαχχαχαχαχα !! σε ευχαριστω πολυ!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτέλους σπίτι.....δε σας προλαβαίνω!!!!! Όταν μπαίνω κι εγώ σε καταστήματα με παιχνίδια η αλήθεια είναι ότι παθαίνω παράκρουση........αρκουδάκια, νεράιδες και ένα σωρό όμορφα πράγματα......νοσταλγώ το παιδικό μου δωμάτιο και εννοείται θέλω να ψωνίσω χαχαχαχαχα. 

Πείρα κάτι λίγα πραγματάκια αλλά αύριο που θα πάω θα μιλήσω με τη φίλη μου που είναι εκεί 2 χρόνια για πληροφορίες! @Kat-Cat εννοείται πως αν θέλουν συγκεκριμένα πράγματα θα πάω σε φτηνό μαγαζί..... αυτό έλειπε να δώσω μια περιουσία. Κάποτε το έκανα δλδ αλλά δεν αξίζει τελικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@zoi.ko ναι καλε μην δωσεις δε αξιζει αλλωστε στα μαγαζια με τα οικονομικα μπορεις να βρεις ωραια πραγματακια και βασικα δλδ ενα ασπρο πουκαμισο μαυρο παντελονι σακακι ασπουμε !!! εγω τετοια φοραω κουστουμι δλδ με πουκαμισο αλλα μονο ασπρο αφηνουν!! και φυσικα παπουτσι με τακουνακι θελουν !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η anni7 είπε:

@Rena88 μα να σου πω και την αληθεια απο την πρωτοχρονια που ξεκινησαμε δε μου εχει ξανα τυχη οποτε παντα με προλαβαινε !! θα δουμε οτι ειναι να γινει θα γινει δ εμπορω κανω τπτ ετσι λεω στο εαυτο μου δλδ για να κουλαρω χαχαχαχχαχαχαχα !! σε ευχαριστω πολυ!! 

Αυτή είναι και η αλήθεια!!Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα πάρα μόνο να περιμένεις..

Καλή αναμονή εύχομαι και με υπέροχα νέα..???

Τα περιμένουμε..????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η zoi.ko είπε:

Επιτέλους σπίτι.....δε σας προλαβαίνω!!!!! Όταν μπαίνω κι εγώ σε καταστήματα με παιχνίδια η αλήθεια είναι ότι παθαίνω παράκρουση........αρκουδάκια, νεράιδες και ένα σωρό όμορφα πράγματα......νοσταλγώ το παιδικό μου δωμάτιο και εννοείται θέλω να ψωνίσω χαχαχαχαχα. 

Πείρα κάτι λίγα πραγματάκια αλλά αύριο που θα πάω θα μιλήσω με τη φίλη μου που είναι εκεί 2 χρόνια για πληροφορίες! @Kat-Cat εννοείται πως αν θέλουν συγκεκριμένα πράγματα θα πάω σε φτηνό μαγαζί..... αυτό έλειπε να δώσω μια περιουσία. Κάποτε το έκανα δλδ αλλά δεν αξίζει τελικά.

Αχ αυτό το κάποτε...Καποτε κι εγω πήγαινα στα μαγαζιά,ψώνιζα ότι ήθελα και μου έμεναν και χρήματα..Τωρα,αν το κάνω αυτό,βλέπω να τρώμε μακαρόνια και ρύζι μέχρι να πληρωθούμε!!???

Πώς αλλάζουν οι εποχές,βρε κορίτσια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

@Rena88 οτι ητανε να κανουμε καναμε χαχαχαχαχα τωρα αναμονη και βλεπουμε !!!! εννοοιτε σας ξεχναω εγω με τπτ !!!!!!!!!

Αντε να ξεκινησεις εσύ,να πάρουμε σειρά και οι υπόλοιπες σιγά σιγά..????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αστο αστο μερικες φορες λεω ηρθανε τα πανω κατω και μα ςλενε και τεμπελιδες καταλαβες εκει τρελαινομαι να εχουμε τα καλυτερα μυαλα και να φευγουν ολα γιατι δε μπορουνα ζησουν εδω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Rena88 είπε:

Αντε να ξεκινησεις εσύ,να πάρουμε σειρά και οι υπόλοιπες σιγά σιγά..????

να σου πω οτι επιστημονικα οι μηνες ανοιξη καλοκαιρι ειναι πολυ γονιμη οπως σε ολοι την φυσγ εχω διαβασει πολλα ιατρικα αρθρα πανω σε αυτο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Αχ αυτό το κάποτε...Καποτε κι εγω πήγαινα στα μαγαζιά,ψώνιζα ότι ήθελα και μου έμεναν και χρήματα..Τωρα,αν το κάνω αυτό,βλέπω να τρώμε μακαρόνια και ρύζι μέχρι να πληρωθούμε!!???

Πώς αλλάζουν οι εποχές,βρε κορίτσια..

Α καλά !!! Δεν υπάρχουν πλεον αυτά. Για αυτο και νοιώθω ευλογημένη με τον αντρα μου που μας αρκουν τοσο λιγα για να ειμαστε καλα. Δεν την μπορώ την μιζέρια και οταν θες πολλα για να εισαι καλα γίνεσαι μίζερος... Παλιότερα επαιρνα μια μπλούζα για να νοιωσω καλύτερα τωρα παιρνω αγκαλια τον αντρουλη και λεω ποσο δεν με νοιάζει τπτ άλλο!! Καλο μας εκανε καπου αυτη η κρίση. Ειδικα στους μικρότερους, μαθαμε νωρίς να εκτιμάμε αυτα που οντως μετράνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 όταν είχα πάει για τη συνέντευξη το τσέκαρα.....δεν θέλουν τακούνια ευτυχώς.Όταν έχεις ορθοστασία (όπως εγώ) δε γίνεται άλλωστε αυτό (τουλάχιστον όπου έχω δουλέψει τακούνια δεν ήθελαν πουθενά).Άσε που δεν φοράω και τακούνια (μόνο σε εξαιρετικές περιπτώσεις) γιατί με βρίζουν όλοι λόγω ύψους!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μπλε είπε:

Α καλά !!! Δεν υπάρχουν πλεον αυτά. Για αυτο και νοιώθω ευλογημένη με τον αντρα μου που μας αρκουν τοσο λιγα για να ειμαστε καλα. Δεν την μπορώ την μιζέρια και οταν θες πολλα για να εισαι καλα γίνεσαι μίζερος... Παλιότερα επαιρνα μια μπλούζα για να νοιωσω καλύτερα τωρα παιρνω αγκαλια τον αντρουλη και λεω ποσο δεν με νοιάζει τπτ άλλο!! Καλο μας εκανε καπου αυτη η κρίση. Ειδικα στους μικρότερους, μαθαμε νωρίς να εκτιμάμε αυτα που οντως μετράνε!!

Εννοείται!!Το θετικό με εμάς είναι ότι μας έκατσε η κρίση στην αρχή της ενηλικης ζωής μας οπότε μάθαμε σε αυτην..Και δεν μιζεριαζουμε..Αλλα βλέπω μεγαλυτερους συναδέλφους μου που έχουν πάρει δάνεια και δεν βγαίνουν με τίποτα πλέον..Αυτοι γκρινιάζουν με το δίκιο τους και δεν μπορείς να τους πεις και τίποτα..

Οπότε εμεις να λέμε και πάλι καλα!!

Αν και οι άνθρωποι έχουμε στο DNA μας να ζητάμε πάντα τα περισσότερα..???

Λίγοι σκέφτονται σαν εσένα και χαίρομαι οτσν βλέπω τέτοια άτομα..???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η zoi.ko είπε:

@anni7 όταν είχα πάει για τη συνέντευξη το τσέκαρα.....δεν θέλουν τακούνια ευτυχώς.Όταν έχεις ορθοστασία (όπως εγώ) δε γίνεται άλλωστε αυτό (τουλάχιστον όπου έχω δουλέψει τακούνια δεν ήθελαν πουθενά).Άσε που δεν φοράω και τακούνια (μόνο σε εξαιρετικές περιπτώσεις) γιατί με βρίζουν όλοι λόγω ύψους!?

εμενα θελουν αλλα ευτηχως ξερεις το λιγο το ισα ισα!!!!!! αστα εχω και εγω ορθαστασια αλλα ευτηχως οχι ολη μερα και καθε μερα αναλογως την δουλεια !!!! τελεια αντε καλη αρχη και θα πας τελεια αυριο !!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Rena88 είπε:

Αχ αυτό το κάποτε...Καποτε κι εγω πήγαινα στα μαγαζιά,ψώνιζα ότι ήθελα και μου έμεναν και χρήματα..Τωρα,αν το κάνω αυτό,βλέπω να τρώμε μακαρόνια και ρύζι μέχρι να πληρωθούμε!!???

Πώς αλλάζουν οι εποχές,βρε κορίτσια..

Έχεις απόλυτο δίκιο τότε όμως.....ήταν και διαφορετικοί οι μισθοί......ο βασικός τώρα σε σχέση με το βασικό πριν δέκα χρόνια καμία σχέση.....άσε που κατήργησαν και τις 3ετιες.Εγώ δλδ και στην προηγούμενη δουλειά και τώρα που θα παίρνω παραπάνω από το βασικό ευτυχώς....για τα ίδια χρήματα δούλευα και πριν 10 χρόνια! Τα έχουν κάνει μαντάρα με τις συλλογικές συμβάσεις! Ο αδερφός μου που την έκανε πριν 4 χρ.εξωτερικό γλίτωσε το παιδί.Βέβαια τελείωσε Πολυτεχνείο αλλά ο μισθός του στο Λονδίνο είναι ο διπλάσιος (και παραπάνω) από ότι έπαιρνε εδώ!Μετά σου λένε ότι τα καλύτερα μυαλά φεύγουν.....ας μην τα ισοπεδωναν όλα και ας είχαν οι κύριοι εκεί πάνω τα κακαλα να τα κρατήσουν εδώ μπας και διορθωθεί κάτι!Δεν υπάρχει πλέον σωτήρια για το Ελλαδιστάν δυστυχώς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η anni7 είπε:

εμενα θελουν αλλα ευτηχως ξερεις το λιγο το ισα ισα!!!!!! αστα εχω και εγω ορθαστασια αλλα ευτηχως οχι ολη μερα και καθε μερα αναλογως την δουλεια !!!! τελεια αντε καλη αρχη και θα πας τελεια αυριο !!!!!!! 

Δεν έχω άγχος πραγματικά.....έχω δουλέψει τόσα χρόνια πάρα πολύ άλλες φορές σε πιο χαλαρούς ρυθμούς,άλλες στην τσίτα που δε χαμπαριαζω τίποτα! Ευχαριστωωωω το μόνο άγχος είναι γιατί δεν ξέρω μετά την εκπαίδευση (και καλά) σε ποιό μαγαζί (περιοχη)της εταιρείας θα πάω..... ελπίζω να μάθω αύριο!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...