Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γενικού περιεχομένου


dimsea

Recommended Posts

στις πριν 13 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

@Μπλε να τρως κατι γλυκο μετα, ισως ενα σοκολατάκι ή κατι που να σου αλλάζει την γευση, ισα ισα να ξεγελιέσαι! Κριμα ειναι 7-8 χαπάκια ειναι ευτυχως μονο!

Να σου πω...,μολις το προσπαθησα γιατι εχω μια παστα στο ψυγειο και ειπα να δοκιμασω να την φαω κατευθειαν και τα εβγαλα ολα :P Νταξει δυστυχως ειχα φαει γερο πρωινο.... Τιποτα θα παω στο νοσοκομειο και θα ζητησω ενδοφλεβιες. Παραιτουμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NicolVall είπε:

@Μπλε Μήπως άμα το έσπαγες σε μικρά ή το έκανες σκόνη;;; Λέω εγω τωρα, ψάχνω τρόπους :roll:

Ολα τα εχουμε δοκιμασει εδω με τον αντρα...τπτ! Δεν την κραταω για πανω απο δευτερολεπτο. Οχι τπτ αλλο γενικα οι εμετοι εχουν ηρεμησει αλλα με την αντιβιωση δεν το εχω χαρει καθολου. Ευχαριστω βρε κοπελα μου που προσπαθεις και εσυ να βοηθησεις.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε Μα είναι κριμα μωρέ, γιατι είναι λίγα τα χαπάκια κατάλαβες; Γι’αυτο, αλλα όπως μπορεις. Ξερω με τους κωλοεμετούς Απαπα κ εγω καπως εχω ηρεμήσει τωρα κ ειμαι καλυτερα. Ελπίζω να βρεις ακρη παντως κοριτσι μου! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

@Μπλε Μα είναι κριμα μωρέ, γιατι είναι λίγα τα χαπάκια κατάλαβες; Γι’αυτο, αλλα όπως μπορεις. Ξερω με τους κωλοεμετούς Απαπα κ εγω καπως εχω ηρεμήσει τωρα κ ειμαι καλυτερα. Ελπίζω να βρεις ακρη παντως κοριτσι μου! 

Το ξερω!! Δεν εχεις ιδεα ποσο εχω εκνευριστει που δεν μπορω να κανω κατι τοσο απλο... Καλα χθες ειχαμε σοου...εκλαιγα εγω ελεγα θελω και παιδι και δεν μπορω να παρω ενα χαπι θα γινω αχρηστη μανα και τετοια...τα ειδε ολα παλι ο καημενος ο αντρουλης. Θα συνεχισω να προσπαθω καθε μερα μεχρι να το καταφερω....Προς το παρον ενα κουτι εχει φυγει ετσι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια χρονια μας πολλα!!!!!!!!!! 

@Μπλε περαστηκα και ελπιζω γρηγορα να βρεις καποια λυση !!!!! αμα κλεισεις την μυτη και την καταπιεις????? θ αμου πεις τι ειναι ντεπον αναβραζον!! λεω τωρα μια ιδεα που ηρθε!!!!

υπολοιπα κοριτσι ατι κανετε???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

καλημερα κοριτσια χρονια μας πολλα!!!!!!!!!! 

@Μπλε περαστηκα και ελπιζω γρηγορα να βρεις καποια λυση !!!!! αμα κλεισεις την μυτη και την καταπιεις????? θ αμου πεις τι ειναι ντεπον αναβραζον!! λεω τωρα μια ιδεα που ηρθε!!!!

υπολοιπα κοριτσι ατι κανετε???????

Μωρε το καταπινω...απλα κατευθειαν το βγαζω.

Εσυ σε τι μερες εισαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Μπλε είπε:

Το ξερω!! Δεν εχεις ιδεα ποσο εχω εκνευριστει που δεν μπορω να κανω κατι τοσο απλο... Καλα χθες ειχαμε σοου...εκλαιγα εγω ελεγα θελω και παιδι και δεν μπορω να παρω ενα χαπι θα γινω αχρηστη μανα και τετοια...τα ειδε ολα παλι ο καημενος ο αντρουλης. Θα συνεχισω να προσπαθω καθε μερα μεχρι να το καταφερω....Προς το παρον ενα κουτι εχει φυγει ετσι.

Αντε βρε χαζούλα! Σιγα..παααρα πολυ κόσμο ξερω που το εχει αυτο με τα χαπια! Πέρυσι που λες το είχες ξαναβρεί πως το αντιμετώπισες; Επίσης σου έφυγε κ το ξαναεχεις;

ρωταω γιατι οταν μου το βρήκε ο γιατρός έψαξα λιγο στο Ίντερνετ κ ειδα πως δεν φεύγει ευκολα ακομα κ με αντιβίωση κ με εχει αγχώσει αυτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NicolVall είπε:

Αντε βρε χαζούλα! Σιγα..παααρα πολυ κόσμο ξερω που το εχει αυτο με τα χαπια! Πέρυσι που λες το είχες ξαναβρεί πως το αντιμετώπισες; Επίσης σου έφυγε κ το ξαναεχεις;

ρωταω γιατι οταν μου το βρήκε ο γιατρός έψαξα λιγο στο Ίντερνετ κ ειδα πως δεν φεύγει ευκολα ακομα κ με αντιβίωση κ με εχει αγχώσει αυτο

Ναι δεν ξερουμε αν ειχε φυγει τελικα...και εγω ετσι εχω διαβασει οτι ειναι δυσκολο να φυγει. Δεν εχει και συμπτωματα οποτε δεν ξερω. Περισυ μου το αλλαξε σε μια αλλη....νομιζω fugentin ;; καααπως ετσι αν θυμαμαι καλα. Δεν ειχα προβλημα με αυτην.
Απ'την αλλη καποιοι γυναικολογοι λενε οτι δεν εχει αποδειχτει οντως οτι ειναι επικινδυνο στην εγκυμοσυνη και απλα προληπτικα την παιρνεις την αντιβιωση για το "ΑΝ" οποτε μην αγχωνεσαι. Εσυ την πηρες την αντιβιωση απο κει και περα δεν μπορεις να κανεις και κατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε αααα νομιζω οτι δε μπορουσες να το καταπιεις και σου ερχοτανε εμετος !!! οοοο μηπως ειναι βαρυ το χαπι και το στομαχακι σου δε τα αντεχει αμα το κοψεις  στην μεση και ο πιεις μισο μισο??? αλλα ειδα πριν το εκανες σκονη και δε μπορεσες!! :shock::shock: καλε απο αυτο δε εισαι καλη μανα αντε βρε ο μισος κοσμος δε τα παει μ ετα χαπια καθολου!! 

εγω να σου πω εχθες και προχθες που πρεπει να εκανα ωορυξια το καταλαβα απο τα πονακι ακαι τα υγρα ξερεις που εχουμε δε καναμε τπτ γιατι και οι δυο γυρισα δυο πτωματα απο την δουλεια και στην δικια του εγινε και μια μαλακια βεβαια δε εφτεγε αυτος αλλα ξερει ςπως ειναι στις δουλειες και δε καναμε τπτ δυστηχως !! βεβαια τις προηγουμενες μερες καναμε φουλ θα δω μηπως κανουμε σημερα!! ρε γαμωτο με τις δουλειες και την κουραση δε μπορεις παντα ξερεις να σου βγει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η anni7 είπε:

@Μπλε αααα νομιζω οτι δε μπορουσες να το καταπιεις και σου ερχοτανε εμετος !!! οοοο μηπως ειναι βαρυ το χαπι και το στομαχακι σου δε τα αντεχει αμα το κοψεις  στην μεση και ο πιεις μισο μισο??? αλλα ειδα πριν το εκανες σκονη και δε μπορεσες!! :shock::shock: καλε απο αυτο δε εισαι καλη μανα αντε βρε ο μισος κοσμος δε τα παει μ ετα χαπια καθολου!! 

εγω να σου πω εχθες και προχθες που πρεπει να εκανα ωορυξια το καταλαβα απο τα πονακι ακαι τα υγρα ξερεις που εχουμε δε καναμε τπτ γιατι και οι δυο γυρισα δυο πτωματα απο την δουλεια και στην δικια του εγινε και μια μαλακια βεβαια δε εφτεγε αυτος αλλα ξερει ςπως ειναι στις δουλειες και δε καναμε τπτ δυστηχως !! βεβαια τις προηγουμενες μερες καναμε φουλ θα δω μηπως κανουμε σημερα!! ρε γαμωτο με τις δουλειες και την κουραση δε μπορεις παντα ξερεις να σου βγει!!

Ε οκ αν ειχατε τις επαφες σας πριν την ωορρηξια παλι εισαι μια χαρα!! Αντε να δουμε και τα αποτελεσματα!
Το αγχος δεν τελειωνει ποτε. Παντα κατι θα προκυπτει , παντα θα εχουμε καποιο προβλημα. Δεν τελειωνουν αυτα τα ατιμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε ναι ακριβως δε τελειωνουν ποτε αυτα δυστηχως τπτ απο τον αλλο μηνα βουρ οτι και να εχουμε χαχαχαχαχαχα ναι ειχαμε δε μπορω να πω ειχαμε επαφες παμε και οτι γινει οτι ειναι να ερθει θα ερθει που λενε !!! ασε γιατι πριν λιγο μου εστειλε και εμαιλ και μου λεει μου ειπανε οτι θα εχω ταξιδια για τους επομενους μηνες και λεω υπεροχα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ έχω σήμερα πονάκια χαμηλά στην κοιλιά και μοιάζουν με περιόδου.. και Νοιώθω συνέχεια σαν να αδιαθετώ .. είχα ωορρηξία 06/03 και περιμένω να αδιαθετήσω 19/03..

Έχει συμβεί σε καμία;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Rena88 είπε:

Καλημερα σε όλα τα κοριτσια!!Το έκανα..Και βγήκε ένα ωραιότατο αρνητικό..Ακομα βέβαια δεν αδιαθετησα αλλα έχω σταματήσει να ελπίζω και για αυτό το μήνα...???

Α τωρα το ειδα αυτο. Να σου πω.... Μιλα με τον γιατρο σου γιατι ειχες αρκετες μερες καθυστερηση. Αν και οκ ανωμαλιες στον κυκλο οταν εχουμε ελευθερες επαφες συμβαινουν συχνα! Η περιοδος ακομα δεν εχει ερθει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε Λογικά κανουμε καλλιέργεια κ καποια στιγμη πιο μετα κ το βλέπουμε αν εχει φυγει ε; Για να δουμε!!!

 

@anni7 εχει να κανει κ με την κινητικότητα του σπέρματος ποτε παιρνει μπρος δλδ όποτε μια πριν μια μετα μια χαρα ειναι!!! Σαν φαντάρος τις μέτραγα κ εγω μην νομιζεις, αλλα που θα παει;; Με το καλο κ σύντομα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rena88συμφωνω με @Μπλε για  παρε τον γιατρο μηπως ακομα δε δειχνει το τεστ μπορει να εγινε και αργα συλληψη εχει γινει σε πολλες κοπελες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Irene_D είπε:

Κορίτσια εγώ έχω σήμερα πονάκια χαμηλά στην κοιλιά και μοιάζουν με περιόδου.. και Νοιώθω συνέχεια σαν να αδιαθετώ .. είχα ωορρηξία 06/03 και περιμένω να αδιαθετήσω 19/03..

Έχει συμβεί σε καμία;; 

Ναι μου εχει συμβει. Ηταν ενας μηνας που τα πονακια της ωορρηξιας κρατησαν μερες και ηταν και πιο εντονα αλλα δεν ειναι κατι να ανησυχεις....

@NicolVall Ναι τωρα λογικα θα σου πει να ξανα κανεις σε λιγο καιρο. Εμενα λογικα θα με σκοτωσει οποτε δεν θα χρειαστει να ξανα κανω εξεταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η NicolVall είπε:

@Μπλε Λογικά κανουμε καλλιέργεια κ καποια στιγμη πιο μετα κ το βλέπουμε αν εχει φυγει ε; Για να δουμε!!!

 

@anni7 εχει να κανει κ με την κινητικότητα του σπέρματος ποτε παιρνει μπρος δλδ όποτε μια πριν μια μετα μια χαρα ειναι!!! Σαν φαντάρος τις μέτραγα κ εγω μην νομιζεις, αλλα που θα παει;; Με το καλο κ σύντομα !!!

ναι ισχυει και αυτο που λες οντως αστα να πανε και ξερεις δε θελω μωρε να φτασουμε να κανουμε ξερεις με σκοπο μονο αυτο ειμαστε και μικροι μην αχγωνομαστε και για αυτο !!!!! οσο μπορουμε δλδ !!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Μπλε Χαχαχα αντε βρε χαζο!

 

@anni7 ακριβως κοριτσι μου αμα το βλέπεις ετσι πίστεψε με θα ερθει γρήγορα! Αμα εισαστε κ μικροί απολαύστε το εννοειται.!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Irene_D είπε:

Κορίτσια εγώ έχω σήμερα πονάκια χαμηλά στην κοιλιά και μοιάζουν με περιόδου.. και Νοιώθω συνέχεια σαν να αδιαθετώ .. είχα ωορρηξία 06/03 και περιμένω να αδιαθετήσω 19/03..

Έχει συμβεί σε καμία;; 

Κάθε μήνα έχω τα ίδια από τότε που ξεκινήσαμε τις ελεύθερες επαφές να φανταστείς Ιανουάριο πήγα 2 φορές στο γυναικολόγο γιατί ήταν πολύ έντονα τα συμπτώματα.Και τώρα έτσι νιώθω......τουλάχιστον καταλαβαίνουμε την ωορρηξία μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NicolVallκοιτα εγω ειμαι 29 και ο αντρας μου 31 οποτε ενταξει τωρα ξεκινησαμε την πρωτη του χρονου χαχαχαχαχα να μας μπει καλα!!!!! αλλα αυτο ηρεμα και οχι πιεση και θα ερθει !!!! μου λεει η κολλητη μου το καλοκαιρι αμα δε εχεις μεινει μεχρι τοτε συγουρα θα μεινεις στις διακοπες χαχαχαχαχα επειδη ολοι χαλαρωνουμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμβαινει παντως πολλες κοπέλες έμειναν στις διακοπές!!! Είσαι πολυ φρέσκια τοτε μην το σκεφτεσαι καν μπορεί να ερθει σε 1 μηνα μπορει κ σε 1 χρονο! Αυτα τα πραγματα δεν εχουν χρονοδιάγραμμα. 2 χρονια προσπαθούσαμε εμεις κ με όσα διαβάζω κ ακουω ενώ τοτε απογοητεύομουν μηνα μηνα πλεον λεω δόξα τον θεό που δεν χρειάστηκε να μπούμε σε άλλες διαδικασίες κ εύχομαι απλα να εχω τελειομηνη εγκυμοσυνη κ να πανε ολα καλα! 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NicolVall θα πανε ολα τελεια και θα κρατησεις το μωρακι σας στην αγκαλια σου !!!!! ναι ακριβως και εγω επειδη εχω ακουσει πολλα και εδω και απο κοριτσια φιλες γνωστες κτλ αυτο λεω παμε σιγα σιγα και οποτε ερθει νεοι ειμαστε υγιεις ειμαστε και οταν ερθει και ξερεις κατι παιζει μεγαλο ρολο για μενα τωρα μεσα σαυτην την διαδικασια του να κανουμε ενα μωρακι μην χασουμε την σχεση μας δλδ να μην γινει αυτοσκοπος η ουσια ειναι να ερθει μεσα απο αγαπη οχι απο καταναγκαστηκα εργα ασε που ειδηκα οι αντρες το ψυχολογικο παιζει ρολο και το οργανικο !!! καταλαβαινεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@anni7 πολυ σωστα το σκεφτεσαι!!! Πρώτα εσεις κ η σχέση σας κ μεσα απο αυτο το μωρακι... οχι ανάποδα με τπτ! Παρολ’αυτα εύχομαι να εχεις πολυ σύντομα μια μεγαλη χοριακη! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NicolVall ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες ανταποδιδω να εχεις υγεια και μια τελεια εγκυμοσυνη και πρωτα ο θεος το μωρακι σου στην αγκαλια σου!!!! και αμα μαθω τπτ για την γιογκα που λεγαμε θα σου πω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...