Μετάβαση σε περιεχόμενο

Prwvlima me to server...


Τζοαννα

Recommended Posts

Kalispera Koritsia...

Einai poli spasmena ta neura mou...

Ma ti exei epitelous kai ola svinoune,argoun,den mas anigoun ta themata ktl...

Ti na exei ginei???:( :( :(

Einai poli spastiko...

Exei meres tora pou vasanizwme...

Kante kati sas parakalw,ligo suntoma...:S :S :S

dev154pr___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοάννα έχεις δίκιο. Παρόλο που άλλαξαν τον σέρβερ, η ιστοσελίδα αργεί πάρα πολύ να φορτώσει. Είδαν το καλό κλίμα που υπάρχει στην παρέα μας και μας μάτιασαν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Yolanda mou geia sou...

Ma einai megalo to provlima...

Mporei na perimenw 5 lepta na fortosei ki otan fortosei meta svinei apo mono tou...

Ma ti na kanoume???

Exoun svistei ola mou ta prwsopika munimata,ta themata mou ktl...

Nwmiza mono egw eixa to provlima giati eimai stin kypro wmos to exete kai eseis e?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θυμάμαι ότι κι εγώ εκνευριζόμουν παλιότερα όταν αργούσε πολύ να φορτώσει, αλλά τώρα εδώ και κάμποσο καιρό η κατάσταση έχει βελτιωθεί αρκετά.....

Το μόνο που έχω παρατηρήσει είναι ότι κάποια θέματα δεν τα ανοίγει, δηλ. είναι κενά, και αυτό τις τελευταίες μέρες το πρόσεξα..

Ελπίζω να λυθούν όλα τα ψιλοπροβληματάκια σύντομα...

Φιλιά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw apo tin arxi to eixa auto einai i moni selida se olo to internet pou kanei mia wra gia na anoiksei....merika themata ta anoigw ...kai den mou ta anoigei...afou exw 2 parathira anoixta mexri na noiksei to ena thema paw sto dipla parathiro....e maaaaaaaaaaaa.poli argostrofo...kala de gia to chat den to sizitw...oti na nai...kai KANENAS DEN KANEI TIPOTA..exei 4.500 xiliades meloi kai anw...kai pali:(kanenas ipeuthinos...MAS AKOUEIIIIIIII?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια και εγω εχω προβλημα:(Χτες προσπαθουσα να δω τον μπεμπακο της Ειρηνης και ηταν το μονο θεμα που δεν ανοιγε.Ευτυχως σημερα τα καταφερα.Σιγουρα οι τεχνικοι του φορουμ καταβαλλουν προσπαθειες για την βελτιωση του.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ειλικρινά σας μιλάω εγώ δεν έχω τέτοιο πρόβλημα:huh: , σπανιότατα μου έχει τύχει να αργεί να ανοίξει ένα θέμα, αλλά σε καθημερινή βάση που μπαίνω ανοίγω όλα μα όλα τα θέματα γρήγορα, δεν περιμένω!

Δεν ξέρω τι έχουν να πουν τα παιδιά που συντηρούν το site αλλά απο προσωπική πείρα (λόγω παρόμοιας εργασίας του συζύγου) θα σας πω οτι δεν είναι καθόλου εύκολο να διορθώσεις κάποια πράγματα, ακόμα και αφού βρεις τι φταίει θέλουν χρόνο για να διορθωθούν...

Ας κάνουμε λίγη υπομονή, σίγουρα οι τεχνικοί δεν το κάνουν για να μας σπάσουν τα νεύρα!!!:P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Παλιοτερα ηταν πολυ αργο οπως και σημερα το πρωι κατι ειχε...

Τον τελευταιο καιρο ειναι πολυ καλυτερο και πιο γρηγορο σε μενα τουλαχιστον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...