Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καρίτσια καλημέρα!!!

Πείτε μου σας παρακαλώ πώς τα καταφέρνετε και στις απαντήσεις που δίνετε στο forum φαίνονται και οι απαντήσεις των άλλων κοριτσιών! Εννοώ το "Η Silia26 έγραψε"...

Δεν ξέρω πολλά από Η/Υ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Silia μου καλημέρα!!!

Πας στο μήνυμα που θέλεις να χρησιμοποιήσεις και πατάς παράθεση. Σου βγάζει όλο το μήνυμα μέσα σε

και από κάτω μπορείς να γράψεις εσύ ότι θέλεις, να απαντήσεις. Και μετά κανονικά πατάς υποβολή!

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia σε ευχαριστώ πολύ!

Προσπαθούσα πολλές ημέρες να το ανακαλύψω μόνη μου, αλλά δεν τα κατάφερνα!

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.....και μετά αν υποβάλεις το μήνυμά σου και αντιληφθείς ότι κάτι θέλεις να αλλάξεις σε αυτό πατάς 'επεξεργασία" και αφού το επεξεργαστείς το ξαναυποβάλεις. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 12 years later...
  • 4 months later...
στις πριν 14 ώρες, ο/η ΧΑΡΜΑ είπε:

Βεβαια το θέλω....εχω μπει στο μονοπάτι της εξωσωματικής με υπομονή και πίστη....❤️❤️❤️Σε ευχαριστώ πολύ πολύ να σε πάντα καλά...με το καλό το μπεμπέ... 🤱

Με το καλό να γινουν ολα κοριτσι μου! Πραγματικά! Θα δεις θα πανε ολα τέλεια! Εγώ μετά από χρόνια κατάφερατελικά να αντικρισω έστω και μια από μικρή οθόνη το θαυμα της ζωής.. Δεν θα ξεχάσω ποτε αυτό το συναίσθημα! Σου ευχομαι ολοψυχα να το ζήσεις! 🥰🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...