Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ (IRENEKANTE)


IRENEKANTE

Recommended Posts

Ειρήνη μου, να σας ζήσει ο μαγουλίτσας σας!!! ;) Να μου φιλήσεις τα κόκκινα γλυκά του μαγουλάκια και να είστε πάντα αγαπημένοι να τον χαίρεστε σε κάθε του στιγμή!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 89
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να σου ζήσει!

Αυτός είναι σωστός παίδαρος καλέ και όχι μπέμπης! Από ότι βλέπω 2 μέτρα θα γίνει!

Να είσαι καλά να τον καμαρώνεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί μωράκι είναι αυτό? Στρογγυλό-στρογγυλό! Να σου ζήσει! Είναι μπέμπαρος!Μωρέ έχει και μαλλάκια. Θέλω κι εγώ τα κοριτσάκια μου να γεννηθούν με μαλλάκια, μ'αρέσει πολύ. Να το χαίρεσαι το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρηνη ειναι τελειος...ετσι ηταν και ο δικος μου,μαγουλακια για ρουφηγμα...καλα θα τρελαθω.....να σου ζησει κοπελα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ohmy: λέτε να μου γίνει χοντρός....??????? θα τρελαθώ...βασικά στεναχωρίεμαι όταν τρωει πολύ αλλα αφου πεινάει τι να κάνω?????:dry:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα κουκλος ειναι εμενα μαρεσουν τα ζουμπουρλιδικα μωρακια.

να τον χαιρεσαι κ ενα φιλακι απο μενα στα μπουτακια;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEKANTE έγραψε:

:ohmy: λέτε να μου γίνει χοντρός....??????? θα τρελαθώ...βασικά στεναχωρίεμαι όταν τρωει πολύ αλλα αφου πεινάει τι να κάνω?????:dry:
ειρηνη τι ειναι αυτα που λες;;;;δωστου να φαει του παιδιου..εχουν τρελλη αναπτυξη θα δεις...μετα τις 40 δεν θα το αναγνωριζεις ..μεχρι 1 χρονων θα χαζεψεις με τις αλλαγες ....απολαυσε το χωρις να αγχωνεσαι ...σκεψου να ειχες κανενα που δεν ετρωγε....φιλακια
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δίκιο έχεις αρετή μου. εγώ η τρελή του κάνω δίαιτα απο τις πρώτες 10 μερες ,,,,χα χα:woohoo: :cheer::P

Για να δούμε....έχω ένα πρόβλημα με το πάχος γι αυτό...δεν μου αρεσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRENEKANTE έγραψε:

:ohmy: λέτε να μου γίνει χοντρός....??????? θα τρελαθώ...βασικά στεναχωρίεμαι όταν τρωει πολύ αλλα αφου πεινάει τι να κάνω?????:dry:

Αχ Ειρήνη μου ειναι τρέλα το μπεμπάκι σου!!

Μα τι ειναι αυτα που λες βρε, σιγα μην γίνει χοντρος! Ολα τα νεογεννητα τρώνε και θα τρώνε συνέχεια για ενα εξάμηνο τουλάχιστον!

Μην ανησυχείς καθόλου εξάλου υπάρχει καλύτερο απο ενα τροφαντό μπεμπάκι?

Εμείς αύριο σαραντίζουμε και είμαστε 4300.. Αλλά γεννηθήκαμε 2900...

Τον ταίζω τρελά!

Φιλια πολλά να τον χαιρεσαι τον κουκλο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη μου να σου ζησει το μπουμπουκακι σου!!!!!!!! ειναι γλυκα... μικρουλι και τρυφερουλι.. αχουτο!!!

να ειστε γεροι και δυνατοι και παντα ευτυχισμενοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη μου ο μικρός είναι....επιεικώς.... ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!

Ψηλός, γεροδεμένος, άντρας με τα όλα του. Αν δεν έχεις πρόβλημα με την διαφορά ηλικίας, (2 χρόνια και κάτι), τον θέλω για την κόρη μου. :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρά μου δεν έχω κανένα πρόβλημα .. ισα ισα γιατί σαν ΄΄αγορομανα ΄΄ δεν θέλω να του δώσω καμία άγνωστη....χα χα:woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

e de to pisteyw.. ti paidi einai auto???ftou ftou:cheer: :cheer:

filenada KOUKLOOOOSSS!!!!

na fantastW oti ton exeis tara3ei sta filia!!!!

axx dwse tou k apo mena sta magoulakia tou roufhxta roufhxta!!

twra anakalupsa th foto!!!

gero k kalotuxo na einai to mpempaki!!

filia pollaaa:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Εγώ έτσι είχα κάνει με παιδίατρο που μου σύστησε φίλη μου και για να είμαι ειλικρινής εμένα με βοήθησε γιατί ένιωθα πιο σίγουρη μετά γιατί όταν βγεις από το μαιευτήριο πρέπει να έρθει στο σπίτι σου να δει το μωρό και είναι δύσκολο εκείνες τις μέρες να ψάχνεις γιατρό μέσα στο χάος.
    • Κι όμως περπατάω κάθε μέρα τουλάχιστον μισή ώρα αλλά δεν μπορώ να βγω μετά το φαγητό το βράδυ. Ίσως στην Αθήνα που θα έχω παρέα να το κάνω. 
    • Εγώ να κάνω μια χαζή ερώτηση.. Τον παιδίατρο πρέπει να τον βρούμε εκ των προτέρων για να δούμε αν η φιλοσοφία του (πχ όσον αφορά το θηλασμό, τον ύπνο,την εισαγωγή τροφών) ταιριάζει με τη δική μας ή για να δούμε αν μπορεί να μας αναλάβει;;
    • Κορίτσι μου εσύ ταλαιπωρείσαι πολύ.. δεν έχω κάποια ιδιαίτερη συμβουλή γιατί κι εμένα όταν με έπιανε δεν με ανακουφιζαν και πολλά.. ίσως λίγο η σόδα και το περπάτημα (τώρα με τέτοιο καιρό δεν είναι για περπάτημα βέβαια)
    • Τι κανετε κορίτσια ; Εμείς εδώ πολύ ζεστη βγήκαμε και σε μια εκδήλωση σήμερα που είχαν για παιδεία πήγα την μικρή το ευχαριστήθηκε πολύ ευτυχώς ήρθε και η πεθερά μου μετά από καμία ώρα γιατί είχα γίνει μούσκεμα να τρέχω από πίσω της 😂 εγω έκανα κάτι λίγα ψώνια νυχτικα και σουτιέν θηλασμού πήρα ένα ακόμα να έχω σιγά σιγά θα ετοιμάσω την τζαντα μου και εγω να φτιάξω και του παιδιού 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...