Μετάβαση σε περιεχόμενο

σπερματεγχυση


Recommended Posts

σωστή σε αυτό που είπες είναι ανάλογος πιστεύω που θα πας εγώ όταν είπα στον γιατρό μου πως προχωράμε και μου είπε απευθείας για σπερματεχγυση λέω ωραία μπορεί άλλος να μου έλεγε απευθείας για εξωσωματική κι εγώ θα εξαντλήσω τα πάντα πριν πάω για εξωσωματική που μακάρι να μην χρειαστεί..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 88
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κοριτσάκι. 

στις πριν 1 ώρα, ο/η NikhNikh είπε:

Καλημέρα κορίτσια άλλη μια φορά δεννειδαμε τίποτα και δεν μου είπε ποτέ θα με ξανά δει.. απογοήτευση..!!

Τι εννοείς δεν είδατε τίποτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elena 2 ειμαι στην φασει που έχω πάρει φάρμακο για διέγερση κι παρακολουθούμε ποτέ θα γίνει ωορρηξία που βοηθάει το φάρμακο για να κάνουμε σπερματεγχυση αλλά μεχρι στιγμής δεν βλέπουμε τίποτα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι τώρα πήρα μπρος....και θυμήθηκα  (τι να κάνω είσαστε και πολλές ) Λοιπόν μήπως πρέπει να σου αύξησή την δόση των σερπαφαρ στον επόμενο κύκλο σου βρε κορίτσι. Εγώ επερνα 2 για πέντε μέρες, έκανα 4 και στο επιθυμητο μέγεθος έφτασαν δύο τελικά.Σε εκείνο τον κύκλο έκανα ωορηξια 21η ημέρα και πήγαινα κάθε δύο μέρες στο Ρεα και με έβλεπε.

Δεν ξέρω...βέβαια ο κάθε οργανισμός και η κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή. Αλλά μου κάνει φοβερή εντύπωση που δεν σου μίλησε για το τι κάνετε τωρα, ωραία δεν είδε κάτι.... δεν σου είπε τι κάνετε από εδώ και πέρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@elena 2 εγώ κανονικά πάω στο ιατρείο του απλά έτυχε σήμερα και πήγα Ρέα θα μιλήσουμε την Δευτέρα να μου πει τα αποτελέσματα από το σπερματοδιαγραμμα και θα τον ρωτήσω από εδώ και πέρα τι γίνεται λογικά δεν θ με ξαναδεί; τι να πω έχει κολλήσει το μυαλό μου.. Δεν ξερωβγια το σεπαρφαρ εμένα 1 μου έδωσε γιαβ5 ημέρες. Θα ξέρω λογικά Δευτέρα.! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikhNikh είπε:

@elena 2 δεν είδαμε αυτό που λέμε αυγουλακι για να προχωρήσουμε..!! Δλδ ωορρηξία 

Αχ βρε Νίκη μου καμία καταβολή δεν υπάρχει τίποτε στον υπέρηχο.Δεν κάνεις ωορρηξία  ?Μόνο ενεσακια κάνεις και ινοφερτ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η NikhNikh είπε:

@elena 2 εγώ κανονικά πάω στο ιατρείο του απλά έτυχε σήμερα και πήγα Ρέα θα μιλήσουμε την Δευτέρα να μου πει τα αποτελέσματα από το σπερματοδιαγραμμα και θα τον ρωτήσω από εδώ και πέρα τι γίνεται λογικά δεν θ με ξαναδεί; τι να πω έχει κολλήσει το μυαλό μου.. Δεν ξερωβγια το σεπαρφαρ εμένα 1 μου έδωσε γιαβ5 ημέρες. Θα ξέρω λογικά Δευτέρα.! 

Αα οκ γιατί έτσι όπως το ανέφερες φάνηκε ότι σε άφησε στη τύχη σου (αντε και "φορτωσα"τσάμπα).Θα περιμένουμε νέα σου την Δευτέρα τότε.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου μπορει να χρειαζεσαι αυξηση της δόσης του σεροαφαρ στον επομενο κυκλο, στο λεω απο προσωπικη εμπειρία. Ο γιατρος σε πηγε συντηρητικά με ενα χαπι καθε μερα γιατι εχεις ΣΠΩ και εισαι επιφοβη για υπερδιεγερση και γιατι δεν ηξερε πως θα αντιδρασει ο οργανισμος σου στη κλομιφαινη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@karen  δενβκανω ένεση πλέων μόνο με inofert επερνα και glucophage αλλά μου τα σταμάτησε λόγο παρενεργειών. 

@elena 2 όχι καλέ θα δούμε την Δευτέρα 

 @peacock μάλλον για αυτό μάλλον με πήγε ήρεμα να δουμε..!

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια...!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@OLY10 δεν έχω σήμερα γιατρό θα μιλήσουμε τηλεφωνικά και θα τον ρωτήσω αν θα με ξανά δει. Θα με πάρει να μου πει πως βγήκαν η εξετάσεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...