Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια τπτ δ επηρεάζει τ μωρο πριν την καθυστέρηση. Πριν να δείξει η χοριακη 1000 μονάδες δ έχει σχηματιστεί καν σάκος πόσο μάλλον έμβρυο. Μέχρι την καθυστέρηση κάνετε τα πάντα κανονικα. Δε μπορεις να βάλεις τα πάντα σε αναμονή σε περίπτωση που έγινε τ θαύμα όπως λέτε γτ δ ξέρετε ποιος μήνας θα είναι ο τυχερός.

Το καλύτερο είναι εφόσον γίνονται προσπάθειες να κάνετε μια βαφή κοντά στο φυσικό σας έτσι ώστε να μην έχετε θέμα στην εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Νινα85 είπε:

Δεν βαφω τα μαλλια μου ακομα. Καστανα είναι. Ρωταω γιατι σιγουρα καποια στιγμη θα γινουν πολλες οι λευκες και θα χρειαστω βαφη. ειχα την χενα σαν ιδανικο αλλα απο αυτα που εγραψες το ξανασκεφτομαι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ στη θέση σου δεν θα το σκεφτόμουν καν....αλλά αυτή είναι δική μου γνώμη...τη σιχαίνομαι!!Ακόμα κ αν δεν θέλεις να τα ανοίξεις,αλλά να διατηρήσεις το φυσικό σου και πάλι μπορείς να κάνεις ανταύγειες σκούρες...και στο κρανίο δεν ακουμπάει η βαφή και η ανταύγειες δημιουργούν τρικ στο μάτι και δεν φαίνονται οι λευκές ακόμα κ αν δεν περαστούν με βαφή κάποιες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με λένε Σοφία..... Είμαι Κριός με ωροσκόπο Υδροχόο... Ξεροκέφαλη και τρελή δηλαδή.. χαχα.. 

Έχει δυο εβδομάδες που σταδιακά κατεβάζω χειμωνιάτικα...το πλυντήριο νομίζω πως θα απογειωθεί απο στιγμή σε στιγμή απο τις πολλές πλύσεις...  και έστρωσα και χαλιά...

Εχω ένα αγοράκι 15 μηνών το οποίο μου έχει πάρει το μυαλό και την καρδιά και όταν τον έχω στην αγκαλιά μου.... Όλα τα διαμάντια της γης και όλα τα χρυσάφια του σύμπαντος δεν μου λένε τίποτα γιατι είναι αυτός ο πιο πολύτιμος θησαυρός της ζωής μου.....

Ευχομαι σε όλες τις γυναίκες που θέλουν πολύ ένα μωράκι να έρθει σύντομα και να φωλιάσει στην κοιλίτσα τους.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κατέβασα χειμερινά την προηγ Κυριακή. Κάναμε κ καλό ξεκαθάρισμα επιτέλους άδειασαν οι ντουλάπες κ τα χω όλα τακτοποιημένα. Χαλια δ στρωσαμε ακόμη. Μέσα στη βδομάδα αν κ τα κρύα πιασαν για τα καλά. Ανάβουμε κ τ κλιματιστικό μέχρι να ξεκινήσει η θέρμανση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Νινα85 είπε:

Σε ευχαριστω πολύ πολύ!!! Αμήν ... να είναι καλά όλα τα παιδάκια και τα μωράκια της γης!.... Είδα είστε σε φάση προσπάθειας εσείς ε;;;.... Μέσα απο την ψυχή μου εύχομαι να έρθει σύντομα το μωράκι που ονειρευεστε και να σας γεμίσει της ψυχή με απέραντη ευτυχία..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 ώρες, ο/η Νινα85 είπε:

Εγώ στη θέση σου δεν θα το σκεφτόμουν καν....αλλά αυτή είναι δική μου γνώμη...τη σιχαίνομαι!!Ακόμα κ αν δεν θέλεις να τα ανοίξεις,αλλά να διατηρήσεις το φυσικό σου και πάλι μπορείς να κάνεις ανταύγειες σκούρες...και στο κρανίο δεν ακουμπάει η βαφή και η ανταύγειες δημιουργούν τρικ στο μάτι και δεν φαίνονται οι λευκές ακόμα κ αν δεν περαστούν με βαφή κάποιες....

Ετσι κι αλλιως δεν εχω σκοπο να τα βαψω ακομα!!!!!!!!:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

@Sofilia να σου ζήσει..

Σε ευχαριστω πολυ πολύ!!! εσύ είσαι σε φάση προσπάθειας κουκλα μου;;;  Συμφωνω απόλυτα με την υπογραφη το μοτο σου.... ΕΤΣΙ ακριβως.. να κυνηγας τα ονειρα σου.. και να υπερνικας τους φοβους που σε κρατανε μακρια τους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

@Sofilia εγώ είμαι στην προσπάθεια αλλά πάμε τώρα για σπερματεγχυση σε αυτόν τον κύκλο που άρχισε από Εχθές. 

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!! Σου εύχομαι να είναι αυτός ο μήνας σας που θα σας κάνει να πετάξετε απο χαρα....!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε? Πήγα την Κυριακή για τα μαλλιά μ δεν είχαμε το αποτέλεσμα π θέλαμε κ θα ξαναπάω την Κυριακή να τα ξανακάνουμε αν έγινε κάτι θα είμαι στην πρώτη μέρα καθυστέρησης... Τι να κάνω μήπως να μην πάω? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...