Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :)


Scooby!

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2.6k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 15 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Εσυ αγαπη μου εχεις ερθει και εχεις βγαλει τις ομορφοτερες foto?

Με σκαλοσες λίγο.. Χαχα ναι και θα ξανά έρθω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Γιατι καλε?χαχα

Μου ήρθε ξαφνικό αχαχα δεν περίμενα..!! Αχαχα λέω κάνω και τέτοια να βγάζω όμορφες εικόνες. Αχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Χαχα @karen η κατερινακι μου μονο για ξαπλες!!!!! Εγω ειμαι η Βανεσα....

Βανέσα ένα από τ αγαπημένα μου ονόματα το χρησιμοποιούσα  συνέχεια για Nick name σε φόρουμ  ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η karen είπε:

Ωραία. Και σε φωνάζουν?  

Ο,τι να 'ναι με φωνάζουν!! Μαρία, Μαριαλένα, Μαριλένα, Λενιώ, Μαριλου (εξού και το ψευδωνυμο μου)!!! Το μεγαλύτερο ποσοστό, όμως, με φωνάζει Μαριαλένα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η karen είπε:

Βανέσα ένα από τ αγαπημένα μου ονόματα το χρησιμοποιούσα  συνέχεια για Nick name σε φόρουμ  ??

Καλα το βαφτυστικο μου ειναι αλλο αχχαχαχαχ ειναι θεσσαλικο ονομα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Καλα το βαφτυστικο μου ειναι αλλο αχχαχαχαχ ειναι θεσσαλικο ονομα!!!!!!

Μας τα μπέρδεψες  τώρα.  ??Ξεμπέρδεψε να καταλάβουμε δώσε όνομά βαφτιστικό της ταυτότητάς  χάχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γελάω ρε κοπέλες με τα σχόλιά σας! Επιτέλους ένα υπερχάααλαρο θέμα! Εγώ είμαι ο Βαγγέλης και είμαι από την Θεσσαλονίκη! Σκαλώσατε εεεε? Είμαι η Κωνσταντία λοιπόν, δια του λόγου το αληθές, και είμαι από την φτωχομάνα Θεσσαλονίκη! Είμαι 32, έχω έναν μπόμπιρα 10 προς 11 μηνών, είμαι εργαζόμενη και σύζυγος. Είμαι Λέων με ωροσκόπο Παρθένο (σας κούφανα τώρα μιλάμε!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Αντε χαλαλι σας θα σας πω καθεστε????Βαΐα τι τι λυποθιμησατε!??

Έχω και έχω μια θεία με ίδιο όνομα. Ακόμη καλύτερο εγώ ακόμη όρθια είμαι πάντως. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Γελάω ρε κοπέλες με τα σχόλιά σας! Επιτέλους ένα υπερχάααλαρο θέμα! Εγώ είμαι ο Βαγγέλης και είμαι από την Θεσσαλονίκη! Σκαλώσατε εεεε? Είμαι η Κωνσταντία λοιπόν, δια του λόγου το αληθές, και είμαι από την φτωχομάνα Θεσσαλονίκη! Είμαι 32, έχω έναν μπόμπιρα 10 προς 11 μηνών, είμαι εργαζόμενη και σύζυγος. Είμαι Λέων με ωροσκόπο Παρθένο (σας κούφανα τώρα μιλάμε!)

Γεια σου ΚωστΝτιΑ με το χιούμορ σου γελάσαμε κΙ εμείς. Να σου ζήσει το παιδάκι σου και ο άντρας σου Ν στο πάντα καλά και ευτυχισμένη οικογένεια. Μπράβο και σύζυγος και μάνα και εργαζόμενη και μέλος στο φόρουμ. Αλήθεια στο κινέζικο ωροσκόπιο  τι είσαι  ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η KONSTANTIA είπε:

Γελάω ρε κοπέλες με τα σχόλιά σας! Επιτέλους ένα υπερχάααλαρο θέμα! Εγώ είμαι ο Βαγγέλης και είμαι από την Θεσσαλονίκη! Σκαλώσατε εεεε? Είμαι η Κωνσταντία λοιπόν, δια του λόγου το αληθές, και είμαι από την φτωχομάνα Θεσσαλονίκη! Είμαι 32, έχω έναν μπόμπιρα 10 προς 11 μηνών, είμαι εργαζόμενη και σύζυγος. Είμαι Λέων με ωροσκόπο Παρθένο (σας κούφανα τώρα μιλάμε!)

Να σου ζήσει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Αντε χαλαλι σας θα σας πω καθεστε????Βαΐα τι τι λυποθιμησατε!??

Πες μου θα σκασω...εισαι απο θεσσαλια;;;;;;και μενα βανεσα με φωναζουν απο το θεικο βαια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Stelvan είπε:

Πες μου θα σκασω...εισαι απο θεσσαλια;;;;;;και μενα βανεσα με φωναζουν απο το θεικο βαια!!!!!!!!

Ναι απο καρδιτσα εσυ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η karen είπε:

Γεια σου ΚωστΝτιΑ με το χιούμορ σου γελάσαμε κΙ εμείς. Να σου ζήσει το παιδάκι σου και ο άντρας σου Ν στο πάντα καλά και ευτυχισμένη οικογένεια. Μπράβο και σύζυγος και μάνα και εργαζόμενη και μέλος στο φόρουμ. Αλήθεια στο κινέζικο ωροσκόπιο  τι είσαι  ??

Μάλλον χαμαιλέων, αν υπάρχει κάτι τέτοιο! αχαχαχαχα! Από το φόρουμ έμαθα πολλά, έλυσα πολλές απορίες μου, είδα περιπτώσεις που σίγουρα είχα και στον περίγυρό μου αλλά δεν μου ανοιγόντουσαν και φυσικά έμαθα ότι το να σου έρθει ένα παιδάκι τόσο εύκολα όσο σε εμένα δεν είναι δεδομένες για πολύ περισσότερες κοπέλες από όσες πίστευα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Ναι απο καρδιτσα εσυ?

Και γωωωω απο χωριο της καρδιτσας....μικρος ο κοσμος τελικα...μενω αθηνα.λογω συζυγου.....γεια σου πατριωτισσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Stelvan είπε:

Και γωωωω απο χωριο της καρδιτσας....μικρος ο κοσμος τελικα...μενω αθηνα.λογω συζυγου.....γεια σου πατριωτισσα

Ωωωω αυτα ειναι χαρηκα κοριτσι πολη πολη!!!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το σχόλιο της @KONSTANTIA εκλαψα! Γεια σου ρε Βάγγο!!! χαχαχα

Εγω είμαι η Γωγω από Αθηνα! :)

Παντρεμένη 2 χρόνια, εργαζόμενη  και ευελπιστω μελλοντική μαμα! Στον ελευθερο χρόνο μου πηγαινω σε κήπους, ανοιγω λακουβα στο χωμα, μπαίνω μεσα και προσποιουμαι ότι είμαι καρότο! χαχαχαχα

Ωραιο θεματακι! Το είχαμε αναγκη μαλλον....

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα έχω πεθάνει με όλες σας.Αλήθεια. Το δικό μου δεν σας το λέω....οσι ζεν σελω... Μπορώ να σας πω το ΑΦΜ μου όμως που είναι και πιο μεγάλο από την ΑΜΗ μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...