Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέα Μέλη - Περιορισμοί για αποφυγή spam


admin

Recommended Posts

Έχω ένα πρόβλημα. Όταν διαβάζω σε ένα θέμα τις απαντήσεις και θέλω να μεταβώ στην επόμενη σελίδα πατώντας πάνω στον αριθμό της σελίδας γράφει κάτω Loading και περιμένω να φορτώσει και να εμφανιστεί αλλά δεν εμφανίζεται. Μήπως δεν περιμένω αρκετή ώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Έχω ένα πρόβλημα. Όταν διαβάζω σε ένα θέμα τις απαντήσεις και θέλω να μεταβώ στην επόμενη σελίδα πατώντας πάνω στον αριθμό της σελίδας γράφει κάτω Loading και περιμένω να φορτώσει και να εμφανιστεί αλλά δεν εμφανίζεται. Μήπως δεν περιμένω αρκετή ώρα;

Όταν αλλάζεις σελίδα δεν φορτώνει κάνεις απλά ανανέωση την σελίδα και σου εμφανίζετε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@paradisebird και εγω εχω το ιδιο πρόβλημα αλλα μονο οταν μπαινω απο το tablet , στον υπολογιστη δεν μου το έχει κανει καθολου. Τελικα οταν μπαινω απο το tablet κ δεν φορτωνει κανω ανανεωση στη σελιδα κ μπαινει κανονικα διαφορετικα θα εγραφε loading για παντα !! απο που μπαινεις εσυ? Απο οτι εχω καταλαβει αυτη η σελιδα δεν ειναι για tablet Ουτε κ κινητο...μονο για pc ! μηπως να κανανε καποια αναβαθμιση οι συντονιστες ?? @adminαφου πλεον σε ολες μας ειναι πιο ευκολο το κινητο η το tablet απο το να καθομαστε κ να ανοιγουμε pc .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η mellenaki είπε:

@paradisebird και εγω εχω το ιδιο πρόβλημα αλλα μονο οταν μπαινω απο το tablet , στον υπολογιστη δεν μου το έχει κανει καθολου. Τελικα οταν μπαινω απο το tablet κ δεν φορτωνει κανω ανανεωση στη σελιδα κ μπαινει κανονικα διαφορετικα θα εγραφε loading για παντα !! απο που μπαινεις εσυ? Απο οτι εχω καταλαβει αυτη η σελιδα δεν ειναι για tablet Ουτε κ κινητο...μονο για pc ! μηπως να κανανε καποια αναβαθμιση οι συντονιστες ?? @adminαφου πλεον σε ολες μας ειναι πιο ευκολο το κινητο η το tablet απο το να καθομαστε κ να ανοιγουμε pc .

Από το λάπτοπ μπαίνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 35 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Όταν αλλάζεις σελίδα δεν φορτώνει κάνεις απλά ανανέωση την σελίδα και σου εμφανίζετε 

Το δοκίμασα και ''έπιασε''. Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η NikhNikh είπε:

Εγώ πάντα από το κινητό και δεν έχω θέμα μόνο αυτό που δεν φορτίζει κάνω ανανέωση και κομπλέ  

Δεν ειναι πως δεν τα βλεπουμε κ απο το κινητο αλλα η σελιδα φαινεται πως δεν ειναι προσαρμοσμενη για κινητα , δεν ξερω αν καταλαβαινεις, αν διαβασεις παντως πολλες κοπελες εχουν θεμα οταν μπαινουν απο το κινητο κ ειναι κριμα γιατι το κινητο ειναι πιο ευκολο για ολες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η mellenaki είπε:

Δεν ειναι πως δεν τα βλεπουμε κ απο το κινητο αλλα η σελιδα φαινεται πως δεν ειναι προσαρμοσμενη για κινητα , δεν ξερω αν καταλαβαινεις, αν διαβασεις παντως πολλες κοπελες εχουν θεμα οταν μπαινουν απο το κινητο κ ειναι κριμα γιατι το κινητο ειναι πιο ευκολο για ολες μας.

Δεν ξέρω πώς είναι σε εσάς και φυσικά καταλαβενω. Δεν ξέρω αν μπορώ να στείλω φωτο να δεις πως είναι για τα κινητά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • admin pinned this topic

το οριο για τα likes και τις αντιδρασεις σε ποστ δεν μπορει να αυξηθει; Θελουμε να μοιρασουμε τα λαικ μας και τσουπ σε σταματαει το συστημα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η vayaki είπε:

το οριο για τα likes και τις αντιδρασεις σε ποστ δεν μπορει να αυξηθει; Θελουμε να μοιρασουμε τα λαικ μας και τσουπ σε σταματαει το συστημα?

δώστε likes παρακαλώ στην εγκυμονούσα μας μη την συγχίζετε... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα,

ποσο καιρο παιρνει η εγκριση μηνυματων των νεων μελων;

μεχρι τοτε μπορω να γραψω καποιο αλλο μηνυμα στη συζητηση; Τα βλεπουν τα μηνυματα μου τα αλλα μελη;

σας ευχαριστω πολυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου παρατήρησα εδώ και μια δυο μέρες πως πάνω σε κάποια από τα μηνύματά σας εμφανίζονται διαφημίσεις οι οποίες καλύπτουν μέρος των κειμένων και δεν μπορώ να δω τι γράφετε. Δεν υπάρχει χι για να τις σβήσω. Είναι εκνευριστικό αυτό. Συμβαίνει και σε εσάς; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19/10/2018 at 6:26 ΜΜ, ο/η admin είπε:

Nαι, φυσικά, εννοείται ότι μετράνε και οι απαντήσεις.

Ναι αλλά δεν τις εγκρινετε άμεσα για να ξεμπερδευουμε.. Δε μπορούμε στο άσχετο να ανοίγουμε θέματα.. Προσπαθούμε να συμμετέχουμε και σε άλλα αλλά αν δεν γίνεται άμεσα αποδοχή δε θα υπάρχει αλλιλεπιδραση με τα αλλα μέλη ώστε να συμπληρώσουμε 20 δημοσιεύσεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 years later...
  • 2 years later...

Καλημέρα.  Και εγώ είμαι νέο μέλος και επρόκειτο να γίνω νέος γονιός.  Δεν έχω καμία εμπειρία και αρκετές απορίες.   Τώρα σχετικά με το φόρουμ υπάρχει κάποιο σημείο στο site που μπορώ να δω τις δημοσιεύσεις μου απαντήσεις κλπ ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...
στις On 12/7/2023 at 11:17 ΠΜ, ο/η Κωνστνος είπε:

Καλημέρα.  Και εγώ είμαι νέο μέλος και επρόκειτο να γίνω νέος γονιός.  Δεν έχω καμία εμπειρία και αρκετές απορίες.   Τώρα σχετικά με το φόρουμ υπάρχει κάποιο σημείο στο site που μπορώ να δω τις δημοσιεύσεις μου απαντήσεις κλπ ;

Στο προφίλ σου! Αν πατήσεις πάνω στο όνομα σου θα πας στο προφίλ σου και θα τα δεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 8 months later...

Καλησπέρα, είμαι καινούριο μέλος και έχω λίγο μπερδευτει....για να δημοσιευτεί η πρώτη δημοσίευση θα πρέπει να έχω κάνει 20 ακόμα δημοσιευσεις;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις On 16/6/2024 at 4:39 ΜΜ, ο/η Χριστίνα Σωτηρ είπε:

Καλησπέρα, είμαι καινούριο μέλος και έχω λίγο μπερδευτει....για να δημοσιευτεί η πρώτη δημοσίευση θα πρέπει να έχω κάνει 20 ακόμα δημοσιευσεις;;

Κι εγώ τώρα το διάβασα και μου φαίνεται λίγο υπερβολικό αλλά για να το λένε εδώ οι υπεύθυνοι θα λειτουργεί. Οπότε ας γράφουμε όσο γίνεται και επιτρέπεται μέχρι να φανούν τα ποστ μας😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Καλημέρα! και εγώ θα συμφωνήσω με τους όρους σαν νέο μέλλος, δεν έχω κάποιο θέμα με αυτό, αλλά καλό θα είναι οι εγκρίσεις των μυνημάτων μας να μην αργούν τόσο πολύ, γιατί για να έχουμε μπει σε ένα τέτοιο φόρουμ πάει να πει ότι θέλουμε να επικοινωνίσουμε με άλλους ανθρώπους άμεσα και όχι μετά απο μία εβδομάδα. Εγώ άνοιξα ένα θέμα 12 Αυγούστου και εγκρίθηκε μόλις εχθές 19 του μήνα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Καλημέρα,

Οι όροι αποδεκτοί και σεβαστοί. Είμαι κι εγώ να γίνω μέλος αλλά ό,τι έχω γράψει είναι προς το παρόν προς έγκριση παρόλο που έχουν παρέλθει μέρες. Νομίζω η @mp_christina έχει δίκιο, αυτό αν μπορούσε να αλλάξει θα ήταν ιδανικό!😁

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 20/8/2024 at 7:36 ΠΜ, ο/η mp_christina είπε:

Καλημέρα! και εγώ θα συμφωνήσω με τους όρους σαν νέο μέλλος, δεν έχω κάποιο θέμα με αυτό, αλλά καλό θα είναι οι εγκρίσεις των μυνημάτων μας να μην αργούν τόσο πολύ, γιατί για να έχουμε μπει σε ένα τέτοιο φόρουμ πάει να πει ότι θέλουμε να επικοινωνίσουμε με άλλους ανθρώπους άμεσα και όχι μετά απο μία εβδομάδα. Εγώ άνοιξα ένα θέμα 12 Αυγούστου και εγκρίθηκε μόλις εχθές 19 του μήνα. 

Καλησπερα και απο εμενα, συμφωνω και εγω. Μεχρι να εγκριθουν τα μηνυματα η συζητηση προχωραει και δυστυχως πρεπει να τα ξαναποσταρουμε.. Ευελπιστω να μπορεσω γρηγορα να γραφω χωρις αυτο τον περιορισμο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 6/8/2024 at 6:30 ΠΜ, ο/η Angie N. είπε:

Κορίτσια να ρωτήσω πως κάνουμε like σε κάποιο post γιατί βλέπω πολλά που μου αρέσουν και θέλω να κάνω αλλά δεν μπορώ να το βρω. ☺️

Και εγω εχω αυτη την απορια, ευχαριστω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 ώρες, ο/η S1987 είπε:

Και εγω εχω αυτη την απορια, ευχαριστω!

Μόλις συμπληρώσεις 20 μηνύματα θα μπορείς και να postαρεις κατευθείαν χωρίς έγκριση αλλά και να έχεις reactions.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια μου γέμισε η συζήτηση με τις πιο όμορφες εικόνες. Εμάς πλούσια κόμη δεν έχει αλλά είναι μακριά και κάπως σώζεται η κατάσταση 
    • Σε άλλα νέα, τα πιο fun, εμείς έχουμε προχωρήσει αρκετά με τις προετοιμασίες - εξοπλισμός, παιδικό δωμάτιο, κτλ!  Εδώ ετρεχε μια καμπάνια για ένα 20ημερο σε όλα τα βρεφικά καταστήματα ως "Ο μήνας του μωρού" σε απλή μετάφραση 🤣 οπότε είχε καλές εκπτώσεις κι είπαμε να το εκμεταλευτούμε γενικα. Με βοήθησε πολύ που και στο πορτογαλικό φόρουμ οι περισσότερες μαμάδες εκεί είναι ήδη σε άδεια κύησης, οπότε τα έψαχναν όλα ενδελεχώς και σύγκριναν τιμές, οπότε εγώ απλά έβλεπα που έβρισκαν το τάδε πράγμα πιο φθηνά και το 'παιρνα 🤣  Πήραμε λοιπόν το καρότσι μας με -20% (το οποίο ούτως ή άλλως είχαμε δει και καταλήξει σ αυτό πιο πριν), το αυγό και τη βάση ιζοφιξ. Μετά πήρα από σελίδα τύπου facebook marketplace την κλασσική αλλαξιέρα του ΙΚΕΑ με 15 ευρώ, κι απλά πήρα φυσικά καινούργιο στρωμάτακι/πως λέγεται για λόγους υγιεινής. Πήραμε και μία καρέκλα θηλασμού απ την ίδια πωλήτρια μαμα, τα είχε όλα σε εξαιρετική κατάσταση! εμείς τα απολυμάναμε φυσικά με τον ατμοκαθαριστή και είναι σούπερ! Μετά συμπληρώσαμε και κάποια άλλα όπως ραφάκια για τα βιβλία, χαλί και συρτάρια αποθήκευσης για τα παιχνίδια του, καινούργια αυτά. Περάσαμε και την ταπετσαρία στο δωμάτιο, όλα έτοιμα! Από ρούχα μου έστειλαν οι κουνιάδες μου αλλά πήρα κι εγώ μία μίξη από καινούργια αλλά και από vinted (το οποίο έχει έρθει και στην Ελλάδα εάν είστε οκ με μεταχειρήσμενα). Εγώ ακολούθησα μια μαμά που βρήκα στο τικτοκ που τα έλεγε πολύ απλά για το τι είναι απολύτως απαραίτητο για ενα νεογέννητο χειμώνα - ε τα πέρασα κι απ τις κολλητές μου, έδωσαν κι αυτές κα΄ποια τιπς και τώρα ό,τι βγει. Αν στην πορεία χρειαστώ κι άλλα, τα μαγαζία εκεί θα ναι, δε θα ξεμείνουμε από φορμαμάκια και ζιπουνάκια 🤣 Σας βάζω ωστόσο το εξελάκι που έφτιαξα με βάση το feedback από φίλες και την κοπέλα στο τικτοκ 😅επίσης για 0-1 νούμερο δε θέλω να επενδύσω πολλά γιατί πιστεύω δε θα φορεθούν πολύ, οπότε μάλλον δε θα μπω καν στη διαδικασία να συμπληρώσω κι ό,τι λείπει. Επίσης κάποια, όπως τον υπνόσακο 3.0 έχω 1 που είναι 0-6 οπότε αυτομάτως μου κάνει για όλο το πρώτο εξάμηνο, αν και προφανώς αμφιβάλλω ότι θα χρειαστώ τόσο ζεστό υπνόσακο απ την άνοιξη και μετά.
    • Ευχαριστώ πολύ ❤️ πηγαίνεις καιρο σε αυτόν; Εννοώ πριν την εγκυμοσύνη για τεστ παπ κλπ
    • Δεν το γνωρίζω..εγώ αφού γέννησα 8/8 στις 8 το μετράω κάθε μήνα..τώρα σωστό λάθος δεν το ξέρω..καλά εμένα αυτό το μήνα αν θα πάρει 800 γραμ τυχερή θα ναι...α ναι έτσι πάει μετά το τρίμηνο? Δεν το ξερα..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...