Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου πέρασε ο καιρός στην αρχή ήταν κάπως δύσκολα αλλά μετά πέρασε  πιο γρήγορα ο καιρός 😊 Καλά η εφαρμογή εμένα πάντα έδειχνε ότι ναναι μερες ποτε δεν την κοιτούσα μόνο τα τεστ με έδειχναν καλά τις μερες ωορρηξιας  Σκέφτεσαι να κανείς τεστ ; Αύριο λογικά θα δείξει που περιμένεις 
    • Καλημέρα κορίτσι μου! Έχεις δοκιμάσει να κοιμάσαι κάπως καθιστή; Μόνο έτσι κοιμόμουν μετά το 2ο τρίμηνο. Επίσης, μέχρι κ που γέννησα, όταν έβλεπα τα σκούρα έπαιρνα κ εγώ μαλοξ. Δεν λέω ότι ήταν σωστό, αλλά δεν άντεχα αλλιώς. Βέβαια και θαύματα δεν κάνουν…δεν θα ξεχάσω όταν με πήγαν στο δωμάτιο μετά τον τοκετό, που είχε εξαφανιστεί η παλινδρόμηση κ μπορούσα να ξαπλώσω. Δεν το πίστευα! Έτρωγα και ξαπλώνα απευθείας για να δοκιμάσω αν θα ξανά έρθει, αλλά ευτυχώς τίποτα 😂
    • Καλημέρα!!  Εφόσον ταλαιπωρείσαι τόσο και τόσες μέρες καλά έκανες! Δεν νομίζω να στο έδιναν αν ήταν επικίνδυνο για την εγκυμοσύνη!  Απλά στις αντενδείξεις στα φάρμακα γραφούν σχεδόν πάντα να αποφεύγεται σε κύηση και θηλασμό γιατί για να γράφουν ότι επιτρέπεται πρέπει να έχουν γίνει δοκιμές και σε έγκυες και θηλάζουσες κάτι που εννοείται το αποφεύγουν οι φαρμακευτικές και λένε με συμβουλή του γιατρού κτλ για να είναι καλυμμένες. Ελπίζω να σε βοηθήσε να ηρεμήσεις λίγο!  Ούτε θέλω να φανταστώ πώς ήταν αυτές οι τρεις μέρες.     
    • Καλημέρα κορίτσια 😍 @Antonia2 μην ανησυχείς κορίτσι μου μια κύηση δν επηρεάζεται τόσο εύκολα. Σκέψου αν ήταν έτσι οι πιο πολλές γυναίκες δεν θα καταφέρνανε να φτάσουν στο τέλος.  Τα πονάκια θα μπορούσαν να είναι κ από κάποια έντονη κίνηση ή απότομη που μπορεί να έκανες εκείνη την στιγμή καθώς μεγαλώνει και τεντώνει η μήτρα. 😊   @ΛΕΥΚΗ θα δεις το μωράκι σου ❤️ τι καλά! Εύχομαι όλα να είναι τέλειαααα!  
    • Αχ να σου πω κ εγώ έτσι πιστεύω…ότι όταν περπατήσει θα ηρεμήσει κ αυτή κ εγώ, γιατί τώρα νιώθω πως θέλει να τρέξει κ δε μπορεί! Έχει απίστευτη γκρίνια οοολη μέρα κ μόλις σηκώνεται γελάει. Αλλά όλοι στον περίγυρο μου λένε πως μετά θα τρέχω πίσω της κ θα είμαι χειρότερα! Τι να πω… 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...