Μετάβαση σε περιεχόμενο

εξωσωματική με φυσικό κύκλο


Recommended Posts

κορίτσια καλησπέρα...  

με λένε Σοφία, είμαι 32 ετών και είμαι νέα στην παρέα σας!!! η ιστορία μου για να μην τα πολυλογώ είναι η εξής...

προσπαθούμε 5 χρόνια με τον άντρα μου να κάνουμε παιδάκι  και δεν μπορούμε. πριν 6 μήνες αποφασίσαμε να κάνουμε εξωσωματική.

(επειδή μένουμε σε νησί προσπαθήσαμε να εξαντλήσουμε όλους τους γυναικολόγους του νησιού μας... χάσαμε πολύ πολύτιμο χρόνο... κατά τα λεγόμενά τους κανένα πρόβλημα δεν υπήρχε, ήταν σίγουροι όλοι ότι θα τα καταφέρουμε... σιγά!!! χρόνος, χρήμα, ψυχολογία στα τάρταρα...)

στην Αθήνα βρήκαμε ένα πολύ καλό γιατρό με όρεξη και συνείδηση.... η  πρώτη προσπάθεια  εξωσωματικής με φάρμακα απέτυχε... φτάσαμε μέχρι και τη γονιμοποιήσει και κάπου στη διαίρεση των κυττάρων τα κάναμε μαντάρα!!!!!  ο γιατρός μας πρότεινε  να πάμε σε φυσικό κύκλο μιας και τα αποτελέσματα της θεραπείας με φάρμακα τα είδαμε και δεν ήταν καλά... την Τετάρτη πάω Αθήνα και ξεκινάμε την παρακολούθηση... μακάρι ο θεός α ναι μαζί μας!!!!   μη φοβάστε κορίτσια θα τα καταφέρουμε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η σαντα σοφια είπε:

κορίτσια καλησπέρα...  

με λένε Σοφία, είμαι 32 ετών και είμαι νέα στην παρέα σας!!! η ιστορία μου για να μην τα πολυλογώ είναι η εξής...

προσπαθούμε 5 χρόνια με τον άντρα μου να κάνουμε παιδάκι  και δεν μπορούμε. πριν 6 μήνες αποφασίσαμε να κάνουμε εξωσωματική.

(επειδή μένουμε σε νησί προσπαθήσαμε να εξαντλήσουμε όλους τους γυναικολόγους του νησιού μας... χάσαμε πολύ πολύτιμο χρόνο... κατά τα λεγόμενά τους κανένα πρόβλημα δεν υπήρχε, ήταν σίγουροι όλοι ότι θα τα καταφέρουμε... σιγά!!! χρόνος, χρήμα, ψυχολογία στα τάρταρα...)

στην Αθήνα βρήκαμε ένα πολύ καλό γιατρό με όρεξη και συνείδηση.... η  πρώτη προσπάθεια  εξωσωματικής με φάρμακα απέτυχε... φτάσαμε μέχρι και τη γονιμοποιήσει και κάπου στη διαίρεση των κυττάρων τα κάναμε μαντάρα!!!!!  ο γιατρός μας πρότεινε  να πάμε σε φυσικό κύκλο μιας και τα αποτελέσματα της θεραπείας με φάρμακα τα είδαμε και δεν ήταν καλά... την Τετάρτη πάω Αθήνα και ξεκινάμε την παρακολούθηση... μακάρι ο θεός α ναι μαζί μας!!!!   μη φοβάστε κορίτσια θα τα καταφέρουμε!!!!!!!

 γεια σου ,

να σου ευχηθώ πολυ καλή επιτυχεία και συντομα να γραψεις εδω στο θεμα σου πισω οτι εισαι πλεον εγκυουλα :) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Winter mama to be είπε:

 γεια σου ,

να σου ευχηθώ πολυ καλή επιτυχεία και συντομα να γραψεις εδω στο θεμα σου πισω οτι εισαι πλεον εγκυουλα :) 

ευχαριστώ πολύ, μακάρι... η διαδικασία αυτή θέλει δύναμη και υπομονή.... πολύ υπομονή...την έχω όμως!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η σαντα σοφια είπε:

κορίτσια καλησπέρα...  

με λένε Σοφία, είμαι 32 ετών και είμαι νέα στην παρέα σας!!! η ιστορία μου για να μην τα πολυλογώ είναι η εξής...

προσπαθούμε 5 χρόνια με τον άντρα μου να κάνουμε παιδάκι  και δεν μπορούμε. πριν 6 μήνες αποφασίσαμε να κάνουμε εξωσωματική.

(επειδή μένουμε σε νησί προσπαθήσαμε να εξαντλήσουμε όλους τους γυναικολόγους του νησιού μας... χάσαμε πολύ πολύτιμο χρόνο... κατά τα λεγόμενά τους κανένα πρόβλημα δεν υπήρχε, ήταν σίγουροι όλοι ότι θα τα καταφέρουμε... σιγά!!! χρόνος, χρήμα, ψυχολογία στα τάρταρα...)

στην Αθήνα βρήκαμε ένα πολύ καλό γιατρό με όρεξη και συνείδηση.... η  πρώτη προσπάθεια  εξωσωματικής με φάρμακα απέτυχε... φτάσαμε μέχρι και τη γονιμοποιήσει και κάπου στη διαίρεση των κυττάρων τα κάναμε μαντάρα!!!!!  ο γιατρός μας πρότεινε  να πάμε σε φυσικό κύκλο μιας και τα αποτελέσματα της θεραπείας με φάρμακα τα είδαμε και δεν ήταν καλά... την Τετάρτη πάω Αθήνα και ξεκινάμε την παρακολούθηση... μακάρι ο θεός α ναι μαζί μας!!!!   μη φοβάστε κορίτσια θα τα καταφέρουμε!!!!!!!

Καλως ηρθες στην παρεα μας και καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου!Συντομα μανουλαααααα!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...