Μετάβαση σε περιεχόμενο

παιδικά τραγουδάκια

Recommended Posts

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Απαντήσεις

• Κορίτσια μ ειχα κ εγω ραντεβου με εναν γιατρό κ ειναι κορυφή στους υπεργχους για να δει την μήτρα μ λόγω του χειρουργείου π ειχα κανει πέρισυ. Ολα καλα μ είπε κ μιας π ειχα κλείσει κ β επιπέδου σε αυτον την αλλη εβδ μ την εκανε σημερα. Η Μπέμπα πολυ ήρεμη σημερα, δεν ήθελε να βοηθήσει την μανούλα σημερα κ ο γιατρός την ξεκοίλιασε μπας κ αλλάξει θέση🤣 κοίταζε μ το κεφαλι προς τα κατω κ δεν μπορούσε να μετρήσει ρινικό οστό κ οτι αλλο ήθελε στο πρόσωπο. Τελικα πατά πατά γύρισε με το κεφαλι προς τα επάνω. Το μονο π μας ειπε ειναι πως παρατηρήθηκε υπέρηχογενης εστία στην καρδούλα. Αν υπήρχανε κ αλλα ευρήματα θα ανησυχούσαμε με σύνδρομο down αλλα αφου δεν υπάρχουνε αλλα ευρήματα κ ειναι κ η Νιπτ καλη κ η αυχενική δεν ανησυχούμε.  Βρε κορίτσια τωρα π κοίταζα ξανα τα αποτελέσματα δεν βλεπω πουθενα να γράφει για τις μητριαιες αρτηρίες 🤔 θα μιλήσω αυριο κ με την γιατρό μ.  @ditaki μ καλά αποτελέσματα να εχεις αυριο😘
    • Φαντάζομαι σε ένα μήνα που θα ξανά πάω να με δει θα είμαι 34 εβδ λογικά θα μου πει κάτι λογικά θα έχουμε μια πρώτη εικόνα μέχρι τότε τώρα πιστεύω ειναι νωρίς ακόμα 
    • Καλά εκανες και πήρες άδεια για αύριο λένε θα έχει ακόμα πιο πολύ ζεστη καλύτερα να κάτσεις σπίτι σου να μην βγεις μέσα στην ζεστη δεν αντέχετε τώρα τοση ζεστη 
    • Όχι δεν έχω κάνει κουβέντα είναι νωρίς ακόμα όταν θα μπω στο μήνα ή σε ένα μήνα που θα έχω ραντεβου θα μου πει εκεινος φαντάζομαι πως τα βλέπει τα πράγματα  
    • Μια χαρά!   Ναι κι εμένα αλλά έχουμε χρονικό περιθώριο να πάρει θέση!!  Φαντάζομαι στο επόμενο ραντεβού με τον γιατρό θα πρέπει να συζητήσετε για το θέμα του τοκετού! Για να δεις αν όντως το βλέπει έτσι και αυτό είναι το πλάνο του.
  • Νέες συζητήσεις

• Προσθήκη...