Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η Rosemary είπε:

Κοριτσακι μου, μην βιαστεις να βγαλεις συμπερασματα. Εχεις αρκετες ημερες καθυστετηση οποτε δεν μας αρκει το 5 (σε καμια περιπτωση). Ολα καλα θα πανε ο,τι κ αν δεις...! περινενουμε τα νεα σου.

Αχ δεν περνάνε οι ώρες να πάρω τα αποτελέσματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας, ειμαι καινουρια εδω, το ονομα μου ειναι ιφιγενεια :). Χρειαζομαι λιγη βοηθεια... Δεν εχω γενικα πολυ σταθερο κυκλο και πριν μερικα χρονια εκανα εναν υπερυχο και ο γιατρος μου ειπε οτι εχω κατι μικρες κυστουλες. Δεν εχω μεγαλη καθυστεριση γενικα τον μηνα, γυρω στις 10 μερες. Με  το αγορι μου ειμαστε περιπου 3,5 χρονια μαζι και εδω και 1 χρονο δεν χρησιμοποιουμε προφυλαξη παντα, αλλα προσπαθουμε να προσεχουμε, προσεχαμε πολυ αλλα τον τελευταιο καιρο δεν τον βλεπω να προσεχει και πολυ. Τους δυο τελευταιους μηνες εχω ανακατοσουρες το πρωι κυριως, αλλα τον τελευταιο καιρο εχω πιο συχνα και αλλες ωρες τις ημερας χωρις εμετους, αλλα με καουρες. Επισης τον τελευταιο μηνα ειχα καθυστεριση 1 μηνα και 20 μερες περιπου και μετα απο δεκα μερες σχεδον, δηλαδη απο σημερα εχω μικρες κυλιδες αιματος χωρις πονο. Ποναω μονο αν πιεσω την κοιλια μου η αν ξαπλωσω μπρουμιτα. Επισης εχω πρησμενο στηθος εδω και 2 μηνες συνεχεια αλλα δεν ποναει παντα, απλα νιωθω λιγο περιεργα καμια φορα. Εχω καποιες ζαλαδες εντονες που ειναι σαν να σβηνουν ολα γυρω μου για μερικα δευτερολεπτα πολυ συχνα μεσα στην μερα. Αλλες φορες εχω πολυ ορεξη για φαγητο και αλλες ανακατευομαι μονο που το βλεπω, εχω δυσκοιλιοτητα και συχνοουρια. Εχω επισης πονο κατα την επαφη και κραμπες , μπροστα στην μητρα, αλλα δεν ξερω αν εχει καμια σχεση. Νιωθω πολυ κουρασμενη, χωρις να κανω κατι το φοβερο, εχω συχνα νευρα και κλαιω, δεν ξερω αν εχει να κανει με τις ορμονες, αλλα εχω και καποια ιστορια με την καταθλιψη, αν και βρισκομαι σε αγωγη εδω και μηνες και ενω ενιωθα καλυτερα τους τελευταιους δυο μηνες, απο τοτε που αρχισαν τα συμπτωματα νιωθω πολυ φορτισμενη, οπως επισης εχω και εναλλαγες διαθεσης. Εχω επισης πονους στην μεση και αρκετους πονοκεφαλους. Νομιζω αυτα...απλα απο εμπειρια, παρ'ολο που ειχα αιμα και τις κυστουλες (για τις οποιες δεν χρειαστηκε ποτε να παρω φαρμακα) υπάρχει περίπτωση να ειμαι εγκυος;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Hope girl είπε:

Τι να γίνει? απογοήτευση...ανύπαρκτη η χοριακη....?

Λυπαμαι....... και εγω σημερα ετσι ένιωσα οτσν ξύπνησα το πρωι και ειδα τη περιοδο...... τι να πω...καλη δύναμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Λυπαμαι....... και εγω σημερα ετσι ένιωσα οτσν ξύπνησα το πρωι και ειδα τη περιοδο...... τι να πω...καλη δύναμη...

@petalouditsa28 τα δικά μας μωρά θα έχουν προσωπικότητα,θα έρθουν οπότε θέλουν εκείνα!δεν πειράζει,μπορει τον επόμενο μήνα να είμαστε πιο τυχερες,δεν το βάζουμε κάτω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Hope girl είπε:

Τι να γίνει? απογοήτευση...ανύπαρκτη η χοριακη....?

Δεν πειράζει θα ερθει συντομα σου το εύχομαι μέσα από που την καρδιά μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikhNikh είπε:

Δεν πειράζει θα ερθει συντομα σου το εύχομαι μέσα από που την καρδιά μου 

Σε ευχαριστώ πολύ!!κ σε εσένα εύχομαι να μάθουμε σύντομα ευχαριστα αν το θέλεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η ifi99 είπε:

Γεια σας, ειμαι καινουρια εδω, το ονομα μου ειναι ιφιγενεια :). Χρειαζομαι λιγη βοηθεια... Δεν εχω γενικα πολυ σταθερο κυκλο και πριν μερικα χρονια εκανα εναν υπερυχο και ο γιατρος μου ειπε οτι εχω κατι μικρες κυστουλες. Δεν εχω μεγαλη καθυστεριση γενικα τον μηνα, γυρω στις 10 μερες. Με  το αγορι μου ειμαστε περιπου 3,5 χρονια μαζι και εδω και 1 χρονο δεν χρησιμοποιουμε προφυλαξη παντα, αλλα προσπαθουμε να προσεχουμε, προσεχαμε πολυ αλλα τον τελευταιο καιρο δεν τον βλεπω να προσεχει και πολυ. Τους δυο τελευταιους μηνες εχω ανακατοσουρες το πρωι κυριως, αλλα τον τελευταιο καιρο εχω πιο συχνα και αλλες ωρες τις ημερας χωρις εμετους, αλλα με καουρες. Επισης τον τελευταιο μηνα ειχα καθυστεριση 1 μηνα και 20 μερες περιπου και μετα απο δεκα μερες σχεδον, δηλαδη απο σημερα εχω μικρες κυλιδες αιματος χωρις πονο. Ποναω μονο αν πιεσω την κοιλια μου η αν ξαπλωσω μπρουμιτα. Επισης εχω πρησμενο στηθος εδω και 2 μηνες συνεχεια αλλα δεν ποναει παντα, απλα νιωθω λιγο περιεργα καμια φορα. Εχω καποιες ζαλαδες εντονες που ειναι σαν να σβηνουν ολα γυρω μου για μερικα δευτερολεπτα πολυ συχνα μεσα στην μερα. Αλλες φορες εχω πολυ ορεξη για φαγητο και αλλες ανακατευομαι μονο που το βλεπω, εχω δυσκοιλιοτητα και συχνοουρια. Εχω επισης πονο κατα την επαφη και κραμπες , μπροστα στην μητρα, αλλα δεν ξερω αν εχει καμια σχεση. Νιωθω πολυ κουρασμενη, χωρις να κανω κατι το φοβερο, εχω συχνα νευρα και κλαιω, δεν ξερω αν εχει να κανει με τις ορμονες, αλλα εχω και καποια ιστορια με την καταθλιψη, αν και βρισκομαι σε αγωγη εδω και μηνες και ενω ενιωθα καλυτερα τους τελευταιους δυο μηνες, απο τοτε που αρχισαν τα συμπτωματα νιωθω πολυ φορτισμενη, οπως επισης εχω και εναλλαγες διαθεσης. Εχω επισης πονους στην μεση και αρκετους πονοκεφαλους. Νομιζω αυτα...απλα απο εμπειρια, παρ'ολο που ειχα αιμα και τις κυστουλες (για τις οποιες δεν χρειαστηκε ποτε να παρω φαρμακα) υπάρχει περίπτωση να ειμαι εγκυος;

Καλό είναι να κάνεις ένα τεστ ή να μιλήσεις με τον γυναικολόγο σου... απο την στιγμή που έχεις 1 μήνα και 20 μερες χωρίς περίοδο και ολλα αυτά που λες καλό είναι να το δεις..! Από την στιγμή που δεν περνεται προφιλαξεις είναι πιθανόν να μηνεις εγκυος κάθε φορά. Να ξέρεις υπάρχουν περιπτώσεις που έχουν μείνει έγκυες με τα προσπερματικα... οπότε από εδώ και πέρα να πάντα με προφιλαξεις όχι μόνο για αυτό είναι για πόλους λόγους.. μην το αφυσεις άλλο.. κάνε ένα τεστ να είσαι σίγουρη η μία χοριακη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Hope girl είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!!κ σε εσένα εύχομαι να μάθουμε σύντομα ευχαριστα αν το θέλεις!!!

Σε ευχαριστώ πολύ.. αν το θέλω λέει...!! Προσπαθώ πάρα πολύ καιρό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/7/2017 at 9:37 ΠΜ, ο/η deka είπε:

@Renata7 γιατί τα θεωρείς αναξιόπιστα?Εμένα μου πιάσαν όλες τις ωορρηξίες ως τώρα και της αδερφής μου που έμεινε έγκυος κιόλας!

Τα θεωρώ Γτ η χοριακη μου ηταν 2600 και το τεστ αρνητικο προσωπική εμπειρια ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 ώρες, ο/η Hope girl είπε:

Τι να γίνει? απογοήτευση...ανύπαρκτη η χοριακη....?

Μην απογοητευεσαι κοριτσι μου... Θα γινει και αυτο!  Κανονισε ομως μια επισκεψη σε γιατρο να δεις γιατι δεν αδιαθετεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η ifi99 είπε:

Γεια σας, ειμαι καινουρια εδω, το ονομα μου ειναι ιφιγενεια :). Χρειαζομαι λιγη βοηθεια... Δεν εχω γενικα πολυ σταθερο κυκλο και πριν μερικα χρονια εκανα εναν υπερυχο και ο γιατρος μου ειπε οτι εχω κατι μικρες κυστουλες. Δεν εχω μεγαλη καθυστεριση γενικα τον μηνα, γυρω στις 10 μερες. Με  το αγορι μου ειμαστε περιπου 3,5 χρονια μαζι και εδω και 1 χρονο δεν χρησιμοποιουμε προφυλαξη παντα, αλλα προσπαθουμε να προσεχουμε, προσεχαμε πολυ αλλα τον τελευταιο καιρο δεν τον βλεπω να προσεχει και πολυ. Τους δυο τελευταιους μηνες εχω ανακατοσουρες το πρωι κυριως, αλλα τον τελευταιο καιρο εχω πιο συχνα και αλλες ωρες τις ημερας χωρις εμετους, αλλα με καουρες. Επισης τον τελευταιο μηνα ειχα καθυστεριση 1 μηνα και 20 μερες περιπου και μετα απο δεκα μερες σχεδον, δηλαδη απο σημερα εχω μικρες κυλιδες αιματος χωρις πονο. Ποναω μονο αν πιεσω την κοιλια μου η αν ξαπλωσω μπρουμιτα. Επισης εχω πρησμενο στηθος εδω και 2 μηνες συνεχεια αλλα δεν ποναει παντα, απλα νιωθω λιγο περιεργα καμια φορα. Εχω καποιες ζαλαδες εντονες που ειναι σαν να σβηνουν ολα γυρω μου για μερικα δευτερολεπτα πολυ συχνα μεσα στην μερα. Αλλες φορες εχω πολυ ορεξη για φαγητο και αλλες ανακατευομαι μονο που το βλεπω, εχω δυσκοιλιοτητα και συχνοουρια. Εχω επισης πονο κατα την επαφη και κραμπες , μπροστα στην μητρα, αλλα δεν ξερω αν εχει καμια σχεση. Νιωθω πολυ κουρασμενη, χωρις να κανω κατι το φοβερο, εχω συχνα νευρα και κλαιω, δεν ξερω αν εχει να κανει με τις ορμονες, αλλα εχω και καποια ιστορια με την καταθλιψη, αν και βρισκομαι σε αγωγη εδω και μηνες και ενω ενιωθα καλυτερα τους τελευταιους δυο μηνες, απο τοτε που αρχισαν τα συμπτωματα νιωθω πολυ φορτισμενη, οπως επισης εχω και εναλλαγες διαθεσης. Εχω επισης πονους στην μεση και αρκετους πονοκεφαλους. Νομιζω αυτα...απλα απο εμπειρια, παρ'ολο που ειχα αιμα και τις κυστουλες (για τις οποιες δεν χρειαστηκε ποτε να παρω φαρμακα) υπάρχει περίπτωση να ειμαι εγκυος;

Δεν μπορω να σου πω τι ειναι αυτα τα συμπτωματα... Αυτο που θα σε συμβουλευα ομως ειναι να πας σε εναν γιατρο... Γραφεις: "Δεν εχω μεγαλη καθυστεριση γενικα τον μηνα, γυρω στις 10 μερες". Φυσικα κ αυτο, θεωρειται μεγαλη καθυστερηση.. Εκτος και αν εννοεις οτι ο κυκλος σου ειναι 40 ημερες (οποτε τοτε δε μιλαμε για καθυστερηση). Αν ομως ο κυκλος σου ειναι πχ 28 η 30 ημερες κι εσυ καποιες φορες εχεις 10 μερες καθυστερηση......ε πρεπει να το κοιταξεις.. Μπορει να μην ειναι και τιποτα.. Κ τι ακριβως εννοεις με αυτο : " Επισης τον τελευταιο μηνα ειχα καθυστεριση 1 μηνα και 20"?? Δηλαδη ποτε αδιαθετησες τελευταια φορα? πριν 3 μηνες??? Με τετοια καθυστερηση, το μονο λογικο ειναι να εχεις ηδη κανει τεστ κ να εχεις παει σε γιατρο... Συγγνωμη για το αυστηρο υφος αλλα ή εγω τα καταλαβα ολα λαθος ή δεν προσεχεις πολυ την υγεια σου ή καποιο μπερδεμα υπαρχει με την λεξη "καθυστερηση"..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η Rosemary είπε:

Δεν μπορω να σου πω τι ειναι αυτα τα συμπτωματα... Αυτο που θα σε συμβουλευα ομως ειναι να πας σε εναν γιατρο... Γραφεις: "Δεν εχω μεγαλη καθυστεριση γενικα τον μηνα, γυρω στις 10 μερες". Φυσικα κ αυτο, θεωρειται μεγαλη καθυστερηση.. Εκτος και αν εννοεις οτι ο κυκλος σου ειναι 40 ημερες (οποτε τοτε δε μιλαμε για καθυστερηση). Αν ομως ο κυκλος σου ειναι πχ 28 η 30 ημερες κι εσυ καποιες φορες εχεις 10 μερες καθυστερηση......ε πρεπει να το κοιταξεις.. Μπορει να μην ειναι και τιποτα.. Κ τι ακριβως εννοεις με αυτο : " Επισης τον τελευταιο μηνα ειχα καθυστεριση 1 μηνα και 20"?? Δηλαδη ποτε αδιαθετησες τελευταια φορα? πτιν 3 μηνες??? Με τετοια καθυστερηση, το μονο λογικο ειναι να εχεις ηδη κανει τεστ κ να εχεις παει σε γιατρο... Συγγνωμη για το αυστηρο υφος αλλα ή εγω τα καταλαβα ολα λαθος ή δεν προσεχεις πολυ την υγεια σου ή καποιο μπερδεμα υπαρχει με την λεξη "καθυστερηση"..

Λογικά όταν λέει καθυστέρηση 1 μήνα και 20 ημέρες λογικά θα είναι μετά από το κυκλο που θα είχε λογικά έτσι το κατάλαβα εγώ.. συμφωνώ μαζί σου.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Rosemary  @NikhNikh  Εννοω οτι δεν εχω σταθερο κυκλο, δλδ ο κυκλος μου ειναι κοντα στις 40 μερες αλλα δεν μπορω ποτε να ξερω ακριβως ποτε θα αδιαθετισω. Τον προηγουμενο μηνα ειχα καθυστεριση 20 μερες, δλδ οι 40 μερες ειχαν περασει κατα πολυ, κατι που δεν εχει ξανασυμβει. Ειχα παει στον γιατρο και ειχα κανει και τεστ παπ εναμισι μηνα πριν και δεν εχω καποιο γυναικολογικο προβλημα. Επισης 10 μερες αφου μου τελειωσε η περιοδος ( η αλλιως το αιμα) oι οποιες δεκα μερες συμπληρωθηκαν χτες, εχω κυλιδες καφε αιματος, οχι πολυ συχνα και χωρις πονους περιοδου αλλα με πριξημο στο στηθος και στην κοιλια.   Επισης να προσθεσω πως η θερμοκρασια μου σημερα το πρωι ηταν 36.9, η φσιολογικη μου θερμοκρασια ειναι 36.2 η καμια φορα πεφτει και στο 35.9. Ευχαριστω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ifi99 είπε:

@Rosemary  @NikhNikh  Εννοω οτι δεν εχω σταθερο κυκλο, δλδ ο κυκλος μου ειναι κοντα στις 40 μερες αλλα δεν μπορω ποτε να ξερω ακριβως ποτε θα αδιαθετισω. Τον προηγουμενο μηνα ειχα καθυστεριση 20 μερες, δλδ οι 40 μερες ειχαν περασει κατα πολυ, κατι που δεν εχει ξανασυμβει. Ειχα παει στον γιατρο και ειχα κανει και τεστ παπ εναμισι μηνα πριν και δεν εχω καποιο γυναικολογικο προβλημα. Επισης 10 μερες αφου μου τελειωσε η περιοδος ( η αλλιως το αιμα) oι οποιες δεκα μερες συμπληρωθηκαν χτες, εχω κυλιδες καφε αιματος, οχι πολυ συχνα και χωρις πονους περιοδου αλλα με πριξημο στο στηθος και στην κοιλια.   Επισης να προσθεσω πως η θερμοκρασια μου σημερα το πρωι ηταν 36.9, η φσιολογικη μου θερμοκρασια ειναι 36.2 η καμια φορα πεφτει και στο 35.9. Ευχαριστω :)

Οπότε πάρα να σου έρθει στης 40 ημέρες σου ήρθε κανονικά στης 60 ημέρες και πριν 10 μέρες σου σταματισε η περίοδος.; αυτό κατάλαβα εγώ. Δεν σου είπε κάτι ο γιατρός σου για τον αστατο κύκλο σου; που οφείλεται; τώρα για την θερμοκρασία δεν ξέρω να σου πω εγω.. αλλα αν θες να είσαι σίγουρη κάνε ένα τεστ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh Ναι, αυτο εννοω, και τωρα,10 μερες μετα εχω καφε κυλιδες. Ο γιατρος μου ειχε πει οτι δεν ειναι κατι. Θα κανω το τεστ, αλλα θα περιμενω να φυγουν οι κυλιδες. Ευχαριστω για τον χρονο σας!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η ifi99 είπε:

@NikhNikh Ναι, αυτο εννοω, και τωρα,10 μερες μετα εχω καφε κυλιδες. Ο γιατρος μου ειχε πει οτι δεν ειναι κατι. Θα κανω το τεστ, αλλα θα περιμενω να φυγουν οι κυλιδες. Ευχαριστω για τον χρονο σας!! :)

Τίποτα.. οπότε δεν έχεις καθυστέρηση που έλεγες. Ότι πριν 10 μέρες σου τελείωσε η περίοδος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@NikhNikh Εννοουσα οτι τον προηγουμενο μηνα ειχα πολλες μερες καθυστεριση, αλλα ηρθε και τωρα 10 μερες μετα την τελευταια μου περιοδο κυλιδες αιματος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η ifi99 είπε:

@NikhNikh Εννοουσα οτι τον προηγουμενο μηνα ειχα πολλες μερες καθυστεριση, αλλα ηρθε και τωρα 10 μερες μετα την τελευταια μου περιοδο κυλιδες αιματος

Οπότε ήταν μια ανωμαλια της περιόδου αυτή η καθυστέρηση.. από την στιγμή που σου ήρθε δεν είσαι λογικά.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 @NikhNikh  Απλα εχω διαβασει και μου εχουν πει οτι παρ'ολο που ειχα αιμα, υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος, γι'αυτο ανησυχω, γιατι εχω και αυτες τις κυλιδες τωρα που δεν ειναι φυσιολογικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η ifi99 είπε:

 @NikhNikh  Απλα εχω διαβασει και μου εχουν πει οτι παρ'ολο που ειχα αιμα, υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος, γι'αυτο ανησυχω, γιατι εχω και αυτες τις κυλιδες τωρα που δεν ειναι φυσιολογικο.

Όντως υπάρχουν περιπτώσεις.. αν θες να είσαι σίγουρη κάνε ένα τεστ η για πιο σίγουρα χοριακη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • 3;!! Να σου ζήσουν! Με το καλό και το 4ο να έρθει!  Εγώ 3η φορά έγκυος αλλά είναι το 1ο που περιμένω και πιστεύω αυτή η φορά θα είναι και η τυχερή 🌈 Όπως τα λες, άλλες στιγμές είμαι καλά και άλλες άρρωστη κανονικά. Αλλά χαλάλι!! Μπες και στις άλλες συζητήσεις να μας πεις την εμπειρία σου, έχουμε ωραία παρέα ☺️ 
    • Ευχαριστώπολύυ!! Αν κάποια κοπέλα ξέρει κάποιο καλό ενδοκρινολόγο αναπαραγωγής στείλτε μου ένα μήνυμα please!!
    • Γενικά δεν ειναι μια εξέταση που την προτείνουν… να όμως που στην φιλη μου αυτο ήταν το θέμα. Η συγκεκριμένη είχε λιγο παραπάνω κιλά οποτε ισως από αυτο το υποπτεύθηκε ο γιατρος. Να πας σε ενδοκρινολόγο που εξειδικεύεται στην υπογονιμότητα. Ελπίζω σε περίπτωση που υπάρχει κατι να βρεθεί σύντομα για να αντιμετωπιστεί! 🫶🏻
    • Καλημέρα!! Εγραψα και πριν αλλα μαλλον δεν ανέβηκε η απάντηση μου... Εχω αλλα 3 παιδακια☺️ Απο συμπτώματα οχι σπουδαια πράγματα . Απλα αν δεν ειχα κανει τεστ ακομα, από χθες θα το ειχα καταλάβει ότι ειμαι έγκυος. Η όρεξη μου για φαγητό έχει πέσει. Ειναι καπως το στομάχι, οχι αναγουλες και τέτοια βέβαια. Η όσφρηση μου έχει γίνει υπερ ευαίσθητη (μυριζω τα πάντα αχαχ) και λίγη κόπωση. Σε γενικές  γραμμές όμως τίποτα το σπουδαίο. Πιο πολύ νιώθω σα να ειμαι λίγο άρρωστη. Εσυ;
    • Όλα καλά θα πάνε!!! Εγώ αύριο μπαίνω στην 27η, είμαι στα τέλη Αυγούστου..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...