Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πονακια κατω πολυ χαμηλα ;;;


Recommended Posts

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Το πρώτο μας είναι μετά από δύο χρόνια προσπαθειών! Πητ έχω 20/8 κ μέχρι τώρα δόξα τω Θεό έχω μια τέλεια εγκυμοσύνη που προσπαθώ να απολαύσω κάθε στιγμή. 

Συγχαρητήρια κοριτσι μου!!με το καλο να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου. Αυτη η στιγμη ειναι η πιο μαγικη της ζωης μας εγω ακομα θυμάμαι το πρωτο φιλι που εδωσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Puppy44 είπε:

Οχι δεν φανηκε στην αυχενικη καποια στιγμη μου ειπε ωχ κατι εξεχει εδω αλλα μετα μου ειπε άκυρο δε φαίνεται. 

Μμ καταλαβα!Εε ενταξει θα το μαθουμε κι αυτο οταν ερθει η ωρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Aggeliki.D είπε:

Μμ καταλαβα!Εε ενταξει θα το μαθουμε κι αυτο οταν ερθει η ωρα!!!

Οχι στην πρωτη εγκυμοσυνη μου ειχε φανει στην αυχενικη μπορει εσυ να το δεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Puppy44 είπε:

Οχι στην πρωτη εγκυμοσυνη μου ειχε φανει στην αυχενικη μπορει εσυ να το δεις....

Θα δειξει σε 3 εβδομαδες!Το μωρακι ποτε αρχισες να το ακους;;η γιατρος μου μου ειπε πως απο το δευτερο παιδι κ μετα το αισθανεσαι πιο νωρις απ'οτι στη πρωτη εγκυμοσυνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Και σεις να χαίρεστε τα παιδάκια σας κ να έχετε μια τέλεια εγκυμοσύνη μέχρι τη στιγμή που θα κρατήσετε τα μωρακια σας στην αγκαλιά σας. Καλοκαιρακι έχουμε μπροστά θα περάσει ο καιρος πολύ πολύ γρήγορα. Έμαθα για την εγκυμοσύνη μου 13/12 κ μέχρι το Φλεβάρη λόγο κρύου κ χιόνια δ πολύ βγήκα από τ σπίτι. Ειδικά ο Ιανουαρίος μ φάνηκε ατελειωτος! Βέβαια δ με ένοιαζε τπτ! Αυτό το μωρό δ τ περιμέναμε καν. 8/12 περάσαμε επιτροπή για εξωσωματική κ αρχές Ιανουαρίου θα κάναμε την πρώτη μας προσπάθεια. Αλλά η μπεμπα ήρθε από μόνη της κ μας έκανε τ καλυτερο δώρο Χριστουγέννων. Είχα λίγο αίμα στην αρχή οπότε περιττό να σας πω τι άγχος είχα κ πόσες φορές τη μέρα πήγαινα τουαλέτα να δω μήπως δω αίμα. Μετά τη 10η βδομάδα άρχισα να χαλαρωνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Aggeliki.D είπε:

Θα δειξει σε 3 εβδομαδες!Το μωρακι ποτε αρχισες να το ακους;;η γιατρος μου μου ειπε πως απο το δευτερο παιδι κ μετα το αισθανεσαι πιο νωρις απ'οτι στη πρωτη εγκυμοσυνη!

Αμα σου πω οτι εχω παθει κοκομπλοκο και δε θυμάμαι!!! Ασε παλι μπαινω και διαβαζω απο το ιντερνετ.... Απιστευτο ε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Και σεις να χαίρεστε τα παιδάκια σας κ να έχετε μια τέλεια εγκυμοσύνη μέχρι τη στιγμή που θα κρατήσετε τα μωρακια σας στην αγκαλιά σας. Καλοκαιρακι έχουμε μπροστά θα περάσει ο καιρος πολύ πολύ γρήγορα. Έμαθα για την εγκυμοσύνη μου 13/12 κ μέχρι το Φλεβάρη λόγο κρύου κ χιόνια δ πολύ βγήκα από τ σπίτι. Ειδικά ο Ιανουαρίος μ φάνηκε ατελειωτος! Βέβαια δ με ένοιαζε τπτ! Αυτό το μωρό δ τ περιμέναμε καν. 8/12 περάσαμε επιτροπή για εξωσωματική κ αρχές Ιανουαρίου θα κάναμε την πρώτη μας προσπάθεια. Αλλά η μπεμπα ήρθε από μόνη της κ μας έκανε τ καλυτερο δώρο Χριστουγέννων. Είχα λίγο αίμα στην αρχή οπότε περιττό να σας πω τι άγχος είχα κ πόσες φορές τη μέρα πήγαινα τουαλέτα να δω μήπως δω αίμα. Μετά τη 10η βδομάδα άρχισα να χαλαρωνω.

Ποσο χαίρομαι ζευγαρια που τοσο πολυ θελουν ενα μωρακι να το αποκτουν...!! Σε καταλαβαίνω και εγω μετα απο προσπάθειες 3 χρονων εμεινα εγκυος με τρελλη αποκόλληση και στο κρεβάτι 7 μηνες τους 2 τελευταιους εκατσα καθιστη. Αλλα αξιζε......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Puppy44 είπε:

Αμα σου πω οτι εχω παθει κοκομπλοκο και δε θυμάμαι!!! Ασε παλι μπαινω και διαβαζω απο το ιντερνετ.... Απιστευτο ε;;;

Χαχα σε καταλαβαινω και εγω  λες και δεν εχω ξαναμεινει εγκυος ειμαι!!δεν ξερω αν φταιει το γεγονος οτι ειχαμε σταματησει τις προσπαθειες και εν τεκη ηρθε εκει πογ δεν το περιμεναμε κ με επιασε απροετοιμαστη!Η γοατρος μου λεει παντως πως υπαρχει μελετη που λεει πως η γυναικα που ξαναμενει εγκυος μετα απο 5 χρονια ειναι σαν να ειναι η πρωτη της φορα!!!Ποσο ειναι το πρωτο σου παιδακι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχ τραβήξες ζόρι κ συ! Φυσικά κ αξίζει. Εγώ έλεγα ας έρθει κ ας είμαι ξάπλα,ας πρηστω, ας παρω 100 κιλά.  Μόνο να ρθει! Το μωρό τ ένιωσα τη 16η βδομαδα αλλά όχι κάθε μερα. Από την 20η κ μετα κάθε μέρα σαν χτυπήματακια- κλωτσιές. Τώρα κάνει πάρτι καθημερινά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Aggeliki.D είπε:

Χαχα σε καταλαβαινω και εγω  λες και δεν εχω ξαναμεινει εγκυος ειμαι!!δεν ξερω αν φταιει το γεγονος οτι ειχαμε σταματησει τις προσπαθειες και εν τεκη ηρθε εκει πογ δεν το περιμεναμε κ με επιασε απροετοιμαστη!Η γοατρος μου λεει παντως πως υπαρχει μελετη που λεει πως η γυναικα που ξαναμενει εγκυος μετα απο 5 χρονια ειναι σαν να ειναι η πρωτη της φορα!!!Ποσο ειναι το πρωτο σου παιδακι;;

Τα πρωταμου ειναι 8 ετων!!! Εσενα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Ωχ τραβήξες ζόρι κ συ! Φυσικά κ αξίζει. Εγώ έλεγα ας έρθει κ ας είμαι ξάπλα,ας πρηστω, ας παρω 100 κιλά.  Μόνο να ρθει! Το μωρό τ ένιωσα τη 16η βδομαδα αλλά όχι κάθε μερα. Από την 20η κ μετα κάθε μέρα σαν χτυπήματακια- κλωτσιές. Τώρα κάνει πάρτι καθημερινά. 

Αρα σε 2. Εβδομαδες ν το περιμενω αλλα απορια στην 16η η 16;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Puppy44 είπε:

Τα πρωταμου ειναι 8 ετων!!! Εσενα;;;

Εγω εχω ενα γιο 7 ετων!!!!Να σου ζησουν και με το καλο να κρατησεις και το μπεμπακι σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Aggeliki.D είπε:

Εγω εχω ενα γιο 7 ετων!!!!Να σου ζησουν και με το καλο να κρατησεις και το μπεμπακι σου!!!!

Τελεια!!# Με το καλο να έρθουν στις οικογένειες μας..??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβώς μόλις έκλεισα 16 βδομάδες. Κυριακή 5 Μαρτίου την ένιωσα πρώτη φορά και κατάλαβα ότι ήταν αυτή. Τη Δευτέρα έμπαινα 17η. Συνήθως λένε ότι τα δευτέρα τα νιώθουν πιο νωρίς. Πιστεύω όλα σχετικά είναι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα αν ειναι κοριτσακι θ γεμισουμε και ροζ !!! Και θα παιζω και με μπαρμπι εκτός απο playmobil !!! αν ειναι αγορακι λεει ο αντρας μου θα μπει στη συμμορια των αντρων χαχαχα!!! Αυτος τα δίδυμα και ο μπομπιρας. Ο ενας ειναι κατα ενθουσιασμενος!!!! Ο αλλος το πηρε λιγο κρυα θα ελεγα γιατι σκέφτεται οτι θα λειψω κάποιες μερες απο το σπιτι και αυτο τον στεναχωρεί...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα σωστός ο άντρας σου! Αν είναι μόνο για του ότι θα λείψεις από τ σπίτι δ είναι τπτ! Με τ καλό το τρίτο λοιπόν! Πόσο μ αρέσουν οι οικογένειες με 3+ παιδάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...