Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες ξανά και ξανά. ..


Recommended Posts

Κοριτσιααα καλημερα!! 

Συνεχιζει ακομα η καθυστερηση (17 μερες πια) και το στηθος μου εχει πρηστει και ποναω υπερβολικα... Εχω πονοκεφαλους και κατι ξινιλες σαν αναγουλα... Σημερα πρωι-πρωι εκανα το τεστ clear blue και βγηκε αχνη η καθετη γραμμη... Λετε να δημιουργηθηκε το ρεβυθακι μας???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχνη καθετη γραμμη σημαινει οτι ισως να πάει καλά το θεμα..Μην ενθουσιάζεσαι από τώρα όμως γιατι η καθυστέρηση είναι πολύ μεγάλη και λογικά το τεστ θα επρεπε να είναι φουλ θετικό με πολύ εντονη γραμμη. Νομιζω οτι πρπει να πας οπωσδηποτε για χοριακη αυριο ωστε να ξεκαθαρίσουν τα πράγματα....!!!! Μακαρι να πάνε όλα καλά... Σου στέλνω τη θετική μου ενεργεια....!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω με εχει πιασει αγωνια...

Εννοειται οτι αυριο θα παω στο γιατρο!!!

Απο την μια χαιρομαι και απο την αλλη σκεφτομαι οτι αν δεν...παλι θα απογοητευτω!! 

Μακαρι να πανε ολα καλα!!! Σε ευχαριστω για την ενεργεια σου!!! Ειναι πολυτιμη, μιας και κανεις δεν το εχει μαθει ακομα(απο το οικογενειακο περιβαλλον)..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Κοριτσιααα καλημερα!! 

Συνεχιζει ακομα η καθυστερηση (17 μερες πια) και το στηθος μου εχει πρηστει και ποναω υπερβολικα... Εχω πονοκεφαλους και κατι ξινιλες σαν αναγουλα... Σημερα πρωι-πρωι εκανα το τεστ clear blue και βγηκε αχνη η καθετη γραμμη... Λετε να δημιουργηθηκε το ρεβυθακι μας???

Ευχομαι ολόψυχα να ναι το σποράκι σας αυτο που κανει την καθυστέρηση!!με το καλο μια θετική χοριακη αυριο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Ευχομαι ολόψυχα να ναι το σποράκι σας αυτο που κανει την καθυστέρηση!!με το καλο μια θετική χοριακη αυριο!!!!

Σε ευχαριστω πολυ!! 

Οποιο κ αν ειναι το αποτελεσμα, θα εχετε νεα μου!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!! 

Οποιο κ αν ειναι το αποτελεσμα, θα εχετε νεα μου!!!!?

Θα περιμένουμε στέλνοντας θετική ενέργεια!!!!αντε να αρχίσουν να σκάνε μύτη οι πρώτες εγκυμοσύνες του έτους..να τρελαθούμε ρε παιδί μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Κοριτσιααα καλημερα!! 

Συνεχιζει ακομα η καθυστερηση (17 μερες πια) και το στηθος μου εχει πρηστει και ποναω υπερβολικα... Εχω πονοκεφαλους και κατι ξινιλες σαν αναγουλα... Σημερα πρωι-πρωι εκανα το τεστ clear blue και βγηκε αχνη η καθετη γραμμη... Λετε να δημιουργηθηκε το ρεβυθακι μας???

καλησπερα κοριτσι μου !ευχομαι να εισαι εγκυος !!!!!κι εμενα αχνη ητανε και ημουνα!!

στειλε μας μια φωτο να το δουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

20170108_164614.jpg

αχχχχχχχχχχχχχχχ πολυ χαιρομαι!!!!!!!!

κι εμενα ετσι ητανε μετα απο 10 μερες καθυστερηση και τωρα ο γιος μου ειναι μεσα και κοιμαται!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελεια!! Οποτε να αρχισω να εχω ελπιδες???

Εγω υποψιαζομαι οτι επεσε μαζι και η αλλαγη του κυκλου και η συλληψη...γιατι τις πρωτες μερες καθυστερησης τα τεστ ηταν αρνητικα(επομενως αλλαζε ο κυκλος μου) και μετα οταν ειδα κατι περίεργα υγρα (θα ηταν οι γονιμες)...

Μακαρι να εχω ευχαριστα νεα αυριο απο τον γιατρο!!! Θα ειναι το καλυτερο πρωτοχρονιατικο δωροοοο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

20170108_164614.jpg

Γλυκουλα μου ειναι θετικο!!!! Ακριβως ακριβως ετσι ηταν κ εμενα το clear blue 11/8  και τωρα το σπορακι μου ειναι 6 μηνων!!! Βουρ για χοριακη αυριο! Σου ευχομααι απτην καρδια μου τα καλυτερα!!! ♡♡♡♡

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η annina είπε:

Γλυκουλα μου ειναι θετικο!!!! Ακριβως ακριβως ετσι ηταν κ εμενα το clear blue 11/8  και τωρα το σπορακι μου ειναι 6 μηνων!!! Βουρ για χοριακη αυριο! Σου ευχομααι απτην καρδια μου τα καλυτερα!!! ♡♡♡♡

Αχ σε ευχαριστωωωωω πολυ!!!

Επιτελους μετα απο 1,5 χρονο προσπαθειων...

Να το καμαρωσεις οπως ποθεις το σπορακι σου!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Τελεια!! Οποτε να αρχισω να εχω ελπιδες???

Εγω υποψιαζομαι οτι επεσε μαζι και η αλλαγη του κυκλου και η συλληψη...γιατι τις πρωτες μερες καθυστερησης τα τεστ ηταν αρνητικα(επομενως αλλαζε ο κυκλος μου) και μετα οταν ειδα κατι περίεργα υγρα (θα ηταν οι γονιμες)...

Μακαρι να εχω ευχαριστα νεα αυριο απο τον γιατρο!!! Θα ειναι το καλυτερο πρωτοχρονιατικο δωροοοο...

πολυ πιθανον να ειναι ετσι οπως τα λες!

ευχομαι μια τεραστια χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχχ ποσο με συγκίνησε αυτη η φωτογραφία.....

Μπράβο ρε κοριτσακι μου μπραβο! Με το καλο!! Ολα να σου πανε καλα!! Μπραβο!!! 

❤❤❤❤?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Αχχχχχ ποσο με συγκίνησε αυτη η φωτογραφία.....

Μπράβο ρε κοριτσακι μου μπραβο! Με το καλο!! Ολα να σου πανε καλα!! Μπραβο!!! 

❤❤❤❤?????????

❤❤❤❤ ευχαριστωωωω πολυ!!! Θα σας ενημερωσω αυριο σιγουρα!!!! ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου κατερινακι και απο μενα!!!

Δυστηχως δεν εχω δει θετικο τεστ για να μπορω να εκφερω αποψη..οπως ειδα ομως υπαρχουν και πιο εμπειρα σε αυτο τον τομεα κοριτσια που βλεπουν θετικο αποτελεσμα!!!σου ευχομαι ολοψυχα ηδη να εχεις μια μικρη κουκιδα και να ξεκινησε ηδη το πιο συναρπαστικο ταξιδι!!!θα περιμενουμε αυριο τα νεα σου!!

Ευχομαι να εσπασες το ροδι για καλη χρονια στο φορουμ και να ακολουθησουμε ολες!οχι μια μια!!ολες μαζι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η mommy86 είπε:

Γεια σου κατερινακι και απο μενα!!!

Δυστηχως δεν εχω δει θετικο τεστ για να μπορω να εκφερω αποψη..οπως ειδα ομως υπαρχουν και πιο εμπειρα σε αυτο τον τομεα κοριτσια που βλεπουν θετικο αποτελεσμα!!!σου ευχομαι ολοψυχα ηδη να εχεις μια μικρη κουκιδα και να ξεκινησε ηδη το πιο συναρπαστικο ταξιδι!!!θα περιμενουμε αυριο τα νεα σου!!

Ευχομαι να εσπασες το ροδι για καλη χρονια στο φορουμ και να ακολουθησουμε ολες!οχι μια μια!!ολες μαζι!!!

Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!! Μακαρι... Και ευχομαι ολοψυχα το 2017 να εχει πολλες εγκυουλες!!! Απο πολλες εμπειριες που εχω διαβάσει εδω, πιστευω οτι ολες μας αξιζουμε συντομα ενα φασολακι!!!

Σου ευχομαι συντομα κι εσυ να δεις ενα θετικο αποτελεσμα (οχι τοσο αχνο οσο εμενα..το δικο σου να ειναι τρανταχτο +)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και γω δεν εχω ξαναδεί θετικό τεστ..αλλα νομιζω πως για να βγει εστω και αχνη αυτη η γραμμουλα..πρεπει να ανιχνεύσει την ορμόνη..η οποία για να υπαρχει,σημαινει προφανως οτι τα καταφέρατε!!κοριτσακι μου πολυ συγκινούμαι...με το καλο..καλα αποτελέσματα αυριο..αν και στα ειπα και πιο πριν..δεν μπορω να συγκρατηθώ βλέποντας τις φωτογραφιες...???❤️???????????❣️❣️❣️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Κατερινάκι/only love είπε:

Και γω δεν εχω ξαναδεί θετικό τεστ..αλλα νομιζω πως για να βγει εστω και αχνη αυτη η γραμμουλα..πρεπει να ανιχνεύσει την ορμόνη..η οποία για να υπαρχει,σημαινει προφανως οτι τα καταφέρατε!!κοριτσακι μου πολυ συγκινούμαι...με το καλο..καλα αποτελέσματα αυριο..αν και στα ειπα και πιο πριν..δεν μπορω να συγκρατηθώ βλέποντας τις φωτογραφιες...???❤️???????????❣️❣️❣️

Ευχαριστουμεεεεε... Εχω πολυ αγωνια για αυριο..πιστευω οτι δεν θα κοιμηθω καθολου!! Μακαρι ολα να πανε καλα, και να μην χρειαστει να απογοητευτω αλλη μια φορα...

Σου ευχομαι και εσενα συντομα να κρατησεις το μπεμπακι σου αγκαλια (μεσα στο 2017 εννοειται)... Μακαρι να ειναι γουρλιδικο ετος για ολες μας...

Μην ξεχναμε οτι..το 2016 ηταν δίσεκτο. .. (κι ας εκανα τον γαμο μου...χιχιχι)...????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μου εμεις μονο αχνα θετικα βλεπαμε με πρωινα ουρα και τα μικρα μας ειναι κοντα μας!!

αυριο θα πας για χοριακη η στον γιατρο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

κατερινα μου εμεις μονο αχνα θετικα βλεπαμε με πρωινα ουρα και τα μικρα μας ειναι κοντα μας!!

αυριο θα πας για χοριακη η στον γιατρο??

Σημερα 8:30 η ωρα εκανα το τεστ και  ειχα αυτο το αποτελεσμα..με πρωινα ουρα...

Αυριο θα παω για χοριακη και αν ειναι θετικη θελω να κανω και υπερυχο να το επιβεβαιωσουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Κατερίνα21 είπε:

Σημερα 8:30 η ωρα εκανα το τεστ και  αυτο το αποτελεσμα..με πρωινα ουρα...

Αυριο θα παω για χοριακη και αν ειναι θετικη θελω να κανω και υπερυχο να το επιβεβαιωσουμε...

αναλογα ποσο ειναι η χοριακη σου θα σου πει ο γιατρος σου ποτε θα μπορεσει να το δει..εγω δεν εκανα καν χοριακη πηγα κατευθειαν και την ειδα την μπουρμπουλιθρα μου...!!!!!!!!!!:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

αναλογα ποσο ειναι η χοριακη σου θα σου πει ο γιατρος σου ποτε θα μπορεσει να το δει..εγω δεν εκανα καν χοριακη πηγα κατευθειαν και την ειδα την μπουρμπουλιθρα μου...!!!!!!!!!!:x:x:x

Εμενα ισως χρειαστει να μου κανει γιατι δεν μπορει να μετρησει απο την μερα της τελευταιας περιοδου(οπως μετρανε συνηθως)..ισως πρεπει να  δει ποσο ειναι το φασολακι μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...