Μετάβαση σε περιεχόμενο

μηπως ειμαι εγκυος?


marytzein

Recommended Posts

Αυτό που σου λέω η Gelie είναι ότι δεν είμαστε αρμόδιες εμείς να σ πούμε τι έχεις κ τι όχι. Κάνε μία χοριακη να ξεκαθαρίσει το θέμα. Ότι κ να πούμε εμείς δ έχει νόημα! Τι απάντηση περιμένεις δηλ εδώ μέσα? Να σ πούμε ναι είσαι έγκυος ή όχι δεν είσαι? Όλα τα κορίτσια σε συμβούλεψαν ότι ο μόνος τρόπος να τ εξακριβώσεις είναι να κάνεις μία εξέταση αίματος. Απλά φαντάζομαι ότι δ μπόρεσε ή κοπέλα να καταλάβει τι εννοείς ότι είσαι γεμάτη αίμα. Εμείς δηλ έχουμε νερό? Εκεί κάπου μπερδευτηκαμε. Σου εύχομαι να συμβαίνει ότι επιθυμείς πραγματικά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Αυτό που σου λέω η Gelie είναι ότι δεν είμαστε αρμόδιες εμείς να σ πούμε τι έχεις κ τι όχι. Κάνε μία χοριακη να ξεκαθαρίσει το θέμα. Ότι κ να πούμε εμείς δ έχει νόημα! Τι απάντηση περιμένεις δηλ εδώ μέσα? Να σ πούμε ναι είσαι έγκυος ή όχι δεν είσαι? Όλα τα κορίτσια σε συμβούλεψαν ότι ο μόνος τρόπος να τ εξακριβώσεις είναι να κάνεις μία εξέταση αίματος. Απλά φαντάζομαι ότι δ μπόρεσε ή κοπέλα να καταλάβει τι εννοείς ότι είσαι γεμάτη αίμα. Εμείς δηλ έχουμε νερό? Εκεί κάπου μπερδευτηκαμε. Σου εύχομαι να συμβαίνει ότι επιθυμείς πραγματικά!

χαχαχαχαχχαχαχα απλα κλαιω από τα γελια.... Να σαι καλα... Μου εφτιαξες τη μερα.. Και οπως ξερεις διανυω και δυσκολη περίοδο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να συνοψίσουμε...Ολοκληρωσες για πρωτη σου φορα πριν 2 βδομαδες ..... ή πριν ενα μηνα!!!! Μετα απο λιγες μερες αρχισες να παθαινεις ναυτίες ζαλαδες ''κτλπ''. Εκανες απο μόνη σου εξετάσεις αίματος που έδειξαν ότι είσαι ''γεματη αίμα και σίδερο''. Στο τελος θυμηθηκες να μας πεις οτι προχθες πήγες και σε παθολόγο ο οποίος σε διαβεβαίωσε οτι αποκλείεται να εχεις κολλήσει κάποια ιωσούλα όπως πολύς κόσμος...  Οποτε τώρα θες να βρεθει ένας πολύ εγκυρος τρόπος να μάθεις αν είσαι εγκυος εκτός από τη χοριακη.......  Εγω δεν εχω κάποια ιδεα..... Τα κορίτσια ισως..... Καλή τυχη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...