Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πόσες προσπαθούμε για μωράκι??


Petalouditsa28

Recommended Posts

στις Just now, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Γειά σας κι από εμένα σύντομα να έρθει το θαυματακι σας. Είμαι κι εγώ μια που προσπαθεί εδώ και πάρα πολύ καιρό.!

Kalwsirthes sto club nikiemmanouela!! megalwnei i omada kai euxomai se ligous mines na min meinei kamia mas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα Κορίτσια Είδα 

Τι γράψατε και έχω μια απορία

Αγιατρευτοσ πόθος ένα παιδί Συμφωνώ Έχω 1 κόρη 15ετων και τώρα περιμένουμε το 2ο το Σάββατο μπαίνω πρώτα ο θεός στον 4ο

Απλα έχω μια απορία 

Η ιατρικη οκ 

 καθηγητεσ οκ

Επιστήμονες 

Ο θεός που ειναι????!

 Δεν ειδα ΚΑΜΊΑ ΣΑΣ. να λέει Εγώ το ζήτησα το έταξα Κάτι

 

 

Εγω με τον τωρινο σύντροφο Είμαστε Από τον Ιούλιο μαζι 

Καιθέλαμε ένα παιδί Αύγουστο είχα περίοδο Σεπτέμβριο όχι

ΤΟ ζητησαμε

Απο την μεγάλοχάρη και την χρυσοβαλαντου

και συγκεκριμένα όταν πήγαμε στην χρυσοβαλαντου να πάρω μήλο λάδι αγιασμό και την ζώνη Ήμουν ηδηΈγκυος 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η miniatoura87 είπε:

Kalwsirthes sto club nikiemmanouela!! megalwnei i omada kai euxomai se ligous mines na min meinei kamia mas!!!

Καλός σας βρήκα. Και σύντομα με ευχάριστα όλες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Mama 1 είπε:

Καλησπέρα Κορίτσια Είδα 

Τι γράψατε και έχω μια απορία

Αγιατρευτοσ πόθος ένα παιδί Συμφωνώ Έχω 1 κόρη 15ετων και τώρα περιμένουμε το 2ο το Σάββατο μπαίνω πρώτα ο θεός στον 4ο

Απλα έχω μια απορία 

Η ιατρικη οκ 

 καθηγητεσ οκ

Επιστήμονες 

Ο θεός που ειναι????!

 Δεν ειδα ΚΑΜΊΑ ΣΑΣ. να λέει Εγώ το ζήτησα το έταξα Κάτι

 

 

Εγω με τον τωρινο σύντροφο Είμαστε Από τον Ιούλιο μαζι 

Καιθέλαμε ένα παιδί Αύγουστο είχα περίοδο Σεπτέμβριο όχι

ΤΟ ζητησαμε

Απο την μεγάλοχάρη και την χρυσοβαλαντου

και συγκεκριμένα όταν πήγαμε στην χρυσοβαλαντου να πάρω μήλο λάδι αγιασμό και την ζώνη Ήμουν ηδηΈγκυος 

 

Το έχω κάνει εγώ. Κάθε φορά που περνάω από εκκλησία. Έχω ανάψει λαμπάδες για λαμπάδες. Αλλά ακόμα τίποτα εδώ και 25 μήνες..! Μέχρι που φορεσα και την Αγία Ζώνη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Το έχω κάνει εγώ. Κάθε φορά που περνάω από εκκλησία. Έχω ανάψει λαμπάδες για λαμπάδες. Αλλά ακόμα τίποτα εδώ και 25 μήνες..! Μέχρι που φορεσα και την Αγία Ζώνη. 

Εμμανουέλα Πήγαινε στην χρυσοβαλαντου Τίποτα αλλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα! κι εγώ στο κλάμπ... πριν λίγο πήρα αρνητικό τεστ μετα απο πρόκληση ωορηξίας με κλομιφαίνη, πρεγκύλ και cyclacur, τον επομενο κυκλο παλι, τελευταια προσπαθεια μου ειπε ο γιατρος...μετα μονο εξωσωματικη, δεν εχω πολυ χρονο, εχω ΑΜΗ 0,17 και μια παλλινδρομη περσι, κουραγιο σε ολες δεν θα το βαλουμε κατω, θα προσπαθησουμε κι αν ειναι να γινει, θα γινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η eleni687 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! κι εγώ στο κλάμπ... πριν λίγο πήρα αρνητικό τεστ μετα απο πρόκληση ωορηξίας με κλομιφαίνη, πρεγκύλ και cyclacur, τον επομενο κυκλο παλι, τελευταια προσπαθεια μου ειπε ο γιατρος...μετα μονο εξωσωματικη, δεν εχω πολυ χρονο, εχω ΑΜΗ 0,17 και μια παλλινδρομη περσι, κουραγιο σε ολες δεν θα το βαλουμε κατω, θα προσπαθησουμε κι αν ειναι να γινει, θα γινει!

κοριτσι μ τι ειναι το ΑΜΗ? ευχομαι να πετυχει στην επομενη και να μην χρειαστεσ εξωσωματικη!! αισιοδοξια και ολα θα πανε καλα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Mama 1 είπε:

Καλησπέρα Κορίτσια Είδα 

Τι γράψατε και έχω μια απορία

Αγιατρευτοσ πόθος ένα παιδί Συμφωνώ Έχω 1 κόρη 15ετων και τώρα περιμένουμε το 2ο το Σάββατο μπαίνω πρώτα ο θεός στον 4ο

Απλα έχω μια απορία 

Η ιατρικη οκ 

 καθηγητεσ οκ

Επιστήμονες 

Ο θεός που ειναι????!

 Δεν ειδα ΚΑΜΊΑ ΣΑΣ. να λέει Εγώ το ζήτησα το έταξα Κάτι

 

 

Εγω με τον τωρινο σύντροφο Είμαστε Από τον Ιούλιο μαζι 

Καιθέλαμε ένα παιδί Αύγουστο είχα περίοδο Σεπτέμβριο όχι

ΤΟ ζητησαμε

Απο την μεγάλοχάρη και την χρυσοβαλαντου

και συγκεκριμένα όταν πήγαμε στην χρυσοβαλαντου να πάρω μήλο λάδι αγιασμό και την ζώνη Ήμουν ηδηΈγκυος 

 

γεια σου! κατ αρχην να πω οτι δεν εχω ξεκαθαρισει ακομα αν πιστευω σε θαυματα,αναφερω ως γεγονος οτι την πρωτη φορα που εμεινα εγκυος ενα μηνα πριν μου ειχε φερει μια φιλη να φαω το μηλαρακι.Ηταν μια εγκυμοσυνη εντελως τυχαια,ουτε καν σκεφτομασταν για παιδι τοτε. Δεν ξερω αν ηταν τυχαιο γεγονος αλλα το εχω πολυ εντονα στο μυαλο μου,οτι συνεπεσαν αυτα τα δυο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

  Δυστυχώς μου είναι μακριά.

εχω ακουσει οτι μπορεις να επικοινωσεις με γραμμα με το μοναστηρι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

εχω ακουσει οτι μπορεις να επικοινωσεις με γραμμα με το μοναστηρι

Εχω επικοινωνησει και εχω  Είδη την ζώνη εδω και ενα χρόνο. μου τη  Έστελναν  Από το  Άγιο όρος. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Εχω επικοινωνησει και εχω  Είδη την ζώνη εδω και ενα χρόνο. μου τη  Έστελναν  Από το  Άγιο όρος. 

αν πιστευεις και εχεις κανει τις απαραιτητες εξετασεις τοτε θα γινει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

αν πιστευεις και εχεις κανει τις απαραιτητες εξετασεις τοτε θα γινει!

έτσι ακριβώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 9/11/2016 at 2:25 ΜΜ, ο/η peacock είπε:

Σου εύχομαι ολόψυχα να πετύχεις με την 1η!

Σε ευχαριστώ κοπέλα μου σήμερα έμαθα άκυρη ή πρώτη δέν την κάνω αυτό το μήνα δεν εκαν; Αυγουλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

ntia mou kane ligaki upomoni!! o epomenos minas mporei na einai pio tyxeros me perissotera augoulakia!! sto euxomai me oli m tin psixi!! 

Σευχαριστω μινιατούρα μου να σαι καλά μου δίνετε δύναμη!!!απλά τώρα είμαι σχεδόν σίγουρη ότι από μόνη μου θα είναι δύσκολο να κάνω μπεμπακι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η peacock είπε:

Συντεκνε μου ΝΤΙΑ30 (εγώ εχω καταγωγή από Λασίθι) να σκέφτεσαι τη στιγμή που θα πάρεις στην αγκαλιά σου το πλασματάκι σου, αυτό θα σου δίνει δύναμη. Σου στέλνω ολη μου την θετική ενέργεια για μια χαρούμενη έκβαση πολύ πολύ συντομα!

Ωωωωω συντεκνησα σευχαριστω ή μία στην άλλη να στέλνουμε θετική ενέργεια όλες να αποκτήσουμε τι πολυπόθητο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

αν πιστευεις και εχεις κανει τις απαραιτητες εξετασεις τοτε θα γινει!

Κορίτσια εμένα μία καλή μου φίλη Μου έχει δώσει την ζώνη. Της Παναγιας δεν την φοραω συνέχεια αλλά όποτε μπορώ το κάνω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η miniatoura87 είπε:

κοριτσι μ τι ειναι το ΑΜΗ? ευχομαι να πετυχει στην επομενη και να μην χρειαστεσ εξωσωματικη!! αισιοδοξια και ολα θα πανε καλα!!! 

η ΑΜΗ είναι ένας δείκτης που σου δείχνει τα αποθέματα που έχεις στις ωοθήκες σου, πάνω απο 0,3 είσαι στην πολύ χαμηλή γονιμότητα ενώ κάτω ανήκεις στην υπογονιμότητα όπως εγώ, δεν μου έδωσαν ακριβή χρόνο απλά μου είπαν ότι σε 6 μήνες αλλάζουν πολύ τα πράγματα και πρέπει να βιαστώ πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η renata17 είπε:

Petalouditsa εκανες πολυ καλα που ανοιξες αυτο το θεμα!Ειμαστε τοσες πολλες κοπελες εδω μεσα που θελουμε να μεγαλωσουμε την οικογενεια μας.Υπαρχει ομορφοτερο δωρο απο το να φερνεις στον κοσμο ενα παιδι;Ολες μας σιγουρα εχουμε τραβηξει τα ζορια μας.Αλλα μεσα μας κρυβουμε τεραστια δυναμη ψυχης!Εγω ειμαι 27 χρονων και οπως ξερετε καποιες  απο εσας βιωσα μια παλινδρομη κυηση 2 μηνες πριν.Αυτο που καταλαβα απο αυτη τη δοκιμασια ειναι οτι δεν μπορω και δε θελω να το βαλω κατω.Βγηκα πιο δυνατη και συνεχιζω να βλεπω αισιοδοξα το μελλον μου.Οσες προσπαθειτε για μωρακι σας ευχομαι ολοψυχα να τα καταφερετε!Στο τελος ολες θα ανταμειφθουμε!!

Ναι κοριτσακι μου, εχεις δικιο, πρεπει να φανούμε ολς πιο δυνατές....δε ειναι πάντα εύκολο αλλα πρέπει να παλέψουμε για το σπορακι μας...Μακάρι να μπορούσαμε ολες εμείς που θέλουμε πραγματικά να χαρίσουμε ζωη στο παιδάκι μας να τα καταφέρναμε σύντομα..Χωρίς αναμονές, χωρίς ατυχεις εγκυμοσύνες...Αλλά δυστυχώς δεν ειναι πάντα εύκολο για όλες..

Θα μαστε εδω κα θα τα λέμε...και εύχομαι σιγα σιγά να γεμίσουμε το θέμα με πολλά +++ και πολλα χαμόγελα!

στις πριν 5 ώρες, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Κορίτσια γυρισα  από την γιατρό πάει αυτός ο μήνας έχω μόνο ένα αυγουλακι και θέλω 2 και πάνω για να λέμε ότι μπορεί να πετύχει ή σπερματεγχυση .... Και ή δεξιά μου σάλπιγγα είναι βουλωμενη και έχει κύστη δηλαδή από ότι μου είπε δεν μας κάνει....

Αυτά τα νέα μου!!!!δεν είμαι κ στα καλύτερά μου αλλά θα περάσει!!!!

Ντια μου..φαντάζομαι το πόσο απογοητευμένη θα νιώθεις..τωρα θα πρέπει να περιμένεις για τον επόμενο κύκλο?? τι να πω...υπομονή.....και εγω σου στέλνω ολη μου τη θετική σκεψη!! 

Peackok και miniatoura και εγω σκέφτομαι να ξεκινήσω προσπαθείες μολις τελειώσει το αίμα..δε θελω να αφησω τον εαυτό μου να φοβάται μήπως εχω ξανα μια αποτύχημενη εγκυμοσύνη..

ΒΡε κορίτσια το σκέφτομαι κάθε μέρα..μου ναι δύσκολο να χαλαρώσω..ναι μεν ειμαι πιο ήρεμη αλλα καθε μερα πιανω τον εαυτό μου να σκέφτομαι.."πως θα ηταν αν ημουν έγκυος??"

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:

Kalwsirthes sto club nikiemmanouela!! megalwnei i omada kai euxomai se ligous mines na min meinei kamia mas!!!

Και εγω εύχομαι σε λιγο καιρό το θέμα να αντικατασταθει με το εξής: Ας μιλήσουμε για τα σποράκια που έχουμε στη κοιλιτσα μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η miniatoura87 είπε:
στις πριν 3 ώρες, ο/η Mama 1 είπε:

Εμμανουέλα Πήγαινε στην χρυσοβαλαντου Τίποτα αλλο 

Mama..θα ήθελα σε παρακαλώ να μου πεις ποιές ώρες μπορείς να επισκεφθείς το μοναστήρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nantia_14 είπε:

αν πιστευεις και εχεις κανει τις απαραιτητες εξετασεις τοτε θα γινει!

Κορίτσια εμένα μία καλή μου φίλη Μου έχει δώσει την ζώνη. Της Παναγιας δεν την φοραω συνέχεια αλλά όποτε μπορώ το κάνω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ΝΤΙΑ30 είπε:

Κορίτσια εμένα μία καλή μου φίλη Μου έχει δώσει την ζώνη. Της Παναγιας δεν την φοραω συνέχεια αλλά όποτε μπορώ το κάνω....

εγω ειχα φαει το μηλαρακι ενα μηνα πριν μεινω εγκυος (κ σκεψου οτι δεν το ειχαμε σχεδιασει) δεν ξερω αν οφειλεται σε τυχαιο γεγονος αλλα μου εκανε εντυπωση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Petalouditsa28 είπε:

Ναι κοριτσακι μου, εχεις δικιο, πρεπει να φανούμε ολς πιο δυνατές....δε ειναι πάντα εύκολο αλλα πρέπει να παλέψουμε για το σπορακι μας...Μακάρι να μπορούσαμε ολες εμείς που θέλουμε πραγματικά να χαρίσουμε ζωη στο παιδάκι μας να τα καταφέρναμε σύντομα..Χωρίς αναμονές, χωρίς ατυχεις εγκυμοσύνες...Αλλά δυστυχώς δεν ειναι πάντα εύκολο για όλες..

Θα μαστε εδω κα θα τα λέμε...και εύχομαι σιγα σιγά να γεμίσουμε το θέμα με πολλά +++ και πολλα χαμόγελα!

Ντια μου..φαντάζομαι το πόσο απογοητευμένη θα νιώθεις..τωρα θα πρέπει να περιμένεις για τον επόμενο κύκλο?? τι να πω...υπομονή.....και εγω σου στέλνω ολη μου τη θετική σκεψη!! 

Peackok και miniatoura και εγω σκέφτομαι να ξεκινήσω προσπαθείες μολις τελειώσει το αίμα..δε θελω να αφησω τον εαυτό μου να φοβάται μήπως εχω ξανα μια αποτύχημενη εγκυμοσύνη..

ΒΡε κορίτσια το σκέφτομαι κάθε μέρα..μου ναι δύσκολο να χαλαρώσω..ναι μεν ειμαι πιο ήρεμη αλλα καθε μερα πιανω τον εαυτό μου να σκέφτομαι.."πως θα ηταν αν ημουν έγκυος??"

 

 

Ειναι λογικο κοπελα μου να το σκεφτεσαι.Κι εγω το σκεφτομαι μεχρι και σημερα που εχουν περασει δυο μηνες και βαλε.Το γευτηκα για τοσο λιγο και μου εχει μεινει αυτη η πικρια,αυτη η νοσταλγια.Ολο σκεφτομαι οτι τωρα θα ειχα μπει στον πεμπτο μηνα.Μετα ομως σκεφτομαι οτι το πηρε ο Θεος κοντα του για να του χαρισει μια διαφορετικη ζωη.Ολοι περναμε δοκιμασιες για καποιο λογο.Ισως για να βρουμε ενα κομματι του εαυτου μας που ειχαμε χασει ή για να ανακαλυψουμε ενα καινουργιο που δεν ξεραμε οτι ειχαμε.Δεν ειναι κατι που μπορεις να ξεχασεις,το ξερω καλα αυτο.Ο χρονος ομως θα βοηθησει.Και οταν θα αποκτησουμε κι εμεις μωρακια ολα θα ανηκουν στο παρελθον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η Nantia_14 είπε:

εγω ειχα φαει το μηλαρακι ενα μηνα πριν μεινω εγκυος (κ σκεψου οτι δεν το ειχαμε σχεδιασει) δεν ξερω αν οφειλεται σε τυχαιο γεγονος αλλα μου εκανε εντυπωση 

Τέλεια μάλλον θα περάσω μία βόλτα από εκεί να φάω κ εγώ ένα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κορίτσια μου. Πριν λίγο έκανα κι εγώ τη Β' επιπέδου. Όλα καλά! Κοριτσάκι 487γρ. @Raf123τράχηλος 38χιλ. με μέτρηση απο την κοιλιά. (αυχενική 35χιλ με ενδοκολπική μέτρηση)
    • Συνήθως ξέρουν πότε περίπου θα γεννήσουν οι γυναίκες που παρακολουθούν και προγραματίζουν ανάλογα το πότε και πόσο θα λείψουν. Αλλά συνήθως δε φεύγουν για πάνω απο 3-5 μέρες. Μακάρι να το ζήσουμε κορίτσι μου. Εγώ θα ξεκινήσω μαθήματα στο τελος του 7ου με την ελπίδα να έρθει στην ώρα της η μπουμπού. Για την ώρα κάνω μόνο ασκήσεις Kegel!
    • Κορίτσια μου καλησπέρα! Μόλις γύρισα κι εγώ απο τη Β' επιπέδου... Επιβεβαιώσαμε ότι είναι κοριτσάκι. ΠΗΤ 23/8 σταθερά, βάρος 487γρ. Όλα φυσιολογικά. Πλακούντας μπροστά και πλάγια και τράχηλος 38χιλ με μέτρηση απο την κοιλιά (στην αυχενική ήταν 35χιλ.)... Και τέλος κορίτσια μου... έχω πάρει 6 ολόκληρα κιλά!!! Μια χαρά μου τα βρήκε όλα ο γιατρός μου. Σε 6 βδομάδες, 4/6 , θα κάνουμε καμπύλη ζαχάρου!
    • Εγω το πρώτο μου παιδί το γέννησα με καισαρική όποτε λογικά και το δεύτερο έτσι θα πάει δεν πιστεύω ο γιατρός να με πάει φυσιολογική γεννά λίγη παίρνουν το ρίσκο μετά από καισαρική να σε βάλουν να γεννησεις φυσιολογικά έχουν περάσει και 2 χρόνια από την καισαρική όποτε το εχω ξεγράψει πλέον το φυσιολογικό τοκετο  κοριτσια εύχομαι να είστε τυχερές να ζήσετε αυτήν την όμορφη στιγμή με την φυσιολογική γεννά 😊
    • Mια χαρά η β επιπέδου, τέλεια! Κι εγώ κορίτσια με φυσιολογικό τοκετό θέλω.. Θα ξεκινήσετε τίποτα ασκήσεις ή κάποια προετοιμασία? δεν έχω ψάξει ακόμη γι' αυτό.. @Elk εσύ πώς το ξέρεις ότι θα σε πάει καισαρική? Εμένα αυτό που αγχώνει κορίτσια είναι ότι γεννάμε Αύγουστο.. Αν τύχει να λείπει ο γιατρός και δεν προλάβει να έρθει? Γενικά τι κάνουν? Μένουν απίκο και περιμένουν την κάθε μία πότε θα την πιάσουν οι πόνοι?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...