Μετάβαση σε περιεχόμενο

21η μερα κυκλου


Recommended Posts

στις πριν 16 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Ελενακι γεια σου! Όλα καλά... Πώς την παλευεις με τις μέρες; Μακάρι να μην σου έρθει!!!!!?

Δν την παλευώ!!!πως θα περασουν οι μερες??πως???τουλαχιστν δυο τρεις μερες πριν την ακατανομαστη καταλαβαινω οτι θα μ ερθει γτ εχω κιτρινα υγρα μετα καφε κ ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 124
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια Γειά σας!!!είμαι και εγώ 3 μέρες μετά από εμβρυομεταφορα...δεν περνάνε οι μέρες όμως...ψάχνω συμπτώματα αλλά το μόνο που νιώθω είναι κάποιοι πόνοι περιόδου που και που...δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνει αυτό...

Ανυπομονώ μέχρι το αποτέλεσμα αλλά εχω μια βδομάδα ολόκληρη μπροστά μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Ζωγιαμπελ είπε:

Κορίτσια Γειά σας!!!είμαι και εγώ 3 μέρες μετά από εμβρυομεταφορα...δεν περνάνε οι μέρες όμως...ψάχνω συμπτώματα αλλά το μόνο που νιώθω είναι κάποιοι πόνοι περιόδου που και που...δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνει αυτό...

Ανυπομονώ μέχρι το αποτέλεσμα αλλά εχω μια βδομάδα ολόκληρη μπροστά μου...

Υπομονη κ σε σενα κοριτσι μ.δυστυχως δ μπορουμε να κανουμε τπτ μονο υπομονη...εγω δν ελπιζω παντως γ αυτν τν μηνα...????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ζωγιαμπελ είπε:

Κορίτσια Γειά σας!!!είμαι και εγώ 3 μέρες μετά από εμβρυομεταφορα...δεν περνάνε οι μέρες όμως...ψάχνω συμπτώματα αλλά το μόνο που νιώθω είναι κάποιοι πόνοι περιόδου που και που...δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνει αυτό...

Ανυπομονώ μέχρι το αποτέλεσμα αλλά εχω μια βδομάδα ολόκληρη μπροστά μου...

γεια σου κοριτσι! υπομονη κ θετικη σκεψη.Ελπιζω το 'μακαρι' να γινει 'επιτελους' ;) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θελετε πολλες μερες ακομα??? Ανυπομωνω μαζι σας.... Εύχομαι ο θεος να κανει το θαύμα  του... 

στις On 29/9/2016 at 11:46 ΜΜ, ο/η Nantia_14 είπε:

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η Ζωγιαμπελ είπε:

Κορίτσια Γειά σας!!!είμαι και εγώ 3 μέρες μετά από εμβρυομεταφορα...δεν περνάνε οι μέρες όμως...ψάχνω συμπτώματα αλλά το μόνο που νιώθω είναι κάποιοι πόνοι περιόδου που και που...δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνει αυτό...

Ανυπομονώ μέχρι το αποτέλεσμα αλλά εχω μια βδομάδα ολόκληρη μπροστά μου...

Απασχολησου κάπως! Το πώς δεν το έχω ανακαλύψει ακόμα... Αν το βρεις πες το κ σε μας!! Καλά αποτελέσματα να έχεις μέσα από την καρδιά μου!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, έχω πόνους περιόδου κάτω κ αριστερά στην κοιλιά. Μάλλον είναι από την ωορρηξία,ε; Σε τέτοιες περιπτώσεις πρέπει να είμαστε ήρεμες, να μην κουραζομαστε κ τέτοια; Δε μου έχει ξανατυχει να ποναω στην ωορρηξία μου... Είναι ο 1ος μήνας που χρησιμοποιούμε τεστακια ωορρηξιας κ έχουν αναπτερωθει κι οι ελπίδες μας!!!!! Αααααχ, πάλι τα μούτρα μας θα φάμε... ...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω μαρακι θα ελεγα αφου εχεις τοσο εντονη ένδειξη ωορρηξιας πιασε τον ανδρουλη σου και βαλε τον κατω.. (χιουμορ κανω)μην χάνεις ευκαιρία κανε οτι μπορεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ, εννοείται αυτό!!!! Λαμπρινη μου, πάντα αυτές τις μέρες οι προσπάθειες εντείνονται!! Τα εξαντλουμε τα αγόρια μας!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μ...δυσκολη εβδομαδα...Σαν την Μεγαλη Εβδομαδα των Παθων καθε μηνα τα ιδια...δν ελπιζω πια..αρχισαν τα πιο κιτρινα υγρα...προμηνυμα περιοδου...παει κ αυτος ο μηνας..ευχομαι να μ πειτε εσεις ευχαριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Καλησπερα κοριτσια μ...δυσκολη εβδομαδα...Σαν την Μεγαλη Εβδομαδα των Παθων καθε μηνα τα ιδια...δν ελπιζω πια..αρχισαν τα πιο κιτρινα υγρα...προμηνυμα περιοδου...παει κ αυτος ο μηνας..ευχομαι να μ πειτε εσεις ευχαριστα!!!

Δε θέλω να σε ξεσηκώσω χωρίς λόγο αλλά εχω ακούσει ότι τα συσκεριμένα υγρα στην ωχρινική φάση τα έχουν όλες οι γυναίκες είτε προκείται να τους έρθει περίοδος είτε όχι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να σ πω κοριτσι μ μακαρι...αλλα εγω καθε μηνα τα εχω αυτα μετα γινονται καφε κ μετα ερχεται η ακατανομαστη.....????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η elena90 είπε:

Τι να σ πω κοριτσι μ μακαρι...αλλα εγω καθε μηνα τα εχω αυτα μετα γινονται καφε κ μετα ερχεται η ακατανομαστη.....????

Μην στεναχωριέσαι κοπελα μου μπορει να μην ειναι ετσι εδω υπάρχουν κοπελες εγκυες με περιοδο κανονικα...χαλαρωσε μεχρι να σιγουρευτεις... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση από όλες σας!!!Εύχομαι σε όλες να έρθει το θαύμα όσο πιο σύντομα γίνεται!!!!!

Εγώ προσπαθώ να είμαι ήρεμη και χαλαρή..οι πόνοι περιόδου συνεχίζονται και δεν ξέρω τι να υποθέσω...

Καλό κουράγιο και υπομονή σε όλες σας!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η labrini m είπε:

Μην στεναχωριέσαι κοπελα μου μπορει να μην ειναι ετσι εδω υπάρχουν κοπελες εγκυες με περιοδο κανονικα...χαλαρωσε μεχρι να σιγουρευτεις... 

Μακαρι να ναι ετσι...για ολες μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Ζωγιαμπελ είπε:

Ευχαριστώ πολύ για την συμπαράσταση από όλες σας!!!Εύχομαι σε όλες να έρθει το θαύμα όσο πιο σύντομα γίνεται!!!!!

Εγώ προσπαθώ να είμαι ήρεμη και χαλαρή..οι πόνοι περιόδου συνεχίζονται και δεν ξέρω τι να υποθέσω...

Καλό κουράγιο και υπομονή σε όλες σας!!!!????

Να σαι καλα κουκλα μου κ σε σενα το ιδιο♥️♥️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Δε θέλω να σε ξεσηκώσω χωρίς λόγο αλλά εχω ακούσει ότι τα συσκεριμένα υγρα στην ωχρινική φάση τα έχουν όλες οι γυναίκες είτε προκείται να τους έρθει περίοδος είτε όχι.

Αχ ετσι ειναι παντα. Η βδομαδα των παθών. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η maria1405 είπε:

Κορίτσια?!?!?!?!?

Τί έγινε; Τα νέα σας!!!!

Εγώ περιμένω... Εεεεεεεεχω ακοοοοοομα...... Ουουουουου!!!!!! ?

Υπομονή Μαρακι.. Και εγώ που υποτίθεται περιμενω την Τετάρτη..... Μακριά μου φαίνεται.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η maria1405 είπε:

Δε νομιζω από εσένα να ακούσουμε μαντάτα από τη βλαμμενη!! ?

Δεν ξερω τίποτα πια.. Μου συμβαίνουν αντιφατικά πράγματα... πονάει το στηθος μου περιπου όπως στην περιοδο και ξεκίνησαν τα κιτρινωπα υγρά που εχω συνήθως πριν αδιαθετησω αλλα σήμερα  θα έπρεπε να μου εχουν έρθει τα πρώτα καφε.. και ομως τίποτα ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Δε θέλω να σε ξεσηκώνω ρε κορίτσι!! Τη γνώμη μου την ξέρεις...?

Λίγη υπομονή ακόμα μόνο!!!!!!?????

Δεν θέλω να υπεραισιοδοξω γιατι στα τόσα χρονια μου εχει συμβεί άλλες 2 φορες να έχω καφέ κηλίδες 2-3 μερες πριν, αντι για 4!! Οποτε μπορεί ανετα να ξανασυμβαινει και τωρα.... Μου τη σπάει βέβαια που όλα τα περίεργα θα τύχουν αυτές τις μερες.. που είμαι στην αναμονή... ετσι για να τσιτσιριστω... λες και κάποιος εχει βαλει το χέρι του για να μου κάνει ψυχολογικο πόλεμο.. Αλλά τι να γίνει..;; Θα το αντέξω και αυτό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο που αναφέρεις ποσες φορες το εχω σκεφτει;;;; Ολα τα περιεργα συμβαινουν οταν εισαι σε κρισιμη φαση, ισα για να σου σπανε τα νευρα!! Καλε, μην πας μακρια! Εβγαλα μυκητες στις γονιμες μερες! Ελεος!!

Υπομονη!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...