Μετάβαση σε περιεχόμενο

21η μερα κυκλου


Recommended Posts

στις πριν 54 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

κ μενα καπώς μ φαινεται δ ξερω κ μενα μ εσπαγαν τ νευρα..

Και τωρα καταλαβαινεις ποτε εχεις ωορρηξια; Εγω νομιζα οτι καταλαβαινα.. Στον ενα σχεδόν χρονο μονο δυο μηνες εχουμε πετυχει τις γονιμες! Τραγικο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 124
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 29 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Σου βγηκε παλι ανοιχτο; Αφου λενε οτι για δυο συνεχόμενες μερες βγαίνει σκουρα γραμμη.. Πφφφφφ! Μπλεξιμο.. Παντως τη Δευτερα ημουν στη 15η μερα. Αν προσθεσω και 14.. Αποκλειεται να αδιαθετησω την 29η μερα. Συνηθως ειναι 32 ο κυκλος μου τωρα πια... Αχ δεν ξερω...

Μαρακι δεν ειναι υποχρεωτικό οτι βγαίνει δυο συνεχόμενες μέρες σκουρόχρωμη η γραμμη. Εμένα πχ αυτό το μήνα βγήκε μόνο 1 μερα σκούρα (χθες) και από σήμερα άρχισε να γίνεται ένα τσακ πιο άχνη..Ίσως η διαδικασια της ωορρηξίας να ξεκίνησε από προχθές πολύ αργά το βραδυ και εν τελει να ολοκληρωθηκε σημερα το πρωι η' το μεσημέρι.. Για αυτο σου λέει ότι στην έκρηξη της ορμόνης βγαίνει έντονη γραμμη και μόλις γίνει η ωορρηξία μειώνεται η ένταση της. Αυτο δε σημαίνει οτι και η σημερινή μέρα δεν είναι γόνιμη. Μπορει να απελευθερώθηκε το ωάριο στη 13:00 το μεσημέρι και να παρεμεινε διαθέσιμο προς γονιμοποιηση για ένα 12ωρο δηλαδη μέχρι πριν μια ώρα....Παρολα αυτα επειδη η ωορρηξία εχει ηδη γινει για αυτο μου βγήκε αρνητικό το τεστ που έκανα σήμερα στις 8 το βράδυ.  Έτσι λειτουργεί το θέμα.Ελπίζω να σε βοήθησα κάπως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Και τωρα καταλαβαινεις ποτε εχεις ωορρηξια; Εγω νομιζα οτι καταλαβαινα.. Στον ενα σχεδόν χρονο μονο δυο μηνες εχουμε πετυχει τις γονιμες! Τραγικο;;;;

Κοιτα επειδη εχω σταθερο κυκλο μ ειχε πει κ ο γιατροσ μ  τ γονιμες εχω κατεβασει κ τ εφαρμογη π λεει ακριβως τ ιδθεσ μερεσ κ επισης εκεινες τ ημερες εχω παρα πολλα υγρα κ πρησμενο στηθος...απλα επειδη ο αντρας μ ταξιδευει σιγουρα κπ μηνα εχουμε χασει τ καλες μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!?

Gelie μου με βοηθούν όσα μου γράφεις, αλλά πάλι μπερδεμένη είμαι με τα χρώματα, τις γραμμουλες, τις μέρες...τα νεύρα μου!!! 19η μέρα σήμερα... Θα το κάνω πάλι το βραδακι το τεστ, να δούμε τί θα δείξει. Κανονικά, είτε σήμερα, είτε αύριο πρέπει να δείξει... Ίσως να τα παρατησω όμως αν δε δείξουν μέχρι αύριο.

Ελενακι μου κάποτε είχα κι εγώ αυτά τα συμπτώματα, αλλά κάπως, για κάποιο λόγο σταμάτησαν! Ίσως από το άγχος μου; Δεν ξέρω.. Τουλάχιστον αυτό το μήνα δε μας έχει καταβάλλει ή όλη διαδικασία, ειμαστε αυθόρμητα στο γουτσου-γουτσου και περνάμε όμορφα!

Άντε, κορίτσια, υπομονή κι επιμονή!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Παντως αν υποψιστω ότι έχασα τις γόνιμες...?

Μαρακι μην αγχώνεσαι, δε νομίζω να την έχεις χάσει την ωορρηξία. ΠΙστεύω ότι μέσα στις επόμενες 2-3 μερες θα γίνει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον αν δεν σας πειραζει θα πεταχτω σαν την τσουτσου στην κουβεντα σας. Ειμαι εγκυος στην παρουσα φαση στην 27η βδομαδα σε διδυμα απο εξωσωματικη. Μην τρελλαινεστε εγω ειμαι μεγαλοκοπελα με θεματα στις σαλπιγγες για αυτο τελικα καναμε εξωσωματικη.

Εσεις ειστε μωρα ακομα απο οτι εχω καταλαβει.

Δεν θα ξεχασω ποτε τον πρωτο χρονο προσπαθειων. Καταρχιν το αγχος δεν αποβαλλεται παντα υπαρχει στο μυαλο κυριως οταν βρισκομαστε κοντα στις γονιμες. Ο συζυγος παραγγελνε τα τεστ ωορρηξιας με τα τσουβαλια δεν το συζητω. Συνεχεια στο ιντερνετ να ψαχνουμε συμπτωματα. "Εβγαλα ενα σπυρι στον αγκωνα. Μηπως ειμαι εγκυος?" Αχ κοριτσακια μου ξερω πως ειναι αλλα δεν σας κρυβω οτι ειχε και λιγο την πλακα του. Ξερετε ποσα βιβλια ειχα διαβασει οταν περιμενα με τα ποδια στον τοιχο? Τωρα τα θυμομαστε με το ετερον ημιση και γελαμε αλλα τοτε ηταν εφιαλτης.

Θελω ομως να σας δωσω μια συμβουλη. Αν δεν ερχεται ψαχτειτε. Μην αφηνετε τα χρονια να περνουν. Αν εχει περασει ενας χρονος και δεν εχει ερθει ζητηστε απο τον γιατρο σας να σας γραψει ορμονολογικες εξετασεις, μια σαλπιγγογραφια ή ενα σπερμοδιαγραμμα στον συζυγο. Συνηθως οι γιατροι λενε εισαι μικρη ακομα, το αγχος φταιει κλπ κλπ. Εδω το ειπε σε μενα που ημουν 36. Μεσα μου ομως η φωνουλα ελεγε να ψαχτω. Κι ευτυχως δλδ.

Σε καμια περιπτωση δεν θελω να σας τρομαξω και πραγματικα το σκεφτηκα πολυ αν πρεπει να γραψω στο θεμα σας γιατι ειστε μικρουλες ακομα αλλα στο μονο που ηθελα να καταληξω ειναι να ακουτε μονο το ενστικτο σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η maria1405 είπε:
στις πριν 44 λεπτά, ο/η Vulcania είπε:

Λοιπον αν δεν σας πειραζει θα πεταχτω σαν την τσουτσου στην κουβεντα σας. Ειμαι εγκυος στην παρουσα φαση στην 27η βδομαδα σε διδυμα απο εξωσωματικη. Μην τρελλαινεστε εγω ειμαι μεγαλοκοπελα με θεματα στις σαλπιγγες για αυτο τελικα καναμε εξωσωματικη.

Εσεις ειστε μωρα ακομα απο οτι εχω καταλαβει.

Δεν θα ξεχασω ποτε τον πρωτο χρονο προσπαθειων. Καταρχιν το αγχος δεν αποβαλλεται παντα υπαρχει στο μυαλο κυριως οταν βρισκομαστε κοντα στις γονιμες. Ο συζυγος παραγγελνε τα τεστ ωορρηξιας με τα τσουβαλια δεν το συζητω. Συνεχεια στο ιντερνετ να ψαχνουμε συμπτωματα. "Εβγαλα ενα σπυρι στον αγκωνα. Μηπως ειμαι εγκυος?" Αχ κοριτσακια μου ξερω πως ειναι αλλα δεν σας κρυβω οτι ειχε και λιγο την πλακα του. Ξερετε ποσα βιβλια ειχα διαβασει οταν περιμενα με τα ποδια στον τοιχο? Τωρα τα θυμομαστε με το ετερον ημιση και γελαμε αλλα τοτε ηταν εφιαλτης.

Θελω ομως να σας δωσω μια συμβουλη. Αν δεν ερχεται ψαχτειτε. Μην αφηνετε τα χρονια να περνουν. Αν εχει περασει ενας χρονος και δεν εχει ερθει ζητηστε απο τον γιατρο σας να σας γραψει ορμονολογικες εξετασεις, μια σαλπιγγογραφια ή ενα σπερμοδιαγραμμα στον συζυγο. Συνηθως οι γιατροι λενε εισαι μικρη ακομα, το αγχος φταιει κλπ κλπ. Εδω το ειπε σε μενα που ημουν 36. Μεσα μου ομως η φωνουλα ελεγε να ψαχτω. Κι ευτυχως δλδ.

Σε καμια περιπτωση δεν θελω να σας τρομαξω και πραγματικα το σκεφτηκα πολυ αν πρεπει να γραψω στο θεμα σας γιατι ειστε μικρουλες ακομα αλλα στο μονο που ηθελα να καταληξω ειναι να ακουτε μονο το ενστικτο σας.

Καλά εσύ νομίζω εισαι η φωνή τη συνείδησης η' του ενστικτου μου...!!! Δεν εξηγείται αλλιώς...!!!Συμφωνω απολυτα με όσα είπες από την αρχή ως το τέλος....!!! Ειμαι υπερ των εξετασεων και της προληψης γενικοτερα!!!! Και όσο για το "μικρες" εντάξει... Δεν βγάζουμε και δοντάκια!!! Εγω εχω κλεισει ηδη τα 33 και ακομη τιποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια δεν το σκέφτηκα ΠΟΤΕ το θέμα παιδί, και ας έχω κλείσει τα 32...Άκουγα από φίλες ότι προσπαθούσαν 6 μήνες, 9 μήνες κλπ και έλεγα "άρα δεν είναι και τόσο εύκολο να μείνεις έγκυος". Μετά τον γάμο μου είπαμε με τον άνδρα μου να βγάλουμε το προφυλακτικό από την ζωή μας. Άλλωστε ήταν η μοναδική μέθοδος αντισύλληψης που έχουμε χρησιμοποιήσει ποτέ! Και τον πρώτο μήνα που ξεκινήσαμε να κάνουμε ελεύθερα....τσουπ, έμεινα έγκυος! Άρα ο παράγοντας άγχος τελικά είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ καθοριστικός για την σύλληψη! Θα μου πείτε "προσπαθούμε μήνες, μετράμε τις μέρες, κάνουμε τεστ και δεν μας κάθεται, πως να μην αγχωθείς?". Δεν έχετε καθόλου άδικο, και εγώ έτσι θα ένιωθα αν δεν ερχόταν η εγκυμοσύνη αλλά νομίζω πως όταν έχεις το μυαλό σου συνέχεια εκεί αφενός δεν απολαμβάνεις απόλυτα το σεξ γιατί το προγραμματίζεις και το σκέφτεσαι και αφετέρου στεναχωριέσαι και απογοητέυεσαι κάθε φορά που σου έρχεται η περίοδος. Μην το βάζετε κάτω, θα έρθει και η δική σας ώρα αρκεί να ζείτε τις όμορφες στιγμές με τον σύντροφό σας και να είσαστε αισιόδοξες!!!! Καλή επιτυχία σε όλες!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Σου βγηκε παλι ανοιχτο; Αφου λενε οτι για δυο συνεχόμενες μερες βγαίνει σκουρα γραμμη.. Πφφφφφ! Μπλεξιμο.. Παντως τη Δευτερα ημουν στη 15η μερα. Αν προσθεσω και 14.. Αποκλειεται να αδιαθετησω την 29η μερα. Συνηθως ειναι 32 ο κυκλος μου τωρα πια... Αχ δεν ξερω...

τι εγινε τελικα Μαρια μου? εκανες κ σημερα τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 ώρες, ο/η labrini m είπε:

Εγω εχω δυο αγορακια δίδυμα εικοσιενα μηνων.... Μην αγχωνεστεεε γιατι κανετε τα πραγματα πιο δυσκολα.... Ετσι αγχονομουνα και εγω κ εκανα ενα ολόκληρο χρονο να μεινω εγκυ.ος.Χαλαρώστε κ απολαυστε τον ερωτα με τους ανδρουληδες σας γιατι μετα θα το βλεπετε με τα κυάλια ???

Συμφωνώ λαμπρινη μετά όχι με τα κυαλια κ λίγο λες... Αχαχαχα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Nantia_14 είπε:

μακαρι η θετικη σου ενεργεια να πιασει τοπο! οσο για τα διδυμακια δεν υπαρχει καλυτερη απασχοληση.....εχω νταντεψει πολλα μωρα :P:) 

Μολις κοιμούνται και παμε να κάνουμε κατι καποιος θα κλάψει καποιος θα φωναξει....ασε εχει μαθει ο ενας να κοιμάται  μαζι μας στο κρεβάτι και ξυπναει αργα την νύχτα για να τον παρουμε... Ο ενας ειναι πολυ ησυχος ο αλλος καπεταν φασαριας κ για να μν γκρινιάζειολο το βραδυ κ δν κοιμηθούμε καθολου τον έπαιρνε ο ανδρας μου στο κρεβάτι και εμαθε.δεν μενουμε στιγμη δυο μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικα παντα μας λειπει αυτο π δν εχουμε....καταλαβαινω οτι οσες εχετε μωρακια εχετε χαθει κ δ εχετε χρονο με τν αντρα σας...αλλα θα περασει κ αυτο θα μεγαλωσουν τα μικρα σας...ομως ζειτε την μητροτητα!!!καθε φαση της ζωης μας εχει τα καλα κ τα κακα της!!!οταν ομως φοβασαι οτι δν θα ζησεις ΠΟΤΕ αυτο π λαχταρας τοσο πολυ???ειδικα οταν προσπαθεις για τ πρωτο παιδακι κ δν ερχεται ΦΟΒΑΣΑΙ...ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΔΝ Τ ΖΗΣΕΙΣ ΠΟΤΕ!!κ εδω να πω οτι υπαρχουν ζευγαρια π μπορει να εχουν προβλημα η μονη λυση ειναι η εξωσωματικη  αλλα δν εχουν την οικονομικη δυνατοτητα να κανουν!!!αρα εκει τ κανεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 ώρες, ο/η Nantia_14 είπε:

μακαρι η θετικη σου ενεργεια να πιασει τοπο! οσο για τα διδυμακια δεν υπαρχει καλυτερη απασχοληση.....εχω νταντεψει πολλα μωρα :P:) 

Elena σε δημοσιο νοσοκομείο δεν κάνουν εξωσωματικες?? Νομίζω ειχα διαβασει καπου οτι σε καποια γίνονται αλλα δεν ειμαι σιγουρη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η elena90 είπε:

Τελικα παντα μας λειπει αυτο π δν εχουμε....καταλαβαινω οτι οσες εχετε μωρακια εχετε χαθει κ δ εχετε χρονο με τν αντρα σας...αλλα θα περασει κ αυτο θα μεγαλωσουν τα μικρα σας...ομως ζειτε την μητροτητα!!!καθε φαση της ζωης μας εχει τα καλα κ τα κακα της!!!οταν ομως φοβασαι οτι δν θα ζησεις ΠΟΤΕ αυτο π λαχταρας τοσο πολυ???ειδικα οταν προσπαθεις για τ πρωτο παιδακι κ δν ερχεται ΦΟΒΑΣΑΙ...ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΔΝ Τ ΖΗΣΕΙΣ ΠΟΤΕ!!κ εδω να πω οτι υπαρχουν ζευγαρια π μπορει να εχουν προβλημα η μονη λυση ειναι η εξωσωματικη  αλλα δν εχουν την οικονομικη δυνατοτητα να κανουν!!!αρα εκει τ κανεις??

μην σκεφτεσαι απο τωρα την εξωσωματικη! Νωρις ειναι,ολα καλα θα πανε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nantia_14 είπε:

τι εγινε τελικα Μαρια μου? εκανες κ σημερα τεστ?

Ναντια μου το εκανα η τρελη κ σημερα το τεστ. Αφου εριξα το πρωι ενα περιποιημενο κλαμα, γιατι πιστευα οτι εχασα την ωορρηξια, ηρθα τρεχοντας απο τη δουλεια για να το κανω! Βγηκε η γραμμη πιο σκουρα απο χτες, αλλα οχι τοσο σκουρη οσο η γραμμη ελεγχου... Ίσως αυριο; Θα δειξει... Σημερα παντως λεμε να μην εχουμε επαφες. Τί να πω ρε κοριτσι μου...;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η maria1405 είπε:

Ναντια μου το εκανα η τρελη κ σημερα το τεστ. Αφου εριξα το πρωι ενα περιποιημενο κλαμα, γιατι πιστευα οτι εχασα την ωορρηξια, ηρθα τρεχοντας απο τη δουλεια για να το κανω! Βγηκε η γραμμη πιο σκουρα απο χτες, αλλα οχι τοσο σκουρη οσο η γραμμη ελεγχου... Ίσως αυριο; Θα δειξει... Σημερα παντως λεμε να μην εχουμε επαφες. Τί να πω ρε κοριτσι μου...;

απο καθαρα δικη μου εμπειρια κ μενα ετσι εβγαινε καθε μερα κ πιο σκουρα! την πρωτη μερα που εκανα κ η γραμμη ηταν αχνη...εκει να δεις εσυ κλαμα που εριξα. Να σου πω εσυ τις γονιμες μερες σου τις καταλαβαινεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καποτε ετσι νομιζα, αλλα εκανα λαθος! Γι αυτο πηρα τα τεστ... Να πεειμενω δλδ να γινει πιο σκουρα η γραμμη ή οχι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Μαρακι μην αγχώνεσαι, δε νομίζω να την έχεις χάσει την ωορρηξία. ΠΙστεύω ότι μέσα στις επόμενες 2-3 μερες θα γίνει!!!

Μακαριιιιιιι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Καποτε ετσι νομιζα, αλλα εκανα λαθος! Γι αυτο πηρα τα τεστ... Να πεειμενω δλδ να γινει πιο σκουρα η γραμμη ή οχι;

ναι κανε κ αυριο,πιστευω οτι θα γινει πιο σκουρα. Εννοω σωματικα την καταλαβαινεις? πρηξιμο,πονοκοιλος κτλ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nantia_14 είπε:

ναι κανε κ αυριο,πιστευω οτι θα γινει πιο σκουρα. Εννοω σωματικα την καταλαβαινεις? πρηξιμο,πονοκοιλος κτλ 

Οχι βρε, αυτο λεω.. Δεν την καταλαβαινω. Καποτε νομιζα οτι ειχα τσιμπηματακια, υγρα κτλ, αλλα ολο εξω επεφτα στις ημερομηνιες... Οποτε ειπαμε να ξεκινησω τα τεστ... Μακαρι αυριο να σκουρυνει! Τέτοια αγωνια, ουτε τεστ εγκυμοσυνης να ηταν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Οχι βρε, αυτο λεω.. Δεν την καταλαβαινω. Καποτε νομιζα οτι ειχα τσιμπηματακια, υγρα κτλ, αλλα ολο εξω επεφτα στις ημερομηνιες... Οποτε ειπαμε να ξεκινησω τα τεστ... Μακαρι αυριο να σκουρυνει! Τέτοια αγωνια, ουτε τεστ εγκυμοσυνης να ηταν!!

Δν εχεις σταθερο κυκλο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η labrini m είπε:

Elena σε δημοσιο νοσοκομείο δεν κάνουν εξωσωματικες?? Νομίζω ειχα διαβασει καπου οτι σε καποια γίνονται αλλα δεν ειμαι σιγουρη. 

Δν ξερω καθολου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η elena90 είπε:

Δν εχεις σταθερο κυκλο??

Πριν πουμε οτι ξεκιναμε τις προσπαθειες, ειχα κυκλο 28-30 ημερων. Μετα, αρχισαν τα οργανα, με αποκορύφωμα τον Ιουνιο που εκανα κυκλο 60(!?!) ημερων! Παθαμε ενα πατατρακ γιατι ημασταν σιγουροι οτι ειμαι εγκυος κι απο τοτε παει καπως να στρωσει. Εχω κυκλο 33 περίπου ημερων... Αλλα στο πολυ περιπου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η maria1405 είπε:

Πριν πουμε οτι ξεκιναμε τις προσπαθειες, ειχα κυκλο 28-30 ημερων. Μετα, αρχισαν τα οργανα, με αποκορύφωμα τον Ιουνιο που εκανα κυκλο 60(!?!) ημερων! Παθαμε ενα πατατρακ γιατι ημασταν σιγουροι οτι ειμαι εγκυος κι απο τοτε παει καπως να στρωσει. Εχω κυκλο 33 περίπου ημερων... Αλλα στο πολυ περιπου...

Α καταλαβα...κοριτσι μ μν αγχωνεσαι.αυτα τ τεστ μ φαινεται πιο πολυ αγχωνουν!!!αν εχετε επαφες 3-4 φορες την εβδομαδα θα την εχετε πιασει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ετσι ειναι!!! Κι αυτος ο ανθρωπος ησουν εσυ γ μενα!!❤️🫶 Μια κοπελα π δν ξερω καλα καλα κ π μου σταθηκε καλυτερα κ απο φιλη!! 😍 Δε λεω κ ο αντρας μου διπλα μου σε ολα! Βραχος... αλλα ειναι αλλιως οταν ο αλλος το εχει ζησει κ εχει τις ιδιες αγωνιες.. περναει τα ιδια σκαμπανεβασματα, εχει κ τις ορμονες να βαρανε κοκκινο, μπαινει στη θεση σου γτ το ξερει πως ειναι κ σε νιωθει με μια λεξη π θα πεις..  Σε ευχαριστω πααααααρα πολυ!!💞💞💞
    • Ευχαριστω Ραμ μου!!!! 🥰 με το καλο ολα!!! 🙏❤️ Καλη αρχη στη νεα προσπαθεια κ με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!!!💫
    • Γλυκο μου μισοφεγγαρο!!! 🫶❤️🫶 Σε ευχαριστω για ολες τις ευχες!!! 🥰 Μακαρι ο θεος ν μας αξιωσει να γινουμε γονεις!!! Ελπιζω να πανε ολα καλα σε αυτο το ταξιδι π μολις ξεκινησε μεχρι το τελος!!! 🥹
    • Η αλήθεια είναι ότι και εμένα μου φάνηκε κάπως όμως δεν μου έδωσε περιθώρια ο γιατρός να το επεξεργαστώ! Με κοίταξε μου λέει είναι όλα καθαρά ντύσουν και έλα να τα πούμε! Μας ξεκίνησε με τις έρευνες και μας διάβαζε διαφορα πράγματα που είχε μελετήσει και μας λέγε το θα κάνουμε και πως θα προχωρήσουμε όποτε δεν πρόλαβα να σκεφτώ την παλινδρομη! Ναι δεν υπάρχει λογος για εξωσωματικη για την ωρα! Θα δούμε και τις εξετάσεις και τι θα μου δώσει και μετά αν δεν είναι εδώ ο σύντροφος θα καταψηξουμε σπερμα και θα κάνω σπερματεγχυνση! Μου είπε ότι μπορεί να αργησει να έρθει η περίοδος λόγω ΣΠΩ όχι όμως ότι είναι απόλυτο! Απλά για να μην ανησυχήσω! Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου🙏
    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...