Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαΐου 2017!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 ώρα, ο/η Drakoylinaki είπε:

Καλημεραααααα που είναι η φώτο από το δεντράκι 

Καλημέρα μόλις κατέβω κάτω θα το βγάλω κ θα σας το στείλω. το στολισα τελικά αλλά κουράστηκα κ μετά πονάγε η μέση μου κ η κοιλιά μου αλλά οκ πέρασε κ το ευχαριστήθηκα.εσυ πως είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Βικυ88 είπε:

καλημέρα σε οοοολα τα κορίτσια!!!!! ❤

Καλημέρα Βίκυ . ...Αντε Καλές γιορτές και πρόσεχε βρε δεν έπρεπε μόνη σου ....Εγώ τα θέματακια μου πάλι με την τουαλέτα ταλαιπωρία αλλά τι να κάνω το παλεύω με βοήθησέ λίγο αυτό με το νερό και τα δαμάσκηνα αλλά πάλι τα ίδια δεν με πιάνει τίποτα εκτός από υποθετακια ελπίζω να μην είναι και το μωράκι μου δυσκοιλιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Drakoylinaki είπε:

Καλημέρα Βίκυ . ...Αντε Καλές γιορτές και πρόσεχε βρε δεν έπρεπε μόνη σου ....Εγώ τα θέματακια μου πάλι με την τουαλέτα ταλαιπωρία αλλά τι να κάνω το παλεύω με βοήθησέ λίγο αυτό με το νερό και τα δαμάσκηνα αλλά πάλι τα ίδια δεν με πιάνει τίποτα εκτός από υποθετακια ελπίζω να μην είναι και το μωράκι μου δυσκοιλιο

καλημέρα Δρακουλινακι μου, λοιπόν εχω ακριβώς το ίδιο θέμα τις τελευταίες δυο εβδομάδες. Πηγαίνω τουαλέτα ανά τρεις μερεςκαι αυτό μόνο με υπόθετο. Εντωμεταξύ δεν ειναι ότι μου έρχεται να πάω και δεν πάω,είναι σαν να έχει ξεχάσει το έντερο μου την δουλεια του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα κορίτσι μου μου έρχεται αλλά αν πάω θα λιώσω από το σφίξιμο άσε καλύτερα να μην μου ερχόταν καθόλου . ..δοκίμασε αυτό με τα δαμάσκηνα που μου είχε πει η ανινα βάζεις τρία δαμάσκηνα σε.ένα ποτήρι νεράκι 8 ώρες μετά το πίνεις κάτι κάνει εγώ λέω να βάλω και ακτινιδιο μέσα και μια κουταλιά μέλι ξέρω γω κάτι θα γίνει δεν μπορεί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλές γιορτές  κ σε εσάς να έρθουν τα μωράκια σας με το καλό κ υγιεστατα περιμένω δικές σας φωτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπεροχο το δέντρο σου! Κ του χρονου να είσαι καλά να το στολισεις με το μωρακι πλάι σου! Κ γω αρχές της άλλης εβδομάδας θα στολίσω όλο το σπιτι, τα στολίδια κ τα φωτάκια μου φτιάχνουν τη διάθεση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα ήθελα να μιλήσουμε για ένα θέμα που είχα βέβαια και πριν μα τώρα έχει γίνει πολύ πιο έντονο το θέμα ΖΗΛΙΑ εγώ ήμουν και πριν αλλά τώρα δεν με αντέχω ούτε εγώ και ειδικά που ο γιατρος δεν με αφήνει να έχω επαφές μέχρι την αυχενική έχω τρελάθει το έχει καμία ρε κορίτσια η μόνο εγώ τα έχω αυτά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Drakoylinaki είπε:

Θα ήθελα να μιλήσουμε για ένα θέμα που είχα βέβαια και πριν μα τώρα έχει γίνει πολύ πιο έντονο το θέμα ΖΗΛΙΑ εγώ ήμουν και πριν αλλά τώρα δεν με αντέχω ούτε εγώ και ειδικά που ο γιατρος δεν με αφήνει να έχω επαφές μέχρι την αυχενική έχω τρελάθει το έχει καμία ρε κορίτσια η μόνο εγώ τα έχω αυτά 

Εγώ προσωπικά δεν ζηλεύω ποτέ δεν ζηλεύα ούτε τώρα στην εγκυμοσύνη ούτε περιν. αυτό τώρα πρέπει μόνη σου να το δουλέψεις η να το συζητήσεις με τον άντρα σου. είναι κάτι που κάνει κ σε κάνει να ζηλεύες;σίγουρα βέβαια όλο αυτό το νιώθεις πιο έντονα κ σκέφτεσαι διαφορά τέτοια πιο έντονα λόγω εγκυμοσύνης γιατί οι ορμόνες τρελενοντε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Θα ήθελα να μιλήσουμε για ένα θέμα που είχα βέβαια και πριν μα τώρα έχει γίνει πολύ πιο έντονο το θέμα ΖΗΛΙΑ εγώ ήμουν και πριν αλλά τώρα δεν με αντέχω ούτε εγώ και ειδικά που ο γιατρος δεν με αφήνει να έχω επαφές μέχρι την αυχενική έχω τρελάθει το έχει καμία ρε κορίτσια η μόνο εγώ τα έχω αυτά

Γεια σου Δρακουλινακι!!! Να σου πω την αλήθεια οθτε εγώ έχω ζηλέψει ποτε τον άντρα μου γιατί δεν μου έχει δώσει ποτε δικαιωμα(αν και γενικά παλαιότερα εχω υπάρξει ζηλιάρα σε άλλες σχέσεις) Ζηλεύεις επειδή σου δίνει το δικαιωμα να ζηλεψεις η χωρίς λόγο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μου έχει δώσει το παραμικρό δικαίωμα ίσα ίσα απλά δουλεύει σε πλοίο και λείπει έρχεται σπίτι 3 φορές την εβδομάδα μα τον έχω τρελάνει όλο υποπτεύομαι και αυτός προσπαθεί να με καταλαβαίνει μα θυμώνει κιόλας ώρες ώρες γιατί γίνομαι πολύ υπερβολικη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσαρες έχω ξυπνήσει εδώ κ ωρα. δρακουλινάκι θα πρέπει να προσπαθήσεις να το ελέγχεις γιατί δεν είναι καθόλου ωραίο πράγμα η ζήλια είναι καταπιεστικο κ κουραστικό τον βλέπεις 3 Φορές την εβδομάδα κ τον τρελαινεις τον άνθρωπο;(μην με παρεξηγησεις που μιλάω τόσο οικεια) θα πρέπει να του εξηγήσεις να είναι λίγο πιο ανεκτικος αυτό το διάστημα γιατί λόγω εγκυμοσύνης όντως γινόμαστε πιο υπερβολικές συζητά το όμως πριν τον φέρεις στο αμήν κ εσυ προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι τόσο την ώρα που σου έρχεται στο μυαλό προσπάθησε να το διωχνεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια μου Βίκυ μου ζηλεύω τα πάντα οπου μιλάει όπου είναι χωρίς εμένα τα πάντα έχουμε μιλήσει πολλές φορές κάποιες με καταλαβαίνει άλλες θυμώνει παρα πολύ και του σπάω τα νεύρα κυριολεκτικά εγώ δεν θα με άντεχα δηλαδή θαναση καλά κάνεις έτσι πρπει να μιλάμε οικία του ξέρω πρέπει να το σταματήσω γιατί πρώτα από όλα δεν μου κάνει καλό και φοβάμαι αυτή την ένταση μην την περνάω στο μωρακι μου σκέφτομαι παράλογα ορισμένες φορές τα κρατάω μέσα μου άλλες πάλι γίνομαι εντελώς παρανοϊκή και τα καταστρέφω ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Drakoylinaki είπε:

Καλημέρα κοριτσια μου Βίκυ μου ζηλεύω τα πάντα οπου μιλάει όπου είναι χωρίς εμένα τα πάντα έχουμε μιλήσει πολλές φορές κάποιες με καταλαβαίνει άλλες θυμώνει παρα πολύ και του σπάω τα νεύρα κυριολεκτικά εγώ δεν θα με άντεχα δηλαδή θαναση καλά κάνεις έτσι πρπει να μιλάμε οικία του ξέρω πρέπει να το σταματήσω γιατί πρώτα από όλα δεν μου κάνει καλό και φοβάμαι αυτή την ένταση μην την περνάω στο μωρακι μου σκέφτομαι παράλογα ορισμένες φορές τα κρατάω μέσα μου άλλες πάλι γίνομαι εντελώς παρανοϊκή και τα καταστρέφω ολα

Το καλό είναι ότι έχεις επίγνωση το τι κάνεις γιαυτό πρέπει να το δουλέψεις εσύ ή ίδια είπες ότι δεν θα το αντέχες οπότε πρέπει να προσπαθήσεις πολύ κ να χαλαρωσεις κ για το μωρό να μην είσαι συνέχεια στην τσίτα αλλά κ για τη σχέση σας γιατί μόνο κακό της κάνεις ετσι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι όντως απλά πίστευα πως το κάνει η εγκυμοσύνη πιο έντονο και ότι κάποια θα μου έλεγε πως περνάει κάτι παρόμοιο αλλά τελικά έχει να κάνει καθαρά με εμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Drakoylinaki είπε:

Ναι όντως απλά πίστευα πως το κάνει η εγκυμοσύνη πιο έντονο και ότι κάποια θα μου έλεγε πως περνάει κάτι παρόμοιο αλλά τελικά έχει να κάνει καθαρά με εμενα

Η εγκυμοσύνη το κάνει πιο έντονο απλά έτυχε να μη ζηλεύω εγώ κ η Βίκυ. δεν είναι περίεργο αυτό που σου συμβαίνει απλά μην το φτάνεις στα ακρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!?

Μαράκι μου ναι είμαι Αθήνα!!είχα ξεχάσει το κωδικό πρόσβασης στο forum και έκανα νέο προφίλ?..Διάβαζα κάθε μέρα τα νέα σας!!!Λοιπόν εγώ πήγα την Τετάρτη γυναικολόγο είδαμε το μωράκι, ακούσαμε και την καρδούλα του και είχε πολύ πλάκα!Τεντώνοταν κιόλας!!??έκανα τις αιματολογικές και αύριο το πρωί θα πάω για αυχενική!!Εσείς πως είστε?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε Χριστίνα κ έλεγα που είναι αυτό το κορίτσι. συγχαρητήρια κ καλα αποτελέσματα στην αυχενική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...